PDA

View Full Version : ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΚΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ



Manos - KTM
22/02/2010, 10:25
Η κατάσταση της αστυνόμευσης αυτής της χώρας έχει αρχίσει και μας φοβίζει απίστευτα. Ακολούθως αυτό που πάθαμε για να πάρετε μία γεύση (λες και δεν την έχετε ήδη...)

Τα ξημερώματα του Σαββάτου 20.02.2010 στις 5 το πρωί μας χτύπησε το κουδούνι ένας γείτονας για να μας ενημερώσει πως μας έκλεψαν το μηχανάκη μέσα από το γκαράζ...

Η ειρωνεία? Δεν πήγαιναν καν για την μηχανή!!! Δείτε παρακάτω...

Ένας γείτονας μας εξυπηρετούσε αφήνοντάς μας να παρκάρουμε την μηχανή στο γκαράζ του για να μην μας την κλέψουν από τον δρόμο. Μέσα στο ίδιο γκαράζ ο γείτονας έβαζε τα 2 jet ski του. Έβαζε μπροστά από το γκαράζ το αυτοκίνητό του για να εμποδίσει όποιον κλέφτη προσπαθούσε να βγάλει τα trailer με τα jet ski.

Έρχονται λοιπόν τα λαμόγια και σπάνε το τζάμι στο αμάξι του γείτονα, το τσουλάνε μπροστά, σπάνε το τζάμι του άλλου αυτοκινήτου που ήταν παρκαρισμένο από πίσω και το σπρώχνουν πίσω, με σκοπό να ανοίξουν ένα κενό αρκετά μεγάλο για να βγουν τα trailer. Ανοίγουν το γκαράζ (παιχνιδάκι...) και πρώτα σπάνε την κλειδαριά της μηχανής και την βάζουν μπροστά. Φεύγει βολίδα ο τύπος με την μηχανή και πάει στον από κάτω δρόμο όπου συναντάει ένα τζιπ Volkswagen Tuareg (πράγμα που είδε ένας φίλος γείτονας που εκείνη την ώρα πέρναγε τυχαία) μαζί κάνουν τον κύκλο του τετραγώνου. Ο φίλος μας όμως βλέποντας το γκαράζ ανοιχτό κάνει και αυτός τον κύκλο και έρχεται και σταματάει ακριβώς μπροστά. Βλέπει την μηχανή να λείπει, το ένα jet ski τραβιγμένο έξω μέχρι τον δρόμο και ταυτόχρονα τον τύπο με την μηχανή να φεύγει καβάλα της με χίλια, το τζιπ να φεύγει και αυτό με μία BMW από πίσω του (ήταν 2 τα trailer) και ταυτόχρονα να μαζεύουν και έναν πεζό που ήταν κρυμένος πίσω από τα αυτοκίνητα κοντά στο γκαράζ.

Πήγαιναν για τα jet ski και την πλήρωσε η μηχανή...

Μάθαμε από διάφορες πηγές πως πρόκειται για σπείρα Αλβανών που ειδικεύετε στην κλοπή jet ski, τα οποία μετά τα στέλνουν Αλβανία όπου τα νοικιάζουν στους τουρίστες.

Τώρα πείτε μου σκοτώνεις άνθρωπο ή όχι???

ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ. ΠΑΡΚΑΛΟΥΜΕ ΕΠΙΣΤΡΕΨΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ. ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΖΟΡΙΣΤΙΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ.

ΔΙΔΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΜΟΙΒΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΧΡΗΣΙΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙα.

Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΤΜ LC624 PRESTIGE (ΜΑΥΡΗ)

Operater
22/02/2010, 10:38
:( τι να πει κανεις? ....

Manos - KTM
22/02/2010, 10:50
ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ


189610

TROOPER
22/02/2010, 10:52
ααα ξεφευγουμε...

EVI
22/02/2010, 11:22
γαμω-το-σπιτι-τους-μεσα-μετα-καριολα-τους-πουστιδες-που-να-το
βρουν-μπροστα-τους-οι-μικροψωλες-αδελφες-ρε-πουστη-ΕΝΑΝ-ναπ
ιασουμενατουσπασουμεολατακοκκαλαναπαιξεισεολεςτιςε
ιδησειςμεταμουνιαπουτουςπεταξανμεσακλεβουντουςανθρ
ωπουςπουταβγαζουνδυσκολαγιατιειναιτοσομικροψωλοιφλ
ωροιπουχεζοντεναδουλεψουνκαιναταεχουναπομονητουςτα
αρχιδιαταμουνιατηςλασπης.....μακαρινατουςπιασουνκαιν τουςγαμησουντααγαμηταταπαλ
ιοκαριολια

:a023:

george88
22/02/2010, 11:25
Κοιτα να δεις ρε πουστη μου κοιτα ΝΑ ΔΕΙΣ..

ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ

:mad: :mad:

DAYMAN
22/02/2010, 11:30
Θα δούμε πολλαααα ακόμα.Είμαστε στην αρχή ακόμα.Η αστυνομία τι να φυλάξει θα πρέπει να ειναι 2 αστυνομικοί σε κάθε σπίτι και γκαράζ γιατι ένας οπως αποδείχθηκε δεν φτάνει.Πρεπει να παρθούν μέτρα σοβαρά και να δούμε ποιοι ειναι όλοι αυτοι που έχουν έρθει στην Ελλάδα,και μην μου την πέσετε και μου λετε για ρατσισμούς και άλλα γραφικά γιατι αν δείτε στα μουτρα σας μια κανη μάλλον θα σκέφτεστε διαφορετικά.

TROOPER
22/02/2010, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
.........

το πας αλλου και δεν υπαρχει λογος.

Ichigo
22/02/2010, 11:58
:a53: Δεύτερο κρούσμα. Σφίξαν οι κ@λοι. :sick:

:mad: :mad: :mad:

Manos - KTM
22/02/2010, 12:13
Οταν λες 2ο κρούσμα, τι εννοείς???

Ichigo
22/02/2010, 12:54
Εννοώ αυτό (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=97567)

:mad:

XJR_Billy
22/02/2010, 12:55
Φίλε Μάνο, εύχομαι το καλύτερο...:(
Καλή τύχη...

DAYMAN
22/02/2010, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
το πας αλλου και δεν υπαρχει λογος.


Δεν το πάω πουθενά μόνο του πάει το πράμα.Εύχομαι στο παιδί να βρει την μηχανή του και να ξεμπερδέψει γρήγορα.

kaps
24/02/2010, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΗΛΙΑΣΚΤΜ
Θα δούμε πολλαααα ακόμα.Είμαστε στην αρχή ακόμα.Η αστυνομία τι να φυλάξει θα πρέπει να ειναι 2 αστυνομικοί σε κάθε σπίτι και γκαράζ γιατι ένας οπως αποδείχθηκε δεν φτάνει.Πρεπει να παρθούν μέτρα σοβαρά και να δούμε ποιοι ειναι όλοι αυτοι που έχουν έρθει στην Ελλάδα,και μην μου την πέσετε και μου λετε για ρατσισμούς και άλλα γραφικά γιατι αν δείτε στα μουτρα σας μια κανη μάλλον θα σκέφτεστε διαφορετικά.
Οοοοοχι ....θα σε πούνε ρατσιστή και θα σε χλευάσουν κάποιοι .....Κάποια στιγμή σε μια συζήτηση για τους αλλοδαπούς που βρίσκονται στα φανάρια , εκφράζοντας την προτροπή μην τους δίνετε τίποτα διότι αυτοί μετά γίνονται αφεντικά σε άλλους κακόμοιρους (κοινώς μετατρέπονται σε μαφιόζους και δουλέμπορους) και μιλώντας πάντα με αποδείξεις , μου την έπεσαν κάποιοι συμφορουμίτες προσφωνιζοντάς με ρατσιστή και άλλα γλαφυρά . Τα γεγονότα όμως και οι διαπιστώσεις τόσο των Αρχών όσο και πολλού κόσμου πλέον αποκαλύπτουν το μέγεθος της δουλεμπορίας στην χώρα μας αλλά παράλληλα αποκαλύπτει πόσο αφελείς και φιλάνθρωποι είμαστε σε σημείο δε να μας δέρνουν και να μας κλέβουν και να μην τολμάμε να μιλήσουμε .... Αλήθεια τον δυστυχή εκείνο αλλοδαπό που είχαν σκίσει το κοράνι του και έγινε μετά του έλα να δεις στην Αθήνα αφού κάποιοι Ελληνάρες βγήκαν και είπαν το πόσο ανήθικο ήταν αυτό και το πόσο δυστυχής εκείνος που υπέστη αυτή την αθλιότητα από τους αστυνομικούς ,τον θυμάστε ; ξέρετε τα νεώτερα ή απλά δεν σας νοιάζουν .... θα σας τα πω εγώ ...προ 3 ημερών διαπιστώθηκε πως ανήκε σε κύκλωμα δουλεμπορίας και εκβιασμού ομοεθνών του παράλληλα ασκούσε το παλαιώθεν πλην ατίμου επαγγέλματος του κλέπτου .
Είναι καιρός να βλέπουμε τα πράγματα πέρα από ευαισθησίες και διάθεση ελαφρότητας . Ακόμα λέμε πως είμαστε στη χώρα μας και νοιώθουμε ασφαλείς που περιβαλλόμαστε από σύνορα . Οσοσούπω με την τακτική που ακολουθούμε και τα μυαλά που κουβαλάμε θα καταντήσουμε αλλοδαποί στο τόπο μας και η αίσθηση του πόσο εύκολα μπορώ να μιλήσω ή να κινηθώ θα είναι ένα μακρυνό παρελθόν . Προσέξτε ήδη ο ΓΑΠ μας εγνώρισε πως ένα κομμάτι της Εθνικής Κυριαρχίας μας έχει χαθεί . Ο κόσμος μάλλον δεν κατάλαβε τι εννοούσε ..ΚΑΚΩΣ θα καταλάβει πολύ σύντομα ..Οταν το κράτος δεν μπορεί να διαχειριστεί την περιουσία του κοινών τα οικονομικά του δεν είναι ιδιοκτήτης αλλά μισθωτής άρα απλά περαστικός και εύκολα αναλώσιμος ...............
Ερχονται δυστυχώς κοινωνικές αναταραχές ειδικά μετά τον Ιούλιο του 2010 .... και μέχρι το 2015 θα έχουν συμβεί αλλεπάληλες αλλαγές στον κοινωνικό , κυριαρχικό και εθνολογικό ιστό ...

Εχετλαίος
24/02/2010, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps
Ερχονται δυστυχώς κοινωνικές αναταραχές ειδικά μετά τον Ιούλιο του 2010 .... και μέχρι το 2015 θα έχουν συμβεί αλλεπάληλες αλλαγές στον κοινωνικό , κυριαρχικό και εθνολογικό ιστό ...

Μπαααα...
Το 2012 τελειώνουν όλα, οπότε no stress
:wave2:

TROOPER
24/02/2010, 09:00
:a28:

MikeG
24/02/2010, 09:05
:evil: :evil:

KaTaNaS
24/02/2010, 09:07
krima για το μηχανακι, καθαρη ατυχια... σπειρα αλβανων καθαριζε περσι στα δυτικα προαστεια οσα 4χρονα 4.5αρια καθαροαιαμα (enduro και ΜΧ) υπηρχαν και ηταν ευκολα εντοπίσημα...

Εχετλαίος
24/02/2010, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:a28:

Τι; Δεν τελειώνει το 2012; Και τόσα μπλουζάκια-σημαιάκια-αυτοκόλλητα που έτρεξα και αγόρασα από το επίσημο σαίτ τους; Με πιάσανε κώτσο;

Mihos4u
24/02/2010, 12:44
απορια.... δεν εχει immobilizer? και αν εχει τοσο ευκολο το παρακαμπτει;

Manos - KTM
24/02/2010, 14:28
Είχε και Λοιπόν. Αυτοί οι Παλιόπουστες ήρθαν προετοιμασμένοι για ολα πρέπει να παρακολουθούσαν το γκαράζ αυτό εδω και πάρα πολύ καιρό γιατί είχε πολύ κονόμα η δουλειά......
Η ουσία είναι μία.
Τώρα τι κανουμε.
Εχω γυρίσει όλα τα βουνά, ερημιές και καβάντζες της Πετρούπολης, Καματερού, Περιστερίου, Ανω Λιοσίων, Ζοφριάς και τίποτα.
Εχω βάλει λυτούς και δεμένους,τίμιους και άτιμους μπάς και μαθουμε κάτι.
Πάλι τίποτα.
Με πήρανε τηλ. απ' την εκπομπή του Παπαδάκη.
Τι να κανω να το δημοσιοποιήσω ή θα τα κάνω πιο σκατά και άν υπήρχε μια περίπτωση να
βρεθει θα σβήσει κι αυτη.
Μεχρι και στην Αστυνομία μου είπαν πως αυτοί δεν ασχολούνται με μηχανακια και πως θα το βρώ ή παρατημένο ή μετά από καμμιά ληστεία, γιατί γι' αυτό το λόγο το εχουν κρύψει,
αφού δεν κατορθωσαν να πάρουν τα 2 jet ski.
Και μου φαίνεται και ποιό λογικό γιατι θα μπορούσαν να πάρουν και το MAZDA RΧ8 του ιδιοκτήτη του γκαράζ που ανοίξαν σπαζοντας το τζαμι και την κλειδαρια τιμονιού αλλά απ΄ότι φαίνεται είχαν συγκεκριμένους στόχους.
Απλά έτυχε να ήταν πάνω στη μηχανή ο τύπος την ώρα που τους πήρε χαμπάρι ο γείτονας και την έκανε μ' αυτη.
Τί να κάνω ρέ παιδιά είναι η τέταρτη φορά που με κλέβουν και έφτασε ο κόμπος στο χτένι.
Δεν είναι όλοι μαλάκες που δουλεύουν και ξεσκίζονται να πάρουν κάτι και αυτά τα παλιόμουνα
να τα βρίσκουν όλα έτοιμα
Αυτή τη φορά δε θα το αφήσω να περάσει κάποιον θα φάω λάχανο...........
Αφού δεν κάνει κάτι ούτε η αστυνομία ούτε κανείς άλλος για μένα θα το κάνω ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ :smokin: :bigcry:

Gandalf dr685sm
24/02/2010, 14:40
Αυτή τη φορά δε θα το αφήσω να περάσει κάποιον θα φάω λάχανο...........
Αφού δεν κάνει κάτι ούτε η αστυνομία ούτε κανείς άλλος για μένα θα το κάνω ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ

Αμά μιλάω μετά γίνομαι κακός και γραφικός και το παραξηλώνω...

αν δεν το έλεγα θα έσκαγα.. :evil:


Περαστικά φίλε και υπομονή ... ελπίζω να μπορέσεις να τα ξαναφτιάξεις τρίδιπλα.

GAS NICK
25/02/2010, 19:04
Eυχομαι να τη βρεις ρε φιλε και προ παντων ηρεμια:mad:

mivvo
26/02/2010, 12:02
Μακαρι να βρεθει συντομα, συνηθως τετοια κλεφτρονια παιρνουν τετοιες μοτοσυκλετες και για ληστειες, γιατι εχουν γρηγορη επιταχυνση και ειναι ευελικτες ωστε να ξεφυγουν,εχουν βρεθει κατα καιρος αρκετες μετα απο ληστειες παρατημενες,μπορει να βρεθει εχεις μεγαλες πιθανοτητες!

soufeas
09/03/2010, 18:09
Στο Ίλιον μένω κι εγώ. Οντως το πρόβλημα στα δυτικά προάστια έχει διογκωθεί σε μεγάλο βαθμό. Κρίμα φίλε μου για το ktm γιατί όπως είδα και στην photo ήταν μία κούκλα. Δεν αξίζει όμως να στεναχωριέσαι για κάτι το οποίο έχει γίνει και προφανώς... δεν ξεγίνεται. Πάνω απο όλα η υγεία σου και όλα ξαναφτιάχνονται :) Φιλικά

koulis19
09/03/2010, 18:46
Φιλε μου σε καταλαβαινω.Επισης να πουμε οτι και στον Αγιο δημητριο(μπραχαμι) υπαρχει σπειρα που κλεβει μονο μηχανες.Αρα θα πρεπει να προσεχουμε ολοι και παντου.Χαλασμως γινεται.υπομονη φιλε και τιποτα αλλο.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ.

Μικρή Λουλού
12/03/2010, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Manos - KTM
Αφού δεν κάνει κάτι ούτε η αστυνομία ούτε κανείς άλλος για μένα θα το κάνω ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ :smokin: :bigcry: [/B]









υπαρχει μηχανακι που να αξιζει γι αυτο να κλεινει κανεις το σπιτι του..??
για ξανασκεψου το.

Μικρή Λουλού
12/03/2010, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kaps

Ερχονται δυστυχώς κοινωνικές αναταραχές ειδικά μετά τον Ιούλιο του 2010 ....[/B]













τοτε παιρνεις αδεια..??

ASTRAKITCAR
12/03/2010, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Φιλε μου σε καταλαβαινω.Επισης να πουμε οτι και στον Αγιο δημητριο(μπραχαμι) υπαρχει σπειρα που κλεβει μονο μηχανες.Αρα θα πρεπει να προσεχουμε ολοι και παντου.Χαλασμως γινεται.υπομονη φιλε και τιποτα αλλο.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ.

δωσε πληροφοριες γιατι μενω σχετικα κοντα.

τι εχεις ακουσει.και κυριως τι μοντελα χτυπανε.

koulis19
12/03/2010, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ASTRAKITCAR
δωσε πληροφοριες γιατι μενω σχετικα κοντα.

τι εχεις ακουσει.και κυριως τι μοντελα χτυπανε. Τις τελευταιες 3 εβδομαδες εχουν κλαπει κοντα στις 12 μηχανες μεγαλου κυβισμου Ασυρματο και γυρω.Το δημοσιογραφικο ρεπορταζ λεει για φορτηγακι που τις ανεβαζει πανω και λογικα τις ξεκλειδωνουν με την ησυχια τους αργοτερα.Τωρα φιλε μου ψαχνω και το πορταλ να το ανεβασω για να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις.Αμα το βρω το ανεβαζω.;)

pakosgemistos
12/03/2010, 22:18
Λυπάμαι!τραγικό!!!!! αλλά δηλαδή είμαι πολυ τυχερός που η δική μου μοτο τη γλίτωσε παρκαρισμενη σε δρόμο στα Ανω Ιλίσσια για 20 μέρες!!!????ολα θέμα τύχης τελικά!!!!!

και να φανταστούμε οτι ερχονται και χειρότερες μέρες???μεχρι και το βρ@κί θα μας κλέψουν σε λιγο,ενώ το φοράμε!!!

chris_honda
12/03/2010, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από pakosgemistos
Λυπάμαι!τραγικό!!!!! αλλά δηλαδή είμαι πολυ τυχερός που η δική μου μοτο τη γλίτωσε παρκαρισμενη σε δρόμο στα Ανω Ιλίσσια για 20 μέρες!!!????ολα θέμα τύχης τελικά!!!!!

και να φανταστούμε οτι ερχονται και χειρότερες μέρες???μεχρι και το βρ@κί θα μας κλέψουν σε λιγο,ενώ το φοράμε!!!

:beer:

koulis19
12/03/2010, 23:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από pakosgemistos
Λυπάμαι!τραγικό!!!!! αλλά δηλαδή είμαι πολυ τυχερός που η δική μου μοτο τη γλίτωσε παρκαρισμενη σε δρόμο στα Ανω Ιλίσσια για 20 μέρες!!!????ολα θέμα τύχης τελικά!!!!!

και να φανταστούμε οτι ερχονται και χειρότερες μέρες???μεχρι και το βρ@κί θα μας κλέψουν σε λιγο,ενώ το φοράμε!!! Φιλε μου ενταξει τα πραγματα δεν ειναι και τοσο τραγικα αλλα θελει παρα πολυ προσοχη.Εσυ μπορει να την αφηνες και για 1 μηνα χωρις να στην πειραξει κανεις και αλλονων η μηχανη τους σε 2 μερες να εχει γινει ποδηλατο.Ειναι αναλογα τι θα βαλουν στο ματι τους.

ASTRAKITCAR
14/03/2010, 20:29
φιλαρακο περιμενω αν εχεις το portal

Παντως την κλειδωνω σε σταθερο σημειο,με πεταλο και συναγερμο.

δεν ξερω αν το πεταλο αλλα και η κουλουρα κανουν δουλεια.ποιο απο τα δυο ειναι πιο ανθεκτικο.ξερει κανεις?

ευχαριστω.

pakosgemistos
16/03/2010, 19:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
Φιλε μου ενταξει τα πραγματα δεν ειναι και τοσο τραγικα αλλα θελει παρα πολυ προσοχη.Εσυ μπορει να την αφηνες και για 1 μηνα χωρις να στην πειραξει κανεις και αλλονων η μηχανη τους σε 2 μερες να εχει γινει ποδηλατο.Ειναι αναλογα τι θα βαλουν στο ματι τους.
εν τω μεταξυ η δικη μου πρωτη φορά τη γλιτωσε και μερα μεσημερι στην πυλωτη της οικοδομης(Λαρισα ομως,οπου δεν ειναι και καθημερινο φαινόμενο),με υλικες ζημιες βεβαια,αλλα μερα μεσημερι! στην Αθήνα ομως καθε μερα και πολλά κρούσματα!πως δεν ειναι τραγικο?

Akatanomastos
16/03/2010, 20:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από pakosgemistos
αλλά δηλαδή είμαι πολυ τυχερός που η δική μου μοτο τη γλίτωσε παρκαρισμενη σε δρόμο στα Ανω Ιλίσσια για 20 μέρες!!!?


και 20 χρονια να το χες παρκαρισμενο, και μετα κλειδια πανω,


β στρομ δεν κλεβουν ρε φιλε:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

pakosgemistos
20/03/2010, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
και 20 χρονια να το χες παρκαρισμενο, και μετα κλειδια πανω,


β στρομ δεν κλεβουν ρε φιλε:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Η καλύτερη διαφήμιση δηλαδή!!!ουτε συναγερμούς ούτε τιποτα!!!
θα το βαλω στην αγγελία αφου λέω να το δώσω και να πάρω 1 που να κλέβεται!!:eek: :eek:
:beer:
παίρνεις V STROM και :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: .........ήσυχος!!!!!!:lol: :rotflmao:

Αμφίσημος
08/08/2010, 17:25
http://sibilla-gr-sibilla.blogspot.com/2010/08/blog-post_8703.html

daz
08/08/2010, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Αμφίσημος
http://sibilla-gr-sibilla.blogspot.com/2010/08/blog-post_8703.html


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Απίστευτοι!!!

transalpblack
09/08/2010, 03:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Αμφίσημος
http://sibilla-gr-sibilla.blogspot.com/2010/08/blog-post_8703.html

Δεν κάνετε ένα κοπυ-πειστ το κείμενο γιατι εδώ δεν ανοίγουν όλα?

vaska
09/08/2010, 04:35
Σάββατο μεσημέρι 14:00 σε κεντρικότατο δρόμο της Πάτρας (Κωνσταντινουπόλεως) κι ενώ ετοιμαζόμουν να κλείσω το μαγαζί και χαζολόγαγα στο ίντερνετ μέχρι να πάει η ώρα14:30, δύο νεαροί (αλλοδαπής προελεύσεως), με απόλυτη απάθεια, περνούσαν δίπλα από παρκαρισμένο βανάκι του διπλανού καθαριστηρίου, έσπασαν εν ψυχρώ το τζάμι του οδηγού. Τους είδα, βγήκα από το μαγαζί και φώναξα τον ιδιοκτήτη που έβαφε το μαγαζί του και μαζί μ' έναν ντιλιβερά τσιμπήσαμε το μουνί που έσπασε το τζάμι.

Η συνέχεια έχει ως εξής: τηλ στην άμεσο δράση, παραπομπή από αυτούς για τηλ στην ασφάλεια (και στα 2 τηλεφωνήματα είπα ότι έχουμε πιάσει τον δράστη), 2 ώρες μετά κανείς δεν έχει εμφανιστεί.
Ο τύπος που στο βανάκι του έγινε η ζημιά τα έχει πάρει και το αρχίδι που κρατάμε έχει γίνει εριστικός και αρχίζει να κάνει χειρονομίες και να κινείται απειλητικά προς εμάς. Περνάει ένας πελάτης που σπούδασε στη Ρουμανία και ακούει τις βρισιές που λέει το @ρχίδι κι μας τις μεταφράζει.

Η συνέχεια έχει μπόλικο hard core sex.

Περαστικός μπάτσμαν που παρακολουθεί τα δρώμενα τσιμπάει από το απέναντι πεζοδρόμιο τον έτερο Καππαδόκη, ο οποίος είχε δει όλη τη σκηνή και είχε πλησιάσει αρκετά και μάλιστα είχε επάνω του ένα τεράστιο μαχαίρι.

Φιλαράκια είναι ζούγκλα εκεί έξω και αυτά τα ρεμάλια έχουν αποθρασυνθεί εντελώς. Όλο το σκηνικό έγινε μέσα στο καταμεσήμερο κι εντελώς χύμα. Δεν τους ενδιαφέρει τπτ. Όταν τελικά ήρθε η σήμανση και μετά τις σχετικές φωνές προς τους δράστες, είπαν ότι έσπασαν το τζάμι του αυτοκινήτου για να πάρουν ένα κουτάκι που είχε ο ιδιοκτήτης στο κάθισμα του συνοδηγού αφημένο. Το περιβόητο κουτάκι είχε βερνίκι και πανάκια για το γυάλισμα των παπουτσιών.

Καταλάβατε γιατί μας σπάνε τα αυτοκίνητα και τις μηχανές? Καταλάβατε ότι δεν τους ενδιαφέρει τπτ? Καταλάβατε ότι σχεδόν όλοι αυτοί είναι οπλισμένοι κι έτοιμοι για το χειρότερο?

Καλημέρα.
:wave2:

transalpblack
09/08/2010, 07:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Καλημέρα.
:wave2:

Thanks a lot:wave2:

kovathe
09/08/2010, 07:34
ασφάλεια κλοπής παιδιά..
κάτι θα πάρετε πίσω τουλάχιστον.