PDA

View Full Version : Ηλιθιοι Δηθεν ΜηΧανοβιοι



Σελίδες : [1] 2

SpyrosTDM
22/01/2004, 09:38
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΟ.ΟΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΤΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙ. ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΕ ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΕΓΩ (TDM850) ΚΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΕ ΚΤΜ LC640 SM. ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΝΑ ΛΥΣΣΑΕΙ.ΚΟΒΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ CBR600 ΚΙΤΡΙΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΙΧΕ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΒΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΕΝΑ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΠΙΣΩ ΜΑΡΣΠΙΕ ΤΟΥ 600 ΕΞΗΣΕ ΤΟ ΕΝΑ MIG ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΗ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΑΡΑ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΡΑΔΟΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΝΤΡΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΝΕΙΣ.Ο ΣΟΥΠΕΡ ΗΛΙΘΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΒΕΒΑΙΑ (ΠΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΔΑΥΤΟΥΣ) ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ.ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

DUKASII
22/01/2004, 09:49
ALA NA SE ROTHSO KATI;;PISTEYEIS EILIKRINA OTI O DHTHEN AYTOS MHXANOBIOS EIXE STO NOY TOY NA SE KLEISEI KAI NA PATHEIS TH ZHMIA AYTH;AN NAI ...PAO PASO!
TORA TO ALO....AN EIXE ALH MHXANH POY THA EIXE KAPOIA TYXH APENANTI SOY ..APO TI KATALABAINO DE THA SE PEIRAZE KAI TOSO??
:confused:
TO SYMPERASMA MOY EMENA EINAI OTI AN O ''DHTHEN'' EIXE ALH MOTO ...AS POYME EIXE ENA TDM 850..THA HTANE ENAS GNHSIOS MHXANOBIOS SAN KAI ESENA KAI APLA THA EIXE KANEI MALAKIA E;
TESPA!

TORA TO AN ENA KOYRADOMHXANAKI EXEI TYXH APENANTI STO RHMADI SOY POY EINAI 850 KAI EXEI 70 ALOGA....THA STO EXIGHSO AN KAMIA MERA ME DEIS STO DROMO!ANTE MIA PROI PROI...ME TOYS GNHSIOYS MHXANOBIOYS!

bikersonly
22/01/2004, 09:59
Καταρχήν το ευχάριστο ότι δεν έπεσε κανένας!

Λες ξεκινάτε από φανάρι και φεύγει ο άλλος μαλλιά!Που σημαίνει άντε να χες εσύ 20-30 χλμ κάπου εκεί.Έβρεχε κι όλας.Που σημαίνει ότι προλαβαίνεις να κόψεις-κοκκαλώσεις.Έκανες πιο άκρη αλλά κάνοντας άκρη ξέρεις ότι είναι επικίνδυνο να κλείσεις άλλον.Μιλάμε για φανάρι και σε δρόμο με κίνηση, δηλαδή στο φανάρι συνοστισμός από μοτό που ξεκινάνε όλες μαζί.Βέβαια μόνο εσύ ξέρεις τις συνθήκες που έγινε το σκηνικό.Αν ο ΚΤΜ ήταν δίπλα σου ή λίγο μπροστά σου έχεις άδικο εσύ.Αν ήταν πίσω σου και με το που ξεκίνησε σου έκανε σφήνα επικίνδυνη για να μπει μπροστά σου τότε είναι μαλάκας ο ΚΤΜ.Αν και λάθος σου που έκοψες ταχύτητα.Αλλιώς τι θα κανε??Θα πέρναγε από πάνω σου?Μάλλον ήταν ΚΑΙ η κακιά στιγμή αφού και ο CBR έκλεινε προς εσένα.Δηλαδή πολλές συγκοιρίες μαζεμένες!Αν και το ανοίξεις με βροχή αυτόματα κάνει τον ΚΤΜ μαλάκα!

Τέλος πάντων δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη.Αλλά είπες μια αλήθεια!Κυλοφορούν πολλοί μαλάκες εκεί έξω!Και πρώτα από όλα ΟΣΟ μπορούμε και είναι δυνατό (καμιά φορά ότι και αν κάνουμε είναι αδύνατο) προσέχουμε ΕΜΕΙΣ πολύ!

Keep Rocking!;)

Υ.Γ Δεν τίθεται θέμα για Δήθεν Μηχανόβιο!Μπορεί να μην κατάλαβε τι έκανε, να ήταν καινούργιος οδηγός, να έκανε μια μαλακία κτλ κτλ.Και τουλάχιστον αυτός κινήθηκε και σήμερα με αυτόν τον καιρό με την μοτό του.Όχι σαν πολλούς που στα δύσκολα παίρνουν αμάξι!Και η μοτό μόνο καλοκαίρι!!

SpyrosTDM
22/01/2004, 10:38
ΚΑΤΑΡΧΗΝ DUKASII ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΘΕΙΑΣΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΩ.ΕΓΩ ΑΝΕΦΕΡΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΘΕΣΕ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ 3 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.
Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΩ).ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΣΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΡΗΜΑΔΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ.
ΚΑΙ GSXR1000 NA EIXE TO IΔΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΗ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΟΝΤΡΑΣ, ΑΥΤΟΣ ΜΠΗΚΕ.Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.
Η ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΤΜ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΤΥΧΗ (ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΧΙ ΕΓΩ), ΑΡΑ ΘΕΩΡΩ ΑΣΚΟΠΗ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΜΕΝΑ.
ΤΕΛΙΩΝΟΝΤΑΣ , ΤΟΝ ΔΗΘΕΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΣΡΙΣΑ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΒΑΛΟΥΣΕ ΚΤΜ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ GSXR1000 ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ.
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 86 ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΑΛΟΓΑ ΣΤΟΝ ΤΡΟΧΟ ΚΑΙ ΟΧΙ 70 ΧΑΡΗ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΠΙΟΙΣΕΙΣ ΤΗΣ POWER HOUSE , ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ.
BIKERSONLY ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ. ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕΝΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΟΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΑΧΗΜΟ.
ΤΕΣΠΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΕΞΑΤΜΙΣΑ - ΝΙΚΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΒΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ?

swtos
22/01/2004, 10:41
Καλά το λεγα κι εγώ, όλοι αυτοί με τα ΚΤΜ είναι μαλάκες μέχρι τ' αυτιά .

Α στα διάλα κωλόπαιδα, που νομίζετε ότι έχετε και μηχανάκι

ΠαλιοΑλήτες που η τρύπα στο μυαλό σας είναι μεγαλύτερη
απ' το πιστόνι σας

ΟΥΣΤ, στο πυρ το εξώτερο

sskaris
22/01/2004, 10:57
Η κακια στιγμη φταιει και η καβλα του KTM που μαλλον εκεινη
την στιγμη την ειδε κάπως.

Καλα ρε συ DUKASII το μηχανακι σου τα ριχνει σε TDM850.
Τι λες ρε συ !!!
Μπραβο Μπραβο.

DUKASII
22/01/2004, 10:58
EXHGHSE MOY GIATI ESY EISAI ENTOS THEMATOS OTAN ANAFERESAI STO KOYRADOMHXANAKI..KAI OLES AYTES TIS ISTORIES KAI TO DEN EXEI KAMIA TYXH KAI TETOIA!
EGO ITHELA NA SOY DOSO NA KATALABEIS OTI TO TI MHXANH EXEI O KATHENAS DE PAIZEI ROLO STO POSO MHXANOBIOS EINAI!AYTO MONO ME PARAXENEPSE OXI TO OTI O ALOS EIXE KTM!

STA A!@#@# MOY TO TI LES GIA TON KTM POY PROFANOS EKANE MALAKIA KAI DEN ANTILEGO SE AYTO!ALA TO AN EINAI MHXANOBIOS DE THA TO KRINOYME ME TI KABALAEI ..H ME TO AN EKANE MIA KONTRA[MALAKIA TH DEDOMENH STIGMH]
!!!

PANTOS PROFANOS KAI MPHKES ME NEYRAKIA EDO ME TH MALAKIA POY EGINE KAI DE SE PAREXHGO!ME MIA TETOIA MALAKIA ..KAI ME MIA TETOIA MERA[KRYO-BROXH ] DIKAIOLOGHMENOS EISAI!APLA ISOS TO PROTO SOY POST TA EIXE ME OLOYS KAI ME OLA!KAI KYRIOS ME TOYS DHTHEN...

TORA POU TO SKEFTHKA AN EXEIS OLOKLHRA 86 TROXO KAI DYNAMOMETRHMENA...KAI 200++ KILAKIA...MPOREI KAI NA BLEPEIS NA DIABAZEIS TH PINAKIDA MOY ...AN XEKINHSOYME APO KANA FANARI!![ALO THEMA TORA AYTO]OSO GIA TA NOYMERA....ASE DE THA FAO SHMERA...EXEI GLAROSOYPA!
GIATI..POTE DE XEREIS TI EXEI O ALOS....

Julius
22/01/2004, 11:15
Re ego den se pistevo otan les oti to ekane epitides kai se ekleise kai kala gia thn kontra.....

Sigoura afou o typos eixe KTM tha viazotane na paei sto synergeio na prolavei seira kai mesa sthn tholoura toy kai thn pikra toy se ekleise xoris na to katalavei. :p :p :p

stefanos
22/01/2004, 11:17
Είναι θέμα γενικότερης παιδείας, και ευγένειας στο δρόμο.
Δεν υπάρχει δυστυχώς, όπως δεν υπάρχει και μυαλό να σκεφτούμε οτι όλοι δεν έχουμε ούτε τα ίδια μηχανακια ούτε τις ίδιες ικανότητες.

bikersonly
22/01/2004, 11:18
σε κοντρίσια λημέρια!
Τι μοτό έχει ο καθένας δεν έχει και πάρα πολύ νόημα.Παρά μόνο σε ευθεία που εκεί ακόμα όλα είναι ανοιχτά.Δεν μιλάω για 1000άρι με 400άρι έλεος αλλά για παραπλήσιες μοτό.
Το ΤDM 900 μαμίσιο έπαιρνε σε εκκίνηση CBR 600 F4 μαμίσιο.Και οι δύο φίλοι μου.Ο CBR πολύ πιο έμπειρος!!!Το έκαναν πολλές φορές και πάντα το ίδιο.Μέχρι τα 140-160 μπροστά ελάχιστα το TDM.Μετά το CBR εξαφανιζόταν!Καρακουφό αλλά έγινε.
Υπάρχουν πολλοί παράγοντες όπως το CBR σπίνιαρε πολύ.Αλλά ο οδηγός αν ξέρει να το ξεκινάει ΔΕΝ του σπινιάρει.

Σε δημόσιο δρόμο και εκκίνηση από φανάρι μπορείς να δεις τα πιο κουφά!Γιατί μιλάμε για μικρές ταχύτητες οπότε τα 0-100 είναι παραπλήσια για όλους.Π.Χ SuperFour 400 VR 0-100 3,6sec.GSXR-1000 2,9 sec.Δηλαδή μιλάμε για μηδαμινές διαφορές.Απλά παίζει μεγάλο ρόλο πόσα βγάζει η 1η του καθενός.Αφού το SuperFour έβγαζα 70χλμ η 1η και το GSXR 130χλμ ο Four έχει μία αλλαγή ενώ ο GSXR καμία!κτλ κτλ.Παίζει ρόλο ότι το GSXR θα σπινιάρει περισσότερο ή θα σηκωθεί για σούζα κτλ κτλ!Οπότε μέχρι τα 100χλμ όλα ανοιχτά (σχεδόν όλα)!

Από εκεί και πέρα κόντρα μέσα στην πόλη μετράνε και άλλα.Καταρχήν ποιος "χωράει" να περάσει και ποιος θα προλάβει να "πάρει" την σφήνα!Εμπειρία,φρένα,λάστιχα κτλ κτλ.Και εννοείται πως παίζεις με την τύχη σου ρώσσικη ρουλέτα!

Μέσα στην πόλη πιο γρήγορος (Θεωρητικά πάντα) θεωρείται ο ΚΤΜ.Σε μια ευθεία π.χ Βούτα πιο γρήγορος (Θεωρητικά πάντα ) Θεωρείτε ο TDM.Αλλά πάντα παίζει ρόλο ο οδηγός και η τύχη μερικές φορές!

Πάντως εμένα με συγκινούν τα στροφιλίκια πλέον και όχι οι κόντρες μέσα στα αμάξια! ;)

Τώρα γιατί τα λέω όλα αυτά δεν ξέρω απλά μου ρθαν και τα έγραψα!:)

niko13g
22/01/2004, 11:25
Εδώ που τα λέμε sv5byt πρέπει και και εσύ να την έκανες την κοντρουλα σου έτσι ?? :D
Ε ναι ! δεν μπορεί ο άλλος να ΛΥΣΣΑΓΕ και εσύ να φρέναρες για να περάσει !! πρέπει να έτρεχες και εσύ λιγακι..αλλα δεν νομίζω να σε έκλεισε και επίτηδες. Πάντως ΣΥΓΓΡΟΥ+ΒΡΟΧΗ+ΚΙΝΗΣΗ+ΚΟΝΤΡΑ= ΜΑΛΑΚΙΑ !
.
.

SpyrosTDM
22/01/2004, 11:31
DUKASII ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΑΣΗ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ.ΕΣΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΤΗΝ ΑΝΤΙΑΡΑΘΕΣΗ ΕΣΥ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ.
ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ POST ΣΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΚΤΜ Vs TDM.
ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙΑ ΤΩΝ ΜΕΤΡΗΣΕΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ.KTM DUKEII 47,6 ΑΛΟΓΑ, 5,7 ΡΟΠΗ, 13,36 0-400m, 176 ΤΕΛΙΚΗ. ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ TDM.OΛΑ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΥΠΟΔΗΛΩΝΕΙ ΤΟ USERNAME ΣΟΥ.
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ HAYABUSA, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ!!!!!!

DUKASII
22/01/2004, 11:44
MH MOY TSANTIZESAI...
KOMPLEXIKOS EIMAI..APO MIKROS!!KAI ME TH MHXANH MOY KYRIOS!
MOTO;;TI EINAI AYTO;;
DE THELO NA KATEBOYME SE KONTRA..EXEI O KOLHTOS MOY TDM 850!THN EXO IDI KANEI!
TO POST MOY HTANE EPITHETIKO OXI EPIDI EGRAPSES GIA TO KTM KAI STO LEO KAI PARAPANO ! ME PAREXHGHSES! TO TDM TO EKTIMO KAI TO SEBOME DEN EXO KAPOIO PROBLHMA !ISA ISA POY TO SKEFTOMOYNA KAI GIA AGORA!ALA TI SE NOIAZEI ESENA THA MOY PEIS TORA!
EGO APLA DE MPORO TIS EKFRASEIS ..DHTHEN MHXANOBIOS KAI HLITHIOS KAI TETOIA!ESY FANTAZOMAI EISAI O GNHSIOS..KAI O DEN KANO POTE MALAKIA!
OSO GIA TIS METRHSEIS FILE -SYNADELFE MHXANOBIE[XEREIS..EIMAI KAI EGO GNHSIOS E;]
APLA THA SOY PO OTI ..POTE DE XEREIS TI EXEI O KANEI O ALOS STH MOTO TOY!OPOS ESY EXEIS KANEI DIAFORA STO TDM...E MH MOY PEIS OTI NOMIZEIS OTI EISAI O MONOS POY EIXES TO MIKROBIO THS BELTIOSHS;;


MHN TSANTIZESAI SOY XANALEO....

TA HAYABUSA..TA EXO MIA PROTH!!


KAI MH NOMIZEIS OTI PAREXHGHTHIKA FILE..KOYBENTOYLA KANOYME MORE NA PERASEI AYTH H KRYA BARETH MERA!
XEREIS POSO KAIRO EXEI NA GINEI TETOIO POST;;

ANTE MIA ME PATATES..POY THA ELEGE KAI ENAS KALOS MOY FILOS...

stefanos
22/01/2004, 11:49
παντως είναι γνωστό οτι όσοι καβαλάνε ΚΤΜ είναι πολύ καλά παιδειά και οδηγάρες.

bikersonly
22/01/2004, 11:53
Ώπα ρε παιδιά!!! Ούτε 12 δεν είναι ακόμα!!!!!! Τώρα????? :D
Ρε DUKA το έχεις για πλάκα το TDM!!!!

Και εσύ sv5byt το έχεις για πλάκα το KTM!!!!

ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!χαχαχα!!! :D :D

DUKASII
22/01/2004, 11:55
TI NOMIZES;;
AFOU TORA H KTM AFOU TO KATALABE AYTO LEEI NA TA BGALEI AYTOMATA KAI ME BOITHITIKES, GIATI EIXE PARAPONA APO TOYS IDIOKTHTES TOYS!


STEFANEEEEEE....
DEN EXEI KAI CHAT..NA DEIS TI THA SOY ESERNA TORA...KOYLOXARALAMPE!!!!
EPISHS O STEFANOS EINAI KOTA KAI ALAXE TO POST TOY!KOKOKOKOKOKKKOKOKOKOKOKO
ALA TI PERIMENO APO ENAN..POY KABALAEI..XR..

niko13g
22/01/2004, 11:57
ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ KTM
ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ.....
.
.
.
.ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΑ ΠΕΕΕΕΕΡΝΩ ΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΕΕΕΕΣ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΙΤΑΖΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕ….
.
.
ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΡΕΛΑΚΗΔΕΣ !! ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΣΠΗΛΙΕΣ

Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ .:D :rolleyes: :mad: :o :( :eek: :confused: :confused:


602

stefanos
22/01/2004, 12:06
Ναι ρε κανα chat δεν θα δουμε?
Εχει πέσει και δω πολύ δουλεια τελευταία.
Adminιδες γαι σας το λεω

DUKASII
22/01/2004, 12:15
ETHIXES ENA EYAISTHITO SHMEIO TOY KINEZOY TSULIUSHI!!
AMA TON XANADEIS NA GRAFEI POST SHMERA XESE ME!

EXEI PAEI NA DEI TO TALEYTAIO SAMURAI TORA...

Julius
22/01/2004, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ETHIXES ENA EYAISTHITO SHMEIO TOY KINEZOY TSULIUSHI!!
AMA TON XANADEIS NA GRAFEI POST SHMERA XESE ME!

EXEI PAEI NA DEI TO TALEYTAIO SAMURAI TORA...


xa ax a xa xa to eida exthes!!!!! xa xa x ax axax xa ax x

loipon ti chat exei analavei na to ftiaksei h KTM kai den paizei me tipota.


siga siga oi odigoi KTM einai kati san toys alvanous gia thn koinonia. autoi poy xalane to kalo koinoniko mas synolo, to myasma toy motosykletismou, eimai sigouros oti o pitsirikas poy klotsise ton mpatso den eixa XT alla KTM metamfiesmeno kai ton anakalipsan giati akolouthisan ta ixnoi me ta ladia apo to simeio toy atyximatos sto parkin toy pitsirika.

episeis oloi oi tsantakides kykloforoune me KTM gia na fevgoune grigora alla toys perisoterous toys pianoyn giati menoune ligo parakato.

DUKASII
22/01/2004, 12:31
siga siga oi odigoi KTM einai kati san toys alvanous gia thn koinonia. autoi poy xalane to kalo koinoniko mas synolo, to myasma toy motosykletismou, eimai sigouros oti o pitsirikas poy klotsise ton mpatso den eixa XT alla KTM metamfiesmeno kai ton anakalipsan giati akolouthisan ta ixnoi me ta ladia apo to simeio toy atyximatos sto parkin toy pitsirika.

NAI JULIUS E;;;ESY EIXES;;
GIA KATSE NA KANO ENA THLEFONAKI...PROS EISAGELIA MERIA...KAI EXO KAI GNOSTOYS EKEI!

GIA PES MAS TORA ME TO CHAT TI GINETAI;;;TI ORRRA;;;;

XTMPAM
22/01/2004, 12:31
ΓΙΑ ΚΤΜ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ!!!ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΒΑΡΚΕΣONLY??KAI ΣΥ SBVTJDJ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ ΚΤΜ LC4 SM ΤΟΥΜΠΑΝΟ (ΡΕ ΜΠΑΣ ΣΕ ΕΚΛΕΙΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ?ΜΠΑ ΟΧΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ) ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ!!!ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΟΥΚΑ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΣΕ TDM ......

ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ!!!
ΑΑΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ....ΒΛΕΠΕΤΕ Η ΜΑΜΑ ΚΤΜ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ...

ΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΔΟ...ΚΑΤΙ???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!ΓΕΛΑΣΑΜΕΝ ΠΑΛΙΣ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!:D :D :D

bikersonly
22/01/2004, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΓΙΑ ΚΤΜ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΙΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ!!!ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΒΑΡΚΕΣONLY??

ΜΜμμμ....Όλα αυτά εάν ξανακούσεις μαλακίες.....μάλιστα!
Οπότε........
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Λες ΜΑΛΑΚΙΕΣ!Χα!:D
Τα ΚΤΜ είναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ:D :D
Οκ Τώρα???Το πα 2 φορές!Πότε θα έρθεις να μας περάσεις από πάνω??Και ειδικά στις στροφές???χαχαχα!!!!!

XTMPAM
22/01/2004, 12:55
ΕΣΥ ΟΤΙ ΣΤΡΙΒΟΥΝ ΟΙ ΒΑΡΚΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΤΜ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ!!ΛΕΓΕΤΑ ΕΔΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΕ ΟΚ?

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΤΕ... ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΒΑΡΚΕΣ!!! :D :D :D Ή ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ???

DUKASII
22/01/2004, 12:58
NA MAS DHXEIS TH FANELA...[ASXETO]

LOIPON GIA NA GINOYME KAI LIGO SOBAROI SHMERA..MIA KAI H ORA PHGE 1 MIXALH.
TO NA SE PERASEI APO PANO ENA SM SE STROFES.[STROFES E;OXI TIPOTA AERODROMEIA] DE PROKEITE NA GINEI DIOTI ..
APLA THA EINAI SYNEXEIA MPROSTA SOY OPOTE KAI DE THA XREIASTEI!

bikersonly
22/01/2004, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
1. ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΚΤΜ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ!!

2. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΤΕ... ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΒΑΡΚΕΣ!!! :D :D :D Ή ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ???

1. Πολύ γενικό αυτό!Σε κλειστό στροφιλίκι με ΟΔΗΓΟ που να ξέρει να το βάζει το ΚΤΜ στρίβει καλύτερα το ΚΤΜ από το ΧΧ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΤΜ π.χ το τσαγιώνει εύκολα ένα δίχρονο 250 π.χ RGV!
Οπότε γενικά σε κλειστά στροφιλίκια Νο1 δίχρονο street και μετά ένα SuperMotard αρκεί να το πηγαίνει και ο οδηγός του σαν SuperMotard!Και από όσους έχω δει ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το πάει σαν SuperMotard!Όχι ότι δεν υπάρχουν.Υπάρχουν αλλα που???Σε ανοιχτά στροφιλίκια έλα πιάσε με.Παρόλο που το ΧΧ είναι μεγάλο και βαρύ!Θα σε κάνει αντιπροσωπεία της LIPTON!
Οπότε το "Στρίβεις καλύτερα από ΚΤΜ" που είπες κάνε το πιο συγκεκριμμένο! ;)


2. Η μαγκιά είναι να κυκλοφοράς συνέχεια ΒΡΕΧΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ!Να το θες βέβαια κι όλας!Εγώ το θέλω!Αλλιώς Κοκοκο και στο κοτέτσι! ;)

bikersonly
22/01/2004, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
NA MAS DHXEIS TH FANELA...[ASXETO]

LOIPON GIA NA GINOYME KAI LIGO SOBAROI SHMERA..MIA KAI H ORA PHGE 1 MIXALH.
TO NA SE PERASEI APO PANO ENA SM SE STROFES.[STROFES E;OXI TIPOTA AERODROMEIA] DE PROKEITE NA GINEI DIOTI ..
APLA THA EINAI SYNEXEIA MPROSTA SOY OPOTE KAI DE THA XREIASTEI!

Ρε τον Σπυράκο!Και αυτό που λες μπορεί να γίνει!Γιατί όχι??Αλλά και το αντίθετο γίνεται!Μέσα στην κίνηση έχω τσαγιώσει πολλά SM με το ΧΧ μου!Δεν βγαίνω να πω όμως ότι τσαγιώνω όλα τα SM!μέσα στην πόλη! ;)

Αλλά να ξέρετε και τι συγκρίνετε!Σε κλειστά στροφιλίκια είναι σαν να σου λέω έλα να τα πάμε στις στροφές του Αρτεμισίου ή Μπράλο! ;) Παρ όλα αυτά το παλεύω και στα κλειστά στροφιλίκια ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ! ;)

DUKASII
22/01/2004, 13:17
MAZI SOU STO KOMATI OTI O KATHENAS STO XORO TOY!KAI FYSIKA DE MPOREI NA SYGRITHEI ENA KTM ME ENA MEGALO STREET SE ANOIXTO STROFILIKI!ALA KAI SE KLEISTO..OYTE POY THA ME BLEPEIS MPROSTA SOY KAI DE NOMIZO NA AMFIBALEIS SE AYTO!OPOTE O KATHENAS THN ANTIPROSOPEIA TOY KAI ...KALES POLHSEIS!
AYTO GIA TO OTI TO STREET TO 250 OTI SE KLEISTO STROFILIKI THA FAEI ANETA TO SM..MH TO LES ..MH TO LES!THA EINAI KALH H MAXH!
TO SM KOINOS STO KLEISTO STROFILIKI DE THELEI OSO FRENO THELEI TO DIXRONO STREET DE THELEI ANEBOKATEBASMATA STIS TAXYTHTES OPOS TO DIXRONO KAI AN EINAI KAI DYNATO TO SM EXEI MEGALHTERH ROPH SE MEGALHTERO FASMA STROFON!
AYTO EXEI SAN SYNEPEIA NA EXEI MEGALHTERH MESH ORIAIA APO OTI TO DIXRONO STREET!BEBAIA TO MEGALYTERO ROLO THA PEXEI O ODIGOS!ETSI PISTEYO TOYLAXISTON..OPOIOS GNORIZEI AS MAS BOITHISEI!
TO NA ODIGHSEIS ENA MOTARD EPISHS MHXALH OPOS EXEIS DEI SE PISTES KART..[FANTAZOMAI ENNOEIS NA DRIFTAREIS GIA NA STRIPSEIS] DE SHMENEI OTI PREPEI NA TO KANEIS KAI STO DROMO!PROTON GIATI TO PITHANOTERO STO DROMO NA MH XREIASTEI KAI TO MONO POY THA KATAFEREIS EINAI NA XANEIS XRONO KAI TAXYTHTA!KAI POLLY LIGOI EPARXIAKOI DROMOI[EGO MONO STHN EYOIA SYNANTHSA] XREIAZONTE DRIFT OSTE NA PAREIS TH STROFH PIO GRIGORA!

XTMPAM
22/01/2004, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
1. Πολύ γενικό αυτό!Σε κλειστό στροφιλίκι με ΟΔΗΓΟ που να ξέρει να το βάζει το ΚΤΜ στρίβει καλύτερα το ΚΤΜ από το ΧΧ!ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΤΜ π.χ το τσαγιώνει εύκολα ένα δίχρονο 250 π.χ RGV!
Οπότε γενικά σε κλειστά στροφιλίκια Νο1 δίχρονο street και μετά ένα SuperMotard αρκεί να το πηγαίνει και ο οδηγός του σαν SuperMotard!Και από όσους έχω δει ΚΑΝΕΝΑΣ δεν το πάει σαν SuperMotard!Όχι ότι δεν υπάρχουν.Υπάρχουν αλλα που???Σε ανοιχτά στροφιλίκια έλα πιάσε με.Παρόλο που το ΧΧ είναι μεγάλο και βαρύ!Θα σε κάνει αντιπροσωπεία της LIPTON!
Οπότε το "Στρίβεις καλύτερα από ΚΤΜ" που είπες κάνε το πιο συγκεκριμμένο! ;)


2. Η μαγκιά είναι να κυκλοφοράς συνέχεια ΒΡΕΧΕΙ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ!Να το θες βέβαια κι όλας!Εγώ το θέλω!Αλλιώς Κοκοκο και στο κοτέτσι! ;)

1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο VDB ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΡΙΒΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΕΙΕΣ!!ΓΚΕΓΚΕ?

2.ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΤΜ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕΞΕΙ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΝΝΟΕΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ!!ΟΠΟΤΕ ΑΕΙ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΡΙΟ-ΑΝΤΙΡΙΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!!
ΑΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙΜΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΙ SM ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ!!!
ΑΥΤΑ!!!

bikersonly
22/01/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
1. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο VDB ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΡΙΒΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΕΙΕΣ!!ΓΚΕΓΚΕ?


Στην κοσμάρα σου εντελώς!
Αλλά οι στροφές που λες οι ανοιχτές είναι εύκολες???Δηλαδή το να στρίβεις με 190++++ στο Αρτεμίσιο ή στο Μπράλο είναι εύκολο??Και είναι σχεδόν ευθεία???Όταν λες κάτι να ξέρεις τι λες!ΓΚΕ ΓΚΕ?

Και τα δύο έχουν την δυσκολία τους και θέλουν την τέχνη τους!

bikersonly
22/01/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
MAZI SOU STO KOMATI OTI O KATHENAS STO XORO TOY!KAI FYSIKA DE MPOREI NA SYGRITHEI ENA KTM ME ENA MEGALO STREET SE ANOIXTO STROFILIKI!ALA KAI SE KLEISTO..

Σε ανοιχτό στροφιλίκι παίζει! ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΑΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ! ;)

XTMPAM
22/01/2004, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Στην κοσμάρα σου εντελώς!
Αλλά οι στροφές που λες οι ανοιχτές είναι εύκολες???Δηλαδή το να στρίβεις με 190++++ στο Αρτεμίσιο ή στο Μπράλο είναι εύκολο??Και είναι σχεδόν ευθεία???Όταν λες κάτι να ξέρεις τι λες!ΓΚΕ ΓΚΕ?

Και τα δύο έχουν την δυσκολία τους και θέλουν την τέχνη τους!


ΕΕΕ ΤΩΡΑΑ ΡΕ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΣΗ??ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΜΕ!!ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ?ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ!!

DUKASII
22/01/2004, 13:36
THA SE PARAKALOYSA NA MHN MPAINEIS ME 190++ STO ARTEMISIO KAI STO MPRALO...
GIATI EIMASTE OLOI MIA PAREA KAI POLLY GOYSTARO POY KANOYME TH PLAKITSA MAS EDO!

NA KANONISOYME NA PAME KAMIA PISTA GIATI AYTA TA ARTEMISIA KAI TA MPRALA KAI OI EPIDAYROI KAI TA LOIPA.....MOY FERNOYNE ASXHMA PRAMATA STO MYALO!

bikersonly
22/01/2004, 13:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
THA SE PARAKALOYSA NA MHN MPAINEIS ME 190++ STO ARTEMISIO KAI STO MPRALO...
GIATI EIMASTE OLOI MIA PAREA KAI POLLY GOYSTARO POY KANOYME TH PLAKITSA MAS EDO!

NA KANONISOYME NA PAME KAMIA PISTA GIATI AYTA TA ARTEMISIA KAI TA MPRALA KAI OI EPIDAYROI KAI TA LOIPA.....MOY FERNOYNE ASXHMA PRAMATA STO MYALO!

Έχεις απόλυτο δίκιο ρε Σπύρο και να σαι καλά μόνο που το σκέφτηκες!Όντως δεν λέει να παίζεις εκεί!Όπως και πουθενά αλλού!Παρά μόνο σε πίστα!!

Εγώ προτείνω να λύσουμε τους λογαριασμούς μας σε πίστα!!!!!!!
Αλλά πίστα ΚΑΡΤ!Και να οδηγάμε ΚΑΡΤ φυσικά!ΕΙΣΤΕ???? Ή ΚΟΚΟΚΟ χαχαχα!:D

DUKASII
22/01/2004, 13:44
AN XEKINAGAME APO ...ROMEO-KOKKINOY;;KAI SYNEXIZAME SE KANA FEVER ME SAKI -TSALIKH..[NA GOYSTAREIS KAI ESY.XXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAX]

E KAI META APO OLA AYTA..PAME KAI GIA KART...NA SE DO EKEI...AN THA BLEPEIS TIS STROFES...

swtos
22/01/2004, 13:45
Μισό λεπτό να σας ειπώ και γω τη γνώμη μου και μετά μαλλιοτραβηχτείτε ελεύθερα ....

Τα 190+ είναι λίγα και για Αρτεμίσιο και για Μπράλλο .....

Τώρα, αν σας πετύχει ΚΤΜ ή SM είναι ή enduro, σε σχετικά κλειστό
στροφιλίκι (δηλαδή μέχρι τα 170+) να το παίξετε κοιτάω τις παπαρούνες και τα γύρω βουνά και τι ωραία που είναι η πλάση
που μας έδωσεν ο Κύριος, δηλαδή να το παίξετε αδιάφοροι και
ωραίοι για να μην θρηνήσετε τον εγωισμό σας και τα μύρια που δώσατε για τα μπουρδέλα σας ...


Αυτά


Ούστ, παλιοαλήτες ΚΤΜάκηδες που ξεφτιλίζετε τον κοσμάκη @$%@$^%^

wizard
22/01/2004, 13:46
ΡΕ ΥΠΟΒΡΥΧΙΕ, ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!


ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΤ - ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ!!

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΛΑ :D


Έχει να πέσει το γέλιο της αρκούδας.. :p

DIT
22/01/2004, 13:54
κονέ για το στρατό δεν έχετε....

τίποτα βύσματα για να κλείσουμε τον δρόμο της Πεντέλης έχετε??Και χωματουργικά μηχανήματα κάνουν!!!!Δήθεν έμεινε το ένα φορτηγό πάνω στην κορυφή και τελειως κατα τύχη έμεινε άλλο ένα χαμηλά στο τέλος της διαδρομής και μέχρι να μας πάρουν χαμπάρι θα την έχουμεκάνει Λούϊδες!!!! Guest star θα είναι ο Μιχάλης με το θωρηκτό γιατί όπως και να το κάνεις ακόμα και στα αρχαία χρόνια όλοι γέλαγαν με τον κλόουν!!!:D

ΟΛΟΙ ΚΑΡΤ!!!!

XTMPAM
22/01/2004, 14:03
ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!ΠΟΥ ΣΟΥΝΑ ΡΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ??ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
ΣΠΥΡΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΡΟΜΕΟ ΔΕ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΚΑΛΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

afrotwin
22/01/2004, 14:17
Αν βρείτε πιστά οργανωμένη ερχομέ με ένα BIMOTA με KAWASAKI MACH 3 750cc τρικιλινδρο δίχρονο μοτέρ και ένα YAMAHA TZR 500 racing και τα δύο φτιαγμένα για πίστα και με τελικές πανικού και τα παίζουμε όσοι καβαλάνε street
’τομα που καβαλάνε eduro ktm xt κλπ αποκλείονται έχουν άλλες συνήθειες στην γεωμετρία του στησίματος πάνω στην μηχανή και θα πανε αδιάβαστοι

Julius
22/01/2004, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
Αν βρείτε πιστά οργανωμένη ερχομέ με ένα BIMOTA με KAWASAKI MACH 3 750cc τρικιλινδρο δίχρονο μοτέρ και ένα YAMAHA TZR 500 racing και τα δύο φτιαγμένα για πίστα και με τελικές πανικού και τα παίζουμε όσοι καβαλάνε street
’τομα που καβαλάνε eduro ktm xt κλπ αποκλείονται έχουν άλλες συνήθειες στην γεωμετρία του στησίματος πάνω στην μηχανή και θα πανε αδιάβαστοι

ama brite pista organomenh poio konta apo 200 xiliometra pao na agoraso street TORA!!!!!!!

SpyrosTDM
22/01/2004, 15:14
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ POST ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΛΑ.
DUKASII ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ

Ο ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ(ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΛΕΩ).
ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΟ


ESY FANTAZOMAI EISAI O GNHSIOS..KAI O DEN KANO POTE MALAKIA! .
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ .ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ.ΓΙΑΤΙ Ο BIKERSONLY ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ?

DUKASII
22/01/2004, 15:19
MIAS KAI EXO PEDIKO KAI GYMNASMENO KOLARAKI KAI DE MASAEI APO PIASHMATA KAI ALA TETOIA POY EPIKALOYNTE DIAFOROI GIA NA MHN PANE POYTHENA!
EKTOS TON ALON ..O DUKAS MOY EXEI 28.000 STO KONTER KAI KANEI KEFI ALA TOSA!!
DE THA EPIKALESTO FYSIKA OTI EINAI KANA TAXIDIARIKO..ALA AYTO EXO KAI ME AYTO THA BOLEYTO OPOU KAI AN EINAI NA PAO!
FYSIKA AN MOY PEIS NA PAME LITOXORO...HMERHSIO...NA MOY PEIS NA KLEISO DOMATIOOOOO....TI ORAA;;;KAI ALA TETOIA!
KAI STO LITOXORO;;;TI NA PAO NA KANO;

XTMPAM
22/01/2004, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ POST ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΩΡΑΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΛΑ.
DUKASII ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ

ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΑΥΤΟ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΤΟ

.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ .ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΠΑΤΕ.ΓΙΑΤΙ Ο BIKERSONLY ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ?

ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΣΤΡΙΒΟΥΜΕ ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΠΟΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ??ΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ??ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??
ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΝΑ POST AN ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΚ??

SpyrosTDM
22/01/2004, 15:30
XAXAXAXAXAXAXA ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ. ΡΕ DUKASII ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΠΑΣ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΣ ΩΡΑΙΑ ΚΟΨΙΔΙΑ.
ΧΤΜPAM ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙΣ ΟΛΑ. ΑΛΛΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΑΛΛΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ . ΕΓΩ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΝΩ.

DUKASII
22/01/2004, 15:36
NA SOU PO OMOS....EXEIS FAEI ZAMPONOTYROPITA APO TH KANTINA STA LIMANAKIA[PHGA META APO POLLH SKEPSH] PROI KYRIAKHS ZESTH ZESTH APO TO MIKROKYMATON;;;
AN DEN EXEIS FAEI ...DE XEREIS TI XANEIS!
ASE POY AMA FAO KOPSIDIA META PEFTO GIA YPNO OPOTE..PAEI TO HMERISIO!
GIAYTO KIOLAS..DE STAMATAO KAI STA BLAXIKA STO GYRISMO APO LIMANAKIA!:(

bikersonly
22/01/2004, 15:53
Σε βγάζει η βενζίνη μέχρι τα λιμανάκια ή ξαναγεμίζεις 5-6 φορές???

χαχαχαχα!!!!
’κου εκεί ΚΤΜ

Κλαίω

Την

Μοίρα

Ή

Κόλλησε

Το

Μοτέρ

χαχαχα!!!! :D :D :D :D

DUKASII
22/01/2004, 15:55
GIATI EXO PAEI POTE;;
ALA GIATI ROTAS;;MHPOS THES NA SE PARO AMA PAO ...GIATI EKEI EXEI STROFES..KAI FOBASE;;;

bikersonly
22/01/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
GIATI EXO PAEI POTE;;
ALA GIATI ROTAS;;MHPOS THES NA SE PARO AMA PAO ...GIATI EKEI EXEI STROFES..KAI FOBASE;;;

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗΣΗ!!!!!!! ΤΑ ΚΤΜ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ!!!!

ΓΟΥΑΟ!!!!ΧΑΧΑ!:D

hornet
22/01/2004, 15:58
Ρε τι λιτοχωρο για κοψιδια .....μακρυα ειναι δεν πατε στην αναβυσσο ...ξερω μαγαζι τρελλο και μετα φευγεις και πας σουνιο για να χωνεψεις......ο ενας με το κομπρεσερ και ο αλλος με το ποταμοπλοιο!!!!

DUKASII
22/01/2004, 15:58
ENNOEIS MIXALAKH;;;OTI EXEIS PAXYNEI LIGO;;;
KATI SAN DIPITO;

bikersonly
22/01/2004, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Ρε τι λιτοχωρο για κοψιδια .....μακρυα ειναι δεν πατε στην αναβυσσο ...ξερω μαγαζι τρελλο και μετα φευγεις και πας σουνιο για να χωνεψεις......ο ενας με το κομπρεσερ και ο αλλος με το ποταμοπλοιο!!!!

Μίλησε τώρα και η μάγια η μέλισσα!Ή σφήκα??; ή κουνούπι?? ή δάκος??.......... ή σκώρος????? Φτου πάντα το μπέρδευα το Ηornet!:D :D

SpyrosTDM
22/01/2004, 16:03
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΩ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ.ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΓΙΑ ΚΟΨΙΔΙΑ .ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.

bikersonly
22/01/2004, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ENNOEIS MIXALAKH;;;OTI EXEIS PAXYNEI LIGO;;;
KATI SAN DIPITO;

Έλα που κάνεις τον Κινέζο.....εσύ ευρωπαίος άνθρωπος!

Έχει βγάλει η ΚΤΜ after market πετάλια για το 2ο άτομο ρε συ!Τα μαμίσια δεν κάνουν!Έτσι η ιπποδύναμη φτάνει τα 53,35,32223,32+- άλογα στον στρόφαλο.Ενίοτε και στον τροχό όταν είναι πάνω και δεν είναι λυμένος σε κάνα συνεργείο!
χαχαχα!:D

DUKASII
22/01/2004, 16:14
KABALA STO XX TOY!


605

XTMPAM
22/01/2004, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KABALA STO XX TOY!


ΣΠΥΡΟΟΟ ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ,,,


ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ

hornet
22/01/2004, 16:19
χααχαχαχαχα δακος!!!!!!!!

καλο αλλα παρε το καραβι πιο περα διοτι εμποδιζει ιδου:.....


http://www.steamboats.org/images/potd/capitol.jpg

DUKASII
22/01/2004, 16:23
καλο αλλα παρε το καραβι πιο περα διοτι εμποδιζει ιδου:.....

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

KALO..ALA RE SY MIXALH..TI BLEPO;;;KAIEI LADAKIA TO POTAMOPLOIO H MOY FENETAI;;;

bikersonly
22/01/2004, 16:27
η ΚΤΜ με τις μαλακίες που βγάζει για τον δρόμο και τα αμέτρητα τσάγια που έπιναν οι ιδιοκτήτες τους, τα παράτησε και ανέβηκε στα βουνά να κάνει κόντρες με τις αρκούδες!χαχα!
Ιδού :


607

special
22/01/2004, 16:28
παιδια για ολους τους γρηγορους το jumbo εβγαλε προσφορα αυτο το πατινακι :D


608

SpyrosTDM
22/01/2004, 16:28
ΜΙΧΑΛΗ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ Γ Ρ Η Γ Ο Ρ Ο Σ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΠΑΣ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΤΟΥΣ????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΣΤΡΙΒΟΥΝ ΟΙ ΟΧΙ ΤΑ TDM ΗΔΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ


609

DUKASII
22/01/2004, 16:30
ALA EMENA POLLY MARESEI TOYTO!! KAI OSO GIA TSAI ...ASE...ASE MORE TORA..
FERE ENA KATI STA KYBIKA MOY NA ME KERASEI TSAI ESY..KAI BLEPOYME..META!!

PANTOS AYTO POY EBALES...EINAI GAMATO!

hornet
22/01/2004, 16:31
και απο χωρους σκιζει

http://www.steamboats.org/images/potd/saloon-18xx.jpg

XTMPAM
22/01/2004, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
η ΚΤΜ με τις μαλακίες που βγάζει για τον δρόμο και τα αμέτρητα τσάγια που έπιναν οι ιδιοκτήτες τους, τα παράτησε και ανέβηκε στα βουνά να κάνει κόντρες με τις αρκούδες!χαχα!
Ιδού :

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΙΑ ΑΡΑΧΟΒΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΚΟΤΣΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ!!!ΑΜ ΠΩΣ??ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

DUKASII
22/01/2004, 16:33
XAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXA

AYTO TORA ME TO TDM EINAI TO KALHTERO!!SIGA MH XYSEI KANA TIMONI!!!
AKOY EKEI STRIBOYNE...MH PIASO TIPOTA RIZZLA KAI ARXIZO KAI STRIBO...KAI PESETE OLOI KATO!!!!

AZXCAXAAXAXXAXAAXAXAXAXAXAXAAXAXAX
RE KANTE MAS TH XARH ME TA TDM KAI KANTE KANA TAXIDAKI KAI AFISTE TA STRIPSIMATA !!!

bikersonly
22/01/2004, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
ΜΙΧΑΛΗ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΣΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ Γ Ρ Η Γ Ο Ρ Ο Σ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΠΑΣ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΤΟΥΣ????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΣΤΡΙΒΟΥΝ ΟΙ ΟΧΙ ΤΑ TDM ΗΔΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ

ΝΑΙ ΣΠΥΡΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ!!!!ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΓΡΗΓΟΡΟΙ!!!! ΡΕ ΟΥΣΤ!! ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΧ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙ : ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΚΤΜ Ή HORNET Ή ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟ???ΧΑΧΑ!:D


610

bikersonly
22/01/2004, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΜΙΑ ΑΡΑΧΟΒΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ

ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ!!!! ΕΤΣΙ!!!! ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΙΣΤΕ!!!!! Υ.Γ ΒΙΔΕΣ SPARE ΚΑΙ ΑΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!

DUKASII
22/01/2004, 16:43
...............................MAS TROMAXATE...

XTMPAM
22/01/2004, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ!!!! ΕΤΣΙ!!!! ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΙΣΤΕ!!!!! Υ.Γ ΒΙΔΕΣ SPARE ΚΑΙ ΑΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ!

ΕΣΥ ΔΗΛ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ??ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!ΑΑΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΡΕ ΕΣΥ ΠΙΝΕΙΣ ΤΣΑΙ ΕΕΕ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

DUKASII
22/01/2004, 16:50
BGAZOUME PODIA XERIA KAI KOLO MPAS KAI FANEI OTI STRIBOUME...
AYTA TA MAZEOYME APO THN ALH GIA NA XAPLOSEI TO KTM!!


611

hornet
22/01/2004, 16:50
Εεεεεεεεεε για συμαζευτειτε.........


612

XTMPAM
22/01/2004, 17:02
ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ!!!


613

hornet
22/01/2004, 17:10
απο βολτα γνωστων σας !!!!!


614

SpyrosTDM
22/01/2004, 17:12
ΜΗΝ ΑΥΘΑΔΙΑΖΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


615

XTMPAM
22/01/2004, 17:17
O AΛΛΟΣ ΞΥΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ???ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑΝΕ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΥΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝΕ ΕΝΑ ΓΓΓΡΡΡΙΝΝΝ ΑΠΟ ΤΟ ΞΥΣΙΜΟ!!!!
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ!!!

sskaris
22/01/2004, 17:33
ΤΟ ΓΓΓΡΡΡΙΝΝΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΤΑΝΕ ΟΙ ΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΑΝΕ
ΑΠΟ ΤΑ KTM ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΣΚΑΓΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ....

bikersonly
23/01/2004, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
O AΛΛΟΣ ΞΥΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΤΑΚΙ???

’μα του έχουν βάλει πλαίσιο 1.5 μέτρο πως να μην ξύνει???
Χώρια που δεν ξέρουμε αν στρίβει ή ΠΕΦΤΕΙ Χαχαχα!! :D

Είναι εύκολο να ξύσεις το πατάκι νομίζεις????

Πάρτε και μία εξάτμιση :


617

bikersonly
23/01/2004, 09:13
ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΤΜ ΣΑΣ ΜΕΣΑ!!!

Υ.Γ Και όπως βλέπετε έχει και άλλες στροφές ακόμα!!!χαχα!


618

DUKASII
23/01/2004, 09:25
EINAI POLLYYYYYYYYY EYKOLO NA XYSEIS TO PATAKI!!! KAI STO TDM GELIO ...OXI EYKOLO!
ASE POY TO PITHANOTERO NA EINAI META APO TOYMPA H FOTO!
ESY TORA POY EXYSES THN EXATMISH XARHKES KAI MAS TH BAZEIS;AFOY DEN EINAI TO XX GIA TETOIA MORE KAI ME TO POY TO BALEIS LIGO BRISKEI OLO KATO!

TORA TO ALO ME TA 283 EXEIS DIKIO DE THA TA DO POTE ME TO KTM!
EINAI TO TI DIALEXE O KATHENAS!
ALA ESY EBALES TH FOTO...GIA NA MAS APODHXEIS OTI O KALOS KAI O GRHGOROS ODIGOS..OPOS EINAI GNOSTO....STHN EYTHIA FENETAI!! !!


KAI TELOSPANTON TA KTM GEMIZOYNE KAI PISTES...
TA DIKAS...GEMIZOYNE TIS EYTHIES STIS ETHNIKES!
OPOTE AFHSTE TA MPOYME -BGOYME...KAI GEMISTE KAMIA ETHNIKH GIA LITOXORO..KAI ..DORO..TA PIROYNIA KAI TA TRAPEZOMANTHLA!

ANTE KALHMERA MAS PEDES!

bikersonly
23/01/2004, 09:34
Σας βάζω ΧΧ να στρίβουν,ΧΧ με πολλά χιλιόμετρα και εσείς τα χαβά σας!! :D

Πάρτε και ΧΧ σε σούζα :


619

bikersonly
23/01/2004, 09:36
..:D


620

DUKASII
23/01/2004, 09:40
KAI ME STENAXORHSES..
ASE POY EXO DAGOSEI TO K#@#$@I MOY KATEBAINONTAS TH KATEXAKH...
KAI DE MPORO NA GRAPSO !TI EMPEIRIA KAI AYTH..KATHE PROI...
TESPA!!
RE MIXALH...SOUZA EINAI AYTO RE.;;;;;XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAX
GIA DES..GIA DES LIGO ...KALHTERA..


621

bikersonly
23/01/2004, 09:41
Ε τώρα δεν έχεις και άδικο!!! ΜΕ τάπωσες!:( Χαχαχα! Ωραίος πάντως! :)

DUKASII
23/01/2004, 09:42
KOYMPOSOY TORA MIA..GIATI KANEI KAI KRYO!


622

DUKASII
23/01/2004, 09:45
GIATI ..THA THA XYSO KAI TA ORGANA SE LIGO...


623

XTMPAM
23/01/2004, 10:29
ΤΟΥΜΠΕΚΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ????

hornet
23/01/2004, 12:21
ε να μην βαλω και εγω μια....


626

hornet
23/01/2004, 12:23
και παρτε και το τσιγκανολοι........
ντιπινται ντιπινται


627

DUKASII
23/01/2004, 12:27
EINAI TOYTH....


628

haskosktm
23/01/2004, 13:19
Telika ta KTM kanoun Souza!!!


629

haskosktm
23/01/2004, 13:20
Exoun frena???


630

SpyrosTDM
23/01/2004, 13:36
ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΧΑΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΞΑΝΕ.ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΣΤΟ EXTREME MADNESS? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΗΓΑΤΕ ΘΑ ΕΙΔΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο GREG JONES ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ G.M.O ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΕ STREET ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΤΣΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΑΝΣΑΡΕΤΕ.SOYZA ME KTM ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ. ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΗΚΩΣΤΕ ΚΑΝΑ 1000 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ....

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

niko13g
23/01/2004, 13:42
SOYZA ME KTM ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.
.
.
.
.
ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ !!!!!!!

ΧΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

:D

DUKASII
23/01/2004, 13:45
H SOYZA ...DEN EXEI NA KANEI ME TO MOTO!
AN XEREIS..KANEIS ME OTI KAI NA KABALAS!
KAI H SYZHTHSH DEN KLEINEI EPIDI EGOUSTARSON ESY!
KAI AN ESY EISAI MAGAS..ELA NA SOY DOSO TO KTM MOY NA KANEIS MIA SOYZA NA SE DO NA DO AN MOIAZEIS KAI ME TH GIAGIA SOY!

OSO GIA TA ARXIDIA...;;;;XRHSIMEYOYNE STH SOYZA;;;ELA;;TI;;DE TO XERA...NEA METHODOS EINAI TOYTH;;
EINAI POY LEME ARXIDATH SOYZA;;
KAI POIOS SOY EIPE ESENA ..OTI TO NA KANEIS SOYZA ME STREET EINAI DYSKOLO;;;H GIAGIA SOY;;

SOYZA EINAI DYSKOLO NA KANEIS...ME TSOPER...EKEI THELEI ARXIDIA!!

DUKASII
23/01/2004, 13:47
GIA KOITA MIA TA ARXIDIA MOY...KANOYNE GIA SOYZA..
OXI GIATI AKOYGESE KAI EIDHMON..


631

SpyrosTDM
23/01/2004, 14:16
ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΝΑ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΒΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΖΑ ΧΛΩΜΟ ΣΕ ΚΟΒΩ.

DUKASII
23/01/2004, 14:18
ΜΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΝΑ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΣΚΟΥΛΗΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΒΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΣΟΥΖΑ ΧΛΩΜΟ ΣΕ ΚΟΒΩ.

OXI NTAXEI ..DE THELO!

bikersonly
23/01/2004, 14:19
Τι σας θυμίζουν οι φωτό από τα ΚΤΜ??? Έλα ελα μη ντρέπεστε....ναι ναι αυτό είναι έλα πείτε το........ΠΕΙΤΕ ΤΟ.......ααααααααα θα το πείτε???Όχι?Αι στα διάλα!
Μαμόθρεφτα θα το πω εγώ!

Λοιπόν οι φωτό από τα Γ Κ αν Τ έ Μια σας θυμίζουν freestyle από BMX!Και γενικά όλη η μαλακία που λέγεται ΚTM μοιάζει με ΒΜΧ!

Πως να μην τον κάνεις τον ματρακά ότι θέλεις???? Χώρια που και να σου πέσει κάτω δεν τρέχει κάστανο!

Κάνουν που λέτε και αλλαγές......να έτσι :

GKLOUP!GKAN!GKLOIN (Κούμπωσε η 1η βρε...) 50χλμ....
GKLOYP!GLIK!GLLIKKK (δεν την παίρνει έλα άλλη μία GKLIIAKKSIA (Oυφ κούμπωσε και η 2α)...62χλμ πάμε και με την 3η σούζα (εδώ επικαλούμαστε όλες τις θρησκείες να πάρει την ταχύτητα) PAM PAM PAM Μου παν έλα να πάμε να δεις PAM PAM Χριστός γεννήθηκε στην άκρη της γης.....PAM PAM GKLOYP GLIN FGKLON NTAAIIN NTOYP GKRAX Axxx(Φωνητικά οδηγού) GKRRAAKSSSSS KOYMΠΩΣΕ ΡΕΕΕΕΕ!!!!! 3η κόφτη 79χλμ κοντέρ!!!!Μπράβοοοοο!!!!!

’ντε λούγκρες! Πάρτε μία μοτό που να χει 1η πάνω από 100χλμ και μετά ξαναγράψτε!ΟΥΣΤ!Γιατί αυτές οι σούζες είναι ΒΜΧ!

DUKASII
23/01/2004, 14:23
TI LES RE ANTRA...
EIMASTE KAI LOYGRES E;;


TORA NA SOY PO TI MOY THIMIZEI TO ERGALEIO SOY;

EXEI PAREI KAI OSKAR...
TON TITANIKO TON EXEIS DEI ..MIXALH;;;E MIXALH;;:D :D


MIXALHHH....TORA POY EXEI APAGOREYTIKO...TI KAAAAAAAAANEISSSSSSS;;;

bikersonly
23/01/2004, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
MIXALHHH....TORA POY EXEI APAGOREYTIKO...TI KAAAAAAAAANEISSSSSSS;;;

Σσσσσστττττ!!!!!! Είμαι παράνομος!!!χαχα! :D