PDA

View Full Version : α ρε φλώροι ducatisti!!!!



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

LiakosVstrom
03/03/2010, 15:22
:rotflmao: :rotflmao:


190697

LiakosVstrom
03/03/2010, 15:23
KTM Hellas Club Vs DOC(Ducati Owners Club)

Οι φίλοι των δυο Ευρωπαϊκών κατασκευαστών ΚΤΜ και Ducati αποφάσισαν πως οι διαφορές δεν λύνονται στο δρόμο και συναντήθηκαν να αναμετρηθούν την ηλιόλουστη Κυριακή 28/02/2010 στο Paintball Arena όχι με τις μοτοσυκλέτες τους, αλλά με τα όπλα!

Η μάχη δεν άργησε να αρχίσει και οι Ducatisti αιφνιδίασαν την πορτοκαλί φυλή με δύο συνεχόμενες νίκες και τις μπίλιες να πέφτουν βροχή. Όμως οι R2R πορτοκαλί φυλή η όποια δεν έχει μάθει να χάνει, ανασυγκρότησε τις δυνάμεις της και η ισοφάριση δεν άργησε να συμβεί.

Με ανεβασμένο ηθικό τελικά η ανατροπή ήταν θέμα χρόνου και το ΚΤΜ Hellas Club σήκωσε άλλο ένα κύπελο εκπροσωπώντας αξία την βαριά κληρονομιά του εργοστασίου που διψάει για νίκες.

Τέλος σε άριστη ατμόσφαιρα το ΚΤΜ Hellas Club και το DOC ένωσαν τις δυνάμεις τους προς αναζήτηση τροφής και το μένος τους το πλήρωσαν τελικά τα αρνο-ερίφια και τα ψητοπωλεία της περιοχής!!

arxaios
03/03/2010, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
KTM Hellas Club Vs DOC(Ducati Owners Club)

Οι φίλοι των δυο Ευρωπαϊκών κατασκευαστών ΚΤΜ και Ducati αποφάσισαν πως οι διαφορές δεν λύνονται στο δρόμο και συναντήθηκαν να αναμετρηθούν την ηλιόλουστη Κυριακή 28/02/2010 στο Paintball Arena όχι με τις μοτοσυκλέτες τους, αλλά με τα όπλα!

Η μάχη δεν άργησε να αρχίσει και οι Ducatisti αιφνιδίασαν την πορτοκαλί φυλή με δύο συνεχόμενες νίκες και τις μπίλιες να πέφτουν βροχή. Όμως οι R2R πορτοκαλί φυλή η όποια δεν έχει μάθει να χάνει, ανασυγκρότησε τις δυνάμεις της και η ισοφάριση δεν άργησε να συμβεί.

Με ανεβασμένο ηθικό τελικά η ανατροπή ήταν θέμα χρόνου και το ΚΤΜ Hellas Club σήκωσε άλλο ένα κύπελο εκπροσωπώντας αξία την βαριά κληρονομιά του εργοστασίου που διψάει για νίκες.

Τέλος σε άριστη ατμόσφαιρα το ΚΤΜ Hellas Club και το DOC ένωσαν τις δυνάμεις τους προς αναζήτηση ..............................
........ ανοικτού μαγαζιού με λιπαντικά για να μπορέσουν να βάλουν λάδια και υγρά συμπλέκτη στα τριμπου..... εεεεεεεεε μηχανάκια τους, ώστε να μπορέσουν να επιστρέψουν στα σπίτια τους !!!
2-3 ακόμα αγνοούνται !!!
Φήμες λένε ότι το Guzzi-Club έχει βγει να τους βρει, αλλά απορρίπτονται καθώς είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας, μάλλον !!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sakis1098
03/03/2010, 19:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :beer: :beer:

XJR_Billy
03/03/2010, 19:58
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :bawl: :beer: :beer:

CAPPO
04/03/2010, 00:39
ΚΤΜ READY TO RACE READY TO FIGHT

sober
04/03/2010, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από CAPPO
ΚΤΜ READY TO RACE READY TO FIGHT

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :p

arxaios
04/03/2010, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :p

Εσύ τώρα τι θες εδώ ;;;
Αφού ξές ότι δεν θέλω να σε πληγώνω !!!........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tpap
04/03/2010, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από CAPPO
ΚΤΜ READY TO RACE READY TO FIGHT


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

sober
04/03/2010, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εσύ τώρα τι θες εδώ ;;;
Αφού ξές ότι δεν θέλω να σε πληγώνω !!!........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: εεεε αφου εγινα πΕρτικαλια να μην υποστηριξω τους συναδελφους ΚαΤεΜιστες?? :wacko:

ασε που η μηχανουλα μου λειτουργει ααααψογα! χεχε!! επομενως τα περι βλαβης απλα τα προσπερναω...:o ...:) :) :)

:wave2:

DUKASII
11/03/2010, 19:50
Τι έγινε εδώ ρε κορίτσια , βγήκε ο Γερμανός κ κερασε τσαγακι βουνισιο φρέσκο και το γυρίσαμε στην αρχαία ελληνική ιστορία;;πιασατε και την αξιοπιστία ... Αλλά έτσι και σπάσει οδιαολος το ποδάρι του και σας πλευρισει κανά BMV(V FOR VEDUZA...) θα κάνετε τον Ιαπωνα ΝΑΙ Η ΟΥ ρε τσαουσες;;; :rotflmao: :bawl: :lol:

p@nos
11/03/2010, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Τι έγινε εδώ ρε κορίτσια , βγήκε ο Γερμανός κ κερασε τσαγακι βουνισιο φρέσκο και το γυρίσαμε στην αρχαία ελληνική ιστορία;;πιασατε και την αξιοπιστία ... Αλλά έτσι και σπάσει οδιαολος το ποδάρι του και σας πλευρισει κανά BMV(V FOR VEDUZA...) θα κάνετε τον Ιαπωνα ΝΑΙ Η ΟΥ ρε τσαουσες;;; :rotflmao: :bawl: :lol:


δουκα υπομονη...

ετοιμαζει η bmV K1400S με 230 αλογα τροχο...θα περναει τα μπουσα σα σταματημενα απο πανω, απο κατω και απο παντου και παντα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GhostRideR_636
11/03/2010, 21:53
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sakisvolos
11/03/2010, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
KTM Hellas Club Vs DOC(Ducati Owners Club)

Οι φίλοι των δυο Ευρωπαϊκών κατασκευαστών ΚΤΜ και Ducati αποφάσισαν πως οι διαφορές δεν λύνονται στο δρόμο και συναντήθηκαν να αναμετρηθούν την ηλιόλουστη Κυριακή 28/02/2010 στο Paintball Arena όχι με τις μοτοσυκλέτες τους, αλλά με τα όπλα!

Η μάχη δεν άργησε να αρχίσει και οι Ducatisti αιφνιδίασαν την πορτοκαλί φυλή με δύο συνεχόμενες νίκες και τις μπίλιες να πέφτουν βροχή. Όμως οι R2R πορτοκαλί φυλή η όποια δεν έχει μάθει να χάνει, ανασυγκρότησε τις δυνάμεις της και η ισοφάριση δεν άργησε να συμβεί.

Με ανεβασμένο ηθικό τελικά η ανατροπή ήταν θέμα χρόνου και το ΚΤΜ Hellas Club σήκωσε άλλο ένα κύπελο εκπροσωπώντας αξία την βαριά κληρονομιά του εργοστασίου που διψάει για νίκες.

Τέλος σε άριστη ατμόσφαιρα το ΚΤΜ Hellas Club και το DOC ένωσαν τις δυνάμεις τους προς αναζήτηση τροφής και το μένος τους το πλήρωσαν τελικά τα αρνο-ερίφια και τα ψητοπωλεία της περιοχής!!

Η μόνη αναμέτρηση που μπορούν να κάνουν αυτοί μεταξύ τους στο δρόμο είναι το ποιο μαδάει περισσότερο!
Δηλαδή το ποιο θα αφήσει τις πιο πολλές βίδες στο δρόμο!! :rotflmao: :rotflmao:

sakisvolos
11/03/2010, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
δουκα υπομονη...

ετοιμαζει η bmV K1400S με 230 αλογα τροχο...θα περναει τα μπουσα σα σταματημενα απο πανω, απο κατω και απο παντου και παντα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και πόσο θα το πουλάει? κάνα 40χίλιαρο γιατί για πιο φτηνό δε το κόβω να είναι! :winka:

Allst@rf
11/03/2010, 21:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Τι έγινε εδώ ρε κορίτσια , βγήκε ο Γερμανός κ κερασε τσαγακι βουνισιο φρέσκο και το γυρίσαμε στην αρχαία ελληνική ιστορία;;πιασατε και την αξιοπιστία ... Αλλά έτσι και σπάσει οδιαολος το ποδάρι του και σας πλευρισει κανά BMV(V FOR VEDUZA...) θα κάνετε τον Ιαπωνα ΝΑΙ Η ΟΥ ρε τσαουσες;;; :rotflmao: :bawl: :lol:

ρε δούκα .είσαι άπαιχτος ρε φίλε...:rotflmao: :lol:

el patron
11/03/2010, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Η μόνη αναμέτρηση που μπορούν να κάνουν αυτοί μεταξύ τους στο δρόμο είναι το ποιο μαδάει περισσότερο!
Δηλαδή το ποιο θα αφήσει τις πιο πολλές βίδες στο δρόμο!! :rotflmao: :rotflmao: εισαι ειδικη περιπτωση εσυ ,πρεπει να κοιταχτεις ,για καλο στο λεω...

sakisvolos
11/03/2010, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
εισαι ειδικη περιπτωση εσυ ,πρεπει να κοιταχτεις ,για καλο στο λεω...

Κοίτα πως έχει η κατάσταση......κοιτάξου πρώτα εσύ και αν δεις διαφορά πες το και σε εμένα!:winka:

el patron
11/03/2010, 22:43
ασε με εμενα και πες μου κατι ,γιατι οποτε γινεται συζητηση που εχει σχεση με ευρωπαικα που δεν σε αφορουν
πεταγεσαι και λες την μπαρουφα σου μη πω τιποτα αλλο, βολεψου εσυ με τους καρκατζαλους και τις σομπες,
και μην ασχολεισαι αλλο . το ποσο ασχετος εισαι το δειχνουν τα γραφομενα σου.

sakisvolos
11/03/2010, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
ασε με εμενα και πες μου κατι ,γιατι οποτε γινεται συζητηση που εχει σχεση με ευρωπαικα που δεν σε αφορουν
πεταγεσαι και λες την μπαρουφα σου μηπω τιποτα αλλο, βολεψου εσυ με τους καρκατζαλους και τις σομπες,
και μην ασχολεισαι αλλο . το ποσο ασχετος εισαι το δειχνουν τα γραφομενα σου.

Λοιπόν μάγκα ασχολήσου με την πάρτη σου και άσε με ήσηχο εμένα οκ?
Το τι θα ποστάρω εγώ είναι δικό μου θέμα αν σ' αρέσει το διαβάζεις αν όχι μη το κοιτάς καθόλου
τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία!:wave2: :wave2:

Άντε τώρα....μπορείς να πας να κοιταχτείς!:winka:

el patron
11/03/2010, 23:13
κουβαδακια ,εχεις κανει διατριβη πανω στο θεμα, εισαι επιστημονας στους κουβαδες,ξερεις εσυ

:wave2:

sakisvolos
11/03/2010, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
κουβαδακια ,εχεις κανει διατριβη πανω στο θεμα, εισαι επιστημονας στους κουβαδες,ξερεις εσυ

:wave2:

Όλο το κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο.....τι άλλο να πω......:evil: :evil: :evil:

Ρε πάτε καλά????? Αντί να αναμτρηθούν στην πίστα αναμετρηθήκαν σε αγώνα paintball
και ρωτάς εσύ εμένα γιατί τα γράφω αυτά και μου λες να πάω να κοιταχτώ?? Εσείς να πάτε να
κοιταχτείτε κομπλεξάρες!!!

Allst@rf
11/03/2010, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Όλο το κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο.....τι άλλο να πω......:evil: :evil: :evil:

Ρε πάτε καλά????? Αντί να αναμτρηθούν στην πίστα αναμετρηθήκαν σε αγώνα paintball
και ρωτάς εσύ εμένα γιατί τα γράφω αυτά και μου λες να πάω να κοιταχτώ?? Εσείς να πάτε να
κοιταχτείτε κομπλεξάρες!!!

το χουν κάνει και αυτό ,μη αγχώνεσαι...

sakisvolos
11/03/2010, 23:56
Να αγχοθώ εγώ? Μάλλον κάτι κάνεις λάθος!:winka:

el patron
12/03/2010, 00:11
ρε δεν πηγα σε κανενα paintball, αλλα που κολαει αυτο που ειπες,δηλαδη πιο ειναι το προβλημα να πανε να παιξουν καποιοι κατι ? δεν σε καταλαβαινω,εγω σου ειπα οτι πεταγεσαι αμεσως σε οτι εχει συζητηση με ευρωπαικα και λες τα δικα
σου ,βεβαια ειναι δικαιωμα σου να λες οτι θελεις και να κανεις πλακα αλλα γινεσε γραφικος πιστεψε με .
φυσικα δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου,αλλα ξεκολα japan for ever and ever:wave2:

nickmonstro
12/03/2010, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Όλο το κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο.....τι άλλο να πω......:evil: :evil: :evil:

Ρε πάτε καλά????? Αντί να αναμτρηθούν στην πίστα αναμετρηθήκαν σε αγώνα paintball
και ρωτάς εσύ εμένα γιατί τα γράφω αυτά και μου λες να πάω να κοιταχτώ?? Εσείς να πάτε να
κοιταχτείτε κομπλεξάρες!!!

Εμεις θα παμε να κοιταχτουμε καλου κακου γιατι μπορει και να χεις δικιο αλλα αυτο το "κομπλεξαρες" δεν το καταλαβαινω...!:D

Ας υποθεσουμε λοιπον οτι εμεις οντως τελικα ειμαστε κομπλεξαρες.Αυτος ομως ο οποιος με την πρωτη ευκαιρια και σε ακυρο θεμα θα κραξει τα ευρωπαικα τι ειναι???:confused:

Μια απορια εκφραζω ετσι?



:wave2:

υ.γ.παρακαλω τον δημιουργο του thread να αλλαξει τον τιτλο σε "α ρε φλώροι ducatisti κ' KTMακηδες!!!!":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
12/03/2010, 00:14
:sad:


παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ


:sad:

kalesin
12/03/2010, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:sad:


παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ


:sad:


ω ταμπουρα ω κορες


:hypnotize

Allst@rf
12/03/2010, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Να αγχοθώ εγώ? Μάλλον κάτι κάνεις λάθος!:winka:

που λέει ο λόγος μωρέ...

Allst@rf
12/03/2010, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:sad:


παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ


:sad:

ανέπτυξε σε παρακαλώ το σκεπτικό σου...αφήσου ελεύθερη και στην ανάγκη ριξε και κανα καντήλι .που ξέρεις μπορεί με αυτό το τρόπο να την πετύχουμε την σαραντάρα...

Shaolin Monk
12/03/2010, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:sad:


παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ


:sad:


Με θεμα KTMakides vs ducatisti?

Μπαααα.... Σαν να προσπαθεις να χτυπησεις σε κεντρικο δελτιο ειδησεων σαρανταρια, εχοντας ως κεντρικο θεμα την διαμαχη ΚΚΕ μ-λ και ΑΝΤΑΡΣΥΑ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
12/03/2010, 00:59
:lol:

sakisvolos
12/03/2010, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
,αλλα ξεκολα japan for ever and ever:wave2:

Πες ότι σε πείραξε η υπογραφή μου ντε!:D :D

sakisvolos
12/03/2010, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro

.Αυτος ομως ο οποιος με την πρωτη ευκαιρια και σε ακυρο θεμα θα κραξει τα ευρωπαικα τι ειναι???:confused:
Μια απορια εκφραζω ετσι?


Κάποιος που δεν γουστάρει την κοροιδία των ευπαίων ίσως?:confused:

CAPPO
12/03/2010, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Όλο το κόμπλεξ πάνω σε έναν άνθρωπο.....τι άλλο να πω......:evil: :evil: :evil:

Ρε πάτε καλά????? Αντί να αναμτρηθούν στην πίστα αναμετρηθήκαν σε αγώνα paintball
και ρωτάς εσύ εμένα γιατί τα γράφω αυτά και μου λες να πάω να κοιταχτώ?? Εσείς να πάτε να
κοιταχτείτε κομπλεξάρες!!!

:a029: :a36: πρεπει να εισαι ντιπ για ντιπ τυρι

notakos600
12/03/2010, 04:40
Να πω και εγώ τη μαμακία μου ;
Τα ευρωπα'ι'κά είναι μηχανάκια από άλλο πλανήτη γι' αυτό και όπου σκάνε μύτη τραβάνε τα βλέματα,ακόμη και των πιο σκληροπυρηνικών τζαπάνων.
Αυτό που στοιχειώνει όλους εμάς τους υπόλοιπους είναι ο φόβος και η ανησυχία της όποιας αναξιοπιστίας τους.
Κάπως έτσι το βλέπω εγώ.
Μπορεί να χάνω την απόλυτη καύλ@ της απόκτησης ενός ευρωπα'ι'κου δηλαδή, λόγω μιας ίσως αβάσιμης και μαλ@κισμένης φοβίας μου προς αυτά, που είναι χειρότερη από την όποια αναξιοπιστία τους...

sakisvolos
12/03/2010, 07:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από CAPPO
:a029: :a36: πρεπει να εισαι ντιπ για ντιπ τυρι

Κοιτάξου στον καθρέφτη και θα δει ποιος είναι ντιπ για ντιπ τυρί και ροκφόρ μάλιστα!:winka:

:wave2: :wave2:

Shaolin Monk
12/03/2010, 07:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από CAPPO
:a029: :a36: πρεπει να εισαι ντιπ για ντιπ τυρι



:rotflmao: :rotflmao:


Γαμωτο δεν ειδα το τοπικ εγκαιρα να μπω στο Ducatisti και να τους κανω ρομπα...

Θα ηθελα να ξερω αν θα εισασταν τωρα ετοιμοι να αντιμετωπισετε ninja, εκπαιδευμενους στο katana και στο fireblade.... :rotflmao:

Dodok edessa
12/03/2010, 07:41
:a31: :a31:
ρε ..... τι παθαμε !:a021:


191485

DUKASII
12/03/2010, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:sad:


παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ


:sad: e nai re EVI afoy oti egrapsa ta koritsia to kanane gargara ta kotompeikon.

kai sy re sakis volos fmx kai ta paparia moy koynioynte..
sovara tora ti paleyeis??ti na ayta pou grafeis kala kala den exeis motosykleta kai les ta eyropaika koroidia???

kai ti komplexikoi einai kapoioi poy pigane kai pexane paintball??mpas soy pidaei ti gynaika kanas komplexikos re sy palikari??:rolleyes:


eipame BMV!!!:rotflmao: :lol:

LiakosVstrom
12/03/2010, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:sad:
παλιοτερα με τετοιο τιτλο τωρα θα μετρουσαμε 40 σελ
:sad:

κάτσε να σας φτιάξω...



που είστε πάιδες.... τι να μας πούνε τα τριμπούρδελά σας....
το V-strom έχει 340 τελική και τα καλύτερα φρένα της αγοράς!!!!

DUKASII
12/03/2010, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
κάτσε να σας φτιάξω...



που είστε πάιδες.... τι να μας πούνε τα τριμπούρδελά σας....
το V-strom έχει 340 τελική και τα καλύτερα φρένα της αγοράς!!!! τη πρωτη φορα που οδηγησα στρομα..και μαλιστα το 1000..μολις πατησα φρενο πρωτη φορα..πηρα τετοια τρομαρα που παραλιγο να πηδηξω..:rotflmao: :lol:

p@nos
12/03/2010, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κάποιος που δεν γουστάρει την κοροιδία των ευπαίων ίσως?:confused:


ρε σακη, ποια ακριβως κοροιδια?

:confused: :confused: :confused:

el patron
12/03/2010, 11:41
δεν γουσταρει να το κοροιδευουν εννουσε οι ευρωπαιοι ρε :lol: :lol:

p@nos
12/03/2010, 11:44
ρε σακη, τραβα σε καμια hellinmoto και ζητα να σου δωσουν κανα μηχανακι να νιωσεις λιγο...ελεος πια...

πηγαινε για βολτα απλα, και μετα μπες και ξαναγραψε εδω εντυπωσεις...

el patron
12/03/2010, 11:53
Δεν πιανει τιποτα ευρωπαικο , να φανταστεις οτι κυκλοφορει με κιμονο και παντοφλα,
τρωει νιγκιρι σουσι , βλεπει μονο magna cartoon, και μεθαει με σακε:p

p@nos
12/03/2010, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
Δεν πιανει τιποτα ευρωπαικο , να φανταστεις οτι κυκλοφορει με κιμονο και παντοφλα,
τρωει νιγκιρι σουσι , βλεπει μονο magna cartoon, και μεθαει με σακε:p



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CAPPO
12/03/2010, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
Δεν πιανει τιποτα ευρωπαικο , να φανταστεις οτι κυκλοφορει με κιμονο και παντοφλα,
τρωει νιγκιρι σουσι , βλεπει μονο magna cartoon, και μεθαει με σακε:p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: θεος

sakisvolos
12/03/2010, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

kai sy re sakis volos fmx kai ta paparia moy koynioynte..
sovara tora ti paleyeis??ti na ayta pou grafeis kala kala den exeis motosykleta kai les ta eyropaika koroidia???



Πότε μωρέ είπα εγώ ότι έχω μοτοσυκλέτα??:confused: Παπί λέω ότι έχω! :winka:

sakisvolos
12/03/2010, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε σακη, ποια ακριβως κοροιδια?

:confused: :confused: :confused:

Είναι πολύ υπερτιμημένα γι' αυτό που προσφέρουν τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα βλέπε ΚΤΜ
το περασμένο καλοκαίρι το 990 ADV στη γερμανία το πούλαγαν 9500? κι εδώ είχε κάνα δυο χιλιάρικα παραπάνω! :winka:

Και ακόμα περισσότερο είναι υπερτιμημένα τα ανταλλακτικά τους να μη μπούμε σε λεπτομέρειες τώρα ο νοων νοωήτω!


Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε σακη, τραβα σε καμια hellinmoto και ζητα να σου δωσουν κανα μηχανακι να νιωσεις λιγο...ελεος πια...

πηγαινε για βολτα απλα, και μετα μπες και ξαναγραψε εδω εντυπωσεις...

Οοοοοοοοοοχι προτιμώ να μείνω με το παπί μου! Και που 'σαι ρε Πάνο μια χαρά νιώθω!

sakisvolos
12/03/2010, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
Δεν πιανει τιποτα ευρωπαικο , να φανταστεις οτι κυκλοφορει με κιμονο και παντοφλα,
τρωει νιγκιρι σουσι , βλεπει μονο magna cartoon, και μεθαει με σακε:p

Το καθρέφτη κοίταζες όταν τα έγραφες αυτά ε??:D :D :D

nickmonstro
12/03/2010, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Είναι πολύ υπερτιμημένα γι' αυτό που προσφέρουν τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα βλέπε ΚΤΜ
το περασμένο καλοκαίρι το 990 ADV στη γερμανία το πούλαγαν 9500? κι εδώ είχε κάνα δυο χιλιάρικα παραπάνω! :winka:


Δεν ειναι παλι λιγο ασχετο αυτο που λες?Δηλ. οκ επειδη δεν ξερω τις τιμες ισως εχεις δικιο οτι η εδω αντιπροσωπειες των ευρωπαικων κοροιδευουν τον κοσμο.Πιστευεις ομως οτι αυτος ειναι ο λογος που τα ευρωπαικα δεν αξιζουν?Με εχεις μπερδεψει παντως....:confused:

Ας πουμε...κατα την γνωμη σου το Varadero το θεωρεις καλυτερη μοτοσυκλετα απο το 990ADV που ανεφερες παραπανω?

Απλα προσπαθω να σε καταλαβω!:lol:

p@nos
12/03/2010, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Είναι πολύ υπερτιμημένα γι' αυτό που προσφέρουν τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα βλέπε ΚΤΜ
το περασμένο καλοκαίρι το 990 ADV στη γερμανία το πούλαγαν 9500? κι εδώ είχε κάνα δυο χιλιάρικα παραπάνω! :winka:

Και ακόμα περισσότερο είναι υπερτιμημένα τα ανταλλακτικά τους να μη μπούμε σε λεπτομέρειες τώρα ο νοων νοωήτω!




καλα η τιμη ειναι το προβλημα?

