PDA

View Full Version : βολτα την κυριακη??



BIKENEST
17/02/2010, 19:20
εκτος απο μενα και τον αμηρου πιος αλλος ειναι μεσα για την εκδρομη στης 21 κυριακη????
:smokin: :beer:http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=96893

BIKENEST
18/02/2010, 11:45
ελα να βλεπω συμετοχες!!!!!!!!!!!!!

andgeo
18/02/2010, 11:51
Θα είμαι κι εγώ :P

DrEvil
18/02/2010, 20:30
+1
Παω να δηλωκω συμμετοχη.

Μικe777
18/02/2010, 20:40
Ρε γαμωτο!
μολις παω να δηλωσω συμμετοχη θυμηθηκα
οτι δουλευω!!!!!!
@το κερατο μου....

boldor900f
18/02/2010, 22:01
θα πηγαίνω προς τρίπολη με μπλε ΧΧ
θα βρεθούμε μάλλον

καλή βόλτα.

Scr3amzor
19/02/2010, 01:57
ti wra tha xekinisete?

alex14
19/02/2010, 07:25
Με την βενζινη τι γινεται ????????

:rolleyes:

pektis
19/02/2010, 09:13
Παιδια προβλημα με την βενζινη...
Ειπανε οτι θα συνεχιστει η απεργια των τελωνιακων μεχρι και την Τεταρτη!:eyepop:

BIKENEST
19/02/2010, 09:30
μαλλον επαρχια δεν θα εχει προβλημα με την βενζινα!! παμε και βλεπουμε!!!:beer:

pektis
19/02/2010, 09:51
Kαι εγω μαζι σου φιλε μονο μη μεινουμε!!!:lol::beer:

DrEvil
19/02/2010, 10:11
Καλημέρα,

Μόλις έβαλα σε ΕΤΕΚΑ και μου είπαν ότι έχουν δικά τους βυτία και ότι τα βενζιναδικά τους δεν θα μείνουν από βενζίνη....
Αλλά που έχει ΕΤΕΚΑ ;;; :confused:
Εγώ βρήκα δίπλα το ΙΚΕΑ, στο ποτάμι.

pektis
19/02/2010, 12:12
Λοιπον,συμμετοχες για καμια ''κοντινη'' Επιδαυρο λογω του προβληματος με την βενζινη.
1.bikenest
2.amyroukai
3.pektis
Οποιος θελει εννοειται συμπληρωνει την συμμετοχη του.
Συναντηση περιπτερο Χαλανδριου 9.30 & αναχωριση το αργοτερο 10.00:wave2:

Μικe777
19/02/2010, 12:25
Εγω θα ερχομουνα αλλα

ρε παιδια δεν το κανετε Σαββατο?

DrEvil
19/02/2010, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis

1.bikenest
2.amyroukai
3.pektis
4.Degree0

amyroukai
19/02/2010, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικe 77
Εγω θα ερχομουνα αλλα

ρε παιδια δεν το κανετε Σαββατο?
Μιχάλη έχει κανονιστεί αυτή η εκδρομή μέρες τώρα... Αλλά μη σκας, θα κάνουμε και άλλη, πιθανόν σε πιο κλειστό κύκλο.


ΕΠΙΣΗΣ...

ρε μλκς πρώτον είπαμε ΟΧΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ, δηλαδή τι πρέπει να γίνει, να μας ξαναματακράξουν και να πέσει και κανένα κίτρινο/κόκκινο καρτάκι από το διαιτητή;

Δεύτερον, αφού η διαδρομή με τους άλλους που έλεγε ο Νώντας είναι κοινή και το ραντεβού μία ώρα πιο αργά... Ε μη χέσω κιόλας που θα κάνουμε "αντιβόλτα"... Ξυπνήστε νωρίτερα, πάμε όλοι μαζί και όπου και αν κρίνουμε ότι δεν γουστάρουμε άλλο, συνεχίζουμε για αλλού. Έτσι και αλλιώς και οι άλλοι, οι μισοί λένε "καφέ και πίσω" οι άλλοι λένε "πάμε για φαγητό", τελικά μάλλον δεν θα έχει θέμα με τη βενζίνη έτσι και αλλιώς και... πιο πολλοί έχει πιο πολύ πλάκα! Άσε που Επίδαυρο και πίσω με ΕΝΑ ρεζερβουάρ, πρέπει να πάμε με 120 για να το κάνω. Ε σόρι κιόλας, δεν παίζει, καλύτερα να κάτσω σπίτι. Αφού έτσι και αλλιώς θα πρέπει να γεμίσω κάπου, γιατί να μην πάω με τους πολλούς να γελάμε όλοι μαζί ξεχασμένοι στο βουνό;

Εκδρομές ληστών είμαι μέσα στο να κάνουμε, αλλά με ΠΜ και όχι πάνω στους άλλους.... Πιο πολύ πλάκα έχει 50 μηχανάκια στο δρόμο από 3-4...

DrEvil
19/02/2010, 17:01
Οκ.
Εγω τωρα εχω αρχισει κ χανω την μπαλα.
Τελικα παμε ολοι μαζι; Παμε λιγοι μαζι; Παμε ο
καθενας μονος του; Τι στο καλο;
Προσωπικα μεσα ειμαι, αποφασιστε εσεις που «μπηκα».
Αν θελετε πεστε το κι εμενα.

amyroukai
19/02/2010, 17:19
Επειδή τα κάναμε σαλάτα και επειδή καλά μαγείρεψα αλλά πεινάω πολύ για να γράφω πολλά, εξηγώ τάχιστα ίσα να κρυώσει σε θερμοκρασία καταβροχθίσματος το μπριζολικοπατατο μου, το ντοματομαρουλομπαλσαμικοτριμμενοφέτα τρώγεται και έτσι....

Υπάρχει η εκδρομή την Κυριακή, όπως έγραψε ο Nest στο ΠΡΩΤΟ ποστάκι, στην οποία αν και τα χιλιόμετρα είναι λίγα υπο φυσιολογικές συνθήκες αλλά πολλά υπό έλλειψη βενζίνης, έχει πλάκα και μου άρεσε και θέλω να πάω.

Μετά προέκυψε το θέμα της έλλειψης καυσίμου... Μπήκε και το που να ξυπνάμε Κυριακή... Και ΟΚ με το θέμα βενζίνη θα είχα πρόβλημα, με το θέμα ύπνου όχι, έτσι και αλλιώς από τις 5:30-6:00 κάθε μέρα κάνω τον κούκο γαμώτοβιολογικόρολόιμουγαμώ. Και σκέφτηκε να πάμε πιο κοντά. Αλλά θεωρώ ότι δεν έχει πλάκα, δεύτερον η Επίδαυρος δεν μου αρέσει καθόλου σαν διαδρομή που είναι σαφώς πιο σημαντικό. Δεν μου αρέσει η χάραξη, δεν μου αρέσει η άσφαλτος, δεν με πάει, ενώ με τη Βόρεια Εύβοια σεληνιάζομαι, παρ' ότι θεωρείται "χειρότερη" διαδρομή από όλες τις απόψεις.

Οπότε, προσωπικά, από τη στιγμή που θα έχω βενζίνη, προτιμώ να πάω με το μπούγιο και να κάνουμε πλάκα 50 άτομα παρά 3-4. Επίσης σε κάθε περίπτωση, αν δω ότι είναι μαλακία το πράγμα, τηλέφωνα έχω, παίρνω, βλέπω που είστε... και έρχομαι.

pektis
19/02/2010, 18:13
Ποια Β.Ευβοια ρε φιλε,Πελοποννησο ειπανε!:D

BIKENEST
19/02/2010, 18:15
KYRIAKH 8.00 PERIPTERO!! AMA BRO BEZINA OK!!
TELOS!!!!!!!!!!:beer: :beer:

amyroukai
19/02/2010, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από pektis
Ποια Β.Ευβοια ρε φιλε,Πελοποννησο ειπανε!:D
Το ξέρω αλλά δεν είπαν για Ε'πίστα'υρο... Απλά λέω, η άλλη 'πίστα' μ' αρέσει περισσότερο... :)



Και να που θα πάνε, αλλά λίγοι και δεν τους ξέρω κιόλας... Ενώ με τους άλλους έχουμε κάνει πολλά χιλιόμετρα πέρυσι.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=97314



Νώντα βρήκα και γέμισα.... Αύριο μάλλον δεν θα την κουνήσω... Εκτός αν με καβαλήσει ο σατανάς πάλι...


Και έχει και κάτι που κουδουνάει στις λακούβες αποκάτω και μου έχει σπάσει τα @@ γαμώ το κέρατό μου...

pektis
19/02/2010, 18:25
Ηρεμια φιλαρακια!
Οκ εγινε,στις 8.00 στο περιπτερο...:beer:

amyroukai
19/02/2010, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ωρα αναχώρησης από Διόδια Ελευσινας: 9 π.μ.
Θα τα πούμε εκείθε... :) Μην κατεβαίνω μέχρι κάτω...



Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a029:

Περί βενζίνης:

α) Να έχετε γεμάτο ντεπόζιτο το πρωί. Εναλλακτικά υπάρχει η aegean μετα τα διόδια Ελευσίνας, οποτε όσοι βάλουν εκεί θα φυγουν πιο νωρίς.

β) Επόμενο βενζινάδικο στο Αργος

γ) Μετά στην Τρίπολη


δ) Μετά το μπουλο μέχρι τα Μέγαρα :rotflmao:

(υπάρχουν κανα-δυο μεταξύ Βυτινας-Λεβιδίου και εθνικής οδού)

zephyr1
19/02/2010, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Το ξέρω αλλά δεν είπαν για Ε'πίστα'υρο... Απλά λέω, η άλλη 'πίστα' μ' αρέσει περισσότερο... :)



Και να που θα πάνε, αλλά λίγοι και δεν τους ξέρω κιόλας... Ενώ με τους άλλους έχουμε κάνει πολλά χιλιόμετρα πέρυσι.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=97314



Νώντα βρήκα και γέμισα.... Αύριο μάλλον δεν θα την κουνήσω... Εκτός αν με καβαλήσει ο σατανάς πάλι...


Και έχει και κάτι που κουδουνάει στις λακούβες αποκάτω και μου έχει σπάσει τα @@ γαμώ το κέρατό μου...

Ελατε ρε αλανια μαζι μας ειμαστε καλα παιδια απο σπιτι,θα σας παω σε μια ταβερνα δεν θα το πιστευεται.:eek:

amyroukai
22/02/2010, 09:06
χασατε κ γ..ω τις βολτες! Τοπια απιστευτα, ο καιρος τα ειχε ολα, φαγητο σουπερ, γαλακτομπουρεκο επισης. Μπειτε κ δειτε φωτογραφιες στο κεντρικο. Επισης χαρηκα που ο degree0 ειναι 'χερας' και το γλεντησαμε λιγο!

pektis
22/02/2010, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
χασατε κ γ..ω τις βολτες! Τοπια απιστευτα, ο καιρος τα ειχε ολα, φαγητο σουπερ, γαλακτομπουρεκο επισης. Μπειτε κ δειτε φωτογραφιες στο κεντρικο. Επισης χαρηκα που ο degree0 ειναι 'χερας' και το γλεντησαμε λιγο!

Εκτος απο το γαλακτομπουρεκο ξεχασες να πεις & κατι αλλο.........
τα παϊδακια!!!!!!!:lol: :rotflmao:

DrEvil
22/02/2010, 14:18
Ποια παιδακια κ γαλακτομπουρεκα λετε βρε παιδια;;; :confused:

εγω μονο ΄φρουτακια ΄ σας ειδα να χτυπατε... :rotflmao:
Παιχτη, τη γκοφρετα την ξεχασες;;;

@amyroukai: Ευχαριστω για τον ωραιο ρυθμο!!! :beer:

Αντε κ στην επομενη!!!

pektis
22/02/2010, 15:13
Aντε και στην επομενη!

amyroukai
22/02/2010, 15:16
Εγώ ξέρω ότι από το Νοέμβριο περιμένω αυτόν τον κόκορα στη Στερεά και ακόμα τον σχεδιάζουμε.

pektis
22/02/2010, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Εγώ ξέρω ότι από το Νοέμβριο περιμένω αυτόν τον κόκορα στη Στερεά και ακόμα τον σχεδιάζουμε.

Αλλαξε θεμα τωρα γιατι ειναι μια ωρα δυσκολη & πειναω!!:lol:

DrEvil
22/02/2010, 17:18
Κόκορας;;;
Στερεά;;;

Ε, θα έρθω για το φαγητό, αν είναι....:lol: :D :lol:

pektis
22/02/2010, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Degree0
Κόκορας;;;
Στερεά;;;

Ε, θα έρθω για το φαγητό, αν είναι....:lol: :D :lol:

Τωρα μας επεισες!!:lol: :lol: