PDA

View Full Version : Απορια..



menelaos46
08/02/2010, 19:26
http://www.0300.gr/article.php?id=1308

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι τα λεφτα που παιρνουν για να παιζουν γκολφ!!!
(Αν κανω λαθος διορθωστε με αλλα το γκολφ δεν ειναι αυτο με το μπαστουνι που κοπανας το μπαλακι να μπει στην τρυπα?)
Και ρωταω τωρα εγω ποιος πληρωνεις τοσα λεφτα για να παιζει καποιος γαμωγκολφ????????

McGyver
08/02/2010, 19:32
Tiger Woods: o πιο ακριβοπληρωμένος αθλητής...

Ναι, golf παίζει...

VALES
08/02/2010, 19:42
To πιο ακριβοπληρωμένο σπορ φίλε :wave2:

mparmpanik
08/02/2010, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46

Και ρωταω τωρα εγω ποιος πληρωνεις τοσα λεφτα για να παιζει καποιος γαμωγκολφ????????

καποιος αλλος, σε καποια αλλη ηπειρο εχει μια αλλη απορια..

ποιος πληρωνει τοσα λεφτα για να κυνηγανε 22 μαντραχαλαδες με σωβρακα ενα φουσκωμενο τοπι?

menelaos46
08/02/2010, 19:57
καποιος αλλος, σε καποια αλλη ηπειρο εχει μια αλλη απορια.. ποιος πληρωνει τοσα λεφτα για να κυνηγανε 22 μαντραχαλαδες με σωβρακα ενα φουσκωμενο τοπι?

Τουλαχιστον εκει υπαρχει μια ενταση, ενα Α θεαμα (Γενικα μιλαω) ντριπλες, τακλιν, κοντρες, θεαματικες αποκρουσεις, αφορμη για γυμναστικη των νεων....
Εκει στι γκολφ τι σκατα υπαρχει θεαματικο φυσιμα του ανεμου???
Η μηπως πορωνονται τα πιτσιρικια να κοπανανε μπαλακια στις τρυπες???

mparmpanik
08/02/2010, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46

Εκει στι γκολφ τι σκατα υπαρχει θεαματικο φυσιμα του ανεμου???
Η μηπως πορωνονται τα πιτσιρικια να κοπανανε μπαλακια στις τρυπες??? [/B]

βρε συ αδελφε τι με ρωτας τωρα?:confused:

αμα ηξερα θα ημουν κι εγω χαζοαμερικανακι σαν αυτους που βαρανε ενα μπαλακι με το ματσουκι.:rotflmao:

sergiosm
10/02/2010, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Τουλαχιστον εκει υπαρχει μια ενταση, ενα Α θεαμα (Γενικα μιλαω) ντριπλες, τακλιν, κοντρες, θεαματικες αποκρουσεις, αφορμη για γυμναστικη των νεων....
Εκει στι γκολφ τι σκατα υπαρχει θεαματικο φυσιμα του ανεμου???
Η μηπως πορωνονται τα πιτσιρικια να κοπανανε μπαλακια στις τρυπες???


υπάρχει τεχνική,

υπάρχει κάτι που κάποιοι βρίσκουν ενδιαφέρον.

Εσύ γιατί ενοχλείσαι;;;

Επειδή δεν σου αρέσει;;;

Υ.Γ. ούτε εμένα με τρελαίνει το γκολφ, αλλά δικαίωμά τους να παίζουν ό,τι θέλουν ...

:wave2:

sergiosm
10/02/2010, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
καποιος αλλος, σε καποια αλλη ηπειρο εχει μια αλλη απορια..

ποιος πληρωνει τοσα λεφτα για να κυνηγανε 22 μαντραχαλαδες με σωβρακα ενα φουσκωμενο τοπι?


επίσης κάποιος μπορεί να έχει απορία

γιατί κάποιος να πληρώσει λεφτά για να πάει σε μια πίστα από την οποία θα φύγει ζαλισμένος από το θόρυβο και δεν θα δε και σχεδόν τίποτα λόγω της ταχύτητας με τη οποία περνάνε ;;

sergiosm
10/02/2010, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
Και ρωταω τωρα εγω ποιος πληρωνεις τοσα λεφτα για να παιζει καποιος γαμωγκολφ????????

Όποιοι και ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ λόγο που πληρώνουν λεφτά για να βάλουν το σήμα τους στις μηχανές του motogp

:wave2:

Shaolin Monk
10/02/2010, 18:14
Το γκολφ απευθυνεται σε λιγους αλλα αυτοι οι λιγοι εχουν και τα πολλα $$$$$!!!

Οποτε αν δεις ποιοι ειναι οι χορηγοι των αθλητων θα καταλαβεις γιατι τετοιες αμοιβες!!!

Το παν ειναι η διαφημιση...:mad: :mad: :mad:

sergiosm
10/02/2010, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Savior
Μεταξύ μας, μαζί σου είμαι κι εγώ, αλλά θα μπορούσες να πεις "γαmotogp" για να του τη βγεις από πάνω, γιατί σου την είπε προηγουμένως με το γαμωγκόλφ, εμμέσως πλην σαφώς. Γαμωmotogp θα ήταν πλεονασμός.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
10/02/2010, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
βρε συ αδελφε τι με ρωτας τωρα?:confused:

αμα ηξερα θα ημουν κι εγω χαζοαμερικανακι σαν αυτους που βαρανε ενα μπαλακι με το ματσουκι.:rotflmao:




Πιο ηλίθιο "άθλημα" ακόμα και από το γκολφ θεωρώ τους αγώνες Nascar.Τρέχουνε γύρω γύρω και το παίζουν οδηγοί αγώνων.Συγκρουόμενα αυτοκινητάκια για μεγάλα παιδιά...Αυτοί οι Αμερικανοί ρπμ :yuck:

Εχετλαίος
10/02/2010, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Πιο ηλίθιο "άθλημα" ακόμα και από το γκολφ θεωρώ...

το κυνήγι της αλεπούς :yuck:

Shaolin Monk
10/02/2010, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
το κυνήγι της αλεπούς :yuck:



+1000:wave2:

menelaos46
10/02/2010, 21:58
To gamotogp ειναι κατι περισσοτερο απο αθλημα, προσφερει και εξεληξη σε πολους τομεις.
Οσο για τους ζορικλες εδω μεσα (τι ρωτας? τι ζορι τραβας? κι αλλοι τα ιδια λενε για σενα?) αυτο που μου φανηκε παραξενο ειναι η τεραστια χρηματικη αμοιβη για το συγκεκριμενο αθλημα.
Ισως το κυνηγι της αλεπους να ειναι πιο ενδιαφερον....