PDA

View Full Version : Κι Ομωσ........



ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 15:42
ΚΑΙ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ .... ΨΑΡΕΜΑΤΑΚΙ , ΜΠΑΝΑΚΙ Κ.Τ.Λ. ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ . ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΖΖΖΖΟΥΜΠΕΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΑΛΑΞΙΔΙ , ΙΤΕΑ Κ.Τ.Λ. ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΕΞΑΡΤΗΣΕΩΣ , ΣΤΟΛΕΣ ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑΣ , ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΖΕΣΤΑΜΑ ΤΩΝ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ... ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΟΥΩ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΘΟΡΥΒΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΑΤΗΤΗΡΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΜΠΟΤΑ ΝΑ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΠΑΝΩ .... ΨΙΛΟ ΧΕΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ......ΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΣΕΙ ΤΟ ΜΑΣΠΙΕ .... ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ) ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ .... ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΙΔΑ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 15:52
ΝΑΙ ΝΑΙ ... ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ .... Η ΞΥΣΤΡΑ (Η ΒΙΔΟΥΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΗΤΗΡΙ) ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ .... ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ .....ΓΥΡΙΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ .... ΕΙΧΕ ΠΑΤΗΘΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ .... ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ .....


16296

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 15:56
ΟΥΠΣΣΣΣ ΤΗΝ ΕΣΒΗΣΑ ...ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ


16297

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 15:59
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ@ΥΛΑ :D

idi
07/06/2005, 16:43
οκ καλος

επομενο βημα....

ΞΥΣΕ ΓΟΝΑΤΟ (εδω σε θελω...)

:wave2: :wave2: :wave2: :smokin:

idi
07/06/2005, 16:57
καλυτερα ομως μεσα στη πιστα... :smokin:

wizzy
07/06/2005, 17:04
Πότε να έρθω να παρακολουθήσω μαθήματα ???

Πιστεύω οτι οδηγώ σαν κουλός :(

idi
07/06/2005, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Πότε να έρθω να παρακολουθήσω μαθήματα ???

Πιστεύω οτι οδηγώ σαν κουλός :(

ελα στις συγκεντρωσεις που κανει ο Γιωργος "Γιαγια Αρκουδα" για αρχη και βλεπουμε (τσαμπα)

περνα και καμια βολτα απο τα track days (τσαμπα)

το καλυτερο που εχεις να κανεις ομως ειναι να παρεις δερματινη φορμα και να δηλωσεις συμετοχη σε 0-300 riding school (150 ευρω) ή california superbike schoοl (250 ευρω το καθε Level)

κανενας δεν ηταν "χερας" απο τη κοιλια της μαμας του...
:wave2:

wizzy
07/06/2005, 17:17
Τα πρώτα δυο είναι καλά ( τσάμπα :D ) !!!

Το τρίτο θέλει παρέα και συμπαράσταση σε εμένα το νιάτο :(

idi
07/06/2005, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
Το τρίτο θέλει παρέα και συμπαράσταση σε εμένα το νιάτο :(

οση θες...

μαζεψε το χρημα και τρεχα λεμε!!!!

(οι Ζεταδες πρεπει να ειναι οι πιο γρηγοροι και ασφαλεις αναβατες λεμε!):wave2: :smokin:

wizzy
07/06/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οση θες...

μαζεψε το χρημα και τρεχα λεμε!!!!

(οι Ζεταδες πρεπει να ειναι οι πιο γρηγοροι και ασφαλεις αναβατες λεμε!):wave2: :smokin:

Άρα δεν έχω παρά να σας ακολουθώ κάθε Δευτέρα :)

Αλλά για αρχή θα πάρω εναν τροχό να ξύσω μια τον μασπίε :uplate:

:lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 17:32
παντα ελεγα οτι τα μηχανακια μας ηταν στημενα super bikes που απλα αφερεσαν τα ferings και εβαλαν μια αλλη τιμονοπλακα .... βεβαια ποτε κανενας δεν με επαρνε στα σοβαρα .... τωρα πια .... υπαρχουν αποδειξεις ... οσο για το γονατο πιστευω οτι δεν ειμαι πολυ μακρια .... α π ο ρ ι α ....:eek: οταν κατεβαινω απο το καθισμα σε μια στροφη δυσκολευομαι να βρω παλι την θεση που πρεπει να κατσω για να βγω απο αυτη και να παω ευθεια . αποτελεσμα να χαλαω συνεχως την ισοροπια της μηχανης προσπαθωντας να βρω την καταλληλη θεση οδηγησης . πολλες φορες δε σαν να πιανεται το παντελονι στην σελα και να μην ξεκολλαει απο αυτη με αποτελεσμα να μην μπορω να γλιστρισω επανω για να αλλαξω θεση ...ΤΙΣ ΠΤΑΙΕΙ ????? μηνα να φταιω εγω που δεν σηκωνομαι αρκετα η ο συνδιασμοσ σελα - παντελονι .... μηπως να χρησιμοποιουσα λιγακι ...........βαζελινη ?????? :lol: :lol: :lol: παντωσ παιδια η αισθηση ειναι κα@λα .... ποτε θα παμε πιστα ????

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 17:37
IDI ΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ RESIDENT ????`

wizzy
07/06/2005, 17:37
[i] .... ποτε θα παμε πιστα ???? [/B]

Αν τα μανιτάρια γλυτώσουν το ΖΖΖΖΖΖΖΖ απο πέσιμο έρχομαι.Μέσα !!!

Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα αγοράσω καμιά στροφή.

Κοντά στην θάλλασα δεν γίνεται ???
Αν πέσω εκεί θα φτιάξω εξοχικό :uplate:

gergio
07/06/2005, 19:36
εγω παντως την πρωτη βολτα που εκανα χαλκιδα και το εβαλα στις στροφες χωρις να το ξερω το ζ επαθα πλακα ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ειναι πολυ ικανοποιητικο το μηχανακι:) το εργαλειο ειναι κα...α

wizzy
07/06/2005, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergio
εγω παντως την πρωτη βολτα που εκανα χαλκιδα και το εβαλα στις στροφες χωρις να το ξερω το ζ επαθα πλακα ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ειναι πολυ ικανοποιητικο το μηχανακι:) το εργαλειο ειναι κα...α

Τελικά είναι αλήθεια.

Πριν είχα ΧΤ.
Οταν πήγα να το παραλάβω Ζ είχα φωνάξει 2 φίλους με τις μηχανές τους να το πάω σπίτι, just in case που δεν θα μπορούσα να το οδηγήσω στην κίνηση μέχρι την Αττική λόγω βάρους η δεν ξέρω τι άλλο.

Οταν το έβαλα μπροστά και ξεκίνησα, έχασα πάσα ιδέα. :confused:

Μπορώ να πω οτι η συμπεριφορά του είναι φοβερή και ειδικά στις στροφές ( σύμφωνα με τα λίγα περί οδήγησης που ξέρω )

BAD BOY
07/06/2005, 20:13
ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ.ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΣΦΙΝΑ-ΙΤΕΑ-ΓΑΛΑΞΙΔΙ-ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ ΤΟ Ζ.ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΞΥΣΕΙΣ ΓΟΝΑΤΟ ΧΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ.ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.:beer: :wave2:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
07/06/2005, 23:01
Ναι ρε παιδια αλλα δεν μου απαντησατε στα ερωτηματα μου ... και καλα το πρωτο ...ισως μου ληθει η απορια στη πιστα αλλα το δευτερο ??????IDI που εισαι προεδρος ??????????? τι εστι K.A.R.E.L.I.S. ?????????:p :p .παντως παιδες πρεπει να κανονιστει να παμε πιστουλα .... οπωσδηποτε ....να ξυστουμε ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ .... Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ Π Ω Σ Α Λ Λ Α Ζ Ε Ι Τ Ο Ο Ν Ο Μ Α Χ Ρ Η Σ Τ Η .... ειμαστε πολλοι και πρεπει να ξερει πως να φωναζει ο ενας τον αλλο ....:sun: :sun:

BAD BOY
08/06/2005, 17:11
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΣΚΕΨΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ ( Ο ΘΥΡΩΡΟΣ). ....Κ.Α.R.E.L.I.S Η' ΚΑΡΕΛΙΑΣ Η' Π'ΣΤΡΑΤΟΣ Η' Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ Η' Ο ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ Η' ΛΑΜΠΑΔΑΣ Η' ΛΑ ΜΠΑΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΔΡΙ, ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟΜΑ.ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΚΤΟΣ Ζ ΦΟΡΟΥΜ.ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ Α ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ Ο Κ@#ΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΒΕΛΚΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ Ζ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜ ΡΕΤΣΙΝΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΑ Η ΣΕΛΛΑ.ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ ΒΟΛΤΕΣ,ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :beer: :beer: :wave2: ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ:lol:ΥΓ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.ΟΥΦ


16397

adam_tsouk
08/06/2005, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΣΚΕΨΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ ( Ο ΘΥΡΩΡΟΣ). ....Κ.Α.R.E.L.I.S Η' ΚΑΡΕΛΙΑΣ Η' Π'ΣΤΡΑΤΟΣ Η' Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ Η' Ο ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ Η' ΛΑΜΠΑΔΑΣ Η' ΛΑ ΜΠΑΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΔΡΙ, ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟΜΑ.ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΚΤΟΣ Ζ ΦΟΡΟΥΜ.ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ Α ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ Ο Κ@#ΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΒΕΛΚΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ Ζ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜ ΡΕΤΣΙΝΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΑ Η ΣΕΛΛΑ.ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ ΒΟΛΤΕΣ,ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :beer: :beer: :wave2: ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ:lol:ΥΓ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.ΟΥΦ



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το όνομα χρήστη το αλλάζεις στέλνοντας ένα mail στον Julius ή Hornet ή τέσπα κάπου! :rolleyes:

idi
08/06/2005, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΣΚΕΨΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΓΩ ( Ο ΘΥΡΩΡΟΣ). ....Κ.Α.R.E.L.I.S Η' ΚΑΡΕΛΙΑΣ Η' Π'ΣΤΡΑΤΟΣ Η' Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ Η' Ο ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΠΙΑΣ Η' ΛΑΜΠΑΔΑΣ Η' ΛΑ ΜΠΑΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΟΥΡΙΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΔΡΙ, ΝΕΟΣ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΚΟ ΣΤΟΜΑ.ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΚΤΟΣ Ζ ΦΟΡΟΥΜ.ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ Α ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ Ο Κ@#ΟΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΛΑ.ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΒΕΛΚΡΟ,ΜΗΠΩΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ Ζ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΜ ΡΕΤΣΙΝΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΑ Η ΣΕΛΛΑ.ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ ΚΟΙΤΑ ΣΤΟ ΒΟΛΤΕΣ,ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ :beer: :beer: :wave2: ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ:lol:ΥΓ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.ΟΥΦ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/06/2005, 23:40
THANKS........ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ...... :wave2: ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙ ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
08/06/2005, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
THANKS........ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ...... :wave2: ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙ ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ΟΧΙ ΕΓΩ...ΓΕΙΑ ....Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ?ΜΗΠΩΣ...ΟΥΦ ΚΑΙ ΞΕΟΥΦ


16410

AFTER
08/06/2005, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
THANKS........ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ...... :wave2: ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙ ??????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

23443534535345-456

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/06/2005, 23:47
Z-BADBOY'STOY ... ΦΙΛΕ ΜΟΥ .... ΚΑΤΣΕ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ ....

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/06/2005, 23:49
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Z-BADBOY'STOY ................. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AFTER ......ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΣΥ AFTER........TI EINAI TO BEΛΚΡΟ

:eyepop: :eyepop:

AFTER
08/06/2005, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Z-BADBOY'STOY ................. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AFTER ......ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΣΥ AFTER........

:eyepop: :eyepop:

23443534535345-456

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
08/06/2005, 23:54
ΞΕΡΕΙΣ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ... ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ... ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ .... ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ??????? ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛ. ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ????

BAD BOY
09/06/2005, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Z-BADBOY'STOY ...............TI EINAI TO BEΛΚΡΟ

:eyepop: :eyepop: :wave2: :confused: ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΧΡΙΤΣ-ΧΡΑΤΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ...ΤΟ ΧΡΙΤΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΑΤΣ.ΤΟ ΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ(ΣΕΛΛΑ -ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Η' ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΕΛΛΑ)ΣΤΑΜΑΤΑ...ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΛΗΖ...ΖΖΓΑ-ΖΖΖΖΓΑ ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΩ ...ΒΟΥΡΔΟΥΛΙΕΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ...


16412

AFTER
09/06/2005, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΞΕΡΕΙΣ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ... ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ... ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ .... ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ??????? ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛ. ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ????

O αριθμος του τραπεζικου μου λογαριασμου

:cool:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
09/06/2005, 00:08
.....OK GUYS .... THANKS ..... ΠΑΝΤΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΒΟΥΡΔΟΥΛΙΕΣ ..... :cool: :cool:

darkwing
09/06/2005, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
ΚΑΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ Z-BADBOY'STOY ................. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AFTER ......ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΣΥ AFTER........TI EINAI TO BEΛΚΡΟ

:eyepop: :eyepop:


δυο υφασματα τα οποια κολλανε μεταξυ τους κατα προτιμηση μαυρο χρωμα.Το ενα εχει σκληρη επιφανεια με μυτουλες που προεξεχουν και το αλλο ειναι χνουδωτο.
you know fantaros paliouras???:lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
09/06/2005, 13:29
ΓΙΑ ΠΕΣ .. ΓΙΑ ΠΕΣ:eyepop: :eyepop: :eyepop:

GTZ750
27/06/2005, 06:57
παιδια εγω εχω ορισμενες αποριες σχετικα με την σταση του σωματος και με το πωε πρεπει να στριβουμε με τα δικα μας εργαλεια!!!ακολουθαμε οτι κανουν και με τα ss η εχει καποιο αλλο τροπο??(βγαζεις σωμα και τετοια)!!μηπως θα ηταν πολυ επικοδομητικο για ολους μας να μαζευτουμε και μιλησουμε σχετικα με την θεση του σωματος πανω στο ιδομορφο και γαματο μηχανακι μας!!!πιστευω οτι μερικοι εφω μεσα ειναι πιο εμπειροι και εχουν παρακουλουθησει καποια μαθηματα(ε idi) και μπορουν να μας πουν καποια πραγματα παραπανω!!

ρε ιδι ειναι πολυ δυσκολο να ακουμπησεις γονατο με το δικο μας??:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

idi
27/06/2005, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
παιδια εγω εχω ορισμενες αποριες σχετικα με την σταση του σωματος και με το πωε πρεπει να στριβουμε με τα δικα μας εργαλεια!!!ακολουθαμε οτι κανουν και με τα ss η εχει καποιο αλλο τροπο??(βγαζεις σωμα και τετοια)!!μηπως θα ηταν πολυ επικοδομητικο για ολους μας να μαζευτουμε και μιλησουμε σχετικα με την θεση του σωματος πανω στο ιδομορφο και γαματο μηχανακι μας!!!πιστευω οτι μερικοι εφω μεσα ειναι πιο εμπειροι και εχουν παρακουλουθησει καποια μαθηματα(ε idi) και μπορουν να μας πουν καποια πραγματα παραπανω!!

ρε ιδι ειναι πολυ δυσκολο να ακουμπησεις γονατο με το δικο μας??:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


οπως τα SS αλλα λογο καρατιμονας δε μπορεις να στηριχτείς με το εσωτερικο του αγκωνα στο τεποζιτο...

δεν ειναι δυσκολο να ξυσεις.... απλα εγω δε μπορω :rotflmao: :rotflmao:

ειναι και θεμα ευλιγισιας αν ας πουμε ανοιγεις τα ποδια καθε νυχτα, ανοιγει και στη πιστα το μαμιμενο
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τεσπα το σημαντικό ΔΕΝ ειναι κα ξυσεις αλλα να στριβεις γρηγορα και με ασφαλεια. ξερω πολλους που ξυνουν γονατο αλλα σε καθε στροφη ειναι "με τη ταυτοτητα στο στομα" κοντα στο χαισαιτ λογο κακης τεχνικης

το μυστικο ειναι να μπαινεις στη στροφη και μεχρι το τελος της να στριβεις "γλυκα" και χωρις διορθώσεις

αυτο παλευω να μαθω.

και τα ειπαμε... μονο στη ΠΙΣΤΑ!

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
28/06/2005, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
οπως τα SS αλλα λογο καρατιμονας δε μπορεις να στηριχτείς με το εσωτερικο του αγκωνα στο τεποζιτο...

και τα ειπαμε... μονο στη ΠΙΣΤΑ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ... ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΜΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΓΚΩΝΕΣ ΣΤΟ ΤΕΠΟΖΙΤΟ .... ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΘΕΡΟΤΗΤΑ ...ΠΑΡΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΟΝΔΑΚΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ( ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ) ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΕΤΑΓΕ ... ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑΡΙΑ ...ΕΤΣΡΙΒΕ ... ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ... ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ STREET ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΜΑΧΗΣ ....