PDA

View Full Version : Ξερει Κανεισ Τι Ειναι Αυτο ???



thomass
07/06/2005, 13:10
Είναι μια ντίζα με τις βίδες της και υπήρχε στο χώρο κάτω από τη σέλα μαζί με τα χαρτιά της νέας μου μηχανής (APRILIA ATLANTIC 125). Αν γνωρίζει κάποιος σε τι χρησιμεύει ας μας λύσει την απορία.:confused: :confused: :confused:


16221

sniper
07/06/2005, 13:27
Για να δένεις το κράνος σου.

:smokin:

thomass
07/06/2005, 13:42
Ευχαριστώ ! Θα ψάξω να βρω που βιδώνεται.

GST
07/06/2005, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Για να δένεις το κράνος σου.

:smokin:


σσσσωραιος ρε...χχαχαχα...εχει και μενα τετοιο αλλα το χρησιμοποιω για να ξελαριγκιαζω μερικους μερικους:lol: :bawl: :lol:


:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
07/06/2005, 13:54
δεν βιδονετε πουθενα κατα την χρηση.
για να δεσεις το κρανος σου επανω στην μοτο σου αν θελεις το περνας απο καποιο σταθερο σιμειο της μοτο σου καιτο κρανος μαζι και βαζεις ενα μικρο λουκετο.
αλλα απο οτι θημαμε ειναι το στοπ της σελας οταν την ανοιγης για να μην ανοιξη περισοτερο και σπαση ο μεντεσες της. λογικα θα βρης μια θεση να βηδονη στην σελα και μια στην μοτο.

sniper
07/06/2005, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
δεν βιδονετε πουθενα κατα την χρηση.
για να δεσεις το κρανος σου επανω στην μοτο σου αν θελεις το περνας απο καποιο σταθερο σιμειο της μοτο σου καιτο κρανος μαζι και βαζεις ενα μικρο λουκετο.
αλλα απο οτι θημαμε ειναι το στοπ της σελας οταν την ανοιγης για να μην ανοιξη περισοτερο και σπαση ο μεντεσες της. λογικα θα βρης μια θεση να βηδονη στην σελα και μια στην μοτο.

Ρε συ Γιώργο.. αν ήταν κάτι τόσο "σημαντικό" δεν θα το έκαναν στο δέσιμο;

Τέσπα... Φίλε.... είναι ένα συρματόσχοινο που κάπου θα λέει στο manualπου σου έδωσαν τι κάνει..... :lol: :D

pissaman
07/06/2005, 14:12
Μου άρεσε ο τρόπος για να δούμε το μέγεθος του! ;)
Ωραίος!

sniper
07/06/2005, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Μου άρεσε ο τρόπος για να δούμε το μέγεθος του! ;)
Ωραίος!


Όπως στις φωτό με τον όμηρο και την εφημερίδα :D

pissaman
07/06/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Όπως στις φωτό με τον όμηρο και την εφημερίδα :D

Τι παίζει? Δεν το ξέρω αυτό! Έχεις κανα λινκ? :confused: :confused:

fotografos
10/07/2005, 09:55
aposo xero kai fenete nomizo pos einai gia na deseis apo katw tin ependysi tis selas, to kalyma diladi, des katw apo ti sela sou an exei dio ypodoxes gia tis vides aytes! toulaxiston sti diki mou mixani eixe ena tetio paraxeno pou epiane to kalyma tis selas gia na to krataei kalytera!!

pissaman
11/07/2005, 09:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από fotografos
aposo xero kai fenete nomizo pos einai gia na deseis apo katw tin ependysi tis selas, to kalyma diladi, des katw apo ti sela sou an exei dio ypodoxes gia tis vides aytes! toulaxiston sti diki mou mixani eixe ena tetio paraxeno pou epiane to kalyma tis selas gia na to krataei kalytera!!
Δεν εννοούσα αυτό! Εννοούσα για τον όμηρο που έγραψε ο sniper! :beer:

free rider
12/07/2005, 07:55
κοιτα φιλε,,

τα αλλα παιδια το πέτυχαν για το δέσιμο αλλά δεν το σκέφτηκαν σωστά..

οταν "μενει " ή οταν θέλεις να ρυμουλκήσεις καμιά βάρκα εκει το δένεις...