PDA

View Full Version : νέα και α-μήχανη :)



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Multijohn
09/06/2005, 02:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Έχεις περιέργεια να μάθεις την ιστορία?????
Εγώ την έχω, να πώ την αλήθεια!Αντε,ξεσκέπασέ την!!!!

evvou
09/06/2005, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Εγώ την έχω, να πώ την αλήθεια!Αντε,ξεσκέπασέ την!!!!

kai lega kai ego....pou pige o psilos??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

L.omerta
09/06/2005, 02:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Έχεις περιέργεια να μάθεις την ιστορία?????


de thelw na se apogoiteusw alla tetoia wra oxi idiaitera...:winka: :smilea:

evvou
09/06/2005, 02:20
καλα ρε ποκερμον...θα κατσεις τωρα να πεις οοοοολλληηηη τη φαση????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κερναω μπυρονια!!!! :beer: :beer: :beer: :beer:

Multijohn
09/06/2005, 02:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
kai lega kai ego....pou pige o psilos??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

evvou
09/06/2005, 02:27
σας πηρε ο υπνος??????? :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

L.omerta
09/06/2005, 02:29
oxi akoma alla opou na nai tha mas pa.......:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

Multijohn
09/06/2005, 02:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
σας πηρε ο υπνος??????? :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: ΠΑΡΩΝ!!!Ο POKERMON μάλλον συντάσει την ιστορία σας!!!

Pokermon
09/06/2005, 02:31
Το 97 γνώρισα την συνονόματη μέσα από το νετ και από μια καλή παρέα που είχαμε τότε με πολλά παιδία ( καλή ώρα) όταν γνωριστήκαμε καλά, κολλήσαμε σαν φιλαράκια γιατί είχαμε και οι 2 καψούρα τις μοτό!!!! Κάναμε όνειρα σαν φίλοι τις βόλτες που θα κάνουμε και όλα τα σχετικά γιατί εγώ σκόπευα να ξαναπάρω μοτό μιας και είχα χωρίσει από μεγάλη σχέση η οποία μου την είχε στερήσει ( ΞΕΝΕΡΩΤΗ )!!!! Από την άλλη όμως όλα καλά και ωραία αλλά είχα και τις ανάγκες μου σαν άντρας!!!!! Έτσι λοιπόν ενώ σχεδιάζαμε να πάμε μαζί όταν είναι να την αγοράσω, να είναι ο πρώτος άνθρωπος που θα ανέβει στην μοτό κτλ κτλ εγώ έμπλεξα με μια κοπέλα και πέρναγα καλά ( κοινός πήδαγα μόνο χαχαχαχαχα )!!!! Όταν αυτή η κοπέλα έμαθε για την EVI τσίνησε, και μου έκανε την ζωή δύσκολη, οπότε δεν έγινε τπτ από ότι είχαμε φανταστεί με την EVI η οποία τσαντίστηκε πάρα πολύ ( και με το δίκιο τις ) και κάποια στιγμή που συναντηθήκανε αυτές οι 2 μαζί έγινε το σώσε!!!!!! Η μια να ουρλιάζει μου έκλεψες τον καλύτερο μου φίλο παλιό@$%@#$%@#$ η άλλη πας να μου φας τον γκόμενο παλιό@#$#@$%@#$%#!!!!
ωστόσο εγώ ξενέρωσα και με τις 2 γιατί δεν μου αρέσουν οι γυναίκες που φέρονται έτσι ( εμείς γιατί υπάρχουμε δηλαδή ) και εξαφανίστηκα και από τις 2!!!!! Ε μετά από μια βδομάδα μου κλέψανε την μοτό και ησύχασα!!!! Από μαλακια μου λοιπον ειπα στην evi ότι αυτές φταίγανε που μου την κλέψανε, ότι με ζηλεύανε κτλ κτλ και έτσι απλά σταματήσαμε να μιλάμε!!!!! Επίσης να σου πω ότι μετά από καιρό σταμάτησα να μιλάω με όλη την παρέα από το νετ γιατί τους θεωρούσα όλους υπεύθυνους χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! Θες και την συνέχεια για το πώς ξαναβρεθήκαμε ρε???? Δεν κουράστηκες ακόμα????

evvou
09/06/2005, 02:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
oxi akoma alla opou na nai tha mas pa.......:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: παειιι ο ενας ο ψηλός!!! :rotflmao: :rotflmao:

evvou
09/06/2005, 02:35
xaxaxaxa ola ta grapseee xaxaxaxa :P
de ftaio ego!!! afti itan istero kai ziliara!!! :D Xxaxaxaxaxa

Multijohn
09/06/2005, 02:37
Πράγματι,φαίνεται άσχημα μια τετοια συμπεριφορά.Ομως people changes like the seasons do όπως λέει ένα τραγούδι των Bon Jovi.Αυτό ισχύει για την a-mixani αλλά και για 'σένα!Για πές και την συνέχεια.Με ενδιαφέρει πολύ(άμα δε βαριέσε):beer:

L.omerta
09/06/2005, 02:37
h amixani den katalava pou kolaei se ayth thn istoria...???:confused:

Pokermon
09/06/2005, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
xaxaxaxa ola ta grapseee xaxaxaxa :P
de ftaio ego!!! afti itan istero kai ziliara!!! :D Xxaxaxaxaxa

Καλά καλά είσαι και εσύ μια τσουραβδο!!!!! Απάντηση evis με mail όταν έμαθε ότι μου κλέψανε την μοτό!!!!!

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ!!!!!!
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 02:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Καλά καλά είσαι και εσύ μια τσουραβδο!!!!! Απάντηση evis με mail όταν έμαθε ότι μου κλέψανε την μοτό!!!!!

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ!!!!!!
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

evvou
09/06/2005, 02:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
h amixani den katalava pou kolaei se ayth thn istoria...???:confused:


ego eimai i evi :D
alla to thema einai to eksis (opos leei kai o PSILOS xaxaxa) ontos oi anthropoi allazoun..tote eimoun kai pitsirika..eimoun kai xalia giati exana ton kollito mou..genika xalia katastasi! tora omos :D ta trelokomeia kai pali mazi!! kai perimeno me anipomonisia na gnoriso ti xrisa!!!!!!!!!!!!

Multijohn
09/06/2005, 02:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Καλά καλά είσαι και εσύ μια τσουραβδο!!!!! Απάντηση evis με mail όταν έμαθε ότι μου κλέψανε την μοτό!!!!!

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ!!!!!!
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: λέμεεε!!!Ρε την ψηλή!!!!Sorry a-mixani αλλά μου φάνεικαι πολύ αστείο!!!:lol: :lol:

L.omerta
09/06/2005, 02:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Καλά καλά είσαι και εσύ μια τσουραβδο!!!!! Απάντηση evis με mail όταν έμαθε ότι μου κλέψανε την μοτό!!!!!

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΚΛΕΨΕ!!!!!!
:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:


aaaa h amixani einai h evi!!!!(mh me parexigeite ftaiei h exetastiki) xarika leonidas!:wave2:

Multijohn
09/06/2005, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
ego eimai i evi :D
alla to thema einai to eksis (opos leei kai o PSILOS xaxaxa) ontos oi anthropoi allazoun..tote eimoun kai pitsirika..eimoun kai xalia giati exana ton kollito mou..genika xalia katastasi! tora omos :D ta trelokomeia kai pali mazi!! kai perimeno me anipomonisia na gnoriso ti xrisa!!!!!!!!!!!! καλά!όμως όταν βρεθείτε,ριξε μου ένα π.μ. να έρθω με την κάμερα!!!Κερνάω σιδηρογροθιά!!!:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

Multijohn
09/06/2005, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
aaaa h amixani einai h evi!!!!(mh me parexigeite ftaiei h exetastiki) xarika leonidas!:wave2: Καλό σου βράδυ Λεωνίδα.Χαρηκα πολύ και καλή σου επιτυχία.Τζώνης.:wave2: :wave2: :wave2: :beer:

Pokermon
09/06/2005, 02:46
Εγώ τότε έπαθα μεγάλη ζημία και κλείστηκα σπίτι με φάρμακα για ένα χρόνο, όχι για τα κορίτσια αλλά για την μοτό!!!!! Την evi δεν ήθελα να την ξαναδώ μπροστά μου μέχρι και που ξύπνησα και είδα πόσο άδικο είχα εγώ στην όλη συμπεριφορά μου και πόσο μαλακισμένα φέρθηκα σε μια κοπέλα που το μόνο που ήθελε ήτανε την φίλια μου και την μοτό μου χαχαχαχαχαχα!!!! Ήτανε αργά όμως γιατί αυτή εξαφανίστηκε εντελώς από το νετ!!!!
Ώσπου προχτές, τσουππππππ μήνυμα από χρήστη στο icq που δεν είχα στην λίστα μου “ υπάρχεις ακόμα εσύ στο ιντερνετ???

evvou
09/06/2005, 02:48
GEIA SOU LEONIDAAAAAA!!!! :wave2: :wave2: :wave2:

entaksi bre paidia...athlia simperifora!!! ntrepomai gia afto.....ALLA MOU XE SPASEI TA NEVRA!!!

po po rompa m'ekaneeess xaxaxaxaxaxa:rotflmao: :rotflmao:

L.omerta
09/06/2005, 02:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Καλό σου βράδυ Λεωνίδα.Χαρηκα πολύ και καλή σου επιτυχία.Τζώνης.:wave2: :wave2: :wave2: :beer:


eyxaristw poly, xarika kai egw(gia epityxia pantws den to kovw!!??):sick:

Pokermon
09/06/2005, 02:48
Αυτή είναι η συγνώμη μου στην evi!!!! Της πρότεινα το moto.gr!!!!!! :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Multijohn
09/06/2005, 02:52
Γουστάρω τέτοιες φάσεις.Οφείλεις να παραδεχτείς την ανώτερη συμπεριφορά της ψηλής σε ότι αφορά οτι έστειλε μηνυμα αλλά και εσύ δεν φέρθηκες τελείως απόκοσμα!Οι ακραίες συμπεριφορές(κατσάδιασμά τους!)απορρέουν ακραίες αντιδράσεις(αποξένωση)(Τι είπα ο ψηλός ρε!!Ρε τι σου κάνει το πολιτικό δίκαιο)

evvou
09/06/2005, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Αυτή είναι η συγνώμη μου στην evi!!!! Της πρότεινα το moto.gr!!!!!! :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

περασμενα ξεχασμενα!!! σημασια εχει οτι μετα απο τοοοοοσα χρονια σε ξαναβρηκα!! και αλλους 500000 τρελους μηχανοβιους που ειναι ολοι τους αστερια :beer: :beer: :beer: :beer:

evvou
09/06/2005, 02:55
?????? ????????????? ??? estranged
???????? ??????? ??????.???????? ?? ??????????? ??? ??????? ??????????? ??? ????? ?? ??? ????? ??? ??????? ?????? ???? ??? ??? ??? ???????? ??????? ????????!?? ??????? ????????????(??????????? ????!)????????? ??????? ???????????(?????????)(?? ???? ? ????? ??!!?? ?? ??? ????? ?? ???????? ??????)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: geia sou re psile me ta perierga sou stis 4 to proiiii!!!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kala perito na sas po pos avrio tha mpoun ena soro anthropoi sto thread kai ektos to oti tha broun 20 selides (apo kei pou itan 8-9) tha doun kai ooooooooli ti fasi xaxaxaxaxa tha ginei panikos avrio!!

L.omerta
09/06/2005, 02:57
loipon psiloi kai asteria egw lew na thn kanw.... Kalhnuxta kai tha ta xanapoume aurio, methaurio ......:wave2: :wave2: :wave2: :ZZZ:

Multijohn
09/06/2005, 02:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Αυτή είναι η συγνώμη μου στην evi!!!! Της πρότεινα το moto.gr!!!!!! :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: Αυτή δεν είναι συγγνώμη ψηλέ,αυτή είναι ΚΑΤΑΡΑ!!!!:lol: :lol: Και εσύ ψηλή καλά να σου κάνει μετά απ'όλα αυτά!!!!:beer: :beer: :lol:

Pokermon
09/06/2005, 02:58
bye my friend!!!!! :wave2: :wave2: :wave2:

Multijohn
09/06/2005, 02:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
loipon psiloi kai asteria egw lew na thn kanw.... Kalhnuxta kai tha ta xanapoume aurio, methaurio ......:wave2: :wave2: :wave2: :ZZZ: :wave2: :wave2: :wave2:

evvou
09/06/2005, 02:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από L.omerta
loipon psiloi kai asteria egw lew na thn kanw.... Kalhnuxta kai tha ta xanapoume aurio, methaurio ......:wave2: :wave2: :wave2: :ZZZ:


geia sou paidiii!!! kai kali epitixiaaaaaaaaaaaaa!!!!!:D :D :D :D

Pokermon
09/06/2005, 03:01
Να σου πω την αλήθεια για την evi με πείραξε χμμμμ 1 ώρα ίσος!!!!!
Την μοτό έκλαιγα!!!! Την evi την σκέφτηκα μετά από ένα χρόνο και την ξέχασα γρήγορα πάλι μιας και δεν την έβρισκα!!!! ΜΗ ΒΑΡΑΣ ΡΕΕΕΕΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ!!!!!

evvou
09/06/2005, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Να σου πω την αλήθεια για την evi με πείραξε χμμμμ 1 ώρα ίσος!!!!!
Την μοτό έκλαιγα!!!! Την evi την σκέφτηκα μετά από ένα χρόνο και την ξέχασα γρήγορα πάλι μιας και δεν την έβρισκα!!!! ΜΗ ΒΑΡΑΣ ΡΕΕΕΕΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ!!!!!


:eyepop: :eyepop: eisai apaisioooooos xaxaxaxaxaxax :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

re tis foto mou tis exeis akoma? alitheia??? i mou leges aidies to mesimeri?

Multijohn
09/06/2005, 03:05
Τι μηχανάκι ήταν?Μη μου πείς CBR 1000?!!!Και...αλήθεια,πως είναι να ξέρεις οτι κάποια σε κάνει παρέα για τη μηχανή σου??!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: Φυσικά πλάκα κάνω.Δε πιστεύω να παρεξηγήθηκες?:blush:

evvou
09/06/2005, 03:06
ψηλέ πλακωσε "πελατεια"? Χαχαχαχα :D :D :D :evil: :evil: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
09/06/2005, 03:07
Σε ξαναθυμήθηκα όταν πείρα το CBR 900 RR τον Ιούλιο του 2001!!!! Έλεγα, χαρά που θα έκανε η evi με το CBR και σε ξανά ξέχασα!!!!! :lol: :rotflmao: :evil: :rotflmao: :lol:

evvou
09/06/2005, 03:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Τι μηχανάκι ήταν?Μη μου πείς CBR 1000?!!!Και...αλήθεια,πως είναι να ξέρεις οτι κάποια σε κάνει παρέα για τη μηχανή σου??!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: Φυσικά πλάκα κάνω.Δε πιστεύω να παρεξηγήθηκες?:blush:


!!!!!! ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΟΟΟΟΟΟΣ!! χαχα δε σε πιστευωωωωωωωωω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
09/06/2005, 03:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Τι μηχανάκι ήταν?Μη μου πείς CBR 1000?!!!Και...αλήθεια,πως είναι να ξέρεις οτι κάποια σε κάνει παρέα για τη μηχανή σου??!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: Φυσικά πλάκα κάνω.Δε πιστεύω να παρεξηγήθηκες?:blush:

CBR 400 RR gull arm !!!!!
Κάναμε παρέα κανένα 6 μηνο πριν πάρω την μοτό!!!!!

Multijohn
09/06/2005, 03:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
ψηλέ πλακωσε "πελατεια"? Χαχαχαχα :D :D :D :evil: :evil: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :confused: :confused: :confused::rotflmao: :rotflmao: με τι γελάς καλέ???????Τι σημασία έχει:sick: ας γελάσω και εγώ!!!!!!

Multijohn
09/06/2005, 03:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
CBR 400 RR gull arm !!!!!
Κάναμε παρέα κανένα 6 μηνο πριν πάρω την μοτό!!!!! Καλή φάση!!!Το μηχανάκι 210τιζε ε?

evvou
09/06/2005, 03:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
:rotflmao: :confused: :confused: :confused::rotflmao: :rotflmao: με τι γελάς καλέ???????Τι σημασία έχει:sick: ας γελάσω και εγώ!!!!!!

pokermon...μου φαινεται πως και ο ψηλος ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ τρελοκομειοοοοο χαχαχαχα ρε γμτ τι κριμα που μενεις τοσο μακριααααα!!!!!

Pokermon
09/06/2005, 03:13
Δεν ξέρω, δεν πρόλαβα καν να το πλύνω, 2 βδομάδες το είχα!!!!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Multijohn
09/06/2005, 03:14
Ψηλή,σαφώς και είμαι απαίσιος,αλήτης,μηχανόβιος κοντός,χοντρός γλοιώδεις και φαφούτης!!!!:lol: :lol: :lol: :smokin:

Pokermon
09/06/2005, 03:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
pokermon...μου φαινεται πως και ο ψηλος ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ τρελοκομειοοοοο χαχαχαχα ρε γμτ τι κριμα που μενεις τοσο μακριααααα!!!!!


Δε λες καλά που είμαι μακριά!!!!!! Το θέλω το 1000 μου :lol: :rotflmao: :eek: :rotflmao: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 03:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
pokermon...μου φαινεται πως και ο ψηλος ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ τρελοκομειοοοοο χαχαχαχα ρε γμτ τι κριμα που μενεις τοσο μακριααααα!!!!! εεε όχι μωρέ!!Γενικώς όμως αποφεύγω τα ΜΕΓΆΛΑ ΚΤΊΡΙΑ(τρελάδικα,νοσοκομεία,φυλακες κ.τ.λ.!!!)

evvou
09/06/2005, 03:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Ψηλή,σαφώς και είμαι απαίσιος,αλήτης,μηχανόβιος κοντός,χοντρός γλοιώδεις και φαφούτης!!!!:lol: :lol: :lol: :smokin:


ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩ τρελα ομως!!!! ποκερμον!!! ποτε παμε Θεσσαλονικη?!?!?!?!?!?!?!?? βρηκα τον καβαλαρη μουυυυυυυ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
09/06/2005, 03:19
Πάρε άδεια από την γυναίκα μου και φύγαμε!!!!!! :lol: :rotflmao: :wacko: :rotflmao: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 03:22
Ψηλοί σας περιμένω όποτε γουστάρετε!Παίζουν και πολλά κονέ σε ξενοδοχεία,ή μπορειτε να μείνετε στο στάβλ....στο σπίτι μου!!!!(το στάβλο το έχω για τα μηχανάκια!!!!:lol: :lol:

evvou
09/06/2005, 03:22
tha se afisei i ginaika sou molis me gnorisei kai diki ti glikia kai athoa fatsa mouuuuuu :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
09/06/2005, 03:23
Και διαβάσει όλα τα παραπάνω, ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 03:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Πάρε άδεια από την γυναίκα μου και φύγαμε!!!!!! :lol: :rotflmao: :wacko: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: Χοντρό χοντρό,πολύ χοντρό!!!!:lol:

evvou
09/06/2005, 03:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Ψηλοί σας περιμένω όποτε γουστάρετε!Παίζουν και πολλά κονέ σε ξενοδοχεία,ή μπορειτε να μείνετε στο στάβλ....στο σπίτι μου!!!!(το στάβλο το έχω για τα μηχανάκια!!!!:lol: :lol:

λοιπον...θα κανουμε ποστ για να παμε μηχαναδα θεσσαλονικη χαχαχ θα κουβαληθουμε στον ψηλοοοοοο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Multijohn
09/06/2005, 03:25
Ψηλή,εσυ θα έρθεις με το cbr125wannabe1000????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 03:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Ψηλή,εσυ θα έρθεις με το cbr125wannabe1000????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mην ξεχνιόμαστε κιόλας!!!!:lol: :lol: :eyepop: :eyepop:

evvou
09/06/2005, 03:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
:lol: :lol: Χοντρό χοντρό,πολύ χοντρό!!!!:lol:

ε τωρα τι να σας πωωωωωω!!!!! :eek: :eek: :eek: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Multijohn
09/06/2005, 03:30
Πλάκα πλάκα θα χαιρόμασταν πολύ εμείς οι βόρρειοι να είχαμε ποτε επίσκεψη απο σας οργανωμένα ή και να κατεβαίναμε εμείς ποτε πότε οργανωμένα!!!Η τουλάχιστον ελπίζω οι περισσοτεροι να χαιρόταν!!!

Pokermon
09/06/2005, 03:31
Κάτι έχει πάρει το μάτι μου για γενική συγκέντρωση – βόλτα κάπου στην μέση, βόλο αν θυμάμαι καλά!!!!!!!

Multijohn
09/06/2005, 03:32
POKERMOOOOOON!!!:confused: ψηλή λες να κοιμήθηκε ο ψηλός?:confused: :confused:

evvou
09/06/2005, 03:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Πλάκα πλάκα θα χαιρόμασταν πολύ εμείς οι βόρρειοι να είχαμε ποτε επίσκεψη απο σας οργανωμένα ή και να κατεβαίναμε εμείς ποτε πότε οργανωμένα!!!Η τουλάχιστον ελπίζω οι περισσοτεροι να χαιρόταν!!!

super tha einai...kane ena thread re sy na kanonistei tipota :D
(tha me parei kai mena kapoios mazi eeeeee???)

Multijohn
09/06/2005, 03:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Κάτι έχει πάρει το μάτι μου για γενική συγκέντρωση – βόλτα κάπου στην μέση, βόλο αν θυμάμαι καλά!!!!!!! Ωπα,στάκα ψηλέ γιατί αυτό που γράφεις είναι σοβαρό.Εχουμε και λέμε:πότε,ποιοι,για πόσο,τι,και φυσικά...ΠΟΣΟΙ!!!!!!:hypnotize :eyepop: :lol:

evvou
09/06/2005, 03:35
eleos 25 selides re sy kontevoume !!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
kai ftaiei o psilos ennoeitai pou exei paei 4:40 kai eimaste akoma edo!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Pokermon
09/06/2005, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
super tha einai...kane ena thread re sy na kanonistei tipota :D
(tha me parei kai mena kapoios mazi eeeeee???)


Έχουνε κάνει αλλά δεν θυμάμαι τίτλο!!!

Πως το εννοείς τώρα αυτό? Να με πάρει κάποιος????:lol: :rotflmao: :evil: :rotflmao: :lol:

Ναι βρε εννοείτε αυτό!!!!

Multijohn
09/06/2005, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
eleos 25 selides re sy kontevoume !!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
kai ftaiei o psilos ennoeitai pou exei paei 4:40 kai eimaste akoma edo!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Κατσε γιατι σοβάρεψα τώρα:o Εδω ο ψηλός λέει οτι υπάρχει θέμα!Ε ΨΗΛΕΕΕ?!!!:confused: :confused:

Multijohn
09/06/2005, 03:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Έχουνε κάνει αλλά δεν θυμάμαι τίτλο!!!

Πως το εννοείς τώρα αυτό? Να με πάρει κάποιος????:lol: :rotflmao: :evil: :rotflmao: :lol:

Ναι βρε εννοείτε αυτό!!!! Αύριο θα παίξει έρευνα και ανάπτυξη του θέματος.:D

evvou
09/06/2005, 03:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Κατσε γιατι σοβάρεψα τώρα:o Εδω ο ψηλός λέει οτι υπάρχει θέμα!Ε ΨΗΛΕΕΕ?!!!:confused: :confused:


ox katse tora giati porothike :look: :look: :look: :look: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Multijohn
09/06/2005, 03:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
eleos 25 selides re sy kontevoume !!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
kai ftaiei o psilos ennoeitai pou exei paei 4:40 kai eimaste akoma edo!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Καθ'ότι γυναίκα,ακόμα και να σε είχα δέσει(!)θα πληκτρολογούσες με τη μύτη!!!Αλλάάάά ειναι γνωστό πλέον οτιιιι εσύ δεν...θελεις βρε!!!!:evil:

Pokermon
09/06/2005, 03:42
Θα το ψάξω και εγώ ώστε να το φέρουμε στην επιφάνεια!!!!!

evvou
09/06/2005, 03:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Αύριο θα παίξει έρευνα και ανάπτυξη του θέματος.:D

MI XASEIS!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: opos eipa (athlioi tipoi) na me parei kapoios MAZI....koinos....kapoios monaxikos kavalaris na me afisei na kabaliso ti selitsa tou gia na akolouthiso kai egooooo :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

edo tha m'afisete??? :bigcry: :bigcry:

Multijohn
09/06/2005, 03:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
eleos 25 selides re sy kontevoume !!!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
kai ftaiei o psilos ennoeitai pou exei paei 4:40 kai eimaste akoma edo!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Αχ βρε πουλλλλλλλλλλλλλλλλλλάκι μου τι τραβάς!!!!:dizzy: :lol: :lol:

evvou
09/06/2005, 03:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Καθ'ότι γυναίκα,ακόμα και να σε είχα δέσει(!)θα πληκτρολογούσες με τη μύτη!!!Αλλάάάά ειναι γνωστό πλέον οτιιιι εσύ δεν...θελεις βρε!!!!:evil:

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :beer:

Multijohn
09/06/2005, 03:45
μαμώτο,με κυνηγάει μια μύγα!!!!Ασχετο!!!

evvou
09/06/2005, 03:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Αχ βρε πουλλλλλλλλλλλλλλλλλλάκι μου τι τραβάς!!!!:dizzy: :lol: :lol:

e nai!! afou esy stis 7 tha pas gia nanakia!! ego ti na po pou prepei na sikotho stis.....11??? xaxaxa:look: :look: :rotflmao: :rotflmao: :ZZZ: :ZZZ:

evvou
09/06/2005, 03:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
μαμώτο,με κυνηγάει μια μύγα!!!!Ασχετο!!!

:look: :look: :look: :look: :look: :hypnotize :uplate: :uplate: :sick: :sick: :rotflmao:

Multijohn
09/06/2005, 03:48
Οπότε παιδιά να ρίξουμε το μαρσ για μια βολιότικη συνάντηση.3 ώρες απο σας 2:30 απο μας(ωραία θα κάνουμε και στάση για καφέ για να μην πάμε και σας περιμένουμε!!!!):dizzy: :dizzy: :lol: :lol:

Multijohn
09/06/2005, 03:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
e nai!! afou esy stis 7 tha pas gia nanakia!! ego ti na po pou prepei na sikotho stis.....11??? xaxaxa:look: :look: :rotflmao: :rotflmao: :ZZZ: :ZZZ: Εάν νομίζεις οτι θα κοιμηθώ 7 το πρωί εισαι γελασμένη.Ο Μορφέας θα με περιμένει στην αγκαλιά του στις 11 γιατι έχω ραντεβου με πελάτες(είμαι και ασφαλιστής) :bawl:

evvou
09/06/2005, 03:53
paidakia....ti goustaro trela ti parea sas (kai as mou ti lete sinexeia!!!!:mad: ) alla prepei na koimithooooooo :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

Pokermon
09/06/2005, 03:53
m2 bye bye :wave2: :wave2: :wave2: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

evvou
09/06/2005, 03:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Εάν νομίζεις οτι θα κοιμηθώ 7 το πρωί εισαι γελασμένη.Ο Μορφέας θα με περιμένει στην αγκαλιά του στις 11 γιατι έχω ραντεβου με πελάτες(είμαι και ασφαλιστής) :bawl:

α ωραια!!! αλλαγη βαρδιας!!!! :rotflmao: :rotflmao: την ωρα που θα ξυπναω εγω, θα τη πεφτεις για υπνο εσυ! :rotflmao: :rotflmao:

Multijohn
09/06/2005, 03:56
O.K.Καλή σου μέρα και καλή ξεκούραση!Εγώ με τον pokermon θα συζητήσουμε τις λεπτομέριες της συνάντησής σου με την γυναίκα του!:evil: :wave2: :wave2: :wave2: :beer:

Multijohn
09/06/2005, 03:58
και κανε λιγο streching στα δάχτυλα πριν κοιμηθεις!!και το:beer: άκυρο!δεν κάνει πρίν κοιμηθείς;) ;) :wave2: :wave2:

evvou
09/06/2005, 03:58
?????? ????????????? ??? estranged
O.K.???? ??? ???? ??? ???? ?????????!??? ?? ??? pokermon ?? ??????????? ??? ??????????? ??? ?????????? ??? ?? ??? ??????? ???!:evil: :wave2: :wave2: :wave2: :beer:

:eek: :lol: :lol: :lol: xaxa ti paidiiiii!!! tha ta poume soon!!! ante kali sinexeia kai kali ksekourasi otan ksemperdepseis!!!! :wave2: :wave2: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :

Multijohn
09/06/2005, 04:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
m2 bye bye :wave2: :wave2: :wave2: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: Καληνζζζζζζ:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :wave2:

crs-k
09/06/2005, 07:48
Μπραβο ρε μαγκες (και μαγκισες) ... :cool:

14 σελιδες σε 5 βραδυνες ωρες !!! :eek: :eyepop:


:lol: :rotflmao: :lol:


:smokin: :beer: :wave2:

Tigas
09/06/2005, 08:24
XAΛΑΣΑΝΕ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ

1.ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ Α-ΜΗΧΑΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ
2.ΕΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΧΘΡΟ ΤΩΝ HONDA ΕΙΔΑΜΕ
3.ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΕΙΔΑΜΕ

ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΥΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΗ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ 1000RR ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΚΟΛΙΑ :lol:

ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ CBR ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ
MOTOGIARIKO ΠΟΛΕΜΟ ΛΕΜΕ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙ ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΗONDAKIDES ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΤΑΙ.
ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ :beer: ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΤΕ ΚΑΡΟΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ HONDA :lol:

DoctorS
09/06/2005, 09:22
ρε τι τανε τουτου..............????????????????????

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

λύκε άμα συνεχίσει έτσι η μικρά σε έσκισε σε κανένα μήνα......................θα στα πάρει τα πρωτία.......................άκου 160 μην σε 3 μέρες.............!!!!!!!

φυλάξου παππού.............!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Tigas
09/06/2005, 09:50
Ημερομηνία εγγραφής: 07-06-2005
Κατάσταση: Aρρωστάκι!
Σύνολο μηνυμάτων: 160 (67.11 posts per day) :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

idi
09/06/2005, 10:02
κατω η χοΥντα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pokermon
09/06/2005, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ημερομηνία εγγραφής: 07-06-2005
Κατάσταση: Aρρωστάκι!
Σύνολο μηνυμάτων: 160 (67.11 posts per day) :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Με αγάπη από εμένα για τον ΦΙΛΟ ΤΙΓΚΑ!!!!! :wave2: :wave2:

Tigas
09/06/2005, 10:11
P.B.C :beer: :beer: :beer:

Κανένας
09/06/2005, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Ημερομηνία εγγραφής: 07-06-2005
Κατάσταση: Aρρωστάκι!
Σύνολο μηνυμάτων: 160 (67.11 posts per day) :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: ναι να σκεφτείς ο υπερηχητικός 22 την ερωτεύτηκε, επειδή του έριξε στα αφτιά, μe το καλημέρα (πως λεμε από την εκκίνηση, από το μπαμ )

Ασχετο αλλά, καλώς ήρθες αμήχανη
:wave2:

Tigas
09/06/2005, 10:22
Kai idiοtιs kai me greeklish: Melos mias megalis kai dinatis filis, ths opoias i epidrasi sta antropina dromena itan anekathen isxiri kai kathoristiki.Aftos dimiourgei tis modes, tis apopseis, ta gousta, ipagoreuei ta oria tou logou

peite nai sta barbara greeklish


--------------------------------------------------------------

ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΛΕΣ ΝΑΙ ΣΤΑ GREEKLISH ΜΙΑ ΟΧΙ, ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΣ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ:confused: :confused:

OldMan
09/06/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μπραβο ρε μαγκες (και μαγκισες) ... :cool:
14 σελιδες σε 5 βραδυνες ωρες !!! :eek: :eyepop:
:lol: :rotflmao: :lol:


:eek: :eek: :eek:

Άλλα πράγματα κάναμε παλιά τα βράδια, αλλά προφανώς αλλάξανε τα δεδομένα (και δεν μας κοινοποιήθηκε, γ@μώτ....):sad: :sad: :sad:

:wave2: :beer: :wave2:

Pokermon
09/06/2005, 10:32
Χμμμμμμ καιρός να γίνει και επίσημο το P.B.C φίλε ΤΙΓΚΑ!!!! Την Δευτέρα θα συζητήσουμε για το πως γίνετε μια γυναίκα μέλος του, τα προσόντα που πρέπει να έχει, καθώς και για το διοικητικό συμβούλιο και την αντρική συμμετοχή σε αυτό!!!!!!

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Μια ιδέα για τα προσόντα!!!!!


16447

Κανένας
09/06/2005, 10:33
βρε συ τιγκα, δεν σου έχω πει μην γράφεις όπου δεις και μάλιστα σε άσχετα ποστ:evil:
αφού σου έχω πει, δεν με λενε Κώστα
:p

Κανένας
09/06/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Χμμμμμμ καιρός να γίνει και επίσημο το P.B.C φίλε ΤΙΓΚΑ!!!! Την Δευτέρα θα συζητήσουμε για το πως γίνετε μια γυναίκα μέλος του, τα προσόντα που πρέπει να έχει, καθώς και για το διοικητικό συμβούλιο και την αντρική συμμετοχή σε αυτό!!!!!!

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Μια ιδέα για τα προσόντα!!!!!

τι ??? :eyepop:

πρέπει να έχει Ζ? :confused:

Pokermon
09/06/2005, 10:38
Όχι βρε, απλά να μπορεί να πλύνει όπως η κοπελιά πιο πάνω και μηχανές που δεν αρέσουνε!!!!! :lol: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :lol:

Κανένας
09/06/2005, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Pokermon
Όχι βρε, απλά να μπορεί να πλύνει όπως η κοπελιά πιο πάνω και μηχανές που δεν αρέσουνε!!!!! :lol: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :lol: Α είπα και εγώ

:beer: :sun: :beer:

free rider
09/06/2005, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Kai idiοtιs kai me greeklish: Melos mias megalis kai dinatis filis, ths opoias i epidrasi sta antropina dromena itan anekathen isxiri kai kathoristiki.Aftos dimiourgei tis modes, tis apopseis, ta gousta, ipagoreuei ta oria tou logou

peite nai sta barbara greeklish


--------------------------------------------------------------

ΒΡΕ ΚΩΣΤΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΛΕΣ ΝΑΙ ΣΤΑ GREEKLISH ΜΙΑ ΟΧΙ, ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΣ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ:confused: :confused:

εμείς είμαστε οι άλλοι...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
09/06/2005, 10:56
telika pokemon tin evales tin gwto tis a-mixanis e?

tespa... simbathitiko koritsi fenete...


kalimera amixani (otan me to kalo to diavaseis...)



(p.s. pada me elkioun ginekes pu borun na adexoun pio poli wra apo emena... vriskw diskola teties file no one..)

:lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao: :lol: