PDA

View Full Version : Παει Η Ουρα Απο Το Brosaki



liospi
03/06/2005, 10:55
Γαμώ την γκαντεμιά μου μέσα.........
και λέω γκαντεμιά, γιατί χθες το βράδυ (πριν τη βροχή) σκάω σπίτι μου, και παρκάρω τη μηχανή απ'έξω με σκοπό να φύγω όταν σταματούσε η βροχή. τελικά δεν σταμάτησε και λέω που να βγαίνω για να βάλω τη μηχανή στο parking, θα την πάρω το πρωί που θα πάω δουλειά. σηκώνομαι το πρωί και κάποιος μαλάκας προσπαθούσε να παρκάρει, να ξεπαρκάρει, ξέρω γω η κασκαντερλίκι πήγε να κάνει, έχει ακουμπήσει την πλαστική ουρά από το brosaki με αποτέλεσμα να σπάσουν οι δύο βάσεις από τις 4 που έχει να το συγκρατούν, και από την μια μεριά τώρα κρέμεται σαν π@@@ρι. ρε παιδιά ξέρετε που μπορώ να πάω να το κολλήσω, αλλά να κάνει καλή δουλειά, μη ξεκολλήσει σε 1 εβδομάδα. ΤΗΑΝΧ.
(μένω καλλιθεάρα, αλλά μπορώ να πάω σε όποια περιοχή παίζει το σωστό μαγαζί)

KeLeYTiS
03/06/2005, 11:42
Eγω ενος φιλου το bros του εφτιαξα 4 βασεις κανουριες......

Δεν ειναι δυσκολο γιατι δεν το προσπαθεις μονος σου?

liospi
03/06/2005, 12:00
πώς να τα κολλήσω και να ξέρω ότι έκανα καλή δουλειά χωρίς να μου φύγει κανένα πλαστικό στο δρόμο? Θα βάλω μεταλλικές βάσεις να μην πάει πουθενά, αλλά δεν θέλω να τρυπήσω το πλαστικό για να κάνω τέτοιες πατέντες. ΤΗΑΝΧ ΛΟΤ

KeLeYTiS
03/06/2005, 16:30
Θα φτιαξεις νεες με πολυεστερα και χαρτονι

Εχω εδω οδηγιες βημα βημα

http://www.2strokers.com/forum/viewtopic.php?t=162

Στο brosaki του φιλου μου να φανταστεις μετα απο κανα διμηνο επεσε στην Επιδαυρο και χτυπησε και το πλαινο πλαστικο (εκτος απο το ποδι του) οι βασεις δεν παθανε τιποτα....

Λιγο εξασκηση θελει.....

pissaman
03/06/2005, 16:36
Αν δεν τα καταφέρεις μόνος σου, κοίτα εδώ!
www.iridio.gr
Κάνει γαμώ της δουλειές!

liospi
04/06/2005, 18:20
ΤΗΑΝΧ παιδιά για τα λίνκς. το έστειλα τελικά για φτιάξιμο μη κάνω καμιά μ@@@@κια. αυτό το site με το φτιάξιμο πολυεστέρα μου άρεσε. κάτι θα κάνω και με αυτό. καλό weekend σε όλους