PDA

View Full Version : ΣΟΥΝΙΑΔΑ ΒΟΛΤΑ



christostr
20/02/2010, 21:33
Είναι κανείς για καμιά Σουνιάδα αύριο; Χαλαρή βολτίτσα για μπύρα ή καφεδάκι.
Άμα γουστάρετε και Λαύριο
:beer:

Tpap
20/02/2010, 22:17
Κάντε και μία έτσι από reverso στην σαρωνίδα κατά τις 1200-1330... θα 'μαι για γκαΐφέ.

:beer: :beer: :beer:

ΜΟΡΦΕΑΣ
20/02/2010, 23:04
Αν είναι κανείς για νωρίς το πρωί δείτε εδώ:
Οικογενειάρχης και Μηχανόβιος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=1668850#post1668850)

VGER
20/02/2010, 23:19
Εγώ ψήνομαι για Σούνιο, αλλά δυστυχώς δε μπορώ να είμαι με την παρέα από δίπλα "Οικογενειάρχης και μηχανόβιος" καθώς μου είναι αδύνατο να είμαι από την Παλλήνη στις 8.15 στην παραλία του Αλίμου.

Οπότε αν θέλει ο christostr να βρεθούμε λίγο αργότερα κάπου στο Σταυρό ή κάπου αλλού, και αν θέλουν οι "δίπλα" :D να βρεθούμε κάπου κατά το Σούνιο.

Tpap, στείλε μου με pm το τηλέφωνό σου για να σε δω εκεί, μιας και θα είναι ο δρόμος μου αν δεν προκύψει κάτι άλλο με τα παιδιά μιας και σε κάθε περίπτωση θα πάω μία βόλτα solo.:winka:

Τελευταία ενημέρωση θα έχω κατά τις 8.30-8.45. :wave2:

ΜΟΡΦΕΑΣ
21/02/2010, 04:15
Για τους μακρυνούς, ραντεβού, στο Σουνιο, ή καθ'οδόν. Μέχρι στιγμής η παρέα 3 ατόμων, (δεν ξέρω αν θα ακολουθήσουν και άλλοι τις παρέας που δεν έχουν απαντήσει) αποτελείται από ένα SUZUKI V-STROM, YAMAHA TENERE ΓΚΡΙ/ΜΠΕΖ, ΥΑΜΑΗΑ ΧΤ660R ΜΠΛΕ. Αν τα βλεφαριάσεται στο δρόμο, αυτοί είμαστε. :wave2: Τα λέμε.

inpas
21/02/2010, 06:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΡΦΕΑΣ
Για τους μακρυνούς, ραντεβού, στο Σουνιο, ή καθ'οδόν. Μέχρι στιγμής η παρέα 3 ατόμων, (δεν ξέρω αν θα ακολουθήσουν και άλλοι τις παρέας που δεν έχουν απαντήσει) αποτελείται από ένα SUZUKI V-STROM, YAMAHA TENERE ΓΚΡΙ/ΜΠΕΖ, ΥΑΜΑΗΑ ΧΤ660R ΜΠΛΕ. Αν τα βλεφαριάσεται στο δρόμο, αυτοί είμαστε. :wave2: Τα λέμε.

Θα το δει ο paranoid και θα γελάει μαζί μου..... όχι και vstrom το cbδάκι μου.... μακάρι να'ταν δηλαδή :lol: :lol: :lol:

paranoid
21/02/2010, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από inpas
μακάρι να'ταν δηλαδή :lol: :lol: :lol:

Και καλά τώρα..........:rolleyes: Αφού βαθιά μέσα σου το ξέρεις ότι εισαι κάγκουρας...!:smokin: