PDA

View Full Version : Ολη Η Αθηνα Μια Παρεα...



nimbus
07/06/2005, 19:44
...ΆΚΟΥΣΑ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΟΥΚ ΟΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ!
ΠΟΙΑ ΑΘΗΝΑ? ΠΟΙΑ ΠΑΡΕΑ? ΑΥΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, ΘΑ ΕΛΕΓΑ. ΟΛΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΚΙ ΑΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΘΡΑΣΣΟΣ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ...ΤΑ ΖΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΥΡΑΤΣΕΣ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΟΝ ΙΣΚΙΟ ΤΟΥΣ. ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ? ΑΠΟΤΕΛΕΙΣ ΚΙΝΔΥΝΟ! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΚΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ...ΑΙΣΧΟΣ. ΖΩΝΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕ!!! ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ, ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ. ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ. ΚΙ Ο ΠΑΠΙΑΣ??? ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΝΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΣΥΓΥΡΙΣΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΈΒΑΛΑ ΑΛΑΡΜ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΔΡΟΜΟ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΜΟΥ. Ο ΠΑΠΙΑΣ, ΗΘΕΛΕ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΞΙΑ. ΚΙ ΑΡΧΗΣΕ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ, Ο ΚΟΝΤΟΡΕΒΙΘΟΥΛΗΣ!!! ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ..."ΤΟ ΠΑΠΙ ΣΕ ΜΑΡΑΝΕ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ. ΜΑΘΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΜΟΡΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΕ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!!!" ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΓΕΛΙΑ! ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ. ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΡΑΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!
ΝΑΙ ΑΜΕ ΠΩΣ! ΟΛΗ Η ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΕ! ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΥΝΗΘΩΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ AIR CODITION. ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΟΙΏΘΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΜΙΖΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ. Ε ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!
ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ. ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ. ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟ ΥΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΣΠΙΘΑΜΗ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΣΦΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ! Ε ΚΑΙ? ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΥΦΤΟ? ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ. ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΑ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΩΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩΡΘΟΜΑ! ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΚΥΡΙΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΠΙΜΟΝΑ, ΞΑΦΝΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΈΧΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΡΑΓΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ?
ΟΛΗ Η ΑΘΗΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ!!!
ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΟΥ ΚΛΟΥΒΑΚΙ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ, ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ, ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΜΟΝΑΧΗ, ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΦΤΑΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ...ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ, ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ. ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟ ΤΗΣ ΧΑΡΟΥΛΑΣ...ΝΥΣΑΦΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ! ΕΚΕΙ ΕΓΩ ΕΠΙΜΟΝΗ! ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ! ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΥΜΗΣΕΣ ΚΟΥΡΝΙΑΣΑΝ ΕΚΕΙ...ΚΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΛΕΤΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ...ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΡΟΛΛΑΒΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ BOB MARLEY, Η ΝΤΙΝΑ (DNA), ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟ..."ΑΣΤΟ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΟΥΒΑΚΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...ΠΑΜΕ ΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ...ΚΑΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ..."
ΕΚΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ! ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΝΤΙΝΑ, ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ! ΕΝΑΣ ΟΥΡΑΝΟΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ, ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΝ... ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΤΟΦΙΟΥΣ, ΠΟΥ ΞΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΣΚΕΠΗΣ. ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ. ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ...ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

free rider
07/06/2005, 20:03
ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟ ΥΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΙΑ ΣΠΙΘΑΜΗ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΣΦΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ! Ε ΚΑΙ? ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΓΥΦΤΟ? ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΕΜΕΙΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ. ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΑ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΩΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩΡΘΟΜΑ!


ΑΥΤΟ ...ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΤΗΝ ΒΙΔΑ....

:evil: :evil: :evil: :evil:

koursaros7
07/06/2005, 20:44
ΠΕΣ ΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΕΙΣΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑΙ ΡΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΒΛΑΧΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΧΩ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΡΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΟΥΣ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕ ΚΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ::::::::::::::::::::::::::::::::::


16316

powerphot
07/06/2005, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
[BΟΛΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΚΙ ΑΝ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΣΟΥ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΘΡΑΣΣΟΣ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ...[/B]

ΩΩΩΩΩχ!!!:eyepop:
Η Θεοδώρα τα πήρε στο κρανίο!:uplate:
Γιατί θεοδώρα πήρες το "τουτου" και κατέβηκες στην κίνηση?
Τι το΄θελες?:D

Ψυχραιμία το μποτιλιάρισμα κάνει κακό στην υγεία:wave2:

nimbus
08/06/2005, 20:30
καλά τα λέμε, αλλά ποιός μας ακούει?:D

Lupo
12/06/2005, 02:10
Αααααχ!
Ωραίες στιγμές.
Οδηγική παιδεία.


Ένα σας λέω. Δεν είχα ζήσει αλλού ως πριν ένα χρόνο. Ε ρε βρισίδι που έριχνα κάθε μέρα με τους ηλίθιους.(Αθήνα)


Ένα χρόνο μετά.Μιλάμε ότι στην Ελλάδα οδηγούμε λίγο καλύτερα από Σουμάχερ και Ρόσι.
Είμαστε εκπληκτικοί οδηγοί και μην γκρινιάζετε καθόλου. Τέτοιο πράγμα που ζω καθημερινά στην Κύπρο, όχι δεν μπορείτε να το φανταστείτε........ ούτε ο Σπίλμπεργκ τέτοια φαντασία.
Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι!!!:eyepop: :eyepop:
πχ. οδηγούν ΠΑΝΤΑ στη μέση του δρόμου. Ειλικρινά. Ασχέτως αν είναι μίας ή δύο κατευθύνσεων!!!!!!
πχ.2. Σε πάρα πολλές περιπτώσεις, μπορούμε να θέσουμε την εξής ερώτηση:
Ποιός έχει προτεραιότητα, σ'αυτή την περίπτωση?
Κάποιος θα μπορούσε να δώσει την απάντηση " ο εκ δεξιών" ή "ο αυτοκίνητο γιατί του δίνει προτεραιότητα ο τροχονόμος"
Απάντηση Κυπρίου οδηγού " Φυσικά ΕΓΩ"!!!!!!
Δεν΄λέω άλλα παραδείγματα. Έχω χιλιάδες όμως!


Μια χαρά οδηγάρες είμαστε στη Ελλάδα σας λέω!

tifoefs
12/06/2005, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Αααααχ!
Ωραίες στιγμές.
Οδηγική παιδεία.


Ένα σας λέω. Δεν είχα ζήσει αλλού ως πριν ένα χρόνο. Ε ρε βρισίδι που έριχνα κάθε μέρα με τους ηλίθιους.(Αθήνα)


Ένα χρόνο μετά.Μιλάμε ότι στην Ελλάδα οδηγούμε λίγο καλύτερα από Σουμάχερ και Ρόσι.
Είμαστε εκπληκτικοί οδηγοί και μην γκρινιάζετε καθόλου. Τέτοιο πράγμα που ζω καθημερινά στην Κύπρο, όχι δεν μπορείτε να το φανταστείτε........ ούτε ο Σπίλμπεργκ τέτοια φαντασία.
Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι!!!:eyepop: :eyepop:
πχ. οδηγούν ΠΑΝΤΑ στη μέση του δρόμου. Ειλικρινά. Ασχέτως αν είναι μίας ή δύο κατευθύνσεων!!!!!!
πχ.2. Σε πάρα πολλές περιπτώσεις, μπορούμε να θέσουμε την εξής ερώτηση:
Ποιός έχει προτεραιότητα, σ'αυτή την περίπτωση?
Κάποιος θα μπορούσε να δώσει την απάντηση " ο εκ δεξιών" ή "ο αυτοκίνητο γιατί του δίνει προτεραιότητα ο τροχονόμος"
Απάντηση Κυπρίου οδηγού " Φυσικά ΕΓΩ"!!!!!!
Δεν΄λέω άλλα παραδείγματα. Έχω χιλιάδες όμως!


Μια χαρά οδηγάρες είμαστε στη Ελλάδα σας λέω!

Ατε ρε !!

Μη τα λες ετσι χυμα γιατι θα σε πιστεψουν και αλλοιμονο μετα !!

Ξερεις τι σημαινει να σηκωσουν μυτη οι Ελληνες ;

Ζητω που καηκαμε μετα !!

Θα αρχισουν οι χοροι και τα γλεντια και οι βολτες και δε θα δουλευει κανενας. Ασε που θα παψουν να πληρωνουν φορους και θα εχουμε παλι εκλογες.
Και οχι μονο αυτο αλλα θα αρχισουν να φιλιωνουν στα γηπεδα και θα παψουν να δερνονται για ψυλλου πηδημα.

:confused: :confused: :hypnotize :hypnotize :eyepop: :rotflmao:

free rider
12/06/2005, 06:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo

Μια χαρά ΚΑΦΡΟΙ οδηγάρες είμαστε ΟΛΟΙ στη Ελλάδα σας λέω!

Lupo
12/06/2005, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ατε ρε !!

Μη τα λες ετσι χυμα γιατι θα σε πιστεψουν και αλλοιμονο μετα !!

Ξερεις τι σημαινει να σηκωσουν μυτη οι Ελληνες ;

Ζητω που καηκαμε μετα !!

Θα αρχισουν οι χοροι και τα γλεντια και οι βολτες και δε θα δουλευει κανενας. Ασε που θα παψουν να πληρωνουν φορους και θα εχουμε παλι εκλογες.
Και οχι μονο αυτο αλλα θα αρχισουν να φιλιωνουν στα γηπεδα και θα παψουν να δερνονται για ψυλλου πηδημα.

:confused: :confused: :hypnotize :hypnotize :eyepop: :rotflmao:

Μπορώ να κάνω τέτοιες κοσμογονικές αλλαγές, με μία δήλωση μόνο????
Μπορώ?
Μπορώ να κάνω διακοπές, για πάντα, χωρίς να πληρώνω μία????
Μπορώ?
κτλ κτλ...


Ρε 'σεις, εντάξει. Το 75-80% των οδηγών μας, είναι για γέλια και για κλάματα. Να ξεκινάς, για διαδρομή 10 λεπτών με την απόλυτη ηρεμία , μέσα στην νιρβάνα, και να φτάνεις μιάμιση ώρα μετά, με τα νεύρα, χορδές μπουζουκιού.
Το ξέρω. Ένα χρόνο λέμε ότι λειπω. Πόσα μπορεί να άλλαξαν?


Απλά , λέω ότι , πολλαπλασιάστε αυτή την κατάσταση επί 500, για να δείτε τι γίνετε εδώ! Απίστευτες καταστάσεις!