PDA

View Full Version : ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΟΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ 2010!!!!



Σελίδες : [1] 2

sea_dweller
09/02/2010, 20:05
ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΙΚΟ ΝΗΣΙ ΤΗ ΘΑΣΟ!!!
ΑΛΗΘΕΥΕΙ?? ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΓΚΕΝΡΩΣΗ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ...

tzeronymo
09/02/2010, 20:21
Παλι προπερσυ εκει εγινε ελεος αλλο μερος δεν υπαρχει ΔΥΤΙΚΑ απο επανω εως κατω

sea_dweller
09/02/2010, 20:23
ΠΕΡΣΥ ΦΙΛΕ Μ ΗΤΑΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ

KR-ZX12
09/02/2010, 20:42
πολυ ωραιο μερος η θασος αν και το βλεπω λιγο χλωμο να ξαναγινει εκει τοσο γρηγορα.φετος ειναι και νωρις και ειδικα για βορεια ειναι λιγο δυσκολο λογω καιρου.η τελικη αποφαση θα βγει αρχες μαρτιου στην συγκεντρωση των μελων

sotpag
10/02/2010, 06:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
Παλι προπερσυ εκει εγινε ελεος αλλο μερος δεν υπαρχει ΔΥΤΙΚΑ απο επανω εως κατω



βγαζουν περισοτερα χρηματα οι κυριοι κυριοι διοργανωτες;)

sea_dweller
11/02/2010, 19:24
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!
Η ΘΑΣΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ... ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ!!
ΑΣ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ..

sea_dweller
15/02/2010, 12:00
ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ????

CBRIDHS
15/02/2010, 12:52
οχι παλι Θασος.......οχι παλι διπλα στην Καβαλα η πανελληνια......ΕΛΕΟΣ πια!!!!!!!!!!!!!!!!

GhostRideR_636
15/02/2010, 12:54
Πάλι :eek:

SUBMARINE
15/02/2010, 14:43
Αν συνεχησουν να τις κανουν ολο βορεια Ελλαδα ξερω πολλους που δεν θα πανε απο την παρεα μου που πανε πανω απο 10 χρονια!Δε λεω και εγω ειχα παει θασο ηταν ωραια αλλα ολο βορεια αν δεν κατεβουν νοτιοτερα δε ξαναπαω ποτε.Καμια Πελοπονησο Στερεα και Ηπειρο ωραι θα ηταν.Προτιμο να κανονισω με παρεα ΜΟΤΟ GP Ιταλια τον Μαιο Μugello....:sun:

martinacos
15/02/2010, 15:08
δεν γουσταρω να κερδοσκοπουν και να εκμεταλευονται τον μοτοσυκλετισμο και 99% θα απεχω

CBRIDHS
15/02/2010, 15:12
ας τους στειλει καποιος αυτη την συζητηση μπας κ βαλουν μυαλο.....

iosif9
15/02/2010, 15:44
στην πανελληνια εμαθα οτι τα τελευταια χρονια αντι για μοτοσυκλετιστες.....μαζευονται μπεκρηδες που τα πινουν και χανουν την ζωη τους......κανω λαθος...¨?

VALES
15/02/2010, 17:24
Η αθλιότερη μάζωξη μοτοσυκλετιστών/μηχανόβιων που υπάρχει πανελλαδικός θα έλεγα.
Ποτέ ξανά, όπου και αν γίνει.

Maira
15/02/2010, 17:49
Βασικά αυτό που έχω ακούσει είναι πως μαζεύονται άτομα που έχουν μηχανές, όχι απαραίτητα που τις αγαπάνε........ και πολλοί επικίνδυνοι οδηγοί που δεν σέβονται τον διπλανό/ μπροστινό τους....... πως κάποιοι το μόνο που θέλουν είναι να πάνε να κοντραριστούν με άλλους....... και μέσα σε όλους αυτούς είναι κάποιοι που νόμιζαν ότι είναι μια ασφαλής συγκέντρωση!!!!!


Μπορεί και να κάνω λάθος όμως!!!!!

:look: :look: :look: :look:

tzeronymo
15/02/2010, 20:37
Παλι η ιδια συζητηση, για το εαν =ακουσα-μου ειπανε κ.λ.π. παρτε την παρεα σας πηγαινεται να δειτε απο κοντα και τοτε τα λεμε , εγω με την παρεα μου μενουμε εξω ξενοδοχειο αλλα ακολουθουμε ολο το προγραμμα των εκδηλωσεων γνωριζουμε μερη -και κανουμε το δικο μας turinc ααα και κατι ακομα μην πατε εκει που κανουν κοντρες πηγαινεται εκει που λεει η ΜΟΤΟΕ και η ΛΕΜΟΤ ;)

CBRIDHS
15/02/2010, 23:32
Οτι η πανελληνια ειναι επικινδυνη ειναι το μονο σιγουρο κ αυτο επειδη δε μπορεις να βαλεις μυαλο στον καθε ανεγκεφαλο-καγκουρα.....μπορει ο αλλος εκει που πηγαινει στο καμπινγκ να αρχισει να κανει μλκς κ να σκοτωσει κ ατομο ακομα,δε μπορεις να εισαι μεσα στο μυαλο του.....φυσικα μετα θα τον βγαλουν εξω,αλλα αμα γινει το κακο.....
Το θεμα ειναι να δουν λιγο κ αλλα σημεια της Ελλαδας μας οπως Πελ/σος-Ηπειρος-Στερεα.......

Shaolin Monk
15/02/2010, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
Παλι η ιδια συζητηση, για το εαν =ακουσα-μου ειπανε κ.λ.π. παρτε την παρεα σας πηγαινεται να δειτε απο κοντα και τοτε τα λεμε , εγω με την παρεα μου μενουμε εξω ξενοδοχειο αλλα ακολουθουμε ολο το προγραμμα των εκδηλωσεων γνωριζουμε μερη -και κανουμε το δικο μας turinc ααα και κατι ακομα μην πατε εκει που κανουν κοντρες πηγαινεται εκει που λεει η ΜΟΤΟΕ και η ΛΕΜΟΤ ;)



+1000

VALES
16/02/2010, 00:05
Πείτε μου σας παρακαλώ, σε ένα νησί σαν τη Θάσο ή την Σαμοθράκη, που να ''κρυφτείς'' όταν κυκλοφορούν 2500-3000 ή και 4000 μηχανάκια ? Πως μπορείς να είσαι στην Πανελλήνια, αλλά από μακριά ?
Ρωτάω, γιατί εγώ στη Θάσο δεν μπόρεσα να βρω τρόπο. Τρία χωριά μακριά από το μέρος της συγκέντρωσης, και με προσπερνούσαν κάτι Rossi και κάτι Stonner από δεξιά. Σούζα, μπάντα κι άγιος ο θεός.
Και ας πούμε 'οτι γίνετε στην ηπειρωτική Ελλάδα, όπως π.χ. Ασπροβάλτα πριν από λίγα χρόνια.
Να μένω στην Καβάλα για να είμαι σίγουρος ? Στην Ξάνθη ? Που ?
Όποιος δεν έχει ζήσει την εμπειρία του να πίνεις- τρως και στα 3 μέτρα να κάνουν μπερν-άουτ 4-5 μηχανάκια, δεν μπορεί να καταλάβει πόσο :a31: πέφτει σε αυτή τη...διοργάνωση ?:confused:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/02/2010, 08:02
να πω κατι...
λετε παλι θασο? παλι εδω? παλι εκει?

σας λεω ληπων οτι οι διοργανοτες ψαχνουν ολλη την ελλαδα για να βρουν τον καταλληλο χορο αλλα σκευτηται τα εξεις....
ποσα καμπινκ μπορουν να φιλοξενισουν τοσο πολυ κοσμο την στιγμη που εχουν και δικους τους πελατες?
ποσα καμπινκ νομιζεται οτι θα δεχθουν να γινονται καγκουριες αναμεσα στους πελατες τους με κινδυνο να τραυματιστη κανεις τουριστας?
ποσα καμπινκ θα δεχθουν κα χαλασουν το ονομα τουσ και να μπουν στην μαυρη λιστα των ευρωπαιων αν τραυματιστη η σκοτοθη κανεις μεσα εκει?
ποσοι δημαρχοι οι κηνοταρχες θα δεχτουν να γινει για 5-6 μερες η πολη τους μπαχαλο και να διακινδινευουν την ακερεοτητα των πολιτων τους πολιτες οι οποιοι τους ψηφισαν και δεν ειναι μονο για 5-6 μερες αλλα για χρωνια εκει και θα ειναι και μετα την πανελληνια εκει να του ριξουν μαυρο στην επομενες εκλογες.
ποσοι διοικιτες αστινομικων τμηματων με 2-3 ατομα προσοπικο μπορουν να διαφιλαξουν την ταξη την στιγμη που μπενουν 3-4000 καγκουρες και κανουν οτι θελουν και να οδηγουν μεθισμενοι κανοντας σουζες μεσα στις καφετεριες και οχι στον διαμορφομενο χορο που εχουν μεριμνισει και εχουν ορισει οι διοργανοτες.


σκευτηται αυτα και αποφασιστε προτα απο ολλα αν θελετε να πατε σε μια πανελληνια συγκεντροση μοτοσικλετιστων οποσ θελουν να ειναι οι διοργανοτες η σε μια πανελληνια συγκεντροση καγκουρων οπος την κανουν ορισμενοι καγκουρες και μας βγαζουν το κακο ονομα.

υγ. πιγα στην υγουμενιτσα πριν χρονια με τον γιο μου και ειχα ποσταρει τησ εμπιρια μου.
ειμαι ΥΠΕΡ την πανελληνιας συγκεντροσης μοτοσικλετιστων αλλα ΚΑΤΑ στην πανελλινια συγκεντροση των καγκουρων.
θα προτιμουσα μια πανελληνια με 300-400-500 ατομα μοτοσιλετιστες να κανουμε την πλακα μας και να περναμε υσιχα και χαλαρα παρα να υπερχουν χιλιαδες και μεσα σε αυτους να υπαρχουν καφροι

CBRIDHS
16/02/2010, 11:07
Σιγουρα!!!Δεν ειπαμε οτι ολα ειναι ροδινα....αλλα ολα αυτα που λες ειναι μονο τα αρνητικα.Σκεψου κ τα θετικα της πανελληνιας για εναν δημο κ κατα επεκταση για το καμπινγκ?:winka:

Δεν ειπαμε οτι ολοι θα δεχθουν κ εξαλλου γι'αυτο κ το κλεινουν τοσο νωρις για να βγαλει κ το καμπινγκ το προγραμα του.

Οταν ψαχνανε βρησκανε καποτε......

dond4le
16/02/2010, 12:12
Kαι γιατι να γινει παραθαλλασια......και το βουνο εχει την χαρη του.....η τουλαχιστον ας συνδιαζονται αυτα τα 2.

Οσο για τα ευτραπελα που γινονται.......η λυση ειναι περισσοτερο εποπτικο προσωπικο η ας μεριμνησει η αστυνομια για την ταξη αν και δεν προκειτε να μην υπαρξουν επισοδεια.

Ειναι ρατσιστικο να λεμε συγκεντρωση με 300 400 500 ατομα που φυσικα δεν ειναι πανελληνια, και ποιος ειναι αυτος που μπορει να κρινει ποιος ειναι καταλληλος η οχι (εδω δεν μπορεις να διωξεις καποιον που δεν φοραει κουστουμι

:winka: ).

Δεν εχω παει ποτε σε πενελληνια ουτε και προκειτε να παω και αυτο γιατι εχω στειλει ξαδερφο και κολλητο και δεν γυρησαν ξανα πισω να μου πουν εντιπωσεις(απο εκει που ειναι ας βαζουν μυαλο σε μας).

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/02/2010, 12:37
δυστιχος φιλε εκτος απο τα εσοδα που θα κανουν τα καταστηματα και το καμπινκ τα ΜΜΕ διχνουν μονο την ασχημη κατασταση και οχι τα καλα της πανελληνιας οποτε για το καθε δημοτικο συμβουλιο που εχει την εικονα που εδιξε η τηλεωραση ειμαστε κοκκινο πανι....εγω μεσα στην πανελλληνια γνωρισα παιδια που ειμαστε φιλοι απο την ηγουμενιτσα αλλα αυτο που καναμε ηταν να πιγενουμε απλα για υπνο στο καμπινκ και ολλη την ημερα γυρνουσαμε την γυρο περιοχη. απο τοτε εμαθα οτι τα τελευταια χρονια οι διοργανοτεσ εκαναν τεραστιες προσπαθειες για την βελτιοση της πανελληνιας δισαρεστοντας τους καγκουρες σε μεγαλο βαθμο και μαλιστα ακουσα απο πολλους πολυ καλεσ κριτικες για τισ τελευταιες πανελληνιες. αλλα το στιγμα μενει . και απο την αλλη ειναι δισκολο να βρεθει τοσο μεγαλος χορος να φιλοξενειση τοσο κοσμο.
αν καταλιξουν στην θασο η οπου καταλιξουν να ξερεται οτι το εχουν ψαξει πολυ το θεμα πριν παρουν την οριστηκη αποφαση.
το λεο με την εμπιρια που εχω απο οσες φορες προσπαθισα να διοργανοσω συγκεντροση μοτοσικλετιστων . αλλα και ακομα στο mugello που ειχα μαζεψει παιδια να παμε το τι τραβιξα να βρω ξενοδοχειο για 45 ατομα με παρκινκ για να βαζουμε τις μοτο. και στην ιταλια δεν ειναι με παροπιδες κατα των μοτοσικλετιστων το αντιθετο μαλιστα . απλα ειναι δισκολο και ας το βλεπει καποιος ευκολο απο εξω. αλωστε μπορει παλια να να ευρισκαν ευκολα οποσ λες αλλα τοτε ηταν πιο ευκολα τα πραγματα τωρα ολοι σε βλεπουν σαν σακουλα γεματι ευρω. αν λοιπων πουν στους διοργανοτες οτι θελουμε 50 ευρω το ατομο την ημερα εσυ θα τα εδηνες? οχι ουτε και εγο . οποτε πρεπει εκτως των αλλων να βρουν και την οικονομικοτερη λυση...
ατσα να πανε που λενε.
αυτο που ευχομε ειναι ... οπου βρουν και καταλιξουν να εχουμε μια ομορφη πανελληνια που να περασουν καλα οσοι πανε χωρεις απροοπτα....

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/02/2010, 12:56
δεν θιμαμε σε πια πανελληνια η δημοτικη αρχη για να μην κανουν σουζες και παντιλικια μεσα στον κοσμο μπροστα στισ καφετεριες και πεσουν πανω στον κοσμο που επεινε τον καφε του την δευτερι μερα της πνελληνιας εριξαν φορτιγα με μπαζα μεσα στον κεντρικο δρομο για να αναγκασουν τα οχιματα να κανουν ζικ ζακ και τα μαζεψαν οταν εφυγαν ολοι απο την πανελληνια....
εμενα αυτο με κανει να εστανομε ντροπη σαν μοτοσικλετηστη...........

T.R.E
16/02/2010, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
δεν θιμαμε σε πια πανελληνια η δημοτικη αρχη για να μην κανουν σουζες και παντιλικια μεσα στον κοσμο μπροστα στισ καφετεριες και πεσουν πανω στον κοσμο που επεινε τον καφε του την δευτερι μερα της πνελληνιας εριξαν φορτιγα με μπαζα μεσα στον κεντρικο δρομο για να αναγκασουν τα οχιματα να κανουν ζικ ζακ και τα μαζεψαν οταν εφυγαν ολοι απο την πανελληνια....
εμενα αυτο με κανει να εστανομε ντροπη σαν μοτοσικλετηστη...........


Ναι οι ΜΑΛΑΚΕΣ στο Στόμιο,και σκοτωθήκαν 2 άτομα! :yuck:

CBRIDHS
16/02/2010, 15:33
Επειδη δεν βγαζει πουθενα η κουβεντα αυτη,νομιζω πως υπαρχουν πολλα μερη στην Ελλαδα που να μπορουν να φιλοξενησουν μια πανελληνια,αρκει να τα ψαξουν οι αρμοδιοι.(σιγουρα δεν ειναι ευκολο κ δε κατακρινω κανεναν,απλα λεω την γνωμη μου για μια καλυτερη εκδηλωση).Φυσικα,παλι θα παω,απλα το θεμα της προβολης των σωστων πραγματων της πανελληνιας πιστευω οτι ειναι κ λιγο θεμα πολιτικης του εκαστοτε προεδριου της ΜΟΤΟΕ.
Αλλα αυτο ειναι μια αλλη μεγααααλη συζητηση...:wave2: :wave2: :wave2:


παντα φιλικα κ με σκεπτικο να παμε μπροστα!!!!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/02/2010, 16:25
φιλε CBRIDHS συμφονο μαζι σου τα τελευταια χρονια η ελληνικη τηλεωραση εχει ερθει κοντα στην μοτοσηκλετα με τουσ αγωνες motogp και αλλα αλλα πρεπει αν κουνηθουν και καποιοι απο της καρεκλες τουσ και στην αναγκη να δοσουν και κατι απο της εισπραξεις της πανελληνιας να δηξει η τηλεωραση και τα καλα της πανελληνιας γιατι εχει πολλα καλλα περα απο τους καγκουρες που χαλανε το ονομα . αλλα δεν ξερω μηπος ειναι πολλα χρονια οι ιδιοι και οι ιδιοι που τρεχουν για την πανελληνια και με τα χρονια κουραστηκαν και πρεπει να κανουν τοπο στα νιατα? λεω εγω τωρα....... και εγω στην δικια μου δουλια ετρεξα οσο μπορουσα αλλα εφτασα τα 50 και εκανα στην ακρη σιγα σιγα να αναλαβουν οι γιοι μου πια και εγω απλα τους σιμβουλευο και προσεχω απο την εμπηρια μου να μην κανουν λαθει. μηπως θελει και η μοτοε ανανεωση? λεω τωρα..........
θα μου μπεις αυτοι εχουν τα γενια αυτοι εχουν και τον αφρο και τα ξυραφακια

:D :beer:

CBRIDHS
16/02/2010, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
φιλε CBRIDHS συμφονο μαζι σου τα τελευταια χρονια η ελληνικη τηλεωραση εχει ερθει κοντα στην μοτοσηκλετα με τουσ αγωνες motogp και αλλα αλλα πρεπει αν κουνηθουν και καποιοι απο της καρεκλες τουσ και στην αναγκη να δοσουν και κατι απο της εισπραξεις της πανελληνιας να δηξει η τηλεωραση και τα καλα της πανελληνιας γιατι εχει πολλα καλλα περα απο τους καγκουρες που χαλανε το ονομα . αλλα δεν ξερω μηπος ειναι πολλα χρονια οι ιδιοι και οι ιδιοι που τρεχουν για την πανελληνια και με τα χρονια κουραστηκαν και πρεπει να κανουν τοπο στα νιατα? λεω εγω τωρα....... και εγω στην δικια μου δουλια ετρεξα οσο μπορουσα αλλα εφτασα τα 50 και εκανα στην ακρη σιγα σιγα να αναλαβουν οι γιοι μου πια και εγω απλα τους σιμβουλευο και προσεχω απο την εμπηρια μου να μην κανουν λαθει. μηπως θελει και η μοτοε ανανεωση? λεω τωρα..........
θα μου μπεις αυτοι εχουν τα γενια αυτοι εχουν και τον αφρο και τα ξυραφακια

:D :beer:



+οσα θες!!!!!!!

sea_dweller
17/02/2010, 13:02
ΤΙ ΜΛΚ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ... ΣΑΦΩΣ ΣΤΙΣ Π.Μ.Σ ΑΤΟΜΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΜΛΚ Κ ΟΧΙ ΕΠΙΔΗ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΤΕΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΗΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΠΕΡΙΟΧΗΣ!!!
ΕΔΩ ΡΕ ΜΑΚΓΕΣ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΤΗΤΕΣ-ΜΛΚ-ΚΑΚΓΟΥΡΙΕΣ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! ΕΚΤΟΣ ΑΝ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΜΛΚ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΕΙΤΕ 2ΤΡΟΧΟ Η 4 ΤΡΟΧΟ.
ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΕΥΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΙΖΜΠΙΖΕ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΝΑ ΑΡΑΞΟΥΝ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙΑ....
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΣΟΥΝ ΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΔΡΟΜΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΟΥΝ ΣΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ???? ΑΥΤΟΙ ΦΥΛΑΝΕ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ,ΚΟΚΚΑΛΗ,ΠΑΤΕΡΑ,ΜΕΝΕΓΑΚΗ,ΡΟΥΒΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗ SHOW BIZ... ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ????


ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ....

makis206
11/03/2010, 12:43
Η συζήτηση για την Πανηλλήνια Μοτοσυγκέντρωση συνεχίζεται εδώ. Το άλλο φεύγει όπως είναι μιας και δεν μένει κάτι για να συγχωνευτεί εδώ.

Έχει κάποιος κάτι νεότερο να μας πει;

:beer:

tzeronymo
11/03/2010, 13:23
20-21 Μαρτιου η ΜΟΤΟΕ - ΛΕΜΟΤ και ολες οι λεσχες θα ειναι στην ΠΡΕΒΕΖΑ να βρουν το πιο καταληλο μερος , αναμονη λοιπον θα περιμενουμε αυτα τα τελευταια νεα :wave2:

dimitriseas12
21/03/2010, 19:16
η συναντηση εγινε χθες 20/3/2010 τα μερη που προτάθηκαν ειναι
1. Φιλιπαιοι Γρεβενων
2. Αρδας
το πρωτο υπερτερει με ποσοστο 80%

Πληροφοριες απο μελος της ΛΕΜΟΤ που παρεβρισκοτανε...

ego_o_idios
21/03/2010, 19:36
ego re pedia den exo pai pote se teties sigketrosis ti ginete eki pera?

tzeronymo
21/03/2010, 19:52
Εσυ που εισαι απο ΓΡΕΒΕΝΑ για πες τι εχει εκει, τιποτα ποταμια -λιμνες , και καμπινγκ εχει?

dimitriseas12
21/03/2010, 20:15
ειναι φανταστικο μερος... εχει ποταμια βουνα δενδρα... Φυσικη ομορφια... ομορφη διαδρομη.. 30 λεπτα απο γρεβενα ...εχει κατασκηνωσεις "καμπινγκ" να μενουμε και πολλα ξενοδοχεια λογω χιονοδρομικου (βασιλιτσα)
Εμένα προσωπικα με χαλαει που δεν εχει γινει η συγκεντρωση σε θαλασσα,, που εκεινο τον καιρο θα εχει κρυο λογο υψομετρου..

DAYMAN
21/03/2010, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από iosif9
στην πανελληνια εμαθα οτι τα τελευταια χρονια αντι για μοτοσυκλετιστες.....μαζευονται μπεκρηδες που τα πινουν και χανουν την ζωη τους......κανω λαθος...¨?

Ακριβώς έτσι.:sad:

Greg_950 S
22/03/2010, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitriseas12
ειναι φανταστικο μερος... εχει ποταμια βουνα δενδρα... Φυσικη ομορφια... ομορφη διαδρομη.. 30 λεπτα απο γρεβενα ...εχει κατασκηνωσεις "καμπινγκ" να μενουμε και πολλα ξενοδοχεια λογω χιονοδρομικου (βασιλιτσα)
Εμένα προσωπικα με χαλαει που δεν εχει γινει η συγκεντρωση σε θαλασσα,, που εκεινο τον καιρο θα εχει κρυο λογο υψομετρου..

Σίγουρα οι endurάδες θα βρουν τη χαρά τους .....:beer:

T.R.E
22/03/2010, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ego_o_idios
ego re pedia den exo pai pote se teties sigketrosis ti ginete eki pera?



Όποιος δεν έχει ξαναπάει καλό είναι να μην το δοκιμάσει,δεν θα χάσει και τίποτα... :rotflmao:

pektis
24/03/2010, 11:01
Tελικα θα γινει φέτος ή οχι?:dizzy:

ns1982
24/03/2010, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
20-21 Μαρτιου η ΜΟΤΟΕ - ΛΕΜΟΤ και ολες οι λεσχες θα ειναι στην ΠΡΕΒΕΖΑ να βρουν το πιο καταληλο μερος , αναμονη λοιπον θα περιμενουμε αυτα τα τελευταια νεα :wave2:

Για αυτό είδα μοτόρια στην παραλία και λέω είδαν καλό καιρό και βγήκαν βόλτα:sun:


Όντως 20 - 21 ήταν Πρέβεζα

africanos31
24/03/2010, 16:47
o αρδας παιζει 90% που κατα την γνωμη μου ειναι το καλυτερο μερος.........πριν 5 χρονια που ξαναγινε εκει ηταν ελαχιστα τα ατυχηματα οχι τιποτα σοβαρο(ΟΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΜΠΙΓΚ....ΣΤΟΥΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ)
τΟ ΜΕΡΟς ηταν εκπληκτικο βολτα καθε μερα Τουρκια.....χαμαμ στην Ανδριανουπολη....(οι γυναικες στα κανονικα χαμαμ απογορευονται ) Βολτα στο Δελτα του Εβρου και 1 μερα 70 μοτο στη Βουλγαρια και περιπολικα να ειναι πισω μας.....
Παιζει η περιπτωση λογω της πλημμυρας του Εβρου και να μην εχουν υποχωρησει τα νερα να γινει στα Γρεβενα (Φιλιπαιους...) Εκει θα ναι στα βουνα και το βραδυ θα χει λιγο ψυχρα!!!
Να μην δαιμονοποιητε την εκδηλωση.......στο χωρο του καμπιγκ πολλα χρονια εχει να γινει ατυχημα!!!!Αν πας εκει που κανουν τις καγκουριες (σχεδον ολοι απο αυτους δεν μετεχουν στην πανελληνια)μακρυα απο το καμπιγκ η ομοσπονδια δεν σου φταιει

africanos31
24/03/2010, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitriseas12
ειναι φανταστικο μερος... εχει ποταμια βουνα δενδρα... Φυσικη ομορφια... ομορφη διαδρομη.. 30 λεπτα απο γρεβενα ...εχει κατασκηνωσεις "καμπινγκ" να μενουμε και πολλα ξενοδοχεια λογω χιονοδρομικου (βασιλιτσα)
Εμένα προσωπικα με χαλαει που δεν εχει γινει η συγκεντρωση σε θαλασσα,, που εκεινο τον καιρο θα εχει κρυο λογο υψομετρου..

30 λεπτα νυχτα στα βουνα ειναι μεγαλη διαδρομη ειδικα αν εχεις πιει αλκοολ.....(Συναυλιες παρεες κτλ)απλα κοντα δεν υπαρχουν πολλα ξενοδοχεια για οποιον δεν θελει σκηνη...
Βεβαια εχει μερη για εκδρομες την μερα και τις συναυλιες τα βραδια......

Banana hammock*
24/03/2010, 16:56
Εγώ πήγα μια φορά αυθημερόν. Πολλή καφρίλας! :rolleyes:

tadi
24/03/2010, 17:48
Θα συμφωνησω με τον αφρικανο. Αν καποιος θελει να απεχει απο τις καγκουριες απλα μενει μεσα στο καμπινγκ και ακολουθει τις οργανωμενες εκδρομες στα γυρω μερη η παει με τη παρεα του χωρις να τον υποχρεωνει κανεις να συμετεχει καπου που δεν τον εκφραζει. Επισης ειναι συγκεντρωση μοτοσυκλετας και οχι τσαι κυριων οποτε σιγουρα θα υπαρχει παραπανω βαβουρα απ'οτι σε ενα κανονικο καμπινγκ στις διακοπες. Αλωστε μαζευονται χιλιαδες μοτο και αυτο απο μονο του κανει θορυβο. Προτεινω να τη δοκιμασετε και θα δειτε οτι εκτος απο καγκουρες μαζευει και παρα πολλους μοτοσυκλετιστες. Με αρκετους απο αυτους θα γινετε φιλοι και θα ειναι ενας καλος λογος να πατε και στην επομενη. Απλα λιγη προσοχη και σωστη επιλογη για το που θα κινηθειτε και θα περασετε τελεια.

:a013:

koulis19
24/03/2010, 19:15
Απο βιντεο που ειδα απο προηγουμενες μοτοσυγκεντρωσεις ειδα οτι υπαρχει τετοιος συνωστισμος που ουτε στην ερμου να ηταν τα χριστουγεννα.Μιλαμε μονο που το ειδα αυτο ξενερωσα.Δεν ξερω πειτε με αντικοινωνικο, αλλα δεν γουσταρω κιολας να βγαινω μια βολτα και να νιωθω πιεσμενος.Μπορει φυσικα να κανω και λαθος γιατι απο βιντεο δεν βγαζεις και αρκετα συμπερασματα. :beer: :beer:

stavrogin
26/03/2010, 14:48
εχω παει 4 φορες τουλαχιστο πριν 7 χρονια η τελευταια. Αδιαφορη, και χαοτικη μου φαινεται.
δε ξερω τι εννοειτε οταν λετε οτι εχει να γινει ατυχημα πολλα χρονια μεσα.Μαλλον τυχαιο θα ναι εκτος κι αν αλλαξε κατι πολυ.
Και σουζα σε μονοπατι 60 ποντων με κοσμο μεσα στο καμπινγκ ειδα και ποσοι γκαζωναν μες το πληθος, και μ... που εκανε μπερν οουτ το μηχανακι του και την επομενη εκλαιγε τη μοιρα του γιατι εσπασε το καρτερ και του καψε τα ποδια το καυτο λαδι:rotflmao:

africanos31
26/03/2010, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
εχω παει 4 φορες τουλαχιστο πριν 7 χρονια η τελευταια. Αδιαφορη, και χαοτικη μου φαινεται.
δε ξερω τι εννοειτε οταν λετε οτι εχει να γινει ατυχημα πολλα χρονια μεσα.Μαλλον τυχαιο θα ναι εκτος κι αν αλλαξε κατι πολυ.
Και σουζα σε μονοπατι 60 ποντων με κοσμο μεσα στο καμπινγκ ειδα και ποσοι γκαζωναν μες το πληθος, και μ... που εκανε μπερν οουτ το μηχανακι του και την επομενη εκλαιγε τη μοιρα του γιατι εσπασε το καρτερ και του καψε τα ποδια το καυτο λαδι:rotflmao:

Exει αλλαξει λιγο το πραγμα...........οι συναυλιες ειναι περιφραγμενες μονο με τα ποδια πας....καγκουριες γινονται εξω απο το καμπιγκ αρκετα μακρυα......
Βεβαια σε 3000 μοτο μεσα μην περιμενεις ησυχια (εξαιρεση αποτελει ο Αρδας φετος που οπως και πριν 5 χρονια ειναι πολυ μεγαλο καμπιγκ και υπαρχουν και ησυχα μερη)....
Τοτε τις καγκουριες τις εκαναν στην εγνατια!!!!! αρκετα μακρυα εκλειναν τον δρομο εκοβαν την κινηση κυριως φορτηγα για βουλγαρια και μετα απο μιση ωρα αφηναν να περναν για λιγο και ξανα τα ιδια......:eyepop: :eyepop:
Αρκετα μακρυα απο το καμπιγκ και τη συγκεντρωση.........αλλα δεν ειχε καμια σχεση η εκδηλωση

alexioannides
31/03/2010, 20:40
telika 8a ginei? kai pou?

africanos31
31/03/2010, 22:56
Kata πασα πιθανοτητα Αρδα......εχουν υποχωρησει τα νερα........

everest
15/04/2010, 22:13
Eχουμε κανενα νεο παιδια τελικα που θα γινη φετος να κανονισουμε φραγκα εεεεεε ευρω

africanos31
15/04/2010, 22:13
Ειπαμε Αρδα...........

everest
15/04/2010, 22:18
σε ευχαριστω πολυ Αφρικαν να δουμε βενζινες χιλιομετρα φαι και ποσο το καμπινγ για αυτο το ροτησα

africanos31
15/04/2010, 22:20
Pανω απο 2000 χλμ για μενα.......και κατι βολτες εκει.....μονο οι βενζινες 200 ευρω

AFROPANTELOS
28/04/2010, 07:58
Οριστικο Αρδας.

Καλως να μας ερθετε.

Προσωχη στον δρομο απο την στιγμη που θα αφησετε την εγνατια.

πολες λακουβες

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

zezes
28/04/2010, 08:28
Παλιά ήταν παρέα (1987)
μετά ήταν θεσμός που όλοι τη περιμένανε πως και πως (1997)
Τώρα;;;;;
Το 1996 (αν θυμάμαι καλά) στα Καμμενα Βούρλα πετάγαμε απο τη χαρά μας που οι συμμετοχές
έφθασαν το αστρονομικό νούμερο των 1200 μοτοσυκλετών.
Απο 'κεί και μετά ο μόνος στόχος ήταν η ποσότητα και όχι η ποιότητα.
Έχω πολλά χρόνια να πάω γιατί προτιμώ την πιό παρείστικη κατάσταση με τους κλασικούς.
Ελπίζω κάποια στιγμή να πάω με άλλη διάθεση.:wave2:

Sapadak
28/04/2010, 08:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Οριστικο Αρδας.



Παλι???

Το'05 ή το '04 εγινε Αρδα?

Το πεντε μαλλον

tzeronymo
28/04/2010, 10:10
Εγω με την παρεα μου 5 μοτο θα ερθουμε αφου περιμενουμε καθε χρονο πως και πως , τωρα τα χ.λ.μ. ειναι πολλα και ψαχνομαστε και με καραβι μεχρι Καβαλα βλεπουμε τι συμφερει , και τα ματαξαναλεμε

DAYMAN
28/04/2010, 16:02
:sun: :smokin:

everest
30/04/2010, 02:38
Φιλαρακια παμε ΑΡΔΑ και μεις απο δω 3-4 ατομα τα λεμε απανω

AFROPANTELOS
30/04/2010, 04:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από everest
Φιλαρακια παμε ΑΡΔΑ και μεις απο δω 3-4 ατομα τα λεμε απανω

Αντε καλως να ερθετε και να βρεθουμε πατριδα:beer: :beer: :beer: :beer:

africanos31
30/04/2010, 04:56
Eμεις απο Λεσχη 40 ατομα...............τα λεμε πανω απο Πεμπτη

bxtrm
03/05/2010, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
βγαζουν περισοτερα χρηματα οι κυριοι κυριοι διοργανωτες;)
Διοργανωτες φιλε μου ειναι 76 λεσχες απο ολη την Ελλαδα ....

bxtrm
03/05/2010, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από martinacos
δεν γουσταρω να κερδοσκοπουν και να εκμεταλευονται τον μοτοσυκλετισμο και 99% θα απεχω
καθε χρονο τα ιδια.....

bxtrm
03/05/2010, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
να πω κατι...
λετε παλι θασο? παλι εδω? παλι εκει?

σας λεω ληπων οτι οι διοργανοτες ψαχνουν ολλη την ελλαδα για να βρουν τον καταλληλο χορο αλλα σκευτηται τα εξεις....
ποσα καμπινκ μπορουν να φιλοξενισουν τοσο πολυ κοσμο την στιγμη που εχουν και δικους τους πελατες?
ποσα καμπινκ νομιζεται οτι θα δεχθουν να γινονται καγκουριες αναμεσα στους πελατες τους με κινδυνο να τραυματιστη κανεις τουριστας?
ποσα καμπινκ θα δεχθουν κα χαλασουν το ονομα τουσ και να μπουν στην μαυρη λιστα των ευρωπαιων αν τραυματιστη η σκοτοθη κανεις μεσα εκει?
ποσοι δημαρχοι οι κηνοταρχες θα δεχτουν να γινει για 5-6 μερες η πολη τους μπαχαλο και να διακινδινευουν την ακερεοτητα των πολιτων τους πολιτες οι οποιοι τους ψηφισαν και δεν ειναι μονο για 5-6 μερες αλλα για χρωνια εκει και θα ειναι και μετα την πανελληνια εκει να του ριξουν μαυρο στην επομενες εκλογες.
ποσοι διοικιτες αστινομικων τμηματων με 2-3 ατομα προσοπικο μπορουν να διαφιλαξουν την ταξη την στιγμη που μπενουν 3-4000 καγκουρες και κανουν οτι θελουν και να οδηγουν μεθισμενοι κανοντας σουζες μεσα στις καφετεριες και οχι στον διαμορφομενο χορο που εχουν μεριμνισει και εχουν ορισει οι διοργανοτες.


σκευτηται αυτα και αποφασιστε προτα απο ολλα αν θελετε να πατε σε μια πανελληνια συγκεντροση μοτοσικλετιστων οποσ θελουν να ειναι οι διοργανοτες η σε μια πανελληνια συγκεντροση καγκουρων οπος την κανουν ορισμενοι καγκουρες και μας βγαζουν το κακο ονομα.

υγ. πιγα στην υγουμενιτσα πριν χρονια με τον γιο μου και ειχα ποσταρει τησ εμπιρια μου.
ειμαι ΥΠΕΡ την πανελληνιας συγκεντροσης μοτοσικλετιστων αλλα ΚΑΤΑ στην πανελλινια συγκεντροση των καγκουρων.
θα προτιμουσα μια πανελληνια με 300-400-500 ατομα μοτοσιλετιστες να κανουμε την πλακα μας και να περναμε υσιχα και χαλαρα παρα να υπερχουν χιλιαδες και μεσα σε αυτους να υπαρχουν καφροι εχασες την περσυνη ... ηταν ετσι οπως θελουμε ολοι μας

bxtrm
03/05/2010, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
Ακριβώς έτσι.:sad:
... απιιστευτο ... εγω γιατι ζω ακομη?

bxtrm
03/05/2010, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Eμεις απο Λεσχη 40 ατομα...............τα λεμε πανω απο Πεμπτη
αφρικανεεεεε .... τι λεει ?
τεταρτη εγω...

africanos31
03/05/2010, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
αφρικανεεεεε .... τι λεει ?
τεταρτη επανω?

Eννοειται τεταρτη απογευμα θα μαστε πανω...........με 1 σταση για φαι στην αλεξανδρουπολη (κανα 10ωρο οδηγημα... :)

bxtrm
03/05/2010, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Eννοειται τεταρτη απογευμα θα μαστε πανω...........με 1 σταση για φαι στην αλεξανδρουπολη (κανα 10ωρο οδηγημα... :)
Egw mallon monos tha anebainw thn tetarth ... ara 700km/233,33 mesh taxythta ... se 3 writses tha eimai panw.. ante kai 10 lepta gia katourhma , kai 10 gia benzines ,kai 10 gia tsigaro ... 3.30 to poly...

T.R.E
04/05/2010, 08:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
Egw mallon monos tha anebainw thn tetarth ... ara 700km/233,33 mesh taxythta ... se 3 writses tha eimai panw.. ante kai 10 lepta gia katourhma , kai 10 gia benzines ,kai 10 gia tsigaro ... 3.30 to poly...

Με ελικόπτερο θα ανέβεις? Να πάμε μαζί αν είναι... :rotflmao:

Tpap
04/05/2010, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
Egw mallon monos tha anebainw thn tetarth ... ara 700km/233,33 mesh taxythta ... se 3 writses tha eimai panw.. ante kai 10 lepta gia katourhma , kai 10 gia benzines ,kai 10 gia tsigaro ... 3.30 to poly...



:rotflmao: :bigcry:

DrEvil
04/05/2010, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
... απιιστευτο ... εγω γιατι ζω ακομη?
Απο τυχη;;;
Λοττο επαιξες; Αν οχι, τράβα κ παιξε με την ζωη σου!

Σοβαρά τώρα, αφήνω τα ειρωνικά σχόλια.
Δλδ το να μου λέει κάποιος ότι εδώ υπάρχει ασφάλεια, ενώ 2χλμ πιο πέρα δεν έχω ευθύνη και καποιος να το υποστηρίζει, απλά μου ακούγεται ηλίθιο! Δλδ ρε μάγκα, εσύ δεν τους μάζεψες;;;

Υποστηρικτές κ μη της ΠΜΣ, μην εκφέρετε λόγο με ειρωνεία. Όλοι μπορούν να το κάνουν και ίσως με μεγαλύτερη επιτυχία απ'ότι εσείς.

ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ και σεβασμό στο μοτόρι μας όλοι, αρχικά!


Καλά να περάσετε, χιλιάδες ευχάριστες αναμνήσεις να σας μείνουν και όλοι ασφαλείς στα σπίτια σας!

(Α! και περιγραφή με φωτό, μετά!)

tzeronymo
04/05/2010, 11:10
Για καποια παιδια που ακομα το σκεφτονται λογω αποστασεις , εργων στη εθνικη, Τεμπη , μιλαω για τους νοτιους υπαρχει και η αλλη λυση του πλοιου απο ΛΑΥΡΙΟ - ΚΑΒΑΛΑ και χαβαλε κανεις , και ξεκουραστος εισαι, η εταιρια ειναι η http://www.nel.gr/index.asp?a_id=59 40 ευρο το ατομο η μοτο δεν ξερω ,και η καμπινα 50ευρο

bxtrm
04/05/2010, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrEvil
Απο τυχη;;;
Λοττο επαιξες; Αν οχι, τράβα κ παιξε με την ζωη σου!

Σοβαρά τώρα, αφήνω τα ειρωνικά σχόλια.
Δλδ το να μου λέει κάποιος ότι εδώ υπάρχει ασφάλεια, ενώ 2χλμ πιο πέρα δεν έχω ευθύνη και καποιος να το υποστηρίζει, απλά μου ακούγεται ηλίθιο! Δλδ ρε μάγκα, εσύ δεν τους μάζεψες;;;

Υποστηρικτές κ μη της ΠΜΣ, μην εκφέρετε λόγο με ειρωνεία. Όλοι μπορούν να το κάνουν και ίσως με μεγαλύτερη επιτυχία απ'ότι εσείς.

ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ και σεβασμό στο μοτόρι μας όλοι, αρχικά!


Καλά να περάσετε, χιλιάδες ευχάριστες αναμνήσεις να σας μείνουν και όλοι ασφαλείς στα σπίτια σας!

(Α! και περιγραφή με φωτό, μετά!)
Σιγουρα δε τους μαζεψα εγω... για το αν κανουν καγκουριες εξω υπευθυνη ειναι η ελληνικη αστυνομια . στο καμπινγκ που ειναι υπευθυνη η μοτοε τα τελευταια χρονια γινονται ελαχιστες εως μηδενικες καγκουριες .
Το οτι συνεχως πεφτει η τιμη για τα μελη και συνεχως ανεβαινει για τα μη μελη , σημαινει οτι δεν τους θελει η οργανωση και προτιμα τα μελη της .
το οτι απαγορευει μεσα στον χωρο τις καγκουριες παλι σημαινει οτι δεν τους θελει , και το γραφει και ρητα στην εισοδο σε πανο οτι οποιος δεν συμμορφωνεται με τους κανονες μπορει η οργανωση να τον διωξει απο την εκδηλωση.
Η Μοτοε DrEvil δεν ειναι εξωγηινοι .. ειναι οι 76 λεσχες και τα μελη της , και σιγουρα δεν ειναι καγκουρες κανενας απο αυτους , ψαχνει χρονια τον τροπο να απαλαγει απο τους καγκουρες , δεν ειναι ευκολο πιστεψε με , εχουν γινει απειρες κουβεντεςκαι συζητησεις πανω σ αυτο.

bxtrm
04/05/2010, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Με ελικόπτερο θα ανέβεις? Να πάμε μαζί αν είναι... :rotflmao:
αν εισαι απο γιανενα μερια φυγαμε παρεα..

T.R.E
04/05/2010, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
αν εισαι απο γιανενα μερια φυγαμε παρεα..

Μάλλον δεν θα μπορέσω φέτος,λόγω συγκυριών... Αλλιώς πλάκα θα είχε να ερχόμουν από Γιάννενα τώρα με την Εγνατία... :beer:

africanos31
04/05/2010, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Μάλλον δεν θα μπορέσω φέτος,λόγω συγκυριών... Αλλιώς πλάκα θα είχε να ερχόμουν από Γιάννενα τώρα με την Εγνατία... :beer:

Baλτε κανα αυτοκολητο στη πινακιδα γιατι τωρα εχει καμερες και σου παιρνουν το διπλωμα με μια φωτο........................:winka:

Ferro
04/05/2010, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Baλτε κανα αυτοκολητο στη πινακιδα γιατι τωρα εχει καμερες και σου παιρνουν το διπλωμα με μια φωτο........................:winka:


Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ωθείς τους υπόλοιπους στην παρανομία ;

Αν πηγαίνεις με το όριο τι θα πάθεις δηλαδή ; Και μετά αναρωτιέστε γιατί είστε τόσο λίγοι στις μοτοσυγκεντρώσεις, στις λέσχες κλπ κλπ...

Λυπάμαι :(

stokos
04/05/2010, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrEvil Δλδ ρε μάγκα, εσύ δεν τους μάζεψες;;; [/B]

Η ΜΟΤΟΕ ή η κάθε λέσχη, ΔΕΝ μαζεύει φίλε. Προσκαλεί.
Τα "μαζέματα" είναι για μαλλιαρά πρόβατα.

africanos31
05/05/2010, 03:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ωθείς τους υπόλοιπους στην παρανομία ;

Αν πηγαίνεις με το όριο τι θα πάθεις δηλαδή ; Και μετά αναρωτιέστε γιατί είστε τόσο λίγοι στις μοτοσυγκεντρώσεις, στις λέσχες κλπ κλπ...

Λυπάμαι :(

Nai ερχονται λιγοι στις συγκεντρωσεις.....3000 μοτο!!!!! Με 90 χλμ οριο πριν και μετα στα τουνελ στα καμμενα Βουρλα και εξω απο αυτα και 120 στην εγνατια........
Αν πας με τα ορια θα σκοτωθεις απο αυτοκινητα που κανεις σχεδον δεν παει με τα ορια........
Τελικα ο καθε ανιδεος λεει και τη παπαρια του........εδω στις μοτοσυγκεντρωσεις το μεγαλυτερο προβλημα στην ελλαδα ειναι οτι δεν χωραμε ............Οσο για την ''παρανομια'' την γραφω εκει που ξερεις την νομιμοτητα σου ...ειτε ειναι για μοτο ειτε για τον καθε εργαζομενο που θα πρεπει να δουλευει νομιμα για 550 ευρω το ΑΝΩΤΕΡΟ........
ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ :a016: :a016:

DrEvil
05/05/2010, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από stokos
Η ΜΟΤΟΕ ή η κάθε λέσχη, ΔΕΝ μαζεύει φίλε. Προσκαλεί.
Τα "μαζέματα" είναι για μαλλιαρά πρόβατα.

Φίλε,
η επιτυχία ή όχι μιάς οποιασδήποτε εκδήλωσης "μετριέται" και (όχι μόνο απ'αυτό, σαφώς!) από το πόσοι παρίσταντο (μαζεύτηκαν, λαϊκά). Τα λοιπά είναι θεωρίες.

Απολογούμαι για το λαϊκό της έκφρασης και πάω να βοσκήσω σε άλλο λιβάδι. Μπεεεεε
:wave2:

stokos
05/05/2010, 10:20
Αν θέλεις να παίξουμε με τις λέξεις, ευχαρίστως. Και χρόνο έχω και διάθεση θα βρω.
Άλλο πράμα, λοιπόν, το "μαζεύτηκαν" και άλλο το "τους μάζεψες".

DrEvil
05/05/2010, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από stokos
Αν θέλεις να παίξουμε με τις λέξεις, ευχαρίστως. Και χρόνο έχω και διάθεση θα βρω.
Άλλο πράμα, λοιπόν, το "μαζεύτηκαν" και άλλο το "τους μάζεψες".
Δεν έχει νόημα, φίλε μου. Μπορούμε να το παίζουμε για πολύ το παιχνίδι αυτό.
Μου είπες τι πιστεύεις, σου είπα το αντίστοιχο, δεν με πείθεις - δεν σε πείθω.
Καθώς και στο πρώτο μου ποστ είπα:
Καλά να περάσετε όσοι θα πάτε, με ασφάλεια να πάτε κ να γυρίσετε.

stokos
05/05/2010, 10:47
Να σε πω κάτι; Δεν είμαι φανατικός των ΠΣΜ. Πηγαίνω αραιά και που, όταν έχω κέφι, διάθεση και παρέα.
Και πάω για να περάσω καλά. Δεν πάω για να χειροκροτλησω τα κάτεστραμένα που στήνουν κόντρες απ' έξω.
Όταν όμως αναφέρεις φράσεις όπως η επίμαχη, με κάνεις και νιώθω σαν μαλάκας. Σαν πρόβατο.
Το δεύτερο δεν είμαι σίγουρα. Όπως δεν είναι και οι χιλιάδες που θα μαζευτούν στους AC-DC, στους U2 ή στην Rihana.

Είστε πολλοί που δεν γουστάρετε τις ΠΣΜ. Δεν με νοιάζει γιατί.
Υπάρχουν περισσότεροι που τις γουστάρουν, αλλά δεν θυμάμαι να βγήκαν ποτέ να μιλήσουν υποτιμητικά γι αυτούς που δεν τις γουστάρουν. Θα έδειχνε έλλειψη σεβασμού. Το λιγότερο.

DrEvil
05/05/2010, 10:58
Αν θες να πεις κάτι σε κάποιους, μην το κάνεις μέσω του 'διαλόγου' σου με μένα!
Ούτε είχα σκοπό, ούτε καν τολμώ να σε κάνω να αισθανθείς, ή να σε αποκαλέσω πρόβατο ή μαλάκα.
Δεν έχω τπτ εναντίον των ΠΣΜ και σε παρακαλώ να μην με κατατάσσεις σε καμμία πλευρά. Απλά δεν θέλω να συμμετέχω σε μια τέτοια εκδήλωση, ακριβώς όπως εσύ θες.
Και εαν δεν δέχεσαι την άποψη μου και πάλι μπράβο σου, μην κατηγοροποιείς τα πάντα και τους πάντες όμως. Δεν είχα καμμία πρόθεση να υποτιμήσω οιονδήποτε. Αν τώρα έχουμε άλλη άποψη επί του θέματος, γιατί να μην εκφράσω την δική μου; Για να μην θεωρηθεί έλλειψη σεβασμού από κάποιον;
Και ο σεβασμός προς την δική μου άποψη, που είναι;
Ματαλέω, δεν με πείθεις - δεν σε πείθω. Δεν καταλαβαίνω όμως που θες να το φτάσεις.

stokos
05/05/2010, 11:07
Έχεις δίκιο. Άστο.
Με τα σημερινά ίσως δεν διάβασα κάτι σωστά.
Ίσως όταν έχω καθαρότερο μυαλό, γιατί τώρα έχω σαλτάρει άσχημα με τα γεγονότα στην Αθήνα.

Ferro
05/05/2010, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Nai ερχονται λιγοι στις συγκεντρωσεις.....3000 μοτο!!!!! Με 90 χλμ οριο πριν και μετα στα τουνελ στα καμμενα Βουρλα και εξω απο αυτα και 120 στην εγνατια........
Αν πας με τα ορια θα σκοτωθεις απο αυτοκινητα που κανεις σχεδον δεν παει με τα ορια........
Τελικα ο καθε ανιδεος λεει και τη παπαρια του........εδω στις μοτοσυγκεντρωσεις το μεγαλυτερο προβλημα στην ελλαδα ειναι οτι δεν χωραμε ............Οσο για την ''παρανομια'' την γραφω εκει που ξερεις την νομιμοτητα σου ...ειτε ειναι για μοτο ειτε για τον καθε εργαζομενο που θα πρεπει να δουλευει νομιμα για 550 ευρω το ΑΝΩΤΕΡΟ........
ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ :a016: :a016:


ΑΝ ξαναλέω ΑΝ ήξερες σε ποιόν μιλάς ή μάλλον σε ποιόν γράφεις αυτές τις μπούρδες να είσαι σίγουρος ότι δεν θα το έκανες καν μικρέ !! Οταν ήμουν εγώ στην ΛΕΜΟΤ στις πανελλήνιες και στις τεράστιες μοτοσυγκεντρώσεις του '80 μαζί με τον Παπαιωάννου τον Τσιγγένη και τον Χαιτόπουλο εσύ άλλαζες πάνες...και την επόμενη φορά που θα πας σε κάποιο σχολείο να μιλήσεις για ασφαλή οδήγηση και περί προστατευτικού εξοπλισμού να λες στα παιδιά και που γράφεις την νομιμότητα και τα όρια στους αυτοκινητόδρομους...
Αντε γιατί μας έχετε περάσει για μαλάκες μερικοί τυχάρπαστοι σαν κι εσένα και καταστρέψατε ότι πιο αγνό είχαμε....όποτε θέλεις περνάω και από τη λέσχη και στα λέω και από κοντά αλλά με έχετε αηδιάσει εσύ και το συνάφι σου.:yuck:

africanos31
05/05/2010, 11:44
To NA ΣΥΓΚΡΙΝΕΙς την δεκαετια του 80 με τωρα ειναι τουλαχιστον ηλιθιο............2 ανομοια πραγματα δεν μπορουν να συγκριθουν......... η μεγαλυτερη μοτοσυγκεντρωση ειχε τοτε λιγοτερο απο το μισο κοσμο απο σημερα!!!!(που ηταν μια παρεα τωρα δεκαδες χιλιαδες μοτο κυκλοφορουν) και δεν απαντας για την ταχυτητα στην εγνατια και τους κινδινους που ανεφερα αν πας αργα
Δυστηχως για σενα ακολουθεις το νομο της φυσης (οτι οσο ο ανθρωπος γερναει τοσο γινεται και πιο συντηρητικος ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΕΣ και θα ναι και αυτοι στην Πανελληνια οπως και πριν 29 ΧΡΟΝΙΑ......) Η Μηπως και αυτοι ανηκουν στο ''συναφι'' ? :confused: :confused:

makis206
05/05/2010, 15:02
Κύριοι λίγο πιο χαλαρά σας παρακαλώ, δεν χρειάζεται να μπαίνει το χάσμα των γενεών στις συζητήσεις μας ειδικά όταν γίνεται ιδιαίτερα προκλητικό για τον συνομιλητή μας..

Πρέπει όλοι να συνειδητοποιήσουμε ότι οι Πανελλήνιες Μοτοσυγκεντρώσεις τα τελευταία χρόνια μαζεύουν κάθε λογής μοτοσυκλετιστή, από τον ρομαντικό μέχρι και τον κάγκουρα, δύο εντελώς διαφορετικοί κόσμοι που ενώ οι απόψεις τους περί μοτοσυκλέτας απέχουν παντελώς δεν παύουν να έχουν ένα κοινό που τους ενώνει κι αυτό είναι οι δύο ρόδες.. μπορείτε να συνυπάρξετε; Δώστε το παρόν στη συγκέντρωση και περάστε καλά. Δεν ανέχεστε; Δρόμοι αμέτρητοι και για εσάς, κανείς δεν αναγκάζει κανέναν να παρευρεθεί. Μάθετε επιτέλους να ζείτε με αυτό, απολαύστε τις ρόδες σας με τον τρόπο που επιθυμείτε και σταματήστε πρώτα να χαλιέστε και μετά να χαλάτε ένα κλίμα που ούτως ή άλλως για εσάς δεν έχει τρόπο διόρθωσης.. θυμηθείτε κάτι. Πάντα μα πάντα και παντού υπήρχαν κάποιοι που αμαύρωναν την εικόνα του "μοτοσυκλετιστή" στον έξω κόσμο, αν είναι αυτό που σας απασχολεί.. χάνονται παιδιά.. υπάρχουν κι άλλοι τρόποι προστασίας τους, το να τους κατακρίνουμε συνεχώς δεν αλλάζει κάτι.. αλλάζει;

Σε Πανελλήνια Μοτοσυγκέντρωση δεν βρέθηκα ποτέ, μέσα απ'το moto.gr αλλά και από φίλους βλέπω τι γίνεται κάθε χρόνο που αν και δεν με εκφράζει απόλυτα, σίγουρα έχω την επιθυμία να δώσω το παρόν σε κάποια από αυτές.

Απλώς χαλαρώστε μοτοσυκλετιστές, και τσουλίστε τις ρόδες σας με τον τρόπο που αγαπάτε..:beer:

bxtrm
08/05/2010, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Σε Πανελλήνια Μοτοσυγκέντρωση δεν βρέθηκα ποτέ, μέσα απ'το moto.gr αλλά και από φίλους βλέπω τι γίνεται κάθε χρόνο που αν και δεν με εκφράζει απόλυτα, σίγουρα έχω την επιθυμία να δώσω το παρόν σε κάποια από αυτές.
beer:
Για να εχεις αποψη αν σου αρεσει , πρεπει να πας ... οτι και να δεις οτι και να διαβασεις δεν ειναι αυτο που θα καταλαβεις αν πας..

bxtrm
08/05/2010, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Πρέπει όλοι να συνειδητοποιήσουμε ότι οι Πανελλήνιες Μοτοσυγκεντρώσεις τα τελευταία χρόνια μαζεύουν κάθε λογής μοτοσυκλετιστή, από τον ρομαντικό μέχρι και τον κάγκουρα, δύο εντελώς διαφορετικοί κόσμοι που ενώ οι απόψεις τους περί μοτοσυκλέτας απέχουν παντελώς δεν παύουν να έχουν ένα κοινό που τους ενώνει κι αυτό είναι οι δύο ρόδες.. μπορείτε να συνυπάρξετε; Δώστε το παρόν στη συγκέντρωση και περάστε καλά. Δεν ανέχεστε; Δρόμοι αμέτρητοι και για εσάς, κανείς δεν αναγκάζει κανέναν να παρευρεθεί. Μάθετε επιτέλους να ζείτε με αυτό, απολαύστε τις ρόδες σας με τον τρόπο που επιθυμείτε και σταματήστε πρώτα να χαλιέστε και μετά να χαλάτε ένα κλίμα που ούτως ή άλλως για εσάς δεν έχει τρόπο διόρθωσης.. θυμηθείτε κάτι. Πάντα μα πάντα και παντού υπήρχαν κάποιοι που αμαύρωναν την εικόνα του "μοτοσυκλετιστή" στον έξω κόσμο, αν είναι αυτό που σας απασχολεί.. χάνονται παιδιά.. υπάρχουν κι άλλοι τρόποι προστασίας τους, το να τους κατακρίνουμε συνεχώς δεν αλλάζει κάτι.. αλλάζει;

beer:
συμφωνω απολυτα μαζι σου

orizontas
08/05/2010, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κύριοι λίγο πιο χαλαρά σας παρακαλώ, δεν χρειάζεται να μπαίνει το χάσμα των γενεών στις συζητήσεις μας ειδικά όταν γίνεται ιδιαίτερα προκλητικό για τον συνομιλητή μας..



Απλώς χαλαρώστε μοτοσυκλετιστές, και τσουλίστε τις ρόδες σας με τον τρόπο που αγαπάτε..:beer:

εσυ εισαι μοτοσυκλετιστης δηλαδη .....?????




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

africanos31
09/05/2010, 13:37
Me την ευκαιρια να υπενθυμισω απο τα χρηματα της εισοδου της Πανελληνιας εγιναν...



* Γεώτρηση στο χωριό Kibokoni στην Ανατολική Κένυα (2° 31' 0" Νότια, 40° 22' 0" Ανατολικά) μέσω της οποίας παρέχεται πλέον καθαρό νερό στις τοπικές κοινωνίες.
- Χορηγία της ΜΟΤΟΕ (Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδας)

* Παροχή υποτροφιών σε δύο (2) κορίτσια στο Malindi: Tatu Kahindi Matembo, και Rehema R. Kareme (Γυμνάσιο, Α' Τάξη και τα δύο).
- Χορηγία της ΜΟΤΟΕ (Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδας)

http://www.phototerra.gr/c0/el/actions.html

bxtrm
09/05/2010, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Me την ευκαιρια να υπενθυμισω απο τα χρηματα της εισοδου της Πανελληνιας εγιναν...



* Γεώτρηση στο χωριό Kibokoni στην Ανατολική Κένυα (2° 31' 0" Νότια, 40° 22' 0" Ανατολικά) μέσω της οποίας παρέχεται πλέον καθαρό νερό στις τοπικές κοινωνίες.
- Χορηγία της ΜΟΤΟΕ (Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδας)

* Παροχή υποτροφιών σε δύο (2) κορίτσια στο Malindi: Tatu Kahindi Matembo, και Rehema R. Kareme (Γυμνάσιο, Α' Τάξη και τα δύο).
- Χορηγία της ΜΟΤΟΕ (Μοτοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδας)

http://www.phototerra.gr/c0/el/actions.html
Και με ατα χρηματα που μοιραζονται οι λεσχες που δουλευουν στην πανελληνια μπορει να γινονται παρα πολλα που δεν μαθαινονται ..
η ΛΕΜΙ για παραδειγμα ενισχυει οικονομικα τον αθλητικο συλλογο για παιδια με ειδικες αναγκες ΠΥΡΡΟΣ στα Γιαννενα και ειναι αναδοχος παιδιου της ACTIONAID.
φανταζομαι παρα πολλες λεσχες σε ολη την Ελλαδα θα κανουν κατι χρησιμο...

imitrelos
09/05/2010, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
ΑΝ ξαναλέω ΑΝ ήξερες σε ποιόν μιλάς ή μάλλον σε ποιόν γράφεις αυτές τις μπούρδες να είσαι σίγουρος ότι δεν θα το έκανες καν μικρέ !! Οταν ήμουν εγώ στην ΛΕΜΟΤ στις πανελλήνιες και στις τεράστιες μοτοσυγκεντρώσεις του '80 μαζί με τον Παπαιωάννου τον Τσιγγένη και τον Χαιτόπουλο εσύ άλλαζες πάνες...και την επόμενη φορά που θα πας σε κάποιο σχολείο να μιλήσεις για ασφαλή οδήγηση και περί προστατευτικού εξοπλισμού να λες στα παιδιά και που γράφεις την νομιμότητα και τα όρια στους αυτοκινητόδρομους...
Αντε γιατί μας έχετε περάσει για μαλάκες μερικοί τυχάρπαστοι σαν κι εσένα και καταστρέψατε ότι πιο αγνό είχαμε....όποτε θέλεις περνάω και από τη λέσχη και στα λέω και από κοντά αλλά με έχετε αηδιάσει εσύ και το συνάφι σου.:yuck:

Ferro στραβά το έχεις πάρει εκτός του ότι δέν έχεις δίκιο γίνεσαι και επιθετικός, απο ότι κατάλαβα είχες σχέση (καλήτερα που είναι αόριστος) , πιστεύεις ότι η μοτοσυκλέτα στήν ελλάδα έχει ανάγκη απο μαγκιες του τύπου "ξέρεις πιος είμαι εγω " κλπ , όχι μόνο είναι αστεία αλλά και επικίνδυνα ωραίο παράδειγμα για νέους μοτο/στες
μπράβο σου.......τωρα για τυχάρπαστους και τέτια κάτσε σκέψου

ΤΙ έχεις προσφέρει στήν μοτοσυκλέτα

makis206
10/05/2010, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
εσυ εισαι μοτοσυκλετιστης δηλαδη .....?????
:rotflmao: :rotflmao:

Βάζω και τάπα στην εξάτμιση όταν θέλω να την πλύνω..!:evil: :lol: :beer:

bxtrm
10/05/2010, 06:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ferro
Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ωθείς τους υπόλοιπους στην παρανομία ;

Αν πηγαίνεις με το όριο τι θα πάθεις δηλαδή ; Και μετά αναρωτιέστε γιατί είστε τόσο λίγοι στις μοτοσυγκεντρώσεις, στις λέσχες κλπ κλπ...

Λυπάμαι :(
εσυ πηγαινεις με τα ορια δηλαδη?
σεβαστο αν πηγαινεις ... απλα δεν εχω δει κανεναν
και τις σποντες συνεχεια για τις συγκεντρωσεις και τις λεσχες τι τις θες? ειναι και αστοχες....
δεν ειμαστε λιγοι , ειμαστε τοσοι οσοι χρειαζονται ... γιατι αν γινουμε περισσοτεροι θα αρχισουμε να τσακονωμαστε ακομα και για τα ορια ....
τα οποια μερικες φορες ειναι εντελως παραλογα και πρεπει να εισαι ηλιθιος για να τα ακολουθησεις . κανονας στην ασφαλη οδηγηση ειναι να οδηγας ετσι ωστε να μην εμπλακεις ποτε σε ατυχημα . και στην Ελλαδα αν πας με τα ορια κινδυνευεις αμεσσα..
εχεις δει σε πολλα μερη στον κοσμο πινακιδες με οριο 10? στην Ελλαδα υπαρχουν παρα πολλες και χωρις κανεναν λογο

http://rodopinews.gr/?p=4281

africanos31
10/05/2010, 07:06
Την αλλη τεταρτη βραδακι θα μαστε εκει.........:) :) :)

bxtrm
10/05/2010, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
Την αλλη τεταρτη βραδακι θα μαστε εκει.........:) :) :)
αντε σας περιμενει η πυλη....

chris_honda
10/05/2010, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Βάζω και τάπα στην εξάτμιση όταν θέλω να την πλύνω..!:evil: :lol: :beer:


Τι μου θυμίζει...τι μου θυμίζει :rotflmao: :rotflmao:

tzeronymo
13/05/2010, 00:12
Αντε μια βδομαδα εμεινε λεμε για το μεγαλο γεγονος της μοτο, να δουμε και τα φιλαρακια μας