PDA

View Full Version : Γιατί έχω την εντύπωση ότι...



powerphot
05/06/2005, 11:48
...τώρα τελευταία έχουμε γίνει πάαααααααααααρα πολλοί μέσα στο φόρουμ, φλόρουμ, φούρομ, η όπως αλλιώς το λένε διάφοροι?

Ανοίγω να διαβάσω ποστ και χάνω το μπούσουλα.:hypnotize
Νέα nicknames, νέα «γραφή», νέα μοντέλα, και για να μη πω για μερικούς μερικούς που αλλάζουν τα αβατάρς:lol: σαν να είναι πουκάμισα, και για να καταλάβω ποιος έγραψε, ποιο, ποστ το διαβάζω 2 φορές.:uplate:
Νέο (ενεργό) Μέλος!!! Τα πρώτα του βήματα στις σελίδες του φόρουμ (όπως κάναμε όλοι άλλωστε) στην ενότητα «ανέκδοτα humor».
Και ειδικά στο θρυλικό ποστ που είχε ανοίξει ο kapeos...«Εδω Βαλε Την "περιεργη-αστεια" Φωτογραφια», το οποίο έχει σπάσει το φράγμα των (27.298) καταχωρίσεων:eyepop: .
Δεν έχει σημασία που οι περισσότερες έχουν μπει κι έχουν ξαναμπεί, και κάθε φορά πετάγονται όλοι...,«recycle!!! Recycle!!!». :rotflmao: :rotflmao:
Έτσι είναι, σε μια παρέα για να μπεις καλά πρέπει να έχεις για πρώτο εφόδιο το χιούμορ, αν δεν είναι έμφυτο τότε το δανείζεσαι. Άλλωστε αυτό είναι που σπάει το…παγόβουνο της πρώτης επαφής.

Από σκουτεράκια, ΖΖΖ, OnOf,...take of:lol: ...μέχρι 1300cc όλοι κάνουν την πρώτη τους εμφάνιση στο φόρουμ, ψάχνοντας να βρουν «ομοίους» τους για να κάνουν την δική τους «κλειστή» παρέα. Να συναντηθούν, να οργανωθούν, να ταξιδέψουν….μέχρι την καφετέρια να πουν βρε αδερφέ τα δικά τους.
Λες και οι παρέες εδώ μέσα διαμορφώνονται ανάλογα με το μηχάνημα που έχουμε κάτω απ’ τα πόδια.
Κανένας δεν έχει καταλάβει όμως ότι, εδώ μέσα όλοι έχουμε τα ίδια μηχανήματα.
Για σκεφτείτε το λίγο, εσείς τι πληκτρολόγιο έχετε; τι ποντίκι; τι οθόνη; τι τελικές πιάνετε στον ατέλειωτο δρόμο των σελίδων του φόρουμ; όταν προσπαθείτε να προλάβετε να απαντήσετε σε κάποιον που ήδη έχει αλλάξει δρόμο (θέμα) στο ποστ :lol:

Πολυσύχναστη, πολυπληθής, πολύχρωμη, πολυδιάστατη, κι άλλα πολλά ….πολύ……, η κοινωνία του Moto.gr

Τώρα, όλο αυτό καλό είναι η κακό? Θα δείξει!!:winka:

Να έχετε και να έχουμε όλοι καλές διαδρομές (και στους δρόμους και στις οθόνες μας).:wave2:

SaraMaritis
05/06/2005, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
...Τώρα, όλο αυτό καλό είναι η κακό? Θα δείξει!!:winka:
...
Μας "εστειλες αδιαβαστους"...ρωτας και απαντας μονος σου !!! :look:

Αντε μετα να "διαξιφιστουμε" σαν ανθρωποι... :rotflmao:
:beer: :wave2:

powerphot
05/06/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SaraMaritis
Μας "εστειλες αδιαβαστους"...ρωτας και απαντας μονος σου !!! :look:

Αντε μετα να "διαξιφιστουμε" σαν ανθρωποι... :rotflmao:
:beer: :wave2:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Όχι δεν το έγραψα για να "διαξιφιστούμε"΄αλλιώς θα το έβαζα στους διαξιφισμούς.
Όπως βλέπεις το έχω στις "Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί".


Μήπως να το έβαζα στα ανέκδοτα??:lol:

Μπαααα!!καλά είναι εδώ!!:winka:


...είδες πάλι μόνος μου απάντησα....χεχε... :lol: :lol:

sonic22
05/06/2005, 15:40
o motosikletistis einai koinoniko on...

to mono siguro otan odigas mixani einai pws tha fwneuseis polla migakia kai tha gnoriseis poli kosmo..


alloste oi motosikletistes exun emfiti tin idea tis agelis...

ta kalitera taxidia ta kanume me parees...

aloste stin mixani (opu den iparxun radiofwna,dvd, playstation ktlp) i anagi gia sindrofia einai tha legame anthropini!

adam_tsouk
05/06/2005, 17:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
:lol: :lol: :lol: :lol:
Όχι δεν το έγραψα για να "διαξιφιστούμε"΄αλλιώς θα το έβαζα στους διαξιφισμούς.
Όπως βλέπεις το έχω στις "Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί".


Μήπως να το έβαζα στα ανέκδοτα??:lol:

Μπαααα!!καλά είναι εδώ!!:winka:


...είδες πάλι μόνος μου απάντησα....χεχε... :lol: :lol:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αμαν προβληματισμός!

Στα ανέκδοτα, στα ανέκδοτα!:lol: :lol:


Κόσμος έρχεται και πάει power.......


:wave2: