PDA

View Full Version : Ducati Monster S4 2002



superbikes
06/06/2005, 08:40
POLEITAI DUCATI MONSTER S4 2002 SE ARISTH KATASTASH MOLIS 4112 MILIA (6618 KM) DEITE PHOTOS STO URL: http://www.a-trade.com/ducatimonsters4.htm

Arcteryx
06/06/2005, 08:48
δε λέω.. καλή τιμή.. αλλά στην California ρε μαν??:nono: :rolleyes:

superbikes
07/06/2005, 05:04
TO OTI EINAI STHN CALIFORNIA EINAI KALO & OXI KAKO! OI DROMOI EDO EINAI APSOGOI, O KAIROS PANTA LIAKADA, OI MOTO PANTA SE GARAGE, KAI POTE DEN TIS SPANE/KAINE OPOS STHN ELLADA. EPISIS OTI KYKLOFOREI STHN CALIFORNIA EXEI TIS KALYTERES PRODIAGRAFES STON "KOSMO" GIATI ETSI APITHTE APO TON NOMO & TA PERISSOTERA ALOGA ANOIKTA MONTELA KLP. TO SHIPPING ME AEROPLANO EINAI PERIPOU $800 USD KAI EAN KAPOIOS THELEI NA SIGOUREYTEI GIA THN KATASTASH THS MOTO THN STELNO STON DUCATI DEALER KAI PERNO CERTIFICATE OPOY TSEKARETE (EAN DEN KANO LATHOS SE 120 SHMEIA). ETSI EINAI CERTIFIED............
http://www.a-trade.com/ducatimonsters4.htm

GST
07/06/2005, 06:51
στην αμερικη φιλε μου δεν πουλιετε:confused: γιατι σωνει και καλα στην ελλαδα πρεπει να το δωσεις:confused: ....γενικα πολλοι εδω πιστευουμε την παροιμια που λεει ...παπουτσι απο το τοπο σου κι ας ειναι μπαλομενο:lol:

superbikes
08/06/2005, 07:35
KATA ARXAS DEN EXEI MPEI GIA POYLHMA STHN KALIFORNIA. OTAN THA MPEI THA POYLHTHEI SE 7 MERES MAX. SOSTA EXEIS KAPOIOYS ENDIASMOYS ALLA DEN EXEIS DIKIO OTAN LES KALYTERA NA PAREIS ENA DUCATI MONSTER S4 APO THN ELLADA, KAI OI LOGOI EINAI OI EKSIS:
1. STHN CALIFORNIA (EKTOS TOY OTI OI DROMOI/KAIROS=APSOGOI) H MOTOSYKLETA EINAI HOBBY. 99% APO TOYS IDIOKTHTES MOTO TIS BGAZOYME GIA VOLTA TO POLY KATHE KYRIAKH. TIS GIALIZOYME KATHIMERINA MONO APO AYTO KINDYNEYOYN
2. H CALIFORNIA OXI MONO EXEI TIS KALYTERES PRODIAGRAFES TOY "KOSMOU" ALLA KAI TOYS AYSTHROTEROYS NOMOYS. ELAXISTES FORES EXO PARABIASEI TA ORIA (GIATI META APO ENA SHMEIO PAS FILAKH) ENO STHN ELLADA DIAKOSARIZA KATHIMERINA
3. OPOIOS THELEI NA TREKSEI PAEI STIS PISTES. YOARXOYN TOYLAXISTON TREIS EPAGGELMATIKES PISTES SE AKTINA 30 MILION OPOY MPOREI KANEIS EITE NA BALEI TO MHXANAKI / AYTOKINHTO TOY or NA NOIKIASEI KAPOI.
4. TA KAYSIMA STHN CALIFORNIA EXOYN THN KALYTERH POIOTHTA ANA TON KOSMO!
5. EXO ENA TDM 850 TOY 94 ME 20,000 "PRAGMATIKA" MILIA ( O MESOS OROS MILION ANA ETOS EINAI PERIPOY 15,000 MILIA - AYTOKINHTA SINITHOS)
& 6. AYTOI POY EXOYN TA MHXANAKIA EDO XALANE LEFTA KAI TA PROSEXOYNE SAN TA MATIA TOYS. STHN ELLADA MEXRI METAXEIRISMENA TAKAKIA XRHSIMOPOIOYN. MIA MOTO EDO ME 5000 MILIA EINAI STHN IDIA KATASTASH ME MIA STHN ELLADA POY EXEI 50 XILIOMETRA (PENHNTA)!!
**** OMOS POLY SOSTA NA EXEIS KAPOIES EPIFILAKSEIS, OMOS DEN SHMAINEI OTI EXEIS KALYTERES EPILOGES.
PANTOS TO http://www.a-trade.com/ducatimonsters4.htm einai asteri................! kai paei ton kolo tou....

free rider
08/06/2005, 07:46
1. Καλώς ήρθες στο φλόρουμ

2. Αρχίζει να μου την δίνει το στυλάκι η καλιφόρνια έχει οτι καλύτερο υπάρχει σε ολο τον κόσμο...

ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΚΑΘΑΡΑ ...

ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ ΜΕ ΧΑΙΛΕ ΣΤΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΛΙΦΟΡΝΙΕΣ...

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΙΦΡΟΝΕΖΟΥΣ ΣΑΝ ΤΣΙΧΛΕΣ..

σίγουρα έχουν πολύ καλές συνθήκες για να ασχολούνται με τις μηχανές τους αλλά ΔΕΝ είναι ο παράδεισος της μηχανής..

3. Πώληση μηχανής απο αμερική που προσπάθησε να πραγματοποιήσει κοπέλα γνωστή και μάλιστα μιλάμε για ducati είχε κάποιο επιπλέον κόστος σε εκτελονισμό
ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΑΤΑΦΡΟΝΗΤΟ

4. Οταν γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις...
δεν μου αρέσει να μου φωνάζουν...

free rider
08/06/2005, 07:47
..

liospi
08/06/2005, 08:49
έχω ένα πουκάμισο από Καλιφόρνια. :eyepop:
μου το είχε στείλει μια φίλη. δεν είχα αντιμετωπίσει πρόβλημα στον εκτελωνισμό.
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

superbikes
10/06/2005, 02:07
Κατ'αρχας free rider δεν σε αναγκαζει κανεις να διαβασεις αυτα που γραφω και ουτε τα εγραψα για σενα. Εγω οταν βλεπω μηνυματα σαν αυτα που γραφεις ουτε καν τους δινω σημασια - απλα τα προσπερναω. Το φορουμ πιστευω οτι βασικα ειναι για μηχανοβιους και οχι για βρωμοστομους. Ξερω και εγω μπινελικια πολλα αλλα δεν θα ασχοληθω με αυτο το αθλημα. Οσο για την Καλιφορνια οτι γραφω ειναι πραγματικοτητα και απλα τα αναφερω ωστε να εχετε και μια αλλη αποψη εκτος απο αυτα που βλεπετε στο σινεμα. Εαν θελεις να ζεις στον κοσμο σου κανενας δεν σε εμποδιζει.
Οσο για τους Καλιφορνεζους δεν ξερω τι μπορεις να κανεις, αλλα με μενα ατυχησες γιατι ειμαι Ελληνας, και ειμαι και πολλα χρονια μηχανοβιος ..........(μηπως εισαι λιγο παπατρεχας; )
Τωρα οσο αναφορα τα ΚΑΦΑΛΑΙΑ = ειναι ευκολοτερο να διαβασει κανεις Greeklish!
Δεν χρειαζεται να φωναξω, φωναζουν οσοι εχουν προβλημα και δεν ακουγονται.........
Εαν χρησιμοποιησεις τον καταλληλο εκτελωνιστη ο εκτελωνισμος ειναι παιχνιδακι. Εαν θελεις να το κανεις μονος σου σιγουρα θα το πληρωσεις ακριβα.
Γιατι δεν αγοραζεις το εργαλειο -->*********

http://www.a-trade.com/1985westwindii.htm ********** και θα σου κανω δωρο την DUCATI............!!!!!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

superbikes
10/06/2005, 02:11
http://www.a-trade.com/1985westwindii.htm

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
10/06/2005, 02:27
koitakse,,,

kala ta graveis kai dhxneis esy .... alla na sou pw kati proswpiko an mou epitrepete vevea??

Asteri to mhxanaki ws fenete stis foto kai opws les kai esy gia thn perioxh pou les esy kai to exw akouse pampoles fores kai egw..
ALLA..:
1.Egw... an den to dw apo konta .... poly konta !!!
2.Ws 2ou xeriou, an den to akousw kai egw kai o mhxanikos mou..
DEN yparxei pi8anoths na to parw kai den pa na mou to dhnoun 1000 euridia ...
Apo thn alh twra: ti katalhlo ektelonisth kai aerometafora ....??
kai kolhto ektelonisth na exeis ..... stravh mpwrei na katsei ....!!
Kai h aerometafora me 800 einai liga ???? (emena den mou perisevoun,,,,,,,,)
Kata ta ala .... h timh einai kalh (gia dollars mhlame) ..

Thnks

:beer: :beer: :beer: :wave2:

johnpagr
10/06/2005, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από superbikes
http://www.a-trade.com/1985westwindii.htm

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



xaaxxaaxaaa .... mou lypei h koukoula mono ........


Ypostego kai aerodiadromo exw ......


xaxaxaxaaaa

:beer: :beer: :lol: :rotflmao: :wave2: