PDA

View Full Version : Moto Guzzi i love you.



Ζεύκας
02/03/2010, 16:38
Ένα ωραίο


Ένα πολύ ωραίο


Ένα φανταστικό, τρομερό πάρα πολύ ωραίο site!



click me -> :a07: (http://www.cyclegarden.com/)

guzzistas
02/03/2010, 17:48
We love you too :beer:
:lol: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:

ggs
02/03/2010, 18:06
ω ,ρε μανα μου κατι ...κυλινδρα...:a03: :a03: :a03:

boldor900f
02/03/2010, 18:07
:a18: :a19:

Ζεύκας
02/03/2010, 19:20
απ'ότι φαίνεται, από τους 113 που μπήκαν να δουν το θρεντ μου,μόνο οι 3 έπιασαν το νόημα! :lol:

δεν πειράζει...οι υπόλοιποι χάνουν!:rotflmao:

golis
02/03/2010, 19:28
ka ta pli kti ko :a46:

konsttanttinos
02/03/2010, 19:32
:a03: :a03:

boldor900f
02/03/2010, 19:32
Και τι δεν θα'δινα για μια κόκκινη le mans 850.
Διαβάστε λίγο ιστορία.:eek:

el_hymador
02/03/2010, 19:35
Αυτο ειναι διαδικτυακο management!

Μπορεις να εχεις ενα site για την ιστορια των Ρουμανικων ραπτομηχανων, αλλα με τις καταλληλες προσθηκες να γ@μιεται στα κλικ

εμανα παντως μου αρεσαν και τα Guzzi...:wave2:

nobody
02/03/2010, 19:35
την θες και κοκκινη βλεπεις τι να σου κανω?

http://www.xe.gr/pages/AutoMotoResults.aspx?catId=2541

ειχε μια πριν μερικους μηνες κοκκινη στην χε

el_hymador
02/03/2010, 19:38
εχει και Liana K. στα μοντελα των Guzzi:a13: ...φοβαμαι να το ανοιξω για ευνοητους λογους...


190613

Operater
02/03/2010, 19:40
WOW!!!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

el_hymador
02/03/2010, 19:40
ακυρο Lana ειναι, οχι Liana...

Tropeas
02/03/2010, 19:44
Πραγματικά κατπληκτική μηχανή η V850!!! (http://images.cyclegarden.com/cgi-bin/ImageFolio4/imageFolio.cgi?action=view&link=Guzzi_Girls/Celeste_Star&image=acs2136.jpg&img=&tt=) :blush: :a19: :a23: :a012: :a013:

Ζεύκας
02/03/2010, 20:14
ρε guzzisti ποιό είναι αυτό το μοντέλο? (http://images.cyclegarden.com/cgi-bin/ImageFolio4/imageFolio.cgi?action=view&link=Guzzi_Girls/Jamie_Michelle&image=_jm6997.jpg&img=&tt=) :confused:

makis206
02/03/2010, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε guzzisti ποιό είναι αυτό το μοντέλο? (http://images.cyclegarden.com/cgi-bin/ImageFolio4/imageFolio.cgi?action=view&link=Guzzi_Girls/Jamie_Michelle&image=_jm6997.jpg&img=&tt=) :confused:

To Stelvio με κρυμμένα τα φανάρια...!:D

guzzistas
02/03/2010, 20:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε guzzisti ποιό είναι αυτό το μοντέλο? (http://images.cyclegarden.com/cgi-bin/ImageFolio4/imageFolio.cgi?action=view&link=Guzzi_Girls/Jamie_Michelle&image=_jm6997.jpg&img=&tt=) :confused:

Πρέπει να είναι v7 ambassador 1969-1970 με μικρές παραλλαγές (χρωματικές)
:beer:

hidefnick
02/03/2010, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε guzzisti ποιό είναι αυτό το μοντέλο? (http://images.cyclegarden.com/cgi-bin/ImageFolio4/imageFolio.cgi?action=view&link=Guzzi_Girls/Jamie_Michelle&image=_jm6997.jpg&img=&tt=) :confused:

Αυτό που έχει ξεχάσει τα β@ζι@ του σπίτι.....:D

Ζεύκας
02/03/2010, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Πρέπει να είναι v7 ambassador 1969-1970 με μικρές παραλλαγές (χρωματικές)
:beer:

ποιός τα χέζει τα guzzi re...:rotflmao:

tzarot
02/03/2010, 21:53
Το site κατά τη γνώμη μου τεκμηριώνει το γιατί τα 2κίλυνδρα είναι πιο όμορφα απο τα 4κύλινδρα.
Φαντάζετστε να είχαν 4κυλίνδρους τα παρουσιαζόμενα μοντέλα...:eyepop:

Akatanomastos
02/03/2010, 21:57
ρε κωλοπαιδια

πειτε τι γινετε, και ειδα στην αρχη τους φαλακρους και το κλεισα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε ρε ψαξιμο που θα πεσει τωρα:wacko:

Shaolin Monk
02/03/2010, 22:13
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :uplate: :uplate: :hypnotize :hypnotize

Κοιτα να δεις που θα ονειρευομαι δικυλινδρα σημερα.....:ZZZ:

:rotflmao: :rotflmao:

guzzistas
02/03/2010, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ποιός τα χέζει τα guzzi re...:rotflmao:


:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :beer:

EVI
02/03/2010, 22:39
:a31: και μην παρεξηγηθητε παλι οκ? αυτο το πουτανακι+μηχανη ποτε δε το καταλαβα δεν μου αρεσει καθολου ποτε δεν μου αρεσε

Akatanomastos
02/03/2010, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αυτο το πουτανακι+μηχανη ποτε δε το καταλαβα

μια χαρα το καταλαβες

Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:a31:

:lol: :lol: :lol:

EVI
02/03/2010, 22:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μια χαρα το καταλαβες


:lol: :lol: :lol:

ρε αντρες ειστε αν δεν τα βλεπατε αυτα θα ειχατε (και θα ειχαμε) σοβαρο προβλημα...απλα αυτος ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ συγκεκριμενα ειναι που μου την σπαει.

Akatanomastos
02/03/2010, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
απλα αυτος ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ συγκεκριμενα ειναι που μου την σπαει.


ας απαντησει καποιος αλλος τοτε

γιατι και μενα ο συνδυασμος δεν μου λεει τιποτα

μονο το πουτανακι:lol:

EVI
02/03/2010, 22:46
:a02: :a22:

Tpap
02/03/2010, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ποιός τα χέζει τα guzzi re...:rotflmao:


:a19:



:rotflmao: :bigcry:

Shaolin Monk
02/03/2010, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ρε αντρες ειστε αν δεν τα βλεπατε αυτα θα ειχατε (και θα ειχαμε) σοβαρο προβλημα...απλα αυτος ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ συγκεκριμενα ειναι που μου την σπαει.



Αυτοκινητο + πουτανακι
Μηχανη + πουτανακι
Ταπερ + πουτανακι
Μακαρονια + πουτανακι


Πουτανακι + πουτανακι

Κανενας συνδυασμός δεν μας χαλαει, αρκει το πουτανακι... :rotflmao:

Tropeas
02/03/2010, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
Αυτοκινητο + πουτανακι
Μηχανη + πουτανακι
Ταπερ + πουτανακι
Μακαρονια + πουτανακι


Πουτανακι + πουτανακι

Κανενας συνδυασμός δεν μας χαλαει, αρκει το πουτανακι... :rotflmao:

αρκει το πουτανάκι σου....




...να είναι ΥΦΑΝΤΗΣ????:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

Shaolin Monk
02/03/2010, 23:03
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao:

EVI
02/03/2010, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
αρκει το πουτανάκι σου....




...να είναι ΥΦΑΝΤΗΣ????:bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :lol:

:lol:

makis206
03/03/2010, 00:08
Kαλά, μιλάμε εδώ μέσα έγινε της κόρης της πουτάνας που έχει το κάγκελο...:lol:

Ζεύκας
03/03/2010, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:a31: και μην παρεξηγηθητε παλι οκ? αυτο το πουτανακι+μηχανη ποτε δε το καταλαβα δεν μου αρεσει καθολου ποτε δεν μου αρεσε



ρε αγόρια συγνώμη...παρατήρησε κανείς τίποτα μηχανές? :rolleyes:

EVI
03/03/2010, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ρε αγόρια συγνώμη...παρατήρησε κανείς τίποτα μηχανές? :rolleyes:

μην σπαμαρεις πηγαινε λιγο ποιο πανω στον τροπεα :lol: :bawl:

npat
03/03/2010, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
απλα αυτος ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ συγκεκριμενα ειναι που μου την σπαει.

Γιατί?

Ζεύκας
03/03/2010, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Γιατί?


Μπράβο.

Με μία λέξη κατάφερες να μου γ@μήσεις το θρεντ...:bawl:

EVI
03/03/2010, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Γιατί?

QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Γιατί? [/QUOTE]

Γιατι.....Ακου η μαλλον διαβασε θα προσπαθησω να στο δωσω να το καταλαβεις (καλυτερα θα ηταν Live αλλα οκ).

Λοιπον αν θες να αγορασεις ρουχα πας σε μαγαζι με ρουχα....δεν πας σε κρεοπωλειο να ψωνισεις παντελονια σωστα?

Αν θες να κανεις σερβις στη μοτοσυκλετα σου πας σε συνεργειο η το κανεις μονος στο σπιτι ..... δεν πας σε ψαροταβερνα μπουκαρεις μεσα και λες <<θελω να μου ρυθμισετε τις βαλβιδες>>

Αν θες να δεις γυμνες γκομενες να κωλοτριβοντε πανω σε διαφορα πραγματα πας στα στριπτιτζαδικα σωστα?δεν πας στη ΤΕΟΜΟΤΟ μπαινεις μεσα και ερχετε η πωλητρια και σου λεει ημιγυμνη <<τελεις κορο?>>

Εγω λοιπον θεωρω οτι καθε πραγμα εχει το χωρο του.Αυτα τα cult περι μηχανοβιων και απο εδω η γυναικα μου απο εδω η ερωμενη μου και <<να ανεβαζω τα γκομενακια στο σελακι>> και τα διαυτα Οκ μου κανουν για 20 χρονια πριν.

Παμε στο προκειμενο.....εδω μεσα υπαρχουν και γυναικες.Οπως εγω δεν γεμιζω το φορουμ με φωτο με γυμνους μπρατσαραδες διπλα σε μοτορια δε θελω και εγω να βλεπω το καθε ενα αναξιοπρεπες τσουβαλι απο κρεας να μοστραρει διπλα σε μηχανες.Σε σεβομε με σεβεσε. Τωρα αν δεν το θεωρεις προσβλητικο για εμενα αυτο τοτε εσυ συνεχιζεις να το κανεις και εγω συνεχιζω να λεω οτι δεν μου αρεσει.Δε τρεχει τπτ.

Για αυτο ειπα μην παρεξηγηθητε παλι με αυτο.Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με τους μηχανοβιους με δεχοντε και τους δεχομε , μιλαω σε ολους στα ισα και παρα πολλοι αντρες με ρωτανε και με συμβουλευοντε περι μηχανων. Κανα κομπλεξ δεν εχω . Ουτε με τις μηχανες ουτε με την εμφανιση μου ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να συνεχιζετε αυτος ο συνδιασμος.....μου τη σπαει με θιγει σαν γυναικα και σαν μοτοσυκλετιστρια (και δεν ειναι το μονο αλλα τωρα μιλαμε για αυτο).

Ελπιζω να με καταλαβες ασχετος αν συμφωνεις η οχι





:beer:

EVI
03/03/2010, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Μπράβο.

Με μία λέξη κατάφερες να μου γ@μήσεις το θρεντ...:bawl:


Οχι παιδι μου τσωπα τσωπα δεν σου χαλαμε τιποτα :p

:lol: :beer:

Tpap
03/03/2010, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
...εδω μεσα υπαρχουν και γυναικες.
Οπως εγω δεν γεμιζω το φορουμ με φωτο με γυμνους μπρατσαραδες διπλα σε μοτορια δε θελω και εγω να βλεπω το καθε ενα αναξιοπρεπες τσουβαλι απο κρεας να μοστραρει διπλα σε μηχανες.Σε σεβομε με σεβεσε.

Ενι, σε ενοχλεί γιατί το βλέπεις λάθος.

Μια όμορφη γυναίκα δεν είναι τσουβάλι κρέας.
Ιδίως αν μπορεί να σφουγγαρίζει και να φτιάχνει κανα μπιφτέκι. :wave2: :lol:

EVI
03/03/2010, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ενι, σε ενοχλεί γιατί το βλέπεις λάθος.

Μια όμορφη γυναίκα δεν είναι τσουβάλι κρέας.
Ιδίως αν μπορεί να σφουγγαρίζει και να φτιάχνει κανα μπιφτέκι. :wave2: :lol:


μια ομορφη γυναικα δεν χρειαζετε να βγαζει το μ@#%νι της εξω για να δειξει την ομορφια της


:alien:


:alien:


σφουγγαρισμα?τι εγινε το πλυσιμο πιατων?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:p :beer:

Tpap
03/03/2010, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μια ομορφη γυναικα δεν χρειαζετε να βγαζει το μ@#%νι της εξω για να δειξει την ομορφια της..

Συγνώμη ρε Εvi,

και από ΠΟΥ θα καταλάβω αν κοπέλα είναι όμορφη...?:lol:

EVI
03/03/2010, 12:31
:a11: :a02: :a33: :a33: :a33: :a33: :a38: :p

road spirit
03/03/2010, 12:35
όσοι αντιδράτε είστε κομπλεξικοί και όσοι γουστΈρνετε είστε σεξιστές

:smokin:




:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Ζεύκας
03/03/2010, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Παμε στο προκειμενο.....εδω μεσα υπαρχουν και γυναικες.Οπως εγω δεν γεμιζω το φορουμ με φωτο με γυμνους μπρατσαραδες διπλα σε μοτορια δε θελω και εγω να βλεπω το καθε ενα αναξιοπρεπες τσουβαλι απο κρεας να μοστραρει διπλα σε μηχανες.Σε σεβομε με σεβεσε. Τωρα αν δεν το θεωρεις προσβλητικο για εμενα αυτο τοτε εσυ συνεχιζεις να το κανεις και εγω συνεχιζω να λεω οτι δεν μου αρεσει.Δε τρεχει τπτ.


Στο προκείμενο...ποιός γέμισε το φόρουμ με "το καθε ενα αναξιοπρεπες τσουβαλι απο κρεας να μοστραρει διπλα σε μηχανες" ?:confused: :p

npat
03/03/2010, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
Ελπιζω να με καταλαβες ασχετος αν συμφωνεις η οχι


Και σε καταλαβαίνω και συμφωνώ.

Απλά η μοτοσυκλέτα ως ιστορικά ανδροκρατούμενος χώρος έχει διατηρήσει μπόλικα σοβινιστικά κατάλοιπα τόσο στην αισθητική όσο και στην αρχετυπική σημειολογία της: Από την αντιστοίχιση της μοτοσυκλέτας, ως μορφή, με το γυναικείο αρχέτυπο στο ανδρικό μυαλό, μέχρι την ταύτιση της χρήσης της με την ερωτική πράξη (το "καβαλάω μοτοσυκλέτα", δηλαδή, ως συμβολικό υποκατάστατο της τελευταίας), για να αφήσω στην μπάντα τους αμέτρητους φαλλικούς συμβολισμούς που πηγάζουν απ' την μορφή και την εργονομία (και όχι μόνο) του αντικειμένου.

Δε λέω, όλα αυτά έχουν μια δόση νοσηρότητας μέσα τους---σίγουρα πάντως ανωριμότητας---(που δεν είναι της ώρας να την πιάσουμε, γιατί θα μας κράξει ο Ζεύκας) αλλά είναι τόσο βαθιά ριζωμένα στην ιστορία που δύσκολα αποβάλλονται.

Μπορώ βέβαια να καταλάβω απόλυτα τον εκνευρισμό μια γυναίκας όταν έρχεται αντιμέτωπη με την συγκεκριμένη καρα-σοβινιστική επιλογή απεικόνισης της μοτοσυκλέτας ως ερωτικό σύμβολο (και κυρίως με το πόσο εκτεταμένος είναι αυτός ο τρόπος απεικόνισης σε όλη, ακόμη και τη σύγχρονη, ιστορία της μοτοσυκλέτας).

:wave2:

guzzistas
03/03/2010, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat

Μπορώ βέβαια να καταλάβω απόλυτα τον εκνευρισμό μια γυναίκας όταν έρχεται αντιμέτωπη με την συγκεκριμένη καρα-σοβινιστική επιλογή απεικόνισης της μοτοσυκλέτας ως ερωτικό σύμβολο (και κυρίως με το πόσο εκτεταμένος είναι αυτός ο τρόπος απεικόνισης σε όλη, ακόμη και τη σύγχρονη, ιστορία της μοτοσυκλέτας).

:wave2:

Δεν ξέρω αν μπορώ να τον καταλάβω τον εκνευρισμό, γυναίκα δεν είμαι, αλλά ούτε και θα προσπαθήσω... μου αρέσουν αυτού του τύπου οι φωτό και δεν θα κάνω καμία προσπάθεια ούτε να σταματήσουν να βγαίνουν ούτε να τις βλέπω....:wave2:

McTalas
03/03/2010, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:a31: και μην παρεξηγηθητε παλι οκ? αυτο το πουτανακι+μηχανη ποτε δε το καταλαβα δεν μου αρεσει καθολου ποτε δεν μου αρεσε
εδω που τα λεμε αν σου αρεσε αυτος ο συνδιασμος, μαλλον καποιος θα επρεπε να ανησυχεί..

δες το ρε παιδι μου σαν κατι στερεότυπο.
οποιο περιοδικο και αν ανοιξεις (ειδικα τα βελτιωτικα) εχουν πιο πολλες φωτο με γκομενες παρα με το αντικειμενο που ασχολουντε.

τωρα αν εβλεπες διπλα απο κανα μοτορι κανα σφιχτουλα δεν νομιζω να σε αρεσε και πολυ αυτο...
παλι στα "αγορακια" θα αρεσε...

και εμενα δεν μου αρεσει αυτος ο συνδιασμος (μην ακουσω κανα σχολιο...), αλλα ειναι εικονες που εχουν μεγαλωσει γενιες...!!!
και στην τελικη ακου να σου πω και η κοπελα εργαζομενη ειναι και ετσι βγαζει το ψωμακι της, Αστης λοιπον, τι θες να καταληξει στο πεζοδρομιο...?

εχουμε και κριση ετσι?

makis206
03/03/2010, 13:19
-Αχ Θεέ μου, αξίωσέ με μια μέρα να καβαλήσω μια τέτοια..
-Γιατί δεν έχεις μηχανή; Δεν σου κάνει; Δεν σου φτάσανε τα λεφτά που σκόρπισες για να τη φέρεις σπίτι;
-Ποια μηχανή ρε γυναίκα...




Γι'αυτό και μόνο αξίζουν αυτές οι φωτό..:lol: :rotflmao:

harris_x
03/03/2010, 13:26
Niceeeeeeeeeeeeeee

Veeeeeeery niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

el_hymador
04/03/2010, 19:14
http://www.youtube.com/watch?v=1y7hpVaPO5E&feature=related

γαματο το κομματι ε; πολυ χορευτικο!

guzzistas
04/03/2010, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
http://www.youtube.com/watch?v=1y7hpVaPO5E&feature=related

γαματο το κομματι ε; πολυ χορευτικο!

:a25: :a25: :a25: :a25:

hidefnick
04/03/2010, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
-Αχ Θεέ μου, αξίωσέ με μια μέρα να καβαλήσω μια τέτοια..
-Γιατί δεν έχεις μηχανή; Δεν σου κάνει; Δεν σου φτάσανε τα λεφτά που σκόρπισες για να τη φέρεις σπίτι;
-Ποια μηχανή ρε γυναίκα...
Γι'αυτό και μόνο αξίζουν αυτές οι φωτό..:lol: :rotflmao:

Και μετά απο τρεις μέρες κάτι άρχισε να βλέπει απο το αριστερό μάτι..... :D

makis206
04/03/2010, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Και μετά απο τρεις μέρες κάτι άρχισε να βλέπει απο το αριστερό μάτι..... :D

Ανάλογα τον πλάστη, ο δικός μας στα ζόρικα μέχρι και δώρα φέρνει. Ένα λευκό μπαστούνι κι ένα λαμπραντόρ...:lol:

VGER
05/03/2010, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Συγνώμη ρε Εvi,

και από ΠΟΥ θα καταλάβω αν κοπέλα είναι όμορφη...?:lol:

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

VGER
05/03/2010, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και σε καταλαβαίνω και συμφωνώ.

Απλά η μοτοσυκλέτα ως ιστορικά ανδροκρατούμενος χώρος έχει διατηρήσει μπόλικα σοβινιστικά κατάλοιπα τόσο στην αισθητική όσο και στην αρχετυπική σημειολογία της: Από την αντιστοίχιση της μοτοσυκλέτας, ως μορφή, με το γυναικείο αρχέτυπο στο ανδρικό μυαλό, μέχρι την ταύτιση της χρήσης της με την ερωτική πράξη (το "καβαλάω μοτοσυκλέτα", δηλαδή, ως συμβολικό υποκατάστατο της τελευταίας), για να αφήσω στην μπάντα τους αμέτρητους φαλλικούς συμβολισμούς που πηγάζουν απ' την μορφή και την εργονομία (και όχι μόνο) του αντικειμένου.

Δε λέω, όλα αυτά έχουν μια δόση νοσηρότητας μέσα τους---σίγουρα πάντως ανωριμότητας---(που δεν είναι της ώρας να την πιάσουμε, γιατί θα μας κράξει ο Ζεύκας) αλλά είναι τόσο βαθιά ριζωμένα στην ιστορία που δύσκολα αποβάλλονται.

Μπορώ βέβαια να καταλάβω απόλυτα τον εκνευρισμό μια γυναίκας όταν έρχεται αντιμέτωπη με την συγκεκριμένη καρα-σοβινιστική επιλογή απεικόνισης της μοτοσυκλέτας ως ερωτικό σύμβολο (και κυρίως με το πόσο εκτεταμένος είναι αυτός ο τρόπος απεικόνισης σε όλη, ακόμη και τη σύγχρονη, ιστορία της μοτοσυκλέτας).

:wave2:

Ε;:look:

:rotflmao:

npat
05/03/2010, 01:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από VGER
Ε;:look:


Να στο πω με πιο απλά λόγια γιατί σε βλέπω κομματάκι προβληματισμένο:

1. Από πάντα υπήρχαν φωτογραφίες με τσίτσιδες και μηχανάκια.
2. Τις καραγουστάρουμε γιατί κατά βάθος είμαστε φαλλοκρατικά γουρούνια
3. Τις γυναίκες τις εκνευρίζουν και καλά κάνουν
4. Στ' αρχίδια μας (βλ. 2 παραπάνω)

:lol:

el_hymador
05/03/2010, 01:39
ρε ξεκολατε το μυαλο σας! εμεις φταιμε και για αυτο;;;

ελεος ρε μας εχουν παρει φαλαγγι!!!

δηλαδη φταιμε εμεις που στη συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικειων προϊοντων εμφανιζονται γυναικες;

κραγιον, σερβιετες, αρωματα και βαφες μαλλιων διαφημιζουν και εχουν κατι γυναικες να τα μοστραρουν πανω τους, η να δειχνουν ευτυχισμενες που τα χρησιμοποιουν..

...στα @@δια μας! αμα θελανε ας φτιαχνανε διαφημιση με ενυδατικη κρεμα προσωπου και ας ειχαν κανα τυπο με κοιλιακους πετρα στο ασχετο διπλα...θα πειραζε κανενα απο εμας; οχι σας ρωτω; εμενα σκασιλα μου...

αλλα οχι, πρεπει να πάντα να υπαρχει μια τσουραπω η οποια θα παστωνεται με το επαναστατικο προϊον της Vichy που περιεχει μεσα κολλαγονο απο ιπποκαμπο και εκχυλισμα απο πλακουντα σκατζοχοιρου...και απο κατω λεζαντα "νικησα το χρονο", "νεα για παντα" και αλλες τετοιες μαλακιες...βαλτε αμα γουσταρετε ενα αραπακλα αντι για τη τσουραπω και λεζαντα "τον εχω 30 ποντους", εχετε το ελευθερο, δεν σας περιοριζει κανενας...

δεν σας φταιμε εμεις!!! εσεις ειστε οι εγωκεντρικες και θελετε να μας κανετε σαν τα μουτρα σας!!!






:wave2:


190883

lspiros
05/03/2010, 06:10
διαβαζοντας το πρωτο post και ερχομενος κατευθειαν εδω εχω να πω τα εξης.εχω μια συλλογη απο 17000 φωτο girls on bikes και girls on cars.απο αυτες γυρω στις 1500 high resolution.εχει κανεις αναλογο υλικο να ανταλαξουμε?δεν προκειτε για τσοντα.ειναι μοντελα γυμνα η topless παντα σε μηχανες η αυτοκινητα μαλιστα κατηγοριοποιημενα ανα μοντελο μηχανης.στειλτε πμ.

sober
05/03/2010, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
ρε ξεκολατε το μυαλο σας! εμεις φταιμε και για αυτο;;;

:wave2:

ο τυπος που εβαλες στη φοτο φταιει για ολα...:o

ειπε μια μερα..''γυναικα, κατσε με το παιδι κι εγω παω για τσιγα....εεεε...κυνηγι !''...

κι εκει αρχισαν ολα...:rolleyes:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

guzzistas
05/03/2010, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Να στο πω με πιο απλά λόγια γιατί σε βλέπω κομματάκι προβληματισμένο:

1. Από πάντα υπήρχαν φωτογραφίες με τσίτσιδες και μηχανάκια.
2. Τις καραγουστάρουμε γιατί κατά βάθος είμαστε φαλλοκρατικά γουρούνια
3. Τι γυναίκες τις εκνευρίζουν και καλά κάνουν
4. Στ' αρχίδια μας (βλ. 2 παραπάνω)

:lol:


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

lspiros
05/03/2010, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Akatanomastos
05/03/2010, 11:31
ρε παιδια η μηχανη ειναι ενα προϊον που απευθηνετε κατα 70% σε αντρες, και αυτο τωρα τελευταια

ολο αυτο ειναι μια "παραδοση" απο το παρελθον της μοτοσυκλετας, οπου η μηχανη απευθυνοταν σχεδον ολοκληρωτικα στους αντρες


τι θελετε να εχει πανω? παιδαραδες με στρινγκ?:eyepop:

Οριστε:lol:

παει? δεν παει!!


190900