PDA

View Full Version : αγγελίες



CIRUS
27/02/2010, 17:39
Γίνονται τόσες διαμάχες ανούσια στις αγγελίες, γιατί έγινε up το thread, γιατί μίλησε ο από κάτω ότι ωραία η μηχανή σου αλλά δεν μπορώ να την πάρω κτλ με αποτέλεσμα να σβήνονται αγγελίες

και αφού υπάρχουν σαφείς κανονισμοί ότι αυτά απαγορεύονται

θα γλιτώνατε πολλή κούραση αν στις αγγελίες απλά δεν επιτρεπόταν να γράψει κανείς άλλος εκτός από τον δημιουργό της αγγελίας και να απαντάει κάποιος μόνο με πμ, mail ή τηλέφωνο και όχι να διπλοτριπλοποστάρει.

έτσι θα γλιτώσετε αρκετά από τα σχόλια άλλων χρηστών που κάνουν up μια αγγελία που από ότι κατάλαβα είναι το ΜΕΓΑ πρόβλημα:lol: :lol:

δεν λέω ότι θα έλυνε όλα τα προβλήματα αλλά θα βελτιωνόταν η κατάσταση αρκετά

όποιος βέβαια από τους χρήστες που δεν θα μπορούν να ποστάρουν ξερω γω απάντηση που να λέει στους υπόλοιπους ότι το μηχανάκι δεν είναι της τάδε χρονιάς που λέει ο δημιουργός και άρα παραπλανεί μπορεί κάλιστα να στείλει ένα πμ στον mod των αγγελιών και να τον ενημερώσει σχετικά

τεσπα εγώ απλά μια πρόταση κάνω, αν δεν θέλετε πετάξτε την στον καιάδα!!:wave2:

Red Rider
27/02/2010, 18:50
Καλη ιδεα,να μπορει να γραφει μονο ο δημιουργος της αγγελιας:winka:

DimChios
27/02/2010, 18:54
ρες παιδια παλι θα τα συζηταμε? αυτοι ειναι οι κανονες και τελος!

:wave2:

CIRUS
27/02/2010, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ρες παιδια παλι θα τα συζηταμε? αυτοι ειναι οι κανονες και τελος!

:wave2:

δεν συζητάμε τίποτα, αν θες αποκλείστε την πρόταση μου χωρίς να μου εξηγήσετε τους λόγους

το ποστ που συμμετέχεις και συ αυτή τη στιγμή ανήκει στις προτάσεις και σχόλια

επέτρεψε μου να κάνω ό,τι πρόταση γουστάρω αφού δεν αντιβαίνει σε κανέναν κανονισμό αυτό

είπα την ιδέα μου που νομίζω ότι θα βοηθήσει και τους μοντ να έχουνε λιγότερη δουλεία και τους χρήστες να μη διαβάζουν άχρηστα πράγματα

προφανώς και μπορεί να μην γνωρίζω πράγματα που η πρόταση μου αυτή μπορεί να μην είναι υλοποιήσιμη ή να δημιουργεί άλλα προβλήματα.

σκεφτείτε την και αποκλείστε την σε αυτήν την περίπτωση χωρίς να μου εξηγήσετε γιατί (δεν με ενδιαφέρει)


οι κανόνες αποφασίζονται από αυτούς που είναι mods και admins δεν αντιλέγω, αλλά όταν γίνεται να βελτιωθεί κάτι δεν λέμε κατευθείαν ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ και ΤΕΛΟΣ το σκέφτεστε και αν δεν προσφέρει τίποτα το πετάτε στον κεάδα όπως είπα και πριν

αλλιώς καταργήστε τον τομέα Προτάσεις να μην γράφουμε τίποτα που νομίζουμε ότι θα βοηθήσει και ότι σας ενδιαφέρει η γνώμη μας γιατί όλοι οι κανόνες είναι σοφά φτιαγμένοι και δεν επιδέχονται βελτιώσεις!!:wave2:

DimChios
27/02/2010, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
δεν συζητάμε τίποτα, αν θες αποκλείστε την πρόταση μου χωρίς να μου εξηγήσετε τους λόγους

το ποστ που συμμετέχεις και συ αυτή τη στιγμή ανήκει στις προτάσεις και σχόλια

επέτρεψε μου να κάνω ό,τι πρόταση γουστάρω αφού δεν αντιβαίνει σε κανέναν κανονισμό αυτό

είπα την ιδέα μου που νομίζω ότι θα βοηθήσει και τους μοντ να έχουνε λιγότερη δουλεία και τους χρήστες να μη διαβάζουν άχρηστα πράγματα

προφανώς και μπορεί να μην γνωρίζω πράγματα που η πρόταση μου αυτή μπορεί να μην είναι υλοποιήσιμη ή να δημιουργεί άλλα προβλήματα.

σκεφτείτε την και αποκλείστε την σε αυτήν την περίπτωση χωρίς να μου εξηγήσετε γιατί (δεν με ενδιαφέρει)


οι κανόνες αποφασίζονται από αυτούς που είναι mods και admins δεν αντιλέγω, αλλά όταν γίνεται να βελτιωθεί κάτι δεν λέμε κατευθείαν ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ και ΤΕΛΟΣ το σκέφτεστε και αν δεν προσφέρει τίποτα το πετάτε στον κεάδα όπως είπα και πριν

αλλιώς καταργήστε τον τομέα Προτάσεις να μην γράφουμε τίποτα που νομίζουμε ότι θα βοηθήσει και ότι σας ενδιαφέρει η γνώμη μας!!:wave2:


δεν καταλαβες το υφος μου! :beer: :beer: :beer:

απλα τους δουλεψαμε αρκετα και οπως ειπες κι εσυ υπαρχουν και αλλες παραμετροι που δεν γνωριζετε!

δεν τους βγαλαμε ετσι απλα στη "φορα"!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

CIRUS
27/02/2010, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δεν καταλαβες το υφος μου! :beer: :beer: :beer:

απλα τους δουλεψαμε αρκετα και οπως ειπες κι εσυ υπαρχουν και αλλες παραμετροι που δεν γνωριζετε!

δεν τους βγαλαμε ετσι απλα στη "φορα"!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

οκ μπορεί να μην κατάλαβα καλά, πάντως για καλό το έγραψα και σέβομαι τους κανόνες όσο μπορώ

αν δεν προσφέρει κάτι ή δεν είναι πραγματοποιήσιμο οκ

αφού κερνάς πάρε και από μένα :beer: :beer: :beer:

Ιznogood
27/02/2010, 20:50
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=1626887#post1626887


Αρχικά δημιουργήθηκε από alexis_tgr
Και γιατι δε τις κλειδωνεται...?
Ουτε σχολια, ουτε up!!! Οποιος ενδιαφερεται με πμ...!

:beer: