PDA

View Full Version : Δυναμομετρηση Zzr 1400 '08



booktsio
17/02/2010, 13:08
Εχει κανει κανεις δυναμομετρηση σε ZZR 1400 '08 ??? Αν ναι, σε τι δυναμομετρο και αν ειχε εξομοιωτη ram air, εστω μεχρι τα 250χλμ/ωρα.

Thanks!

reinmeister
17/02/2010, 13:13
γυρω στα 165 βγαζουν σε superflow με εξομοιωση ραμ αιρ...

booktsio
17/02/2010, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
γυρω στα 165 βγαζουν σε superflow με εξομοιωση ραμ αιρ...

Εκει το υπολογιζα, κατι αλλα που λενε για 170+ μαλλον ειναι...:a31:

tifoefs
20/02/2010, 21:03
Παλι μπουρδες λετε !

Εξομοιωση αερα !! δηλαδη ο αερας σε χτυπαει απο 170 εως 300 χλμ την ωρα ;;

Εχετε και δεμενο το σβερκο ;;

Για καντε μια διαδρομη σε 9 ωρες απο Βενετια στο Ντυσσελντορφ και μετα τραβατε να πιστεψετε τα δυναμομετρα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κατι τετοιο ... (http://www.youtube.com/watch?v=3ty-7bTId5M&NR=1)



:beer:

reinmeister
20/02/2010, 21:36
αργα βαδιζω,ζωη κερδιζω...ποιανου ειναι η σαυρα?

:lol:

booktsio
21/02/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Παλι μπουρδες λετε !

Εξομοιωση αερα !! δηλαδη ο αερας σε χτυπαει απο 170 εως 300 χλμ την ωρα ;;

Εχετε και δεμενο το σβερκο ;;

Για καντε μια διαδρομη σε 9 ωρες απο Βενετια στο Ντυσσελντορφ και μετα τραβατε να πιστεψετε τα δυναμομετρα !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κατι τετοιο ... (http://www.youtube.com/watch?v=3ty-7bTId5M&NR=1)



:beer:

Παλι ΜΠΟΥΡΔΕΣ λεμε;;; και ποιος εισαι εσυ ρε μεγαλε που μας λες οτι λεμε μπουρδες; Εδω δεν μπορεις να βαλεις δυο προτασεις στη σειρα να βγαλουν νοημα! Αν σε χτυπαει ο αερας απο 170 εως 300 χλμ/ωρα; Εσυ τι λες;;;;; Ή μηπως εννοεις στη δυναμομετρηση, γιατι τοτε εχεις πολυ πλακα... Το σβερκο δεστον εσυ, αν νομιζεις οτι χρειαζεται!


ΚΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ! ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΕΥΡΩΠΗ Ή ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΑ....

ημαρτον...


Αποφασισα πλεον να μην ειμαι ευγενικος....Οχι, οταν ο αλλος το παιζει ξερολας και ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ κι απο πανω...οχι!

:sick: :sick: :sick:

booktsio
21/02/2010, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αργα βαδιζω,ζωη κερδιζω...ποιανου ειναι η σαυρα?

:lol:

Πες τα ρε συ...εβαλε και το βιντεακι να δουμε ΤΙ;;; Κατι που δεν εχουμε κανει; αν ειναι δυνατον... Ο γρηγορος του forum, μαζευτειτε...

Thanks για την απαντηση, και παλι!

:beer: :beer: :beer:

sapila racing
21/02/2010, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
Παλι ΜΠΟΥΡΔΕΣ λεμε;;; και ποιος εισαι εσυ ρε μεγαλε που μας λες οτι λεμε μπουρδες; Εδω δεν μπορεις να βαλεις δυο προτασεις στη σειρα να βγαλουν νοημα! Αν σε χτυπαει ο αερας απο 170 εως 300 χλμ/ωρα; Εσυ τι λες;;;;; Ή μηπως εννοεις στη δυναμομετρηση, γιατι τοτε εχεις πολυ πλακα... Το σβερκο δεστον εσυ, αν νομιζεις οτι χρειαζεται!


ΚΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ! ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ, ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΕΥΡΩΠΗ Ή ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΑ....

ημαρτον...


Αποφασισα πλεον να μην ειμαι ευγενικος....Οχι, οταν ο αλλος το παιζει ξερολας και ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ κι απο πανω...οχι!

:sick: :sick: :sick:

Αν δεν μπορείς να καταλάβεις το ύφος του, και δεν εχεις ούτε ίχνος χιούμορ, δεν σου φταίει κανένας.
Εισαι απλά κολλημένος και δεν κατάλαβες τίποτα.

Κανένας δεν σου το έπαιξε ξερόλας ρε φίλε, αλλά οποιος εχει την μυγα μυγιάζεται. :winka:

dirtbird
21/02/2010, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αργα βαδιζω,ζωη κερδιζω...ποιανου ειναι η σαυρα?

:lol:

Άσε ρε μεγάλε.....

Αν πατήσουμε μαζί φρένα στον ισθμό, εγώ θα σταματήσω στο Λουτράκι κι εσύ στην Περαχώρα.....:D :D

reinmeister
21/02/2010, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
Πες τα ρε συ...εβαλε και το βιντεακι να δουμε ΤΙ;;; Κατι που δεν εχουμε κανει; αν ειναι δυνατον... Ο γρηγορος του forum, μαζευτειτε...

Thanks για την απαντηση, και παλι!

:beer: :beer: :beer:

να σαι καλα...

χαλαρωσε παντως γιατι ο τιφο πλακα εκανε...:beer:

reinmeister
21/02/2010, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


Αν πατήσουμε ΜΑΖΙ φρένα στον ισθμό

:rotflmao: :bawl:

booktsio
21/02/2010, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Αν δεν μπορείς να καταλάβεις το ύφος του, και δεν εχεις ούτε ίχνος χιούμορ, δεν σου φταίει κανένας.
Εισαι απλά κολλημένος και δεν κατάλαβες τίποτα.

Κανένας δεν σου το έπαιξε ξερόλας ρε φίλε, αλλά οποιος εχει την μυγα μυγιάζεται. :winka:

Και πως θα καταλαβουμε το χιουμορ του ρε sapila?
Γνωριζομαστε κι απο χθες; Λιγο τακτ παραπανω δε βλαπτει... Γιατι εσυ ξερεις ποιος ειμαι ή εγω ξερω ποιος είσαι; ΑΛΛΟ ομως ειναι το δικο σου το υφος και ΑΛΛΟ το δικο του.... οκ? καταλαβες νομιζω... με σενα π.χ. μπορω να συζητησω (νομιζω, ετσι φαινεται). Μ'αυτον που ξεκιναει κατευθειαν οτι λεμε ΜΠΟΥΡΔΕΣ;;;; Ωραια αισθηση του χιουμορ... Και τεσπα..., ας ελειπε το βιντεακι... και το παραδειγμα του ταξιδιου στην ευρωπη...τι θελει να μας δειξει... ο ταξιδιαρης!

Αν με ηξερες θα καταλαβαινες αν ειμαι κολλημενος... και αν εχω καμια μυγα να κουβαλαω...

Χιουμοριστας! :confused:

Με σενα ολα οκ, σε εχω παρακολουθησει και αλλου... :beer: :beer: :beer:

booktsio
21/02/2010, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
να σαι καλα...

χαλαρωσε παντως γιατι ο τιφο πλακα εκανε...:beer:

οκ χαλαρωσα...:beer:

booktsio
21/02/2010, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


Αν πατήσουμε ΜΑΖΙ φρένα στον ισθμό


:rotflmao: :bawl:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
21/02/2010, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :bawl:

Δεν καταλαβαίνω ρε γμτ. ....... :confused: :confused:







































Για το δικό σου, χρησιμοποιείς μεγλύτερη ΔΙΩΡΥΓΑ ?:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

sapila racing
21/02/2010, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
Και πως θα καταλαβουμε το χιουμορ του ρε sapila?
Γνωριζομαστε κι απο χθες; Λιγο τακτ παραπανω δε βλαπτει... Γιατι εσυ ξερεις ποιος ειμαι ή εγω ξερω ποιος είσαι; ΑΛΛΟ ομως ειναι το δικο σου το υφος και ΑΛΛΟ το δικο του.... οκ? καταλαβες νομιζω... με σενα π.χ. μπορω να συζητησω (νομιζω, ετσι φαινεται). Μ'αυτον που ξεκιναει κατευθειαν οτι λεμε ΜΠΟΥΡΔΕΣ;;;; Ωραια αισθηση του χιουμορ... Και τεσπα..., ας ελειπε το βιντεακι... και το παραδειγμα του ταξιδιου στην ευρωπη...τι θελει να μας δειξει... ο ταξιδιαρης!

Αν με ηξερες θα καταλαβαινες αν ειμαι κολλημενος... και αν εχω καμια μυγα να κουβαλαω...

Χιουμοριστας! :confused:

Με σενα ολα οκ, σε εχω παρακολουθησει και αλλου... :beer: :beer: :beer:

Ισως να χεις και συ τα δίκια σου αφού δεν τον ξέρεις, αλλά αφού έβαλε ολόκληρη σειρά emoticon απο κάτω έπρεπε να τον καταλάβεις.
Ειναι που τον εχω γνωρίσει κι ετσι μπήκα στην μέση.
Φαντάσου οτι μένει στην Ολλανδία, κατεβαίνει Ελλάδα κάθε χρόνο με την μηχανή, αλλά την τελευταία φορά δεν κατέβηκε με το ZZR γιατι δεν εχει λέει πλάκα, ειναι πολύ εύκολο.
Κι ετσι κατέβηκε με το γυμνό τέρας Yamaha ΜΤ01 που εχει επίσης. :rotflmao: :lol:

Δεν υπάρχει περίπτωση να ειχε πρόθεση να το παίξει ξερόλας, απλά τον πήρες στα σοβαρά και στράβωσες!

Τελος της παρεξήγησης. :beer: :wave2:

Oσο για τους άλλους πλοιοκτήτες, dirt και rein, τι να πω, ξεκινάτε να φρενάρετε απο τωρα!! :wave2: :lol:

Shaolin Monk
21/02/2010, 20:19
Μην μασατε... Μολις το προσαρμοσω θα σας πω τα αποτελεσματα...
Γιατι και για τα Χαγια υπαρχει λυση...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


189505

tifoefs
23/02/2010, 19:51
κοιτα να δεις που στο τελος τα δυναμομετρα θα μας λενε τι κανουμε !

τεσπα μια και δε κολλανε πια οι κουβεντες μας λογω γενικης σοβαροτητας ας σβησει ενας μοδιστρας αυτη τη σειρα μπας και παρουν φωτια τα δυναμομετρα.

:beer:

tifoefs
23/02/2010, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
κοιτα να δεις που στο τελος τα δυναμομετρα θα μας λενε τι κανουμε !

τεσπα μια και δε κολλανε πια οι κουβεντες μας λογω γενικης σοβαροτητας ας σβησει ενας μοδιστρας αυτη τη σειρα μπας και παρουν φωτια τα δυναμομετρα.

το βιντεακι ηταν για απολαυση και δεν ειναι το μηχανακι μου αυτο.


:beer: