PDA

View Full Version : Aποχωρηση της Ε75 ΑΠΟ ΤΗΝ Α.ΜΟΤ.Ο.Ε.



STOYBI
02/03/2010, 21:45
<<< http://www.e-75motoclub.gr/?p=934 >>>

Το αθλητικο σωματειο με τους περισσοτερους εγεγραμμενους αθλητες στην Ελλαδα αποφασισε την αποχωρηση του απο την ΑΜΟΤΟΕ με αποτελεσμα οι αθλητες του να μην γνωριζουν (καθως οι εκπροσωποι της ΑΜΟΤΟΕ ακομα σιωπουν ) αν μπορουν να γινουν δεχτοι σε αγωνες της συγκεκριμενης ομοσπονδιας...

Την ταλαιπωρια της παραπανω διαμαχης φυσικα θα την τραβηξει ο καθε αναβατης με το τρεξιμο για αλλαγη σωματειου, η να εχει το τρεξιμο και τα εξοδα, για τον καθε αγωνα, σε γιατρους για εκδοση ημερησιας λισανς....


Βαρατε ολοι μαζι την δυσμοιρη αγωνιστικη μοτοσυκλετα στην ελλαδα κυριοι να δουμε ποσο μπορει να αντεξει...!!!

Βοηθεια μας...!!!!



:yuck:

CBRIDHS
03/03/2010, 00:27
Που θα παει το θεμα με τις ομοσπονδιες γμτ μου:a29: :a29: :a29: :a29:

imitrelos
20/12/2010, 09:42
Μπουρδέλο σκέτο μετά να μην απορούμε γιατι δέν έχουμε μηχανοκίνητο αθλητισμό :evil:

Το κακό ότι 10 -20 μ@λ@κες παίζουν με τήν αγάπη μερικών χιλιάδων

AUFGEBRACHT
20/12/2010, 09:47
Από την 12η Ολομέλειας της Κ.Ε. του ΚΚΕ το '68 στη Βουδαπέστη είχαμε να ζήσουμε τέτοια αποχώρηση...

imitrelos
20/12/2010, 09:50
Πάμε για επανάσταση :wacko: :look:

camen
20/12/2010, 09:50
Γενικα,οπου ακουτε ομοσπονδια να ξερετε οτι μιλαμε για πολυ σαπια κατασταση...:yuck:
Στην μοτοσυκλετα δεν ξερω,γτ δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα αλλα αν κρινω απο την εμπειρια μου στην ποδηλασια τοτε ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ... 1000 φορες που εχανα αγωνες λογω ελλειψης αγωνιστικου δελτιου... Μιλαμε για λερες...:yuck: :yuck: :yuck:

AUFGEBRACHT
20/12/2010, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
Μπουρδέλο σκέτο μετά να μην απορούμε γιατι δέν έχουμε μηχανοκίνητο αθλητισμό :evil:

Το κακό ότι 10 -20 μ@λ@κες παίζουν με τήν αγάπη μερικών χιλιάδων

Αχ βρε φίλε,τι ψάχνεις...Έχουμε τίποτα άλλο για να έχουμε και αυτό; Εδώ δεν έχουμε οδηγική παιδεία,θα έχουμε μηχανοκίνητο αθλητισμό;;;

imitrelos
20/12/2010, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Αχ βρε φίλε,τι ψάχνεις...Έχουμε τίποτα άλλο για να έχουμε και αυτό; Εδώ δεν έχουμε οδηγική παιδεία,θα έχουμε μηχανοκίνητο αθλητισμό;;;

+650 Δυστηχώς έχεις δίκιο αλλά δέν αντέχω ρε παιδιά είναι αμαρτια

Αν και απο το χώρο του κάρτ κατι όμος σχετικό ξερώ παλικάρι (σπουδάζαμε μαζί ,που στο κάρτ αγωνιζώταν στο rotax cup (και η πλάκα μπροστα απο ενα μικρό μαυρουλι newbee ονόματος κάπος luis hamilton :bigcry: ( ναι η πλάκα ότι του είχε ρίξει στο donnighton αν θυμάμε καλα στα αυτια :bigcry: )

τώρα δέν ασχολειτε για 2 λόγους δέν είχε χορηγους ούτε κονέ με εταιρίες και στο πανελλήνιο δέν τον θέλανε γιατι οι μπαμπάδες απο κάποιους άλλους βάζανε βέτο άμα τρέξει δέν τρέχουμε και πέρνουμε και τους χορηγούς μας

golden arian
20/12/2010, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Γενικα,οπου ακουτε ομοσπονδια να ξερετε οτι μιλαμε για πολυ σαπια κατασταση...:yuck:
Στην μοτοσυκλετα δεν ξερω,γτ δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα αλλα αν κρινω απο την εμπειρια μου στην ποδηλασια τοτε ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ... 1000 φορες που εχανα αγωνες λογω ελλειψης αγωνιστικου δελτιου... Μιλαμε για λερες...:yuck: :yuck: :yuck:

+ κάτι εκατομμύρια....σε ανάλογη κατάσταση με ομοσπονδίες πολεμικών τεχνών

idomeneas
20/12/2010, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
δέν τον θέλανε γιατι οι μπαμπάδες απο κάποιους άλλους βάζανε βέτο άμα τρέξει δέν τρέχουμε και πέρνουμε και τους χορηγούς μας

εδλω είναι όλο το ζουμί...
αυτοί οι άχρηστοι με τους άχρηστους γιους έχουνε χαντακώσει την χώρα ολόκληρη...
:evil: :evil: :evil: