PDA

View Full Version : Συναυλίες καλοκαιριού



Alchimistis
04/06/2005, 16:13
Θα πάτε σε καμία????

Rezeguet
04/06/2005, 16:24
σε ολες θα παμε! :wacko: :wacko:

dimitrioskosmas
04/06/2005, 16:36
maiden,slayer

cOzAtS
04/06/2005, 19:28
.

cOzAtS
04/06/2005, 19:48
SABBATH & SLAYER!!!!!

:beer: :beer: :beer:


16031

tifoefs
04/06/2005, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από cOzAtS
SABBATH & SLAYER!!!!!

:beer: :beer: :beer:

ppfff ! Headbangers !!

:yuck: :yuck: :yuck:

gcrook
04/06/2005, 23:39
Dream Theater.
Πολιτισμενα πραγματα.:D

L.omerta
04/06/2005, 23:57
slipknot piga, faithless, chemical brothers , aphex twin kai nofx thelw

Alx 84
05/06/2005, 00:14
den paizw, 8elw ki egw...:cry: :cry: :bawl:

8a paw maiden, alla 8elw na dw theater, sabbath, slayer,dio klp klp, alla pou xrima...:bawl: :bawl: :bawl: :cry: :cry:

Alchimistis
05/06/2005, 00:52
Scorpions,Porcupine tree

gcrook
05/06/2005, 02:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Scorpions,Porcupine tree

Α,ναι μαλλον και Porcupine.
:beer:

rd350lc
05/06/2005, 16:16
tha doume...einai kai polles re gam.....mono oi dream theater einai oi sigouroi
:beer:

LittleJohn
05/06/2005, 22:21
Θα πάω σίγουρα στο rockwave (θα δούμε επιτέλους και αccept μετά από χρόνια)...Για maiden το σκέφτομαι ακόμα, αλλά δεν είμαι σίγουρος (τα 2 τελευταία album δεν μου άρεσαν καθόλου)...

johnpagr
06/06/2005, 02:06
SLAYER

johnpagr
09/07/2005, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
SLAYER


AKOMA piasmenos eimai apo to Headbanging .... apo tis 6 to apogevma mexri tis 11 to vrady .... eleos ....

krima pou den 8a bwresw na paw kai shmera

SLAYER

adam_tsouk
10/07/2005, 21:55
:sad: :sad: :sad: :sad:


όχι για περίεργους λόγους........



:sad: :sad: :sad: :sad:

Alx 84
10/07/2005, 22:45
Μια και ήρθε στο φώς πάλι η υπόθεση για πείτε τις γνώμες σας. Αρχίζω...


Maiden καλοί, αλλά πολύ μικρή διάρκεια και παίξαν κομμάτια που ούτε κάν είχα φανταστεί.

Rockwave... πήγα την ημέρα τω sabbath. έχουμε και λέμε.

Wastefall. τους πέτυχα στο τέλος :(
Black label society Απίστευτοι!!!!
Velvet revolver . ίσως το χειρότερο συγκρότημα που έχω δει live. χάλι μαύρο(προσωπική γνώμη πάντα)
Sabbath ΘΕΟΙ!!!!!

και τέλος

Dream theater

...

τίποτα άλλο.

johnpagr
10/07/2005, 23:57
na pw thn alh8eia, eftasa sto Terra stis 6 to apogevma .. opote kai prolava mono na dw tous Dismember opou htan arketa kaloi.
Aftous omws pou kataxarhka toso kai skhnika alla kai mousika htan tous candlemass me enan Messiah na zwgrafhzei sthn skinh...
Oi de Accept htan opws tous fantazomoun :

FANTASTIKOI

25 xronia istoria ...

UDO .... me provlhmata ygeias ... kai tragoudouse san paidi !!

kai telos :

Slayer (Headliners)

eee ok ... ekei ta dwsame ola !! tous eixa ksanadei kai sto prohgoumeno Rockwave, alla twra htan kalyteroi ..

H8ela na paw kai kyriakh na dw dio - Sister - Anthrax, alla den antexa... :( :(

Alx 84
11/07/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
na pw thn alh8eia, eftasa sto Terra stis 6 to apogevma .. opote kai prolava mono na dw tous Dismember opou htan arketa kaloi.
Aftous omws pou kataxarhka toso kai skhnika alla kai mousika htan tous candlemass me enan Messiah na zwgrafhzei sthn skinh...
Oi de Accept htan opws tous fantazomoun :

FANTASTIKOI

25 xronia istoria ...

UDO .... me provlhmata ygeias ... kai tragoudouse san paidi !!

kai telos :

Slayer (Headliners)

eee ok ... ekei ta dwsame ola !! tous eixa ksanadei kai sto prohgoumeno Rockwave, alla twra htan kalyteroi ..

H8ela na paw kai kyriakh na dw dio - Sister - Anthrax, alla den antexa... :( :(


eprepe na pas. Ntropi!!! i8ela ki egw na paw auto to dihmero alla xrimata telos!!:(

adam_tsouk
11/07/2005, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84

Maiden καλοί, αλλά πολύ μικρή διάρκεια και παίξαν κομμάτια που ούτε κάν είχα φανταστεί.




όπως;;;;:confused: :confused:

johnpagr
11/07/2005, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
eprepe na pas. Ntropi!!! i8ela ki egw na paw auto to dihmero alla xrimata telos!!:(


Gyrhsa arga thn paraskeyh to vrady kai to savvato etrexa gia doulies .... pou kouragio gia synavlia sto kapaki ..

Tou xronou me to kalo kai prwta o 8eos .... pali ekei 8a eimaste ..

:beer: :beer: :beer:

:D :D

Alx 84
12/07/2005, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
όπως;;;;:confused: :confused:


όπως τα εξής
22 acacia avenue, die with your boots, where the eagles dare, revelations, remember tomorrow, running free,killers. Αυτά. για να λέω την αλήθεια κάποια δεν τα ήξερα. Δεν είμαι φανατικός οπαδός τους.

Alx 84
12/07/2005, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr
Gyrhsa arga thn paraskeyh to vrady kai to savvato etrexa gia doulies .... pou kouragio gia synavlia sto kapaki ..

Tou xronou me to kalo kai prwta o 8eos .... pali ekei 8a eimaste ..

:beer: :beer: :beer:

:D :D


συγχωρεμένος τότε. Μια φορά πήρα εισητήριο για διήμερο και αυτό ήταν πέρσι στο open air. H πρώτη ημέρα ήταν το χάλι της. απίστευτη αναμονή και ανοργάνωτα τα πάντα, ενω η δεύτερη πολύ απλά δεν έγινε!!!!!!!:mad:

Καλά ήταν και φέτος. για να δούμε ποιοί θα έρθουν του χρόνου.

adam_tsouk
12/07/2005, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
όπως τα εξής
22 acacia avenue, die with your boots, where the eagles dare, revelations, remember tomorrow, running free,killers. Αυτά. για να λέω την αλήθεια κάποια δεν τα ήξερα. Δεν είμαι φανατικός οπαδός τους.



μάστα....


Βασικά τους εχω δει αρκετές φορές και αυτά που πραγματικά ήθελα να ακούσω δεν νομίζω να τα έχουν παίξει ποτέ (ήλπιζα να πεις κάποιο) όπως Alexander the Great........

Alx 84
12/07/2005, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μάστα....


Βασικά τους εχω δει αρκετές φορές και αυτά που πραγματικά ήθελα να ακούσω δεν νομίζω να τα έχουν παίξει ποτέ (ήλπιζα να πεις κάποιο) όπως Alexander the Great........


Όχι, δε το παίξανε. ξεκίνησε να λέει λίγο το ρεφρέν(χωρίς μουσική),αλλά το έκοψε και μείναμε με τη γλύκα. που θα πάει. Ίσως κάποια στιγμή...

Boxer
13/07/2005, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
όπως τα εξής
22 acacia avenue, die with your boots, where the eagles dare, revelations, remember tomorrow, running free,killers. Αυτά. για να λέω την αλήθεια κάποια δεν τα ήξερα. Δεν είμαι φανατικός οπαδός τους.

Το 22 acacia avenue δεν το παιξανε.Ουτε το killers
Παιξανε απο τα 4 πρωτα LP και απο αποψη play list τα μονα κοματια που λειπανε ηταν πολυ λιγα.
Με ενα alexander , aces high και fear of the dark νομιζω οτι θα ηταν super.
Οσοι ειστε νεοι fan των maiden πρεπει να ακουσετε τα πρωτα τους διοτι κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι και τα καλυτερα.

Ο ηχος ομως ηταν ΧΑΛΙΑ:yuck:
Τρεις κιθαρες παιζανε και δεν ακουγες τιποτα.:mad:

adam_tsouk
13/07/2005, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Το 22 acacia avenue δεν το παιξανε.Ουτε το killers
Παιξανε απο τα 4 πρωτα LP και απο αποψη play list τα μονα κοματια που λειπανε ηταν πολυ λιγα.
Με ενα alexander , aces high και fear of the dark νομιζω οτι θα ηταν super.
Οσοι ειστε νεοι fan των maiden πρεπει να ακουσετε τα πρωτα τους διοτι κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι και τα καλυτερα.

Ο ηχος ομως ηταν ΧΑΛΙΑ:yuck:
Τρεις κιθαρες παιζανε και δεν ακουγες τιποτα.:mad:



Εγώ πάντως θα ήθελα να ακούσω και κανά powerslave........ Bring your daughter to the slauter κτλ κτλ.......

Alx 84
14/07/2005, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εγώ πάντως θα ήθελα να ακούσω και κανά powerslave........ Bring your daughter to the slauter κτλ κτλ.......


Εγώ πάλι πήγα να ακούσω τα κλασικά τους και έμεινα με το όργανο στο χέρι....... Κρίμα... την επόμενη φορά(που δε θα πάω) ίσως να είναι καλύτεροι!!!:D :D

adam_tsouk
14/07/2005, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Εγώ πάλι πήγα να ακούσω τα κλασικά τους και έμεινα με το όργανο στο χέρι....... Κρίμα... την επόμενη φορά(που δε θα πάω) ίσως να είναι καλύτεροι!!!:D :D




Σωστός, το μόνο που δεν περίμενα να ακούσω.

Απλά τους έχω ακούσει 2-3 φορές μαζί + μία τον Dickinson μόνο σε ένα από τα πρώτα rockwave και αυτό που λείπει είναι παλιά καλά τραγούδια τους.


:wave2:

Alx 84
14/07/2005, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Σωστός, το μόνο που δεν περίμενα να ακούσω.

Απλά τους έχω ακούσει 2-3 φορές μαζί + μία τον Dickinson μόνο σε ένα από τα πρώτα rockwave και αυτό που λείπει είναι παλιά καλά τραγούδια τους.


:wave2:


Ακριβώς. παίζουν όμως και τα συμφέροντα στη μέση. Βγήκε το DVD(το early days νομίζω) με τα παλιά τους κομμάτια και κάνουν promotion...
πάνε οι παλιές καλές εποχές!!!

adam_tsouk
14/07/2005, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ακριβώς. παίζουν όμως και τα συμφέροντα στη μέση. Βγήκε το DVD(το early days νομίζω) με τα παλιά τους κομμάτια και κάνουν promotion...
πάνε οι παλιές καλές εποχές!!!




Και να ήταν το μόνο τους best of.......:rolleyes: