PDA

View Full Version : Επειδη τρελαθηκα......



uberalles
27/02/2010, 11:08
Παιδια ειναι αρκετα ασχετο αυτο που θα ρωτησω αλλα επειδη εχω νευριασει πολυ, αν ξερετε βοηθηστε. Εχω βγαλει ενα εισητηριο με τον ΟΣΕ για σημερα το μεσημερι αλλα δεν θα μπορεσω να ταξιδεψω και θελω να φυγω με το βραδινο. Στα τηλεφωνα του ΟΣΕ δεν απανταει ΚΑΝΕΙΣ! Στην εξυπηρετηση πελατων δεν απανταει κανεις και απαντανε λενε με αυτοματο μηνυμα "αν δεν το σηκωνουμε ξαναπαρτε αργοτερα". Αν ειναι δυνατον.. Οποτε ξερει κανεις τι γινεται? Χανω το εισητηριο μου (δηλαδη τα χρηματα μου) ή μπορω να του αλλαξω ωρα και να ταξιδεψω χωρις επιβαρυνση? Ευχαριστω..

Και αυτο το λινκ ετσι για να βλεπουμε τα χαλια (http://udemand.blogspot.com/2010/02/blog-post_20.html) μας

bugger
27/02/2010, 11:11
Στο σταθμό δε γίνεται να πας, για να σου το αλλάξουν εκεί;

McTalas
27/02/2010, 11:12
2 φορες εχω μπει στην ζωη μου σε τραινο και υποσχεθηκα στιν εαυτο μου να μην το ξανακανω ΠΟΤΕ!!!

Στην Ελλαδα μηλαω γιατι εξω μια χαρα ειναι...


Ρε φιλε μακαρι να βαλεις ακρη, αν και δεν το νομιζω...

uberalles
27/02/2010, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από bugger
Στο σταθμό δε γίνεται να πας, για να σου το αλλάξουν εκεί;

ειμαι στην αλλη μερια της πολης και μεχρι να παω και να γυρισω.... θα χουμε βραδυασει.. ουυυφ κουραστηκα! αφηστε που ειναι πα-να-κρι-βα πια τα τρενα! τρελες τιμες που αγγιζουν τα αεροπορικα και τα ξεπερνουν κιολας!

devil's animal
27/02/2010, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από uberalles
Παιδια ειναι αρκετα ασχετο αυτο που θα ρωτησω αλλα επειδη εχω νευριασει πολυ, αν ξερετε βοηθηστε. Εχω βγαλει ενα εισητηριο με τον ΟΣΕ για σημερα το μεσημερι αλλα δεν θα μπορεσω να ταξιδεψω και θελω να φυγω με το βραδινο. Στα τηλεφωνα του ΟΣΕ δεν απανταει ΚΑΝΕΙΣ! Στην εξυπηρετηση πελατων δεν απανταει κανεις και απαντανε λενε με αυτοματο μηνυμα "αν δεν το σηκωνουμε ξαναπαρτε αργοτερα". Αν ειναι δυνατον.. Οποτε ξερει κανεις τι γινεται? Χανω το εισητηριο μου (δηλαδη τα χρηματα μου) ή μπορω να του αλλαξω ωρα και να ταξιδεψω χωρις επιβαρυνση? Ευχαριστω..

Και αυτο το λινκ ετσι για να βλεπουμε τα χαλια (http://udemand.blogspot.com/2010/02/blog-post_20.html) μας


πηγαινε στον Σταθμο Λαρισης και αλλαξε το εισητηριο σου.
:wave2:

uberalles
27/02/2010, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
πηγαινε στον Σταθμο Λαρισης και αλλαξε το εισητηριο σου.
:wave2:

Θεσσαλονικη ειμαι.. Και εκτος αυτου δεν ταξιδεψα γιατι προεκυψε κατι οικογενειακο και δεν μπορεσα να ταξιδεψω αλλα να μεινω σπιτι.. Αμα ηταν να τρεχω στο Σταθμο θα ταξιδευα ηδη! Γαμω τις αμαξοστοιχιες σας :lol: