PDA

View Full Version : Πρόβλημα με img



pissaman
07/06/2005, 17:38
Ρε παιδιά, όταν βάζω την κλασσική εντολή url
δεν μου εμφανίζει την εικόνα, αλλά το link της εικόνας!
Μπορεί κανείς να μου πει γιατί παίζει αυτό?
Ευχαριστώ!

π.χ.

http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/2jump.gif

idi
07/06/2005, 17:59
ο κωδικας img ειναι ανενεργος γενικα

pissaman
07/06/2005, 18:08
Και πως δείχνουμε φωτογραφίες ή δικά μας emoticons?

idi
07/06/2005, 18:14
μονο με "Επισύναψη Αρχειου" :wave2:

downhill
17/06/2005, 07:37
Θα ήταν καλύτερα να ενεργοποιούταν η εντολή [img].Με τον τρόπο αυτό δεν ανεβαίνει τίποτα στο server που φιλοξενείται η σελίδα και δεν "τρώει" και bandwidth.

bartlal
17/06/2005, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
Θα ήταν καλύτερα να ενεργοποιούταν η εντολή [img].Με τον τρόπο αυτό δεν ανεβαίνει τίποτα στο server που φιλοξενείται η σελίδα και δεν "τρώει" και bandwidth.

αργει ομως να ολοκληρωθει η σελιδα προκειμενου να παει και να δειξει τα οποια imgs. φαντασου σελιδα με καμμια 10αρια διαφορετικες σελιδες imgs.... θα γινει κηδεια! :beer: :beer: :wave2:

pissaman
17/06/2005, 14:20
Αλλά, είναι μεγάλη εξυπηρέτηση ρε γαμώτο! :beer: :wave2:

bartlal
17/06/2005, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Αλλά, είναι μεγάλη εξυπηρέτηση ρε γαμώτο! :beer: :wave2:

i know... :sad:

α-γνωσται αι βουλαι των admins! :beer: :wave2:

Tropeas
24/09/2005, 14:45
Να κάνω και εγω μια ερώτηση , να με πείτε γιατί δεν γίνεται; και αν είναι φυσιολογικό;

Οταν λοιπόν πάω και απαντώ σε ενα τοπικ έχω την επιλογή να κανω browse και να βάλω μια φωτό μεχρι ένα όριο.

ΟΛΑ ΟΚ μέχρι εδώ...

αν ξεχαστώ και πάω να κάνω edit - επεξεργασία δεν μου έχει την επιλογή να βάλω φωτό...

επίσης τελευταία όταν έχω δοκιμάσει να σβύσω το μήνυμα μου για να το ξαναπεράσω με φωτό για να μην γράφω 2 μηνυματα, δεν γίνεται γιατί μου λέει ότι δεν είμαι logged ενω δεν ισχύει κάτι τετοιο...

powerphot
24/09/2005, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
επίσης τελευταία όταν έχω δοκιμάσει να σβύσω το μήνυμα μου για να το ξαναπεράσω με φωτό για να μην γράφω 2 μηνυματα, δεν γίνεται γιατί μου λέει ότι δεν είμαι logged ενω δεν ισχύει κάτι τετοιο...

Το έχω ρωτήσει κι εγώ αυτό το θέμα προσωπικά.

Άλλη ερώτηση.......?
:lol: :lol: :lol: :lol: