PDA

View Full Version : ΒΟΗΘΕΙΑ/ΓΝΩΜΕΣ για sporcity300



giannis2304
12/02/2010, 14:26
Καλησπέρα!Είμαι έτοιμος να αγοράσω το sportcity 300, το έχει κανείς?έχει ακούσει κανείς τίποτα καλό/κακό?παρακαλώ βοηθήστε!να το πάρω ή να κρατήσω το cbfακι μου?

yiannis172
26/05/2010, 04:08
Εχουμε στην οικογενεια ενα Sportcity 250 και αυτα που μου ερχονται προχειρα προχειρα ειναι η πολυ καλη συμπεριφορα του στις στροφες (για scooter) ,η καλη για τα γκαζια του καταναλωση ,το διπλο εμπρος και μονο πισω δισκοφρενο ,τα οποια συμβαλλουν στο πολυ καλο φρεναρισμα του καθως και το μεγαλύτερο πλεονεκτημα του το οποιο ειναι η πραγματικη μαρκα κατασκευης του ,δηλαδη η piaggio ,η οποια στα scooter ειναι μακραν μπροστα απο ολες τις αποψεις (απο επιδοσεις μεχρι αξιοπιστια και διαθεσιμοτητα ανταλλακτικων). Ενα αρνητικο ειναι ο σχετικα μικρος χωρος κατω απο τη σελα και η οχι και τοσο καλη αισθηση των φρενων (αισθηση οχι αποδοση).
ααα....και οτι δεν εχει τα γκαζια του runner μου (180 2Τ) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

yiannis172
26/05/2010, 04:09
Τωρα το 300 για το οποιο πας εσυ ειναι σιγουρα πιο ροπατο και λογικα βελτιωμενο σε οσα σημεια εχρηζε βελτιωσης το προηγουμενο μοντελο...