PDA

View Full Version : Κι αν σου "κατσει" ?



SpeakeasyBlues
09/02/2010, 15:50
ΚΛΙΚ για μεγενθυση.


Αν η επαληθευτεί η προβλεψή μου, και πέσει η γέφυρα...


http://adena-gr.blogspot.com/2009/12/blog-post_1596.html

και τωρα η φτιαγμενη...

http://adena-gr.blogspot.com/2009/12/blog-post_7915.html

Θα το μαθουμε, φανταζο(υ)με!

Cpt. Haddock
09/02/2010, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
Αν η επαληθευτεί η προβλεψή μου, και πέσει η γέφυρα...

...για τρίτη φορά τα τελευταία χρόνια... :look:

sakisvolos
09/02/2010, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
ΚΛΙΚ για μεγενθυση.


Αν η επαληθευτεί η προβλεψή μου, και πέσει η γέφυρα...




Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι όταν έπεσε η γέφυρα πήρανε τηλέφωνο στον ΟΣΕ κάτι τσιγγάνοι και είπαν ότι
είδαν τη γέφυρα ξαπλωμένη κάτω και ΔΕΝ τους πιστεύανε κιόλας από τον ΟΣΕ!
Με τα πολλά είπανε στον μηχανοδηγό που θα πέρναγε από τη γέφυρα αυτή εκείνη την ώρα
να κόψει ταχύτητα να δει τι παίζει και επιβεβαίωσε κι αυτός ότι είχε πέσει η γέφυρα!

Μετά εννοείται ότι η πεσμένη γέφυρα έγινε ''αξιοθέατο'' μέχρι κι εγώ πήγα και την είδα! :winka:

Υ.Γ. Για εννιά περίπου μήνες είχαμε άκρα ησυχία στην περιοχή μιας και δεν πέρναγε το τραίνο!!

Ichigo
09/02/2010, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι όταν έπεσε η γέφυρα πήρανε τηλέφωνο στον ΟΣΕ κάτι τσιγγάνοι και είπαν ότι
είδαν τη γέφυρα ξαπλωμένη κάτω και ΔΕΝ τους πιστεύανε κιόλας από τον ΟΣΕ!
Με τα πολλά είπανε στον μηχανοδηγό που θα πέρναγε από τη γέφυρα αυτή εκείνη την ώρα
να κόψει ταχύτητα να δει τι παίζει και επιβεβαίωσε κι αυτός ότι είχε πέσει η γέφυρα!

Μετά εννοείται ότι η πεσμένη γέφυρα έγινε ''αξιοθέατο'' μέχρι κι εγώ πήγα και την είδα! :winka:

Υ.Γ. Για εννιά περίπου μήνες είχαμε άκρα ησυχία στην περιοχή μιας και δεν πέρναγε το τραίνο!!

Σε αυτό ευθύνονται και οι παράνομες αμμοληψίες που γίνονται στην κοίτη του ποταμού :mad:

Πω πω ρε παιδί μου τόσο εκκωφαντικό θόρυβο έκανε ε; :nono: :mad:

Captain?:look:

SpeakeasyBlues
09/02/2010, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos


Υ.Γ. Για εννιά περίπου μήνες είχαμε άκρα ησυχία στην περιοχή μιας και δεν πέρναγε το τραίνο!! [/B]

:rotflmao:

sakisvolos
09/02/2010, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
:rotflmao:

Αλήθεια λέω μωρέ! :D :D :D

stefanos
09/02/2010, 17:59
Οπότε τελικά λόγω μη λειτουργίας μειώθηκε και το έλλειμμα του οργανισμού.:smokin:

SpeakeasyBlues
09/02/2010, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Οπότε τελικά λόγω μη λειτουργίας μειώθηκε και το έλλειμμα του οργανισμού.:smokin:


Παντα τεχνοκρατης! :p

Cpt. Haddock
10/02/2010, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ingenius
Σε αυτό ευθύνονται και οι παράνομες αμμοληψίες που γίνονται στην κοίτη του ποταμού :mad:

Πω πω ρε παιδί μου τόσο εκκωφαντικό θόρυβο έκανε ε; :nono: :mad:

Captain?:look:

To άτιμο το τρένο... Απ' όπου περνάει ξεσηκώνει τον κόσμο... Ουτε τα αυτοκίνητα δεν ακους

:lol:

Allst@rf
10/02/2010, 10:41
μου θυμιζει αυτο που μας ελεγαν στο σχολειο για την οθωμανικη αυτοκρατορια στο τελος της "ενας γιγαντας με πηλινα ποδια"