σε μεταχειρισμενα μια χαρα τιμες εχουν...

και τα ανταλλακτικα τους εχουν την ιδια τιμη με τα γιαπωνεζικα...ελεος μη μιλας για ανταλλακτικα...χειρωτερος στα ανταλλακτικα απο το σαρακακη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

sakisvolos
12/03/2010, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Δεν ειναι παλι λιγο ασχετο αυτο που λες?Δηλ. οκ επειδη δεν ξερω τις τιμες ισως εχεις δικιο οτι η εδω αντιπροσωπειες των ευρωπαικων κοροιδευουν τον κοσμο.Πιστευεις ομως οτι αυτος ειναι ο λογος που τα ευρωπαικα δεν αξιζουν?Με εχεις μπερδεψει παντως....:confused:

Ας πουμε...κατα την γνωμη σου το Varadero το θεωρεις καλυτερη μοτοσυκλετα απο το 990ADV που ανεφερες παραπανω?

Απλα προσπαθω να σε καταλαβω!:lol:

Ο βασικός λόγος που δεν αξίζει να πάρεις ευρωπαϊκό (γνώμη μου) πάντα είναι ότι τουλάχιστον
οι εδώ αντιπροσωπείες είναι απλά απαράδεκτες!
Οι μοτοσυκλέτες πωλούνται πολύ πιο ακριβά και αν χρειαστείς και υποστήριξη εκεί την έβαψες!
Φίλος με απρίλια περίμενε κάτι μήνες για μια μανέτα!
Τα αναλώσιμα κι αυτά πανάκριβα είναι!

Όπως είπα είναι γνώμη μου αυτή και τη λέω όποιος κατάλαβε οκ όποιος όχι με τις υγείες του! :wave2: :wave2:

nickmonstro
12/03/2010, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Ο βασικός λόγος που δεν αξίζει να πάρεις ευρωπαϊκό (γνώμη μου) πάντα είναι ότι τουλάχιστον
οι εδώ αντιπροσωπείες είναι απλά απαράδεκτες!
Οι μοτοσυκλέτες πωλούνται πολύ πιο ακριβά και αν χρειαστείς και υποστήριξη εκεί την έβαψες!
Φίλος με απρίλια περίμενε κάτι μήνες για μια μανέτα!
Τα αναλώσιμα κι αυτά πανάκριβα είναι!

Όπως είπα είναι γνώμη μου αυτή και τη λέω όποιος κατάλαβε οκ όποιος όχι με τις υγείες του! :wave2: :wave2:

Δηλαδη για να συνοψισουμε θεωρεις τα ευρωπαικα μια χαρα μοτοσυκλετες απλα εδω στο Ελλαντα ειναι σχετικα ακριβες και υπερτιμημενες?

sakisvolos
12/03/2010, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
καλα η τιμη ειναι το προβλημα?

Εσύ τι λες δεν είναι πρόβλημα η τιμή εσύ στο δρόμο τα βρίσκεις τα ευρώ?:confused: :confused:


Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
..χειρωτερος στα ανταλλακτικα απο το σαρακακη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Υπάρχει αμε πως δεν υπάρχει...ρώτα να μάθεις πόσο κάνει ο ένας μόνο κύλινδρος από το 950 adv
και μετά τα λέμε.........α και μη μου πεις για ρεκτιφιέ είναι νικασίλ και δεν γίνεται!:bigcry:

sakisvolos
12/03/2010, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
Δηλαδη για να συνοψισουμε θεωρεις τα ευρωπαικα μια χαρα μοτοσυκλετες απλα εδω στο Ελλαντα ειναι σχετικα ακριβες και υπερτιμημενες?

Κάπως έτσι είναι έχω πει στο παρελθόν ότι γλυκοκοιτάζω πολλά ευρωπαϊκά και ένα εξ αυτών
είναι το caponord της aprilia αλλά όταν βλέπω από γνωστούς τι πληρώνουν για ανταλλακτικά
και το πόσο περιμένουν να τους τα φέρουν λέω άστο! :winka:

p@nos
12/03/2010, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Εσύ τι λες δεν είναι πρόβλημα η τιμή εσύ στο δρόμο τα βρίσκεις τα ευρώ?:confused: :confused:




παρε μεταχειρισμενο, τα βρισκεις σε σουπερ τιμες



Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos



Υπάρχει αμε πως δεν υπάρχει...ρώτα να μάθεις πόσο κάνει ο ένας μόνο κύλινδρος από το 950 adv
και μετά τα λέμε.........α και μη μου πεις για ρεκτιφιέ είναι νικασίλ και δεν γίνεται!:bigcry:


σου το ξαναπα...ακριβοτερος αντιπροσωπος απο το σαρακακη στην ελλαδα δεν υπαρχει...δες τους καταλογους του και μετα τα ξαναλεμε...
και ολοι οι αντιπροσωποι ειναι ακριβοι...η μοτοδυναμικη που ειναι τοπ δεν εχει καλυτερες τιμες...οτι χρειαστηκα για το ΧΤ μεταχειρισμενο το πηρα...


επισης, σε ολες τις μηχανες οι κυλινδροι ειναι ακριβοι...για πες ας πουμε στο βαραντερο ποσα θελει ο σαρακακης για τον κυλινδρο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

p@nos
12/03/2010, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κάπως έτσι είναι έχω πει στο παρελθόν ότι γλυκοκοιτάζω πολλά ευρωπαϊκά και ένα εξ αυτών
είναι το caponord της aprilia αλλά όταν βλέπω από γνωστούς τι πληρώνουν για ανταλλακτικά
και το πόσο περιμένουν να τους τα φέρουν λέω άστο! :winka:



ωραια μην παρεις απριλια...εχει απο τις χειροτερες αντιπροσωπιες στην ελλαδα...οι επιλογες ειναι παρα πολλες

nickmonstro
12/03/2010, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κάπως έτσι είναι έχω πει στο παρελθόν ότι γλυκοκοιτάζω πολλά ευρωπαϊκά και ένα εξ αυτών
είναι το caponord της aprilia αλλά όταν βλέπω από γνωστούς τι πληρώνουν για ανταλλακτικά
και το πόσο περιμένουν να τους τα φέρουν λέω άστο! :winka:

Οκ ρε φιλαρακι σε καταλαβα!

:beer: :beer: :beer:

Παντως μην νομιζεις οτι δεν ειμαι παθων στο θεμα με τα ανταλλακτικα και αναφερομαι στον χρονο παραδοσης τους.Δεν ξερω τι παιζει με αλλες αντιπροσωπειες αλλα σε οτι εχει να κανει με hellinmoto εδω σου δινω ενα point.:lol:

:wave2:

sakisvolos
12/03/2010, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
...για πες ας πουμε στο βαραντερο ποσα θελει ο σαρακακης για τον κυλινδρο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σίγουρα πιο λίγα από την ΚΤΜ που θέλει για το 950adv 750? για τον κάθε ένα κύλινδρο
μόνο κύλινδρο ΧΩΡΙΣ πιστόνι αυτό κάνει άλλα 300? έκαστο τις έχω φρέσκες τις τιμές
έκανε ανακατασκευή κινητήρα γνωστός μου αθηναίος!

Α και που 'σαι για το βαρκαντέρο που λες δίνει oversise πιστόνι για ρεκτιφιέ με κάνα 150άρι
κομπλέ με ελατήρια και πείρο !

Οπότε είναι λίγο άκυρη η σύγκριση σου! :winka:

p@nos
12/03/2010, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Σίγουρα πιο λίγα από την ΚΤΜ που θέλει για το 950adv 750? για τον κάθε ένα κύλινδρο
μόνο κύλινδρο ΧΩΡΙΣ πιστόνι αυτό κάνει άλλα 300? έκαστο τις έχω φρέσκες τις τιμές
έκανε ανακατασκευή κινητήρα γνωστός μου αθηναίος!

Α και που 'σαι για το βαρκαντέρο που λες δίνει oversise πιστόνι για ρεκτιφιέ με κάνα 150άρι
κομπλέ με ελατήρια και πείρο !

Οπότε είναι λίγο άκυρη η σύγκριση σου! :winka:


ακυρο ειναι αυτο που λες γιατι μιλαμε για κυλινδρο, και εσυ λες για πιστονι...

:winka:

sakisvolos
12/03/2010, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ακυρο ειναι αυτο που λες γιατι μιλαμε για κυλινδρο, και εσυ λες για πιστονι...

:winka:

Κάτι δεν κατάλαβες καλά.....άμα φθαρεί ο κύλινδρος και αρχίσουν να περνάνε καυσαέρια στο κάρτερ
ο κύλινδρος είναι άχρηστος
Πρέπει ή να γίνει ρεκτιφιέ με oversise πιστόνι (κάτι που στο 950-990 δεν γίνεται λόγω ότι ο κύλινδρος είναι αλουμινένιος με επίστρωση νικασίλ)!
Στο βαραντέρο όμως που είναι μεν αλουμινένιος ο κύλινδρος αλλά με μαντεμένιο χιτώνιο μέσα
γίνεται ρεκτιφιέ και ξαναδουλεύει μια χαρά!

Αρα τι είναι φτηνότερο;; να δώσεις 1400? για δυο κυλίνδρους και 600? για δύο πιστόνια 2000? το σύνολο
ή να δώσεις 300? για δύο πιστόνια και από 50? στο ρεκτιφιέ για κάθε κύλινδρο (και πάρα πολλά λέω)
το σύνολο 400? τι είναι πιο οικονομικό???

Βλέπεις ότι εσύ είσαι ο άκυρος???:confused: :confused:

Υ.Γ. Και μην αναφερθούμε στο πόσα χιλιόμετρα βγάζει το ένα και πόσα το άλλο (δε λεω για τελική ταχύτητα για το πόσα διανύουν μέχρι να χαλάσουν)
γιατί τότε είναι απλά
χαώδης η διαφορά!:winka:

p@nos
12/03/2010, 18:32
καλα ρε σακη, βαζεις κριτηριο κατι που μπορει κααααααποτε να χρειαστεις?

αμα το παμε ετσι, οι νικασιλ κιλυνδροι δε παθαινουν τιποτα, και θεωρητικα ουτε τα πιστονια...και οποια φθορα οφειλεται στην κακη χρηση...




που σαι, μην παρεις βαραντερο γιατι οι εξατμισεις του κανουν 3 χιλιαρικα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
12/03/2010, 19:00
Δε ξερω τι λετε εσεις αλλα οτι εχω χρειαστει μεχρι τωρα για το ΚΤΜ,ακομη και ακυρα πραγματα ,9 στις 10 φορες τα ειχε ετοιμοπαραδοτα η ΚΤΜ.Κ αν δεν τα ειχε μου τα εχει φερει σε 3-4 μερες max...

Ειχα και yamaha πριν και θυμαμαι την τελεια εξυπηρετηση της αντιπροσωπιας:yuck: :yuck: :yuck:

Τωρα τι χαλαει,τι δε χαλαει δε ξερω...
Ξερω το χαμογελο που εχω οταν καβαλαω την Ισιδωρα...:winka:


:beer: :beer: :beer:

sakisvolos
12/03/2010, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

αμα το παμε ετσι, οι νικασιλ κιλυνδροι δε παθαινουν τιποτα, και θεωρητικα ουτε τα πιστονια..

Πρακτικά όμως λιώνουν! :D

sakisvolos
12/03/2010, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen

Ξερω το χαμογελο που εχω οταν καβαλαω την Ισιδωρα...:winka:


:beer: :beer: :beer:

Ρε τη βάφτισες τη μηχανή? :confused: :confused:

camen
12/03/2010, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Ρε τη βάφτισες τη μηχανή? :confused: :confused:


Απο παντα τις ονομαζω...Ειναι μια ιδιαιτερη σχεση...:winka:
Πριν ηταν η Σισσυ,τωρα η Ισιδωρα μετα θα δουμε...:D :D :D

sakisvolos
12/03/2010, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Απο παντα τις ονομαζω...Ειναι μια ιδιαιτερη σχεση...:winka:
Πριν ηταν η Σισσυ,τωρα η Ισιδωρα μετα θα δουμε...:D :D :D

Χα χα σωστός! :D

Tpap
12/03/2010, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Ο βασικός λόγος που δεν αξίζει να πάρεις ευρωπαϊκό (γνώμη μου) πάντα είναι ότι τουλάχιστον
οι εδώ αντιπροσωπείες είναι απλά απαράδεκτες!
Οι μοτοσυκλέτες πωλούνται πολύ πιο ακριβά και αν χρειαστείς και υποστήριξη εκεί την έβαψες!
Φίλος με απρίλια περίμενε κάτι μήνες για μια μανέτα!
Τα αναλώσιμα κι αυτά πανάκριβα είναι!

Όπως είπα είναι γνώμη μου αυτή και τη λέω όποιος κατάλαβε οκ όποιος όχι με τις υγείες του! :wave2: :wave2:

Ρε σύ Σάκη, χαλλλάρωσε και μην τα ισοπεδώνεις όλα.

Δεν φκιάνουν μόνον οι ιάπωνες μηχανάκια. :wave2:

Ούτε όλες οι γιουρωπαικές αντιπροσωπίες είναι έτσι όπως λες. :wave2:

Τις ταμπέλες τις έχετε στην κωλότσεπη μΕ φαίνεστΕ. Ως συνήθως.

sakisvolos
12/03/2010, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Ρε σύ Σάκη, χαλλλάρωσε και μην τα ισοπεδώνεις όλα.

Δεν φκιάνουν μόνον οι ιάπωνες μηχανάκια. :wave2:

Ούτε όλες οι γιουρωπαικές αντιπροσωπίες είναι έτσι όπως λες. :wave2:

Τις ταμπέλες τις έχετε στην κωλότσεπη μΕ φαίνεστΕ. Ως συνήθως.

Δεν ισοπεδώνω τίποτα φίλε Τάσο και ούτε νομίζω έγραψα κάπου ότι μόνο οι ιάπωνες φτιάχνουν μηχανάκια!

Δες το παρακάτω που έγραψα σε προηγούμενο πόστ μου...


Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Όπως είπα είναι γνώμη μου αυτή και τη λέω όποιος κατάλαβε οκ όποιος όχι με τις υγείες του! :wave2: :wave2:

Φιλικά πάντα... :wave2: :wave2: :wave2:

DUKASII
13/03/2010, 09:26
Μάλιστα ...άλλος ένας ευχαριστημενος από την αντιπροσωπεία της χοντα στην Ελλάδα!! Κοροϊδία τα ευρωπαϊκά !! Και οι οι αντιπροσωπείες τους! Τσάμπα το βαραντερο! Ακριβό το κτμ και τα λοιπά! Και αυτή η κοροϊδία συνεχίζετε e sakis?? ξεσκεπασε τους ρε Λιακοπουλε του Βόλου δείξε μας τις γνώσεις σου από τις μυστικές συμφωνίες και τις πλεκτανες των ευρωπαίων κατασκευαστών ! Σε εκλιπαρω σώσε μας από τη πλεκτανη...πες μας και αλλά εξήγησε μας..

Allst@rf
13/03/2010, 15:06
ρε παιδιά ,έχει δίκιο ο ανθρώπος μην παίρνετε ευρωπαϊκα,χαλάνε,χάλια αντιπροσωπείς,ακριβά ανταλλακτικά...πάρτε το χαμπάρι κορόιδο μας έπιασαν με τις δήθεν γεωμετρίες τούς,τους ψόφιούς κινητήρες και τις αναρτήσεις βάρκα γιαλό...

nickmonstro
13/03/2010, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
ρε παιδιά ,έχει δίκιο ο ανθρώπος μην παίρνετε ευρωπαϊκα,χαλάνε,χάλια αντιπροσωπείς,ακριβά ανταλλακτικά...πάρτε το χαμπάρι κορόιδο μας έπιασαν με τις δήθεν γεωμετρίες τούς,τους ψόφιούς κινητήρες και τις αναρτήσεις βάρκα γιαλό...

Οκ,απο εμενα λοιπον τερμα.....ΤΕΛΟΣ τα ευρωπαικα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sakisvolos
13/03/2010, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Ακριβό το κτμ και τα λοιπά! Και αυτή η κοροϊδία συνεχίζετε e sakis?? ξεσκεπασε τους ρε Λιακοπουλε του Βόλου

Λιακόπουλος ε? Καλά θα δεις σε λιγάκι ποιος είναι ο Λιακόπουλος εγώ ή εσύ??

Λοιπόν επίσημη τιμή της ελληνικής αντιπροσωπείας για το ΚΤΜ 990 adventure R μοντέλο του '09
για το έτος 2010 είναι μόλις 15490? το ίδιο μοντέλο στην αμερική πωλείτε από την επίσημη
αντιπροσωπεία αντί του ποσού των 15498$ που το ποσό αυτό σε ευρώ είναι με την τωρινή ισοτιμία
11312.40? είναι το ίδιο μοντέλο με τον ίδιο εξοπλισμό ιπποδύναμη κτλ!
Η διαφορά της τιμής είναι 4177,6? μικρή ε? Να πω ότι στην αμερική άμα βάλεις άλλα 2300?
δηλαδή τα 15490? που θέλει ο έλληνας + άλλα 2300? παίρνεις και το 990adv R και το 690 του '08
δύο σε ένα ΔΥΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ενώ στο ελλάντα παίρνεις μόνο τη μια και τη
χρυσοπληρώνεις και στα σέρβις!
Τι λες φανταστικέ συμφορουμίτη λέω ψέμματα? Είναι αποκυήματα της φαντασίας μου αυτά?
Αν αυτό δεν είναι κοροϊδία τότε τι είναι? :confused: :confused: :confused:

Μην βάλω και τις τιμές των γνήσιων ανταλλακτικών να δεις διαφορές να κλάψεις!
Κάπου μέσα στο φόρουμ αυτό διάβασα ότι κάποιος πλήρωσε για ένα 690 175? πρώτο σέρβις
των 1000km τσάμπα πράμα ε? Δηλαδή στο σέρβις των 15000km πόσα θα θέλει καμιά χιλιάδα ευρω?
Ε! και πάλι τσάμπα θα είναι ΚΤΜ είναι άλλωστε τα γκάζια βλέπεις!


Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Σε εκλιπαρω σώσε μας από τη πλεκτανη...


Ειδικά εσύ δε σώζεσαι με τίποτα μα με τίποτα λέμε...για σκέψου λιγάκι ποιος είναι ο Λιακόπουλος εγώ ή εσύ??

Α! δε με λες? Είναι αλήθεια ότι με το ντιούκ που είχες ότι δεν ξεμύτισες ΠΟΤΕ από την Αθήνα?
Φοβοσουν μη το πάρεις ανά χείρας?
Μη ρωτήσεις που το διάβασα αυτό....ξέρεις στο θρεντάκι που άνοιξες με τίτλο ''θα το κάψει το τζίξερ ο DUKAS? ) εκεί το διάβασα αληθεύει αυτό??? :confused: :bigcry: :confused:

Υ.Γ. Κοιτάξου λιγάκι σε ένα καθρέφτη και θα δεις τον Λιακόπουλο! :winka: :winka: :winka:

DUKASII
13/03/2010, 23:15
Ποτέ φίλε
αστά μια φορά τα πέρασα κατα λάθος
.. Και μη φανταστείς ε.. Τα πρώτα λέω εδώ
Αττική οδό
..
450
μέτρα Απο συνεργείο κτμ ... Και που λες από τη τρομάρα που πήρα σταμάτησα και το τσουλησα σβηστο πάλι έξω απο την Εθνική..
και
έτσι που λες η κτμ ε;;

Να σε πω ...
Έμαθα ότι εκτός της κτμ ..εδώ στην
Ελλάδα είναι πιο ακριβώς και ο καφές από τι στα ξένα ... Για κανε καμία ερευνα ρε ΛΙακοπουλε και
για τουτους που μας κοροϊδεύουν και δε λέει κανείς τίποτα..χρόνια τώρα..

Allst@rf
13/03/2010, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Λιακόπουλος ε? Καλά θα δεις σε λιγάκι ποιος είναι ο Λιακόπουλος εγώ ή εσύ??

Λοιπόν επίσημη τιμή της ελληνικής αντιπροσωπείας για το ΚΤΜ 990 adventure R μοντέλο του '09
για το έτος 2010 είναι μόλις 15490 το ίδιο μοντέλο στην αμερική πωλείτε από την επίσημη
αντιπροσωπεία αντί του ποσού των 15498$ που το ποσό αυτό σε ευρώ είναι με την τωρινή ισοτιμία
11312.40 είναι το ίδιο μοντέλο με τον ίδιο εξοπλισμό ιπποδύναμη κτλ!
Η διαφορά της τιμής είναι 4177,6 μικρή ε? Να πω ότι στην αμερική άμα βάλεις άλλα 2300
δηλαδή τα 15490 που θέλει ο έλληνας + άλλα 2300 παίρνεις και το 990adv R και το 690 του '08
δύο σε ένα ΔΥΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ενώ στο ελλάντα παίρνεις μόνο τη μια και τη
χρυσοπληρώνεις και στα σέρβις!
Τι λες φανταστικέ συμφορουμίτη λέω ψέμματα? Είναι αποκυήματα της φαντασίας μου αυτά?
Αν αυτό δεν είναι κοροϊδία τότε τι είναι? :confused: :confused: :confused:

Μην βάλω και τις τιμές των γνήσιων ανταλλακτικών να δεις διαφορές να κλάψεις!
Κάπου μέσα στο φόρουμ αυτό διάβασα ότι κάποιος πλήρωσε για ένα 690 175 πρώτο σέρβις
των 1000km τσάμπα πράμα ε? Δηλαδή στο σέρβις των 15000km πόσα θα θέλει καμιά χιλιάδα ευρω?
Ε! και πάλι τσάμπα θα είναι ΚΤΜ είναι άλλωστε τα γκάζια βλέπεις!



Ειδικά εσύ δε σώζεσαι με τίποτα μα με τίποτα λέμε...για σκέψου λιγάκι ποιος είναι ο Λιακόπουλος εγώ ή εσύ??

Α! δε με λες? Είναι αλήθεια ότι με το ντιούκ που είχες ότι δεν ξεμύτισες ΠΟΤΕ από την Αθήνα?
Φοβοσουν μη το πάρεις ανά χείρας?
Μη ρωτήσεις που το διάβασα αυτό....ξέρεις στο θρεντάκι που άνοιξες με τίτλο ''θα το κάψει το τζίξερ ο DUKAS? ) εκεί το διάβασα αληθεύει αυτό??? :confused: :bigcry: :confused:

Υ.Γ. Κοιτάξου λιγάκι σε ένα καθρέφτη και θα δεις τον Λιακόπουλο! :winka: :winka: :winka:

στη θέση σου δε θα έπαιζα και πολύ με φαινόμενο DUΚΑSII...

Εντω μεταξύ τι πας και υποστηρίζεις τα απόστηρίκτα,αφού σε κραξαμε όλοι.τι περιμένεις δηλαδή ξαφνικά αύριο το πρωί να γεμίσουμε τις αγγελίες του φόρουμ με τα ευρωπαικα μας και να το "γυρίσουμε" στα τζαπονια...

camen
13/03/2010, 23:24
Ρε παιδια να πω την μαυρη μου αληθεια αυτη την μανεια των Ελληνων να βαζουν ταμπελες στα παντα την εχω συχαθει.Αργες-γρηγορες μηχανες/χαλανε-δεν χαλανε/ειναι φθηνες-ειναι ακριβες κλπ κλπ...:rolleyes:

Οτι γουσταρει ο καθενας παιρνει,οσο θελει το πληρωνει και οσο θελει το χαιρεται...:winka:

Και για να μιλησω για τον εαυτο μου,τα 15000Ε για το 990R αν τα ειχα θα τα εδινα με ολη μου την καρδια:D Κ δεν θα σκεφτομουν καν οτι εξω μπορει να εχει 2-3-4 χιλαρικα λιγοτερο.

Ειναι τι γουσταρει ο καθενας και την τον κανει ευτυχισμενο νομιζω...

:beer: :beer: :beer:

sakisvolos
13/03/2010, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
στη θέση σου δε θα έπαιζα και πολύ με φαινόμενο DUΚΑSII...

Εντω μεταξύ τι πας και υποστηρίζεις τα απόστηρίκτα,αφού σε κραξαμε όλοι.τι περιμένεις δηλαδή ξαφνικά αύριο το πρωί να γεμίσουμε τις αγγελίες του φόρουμ με τα ευρωπαικα μας και να το "γυρίσουμε" στα τζαπονια...

Κάτι δεν κατάλαβες καλά κι εσύ ούτε είπε να πουλήσετε τις μηχανές σας ούτε τίποτα σχετικό συ είπας!

Τώρα κατά πόσο υποστηρίζω τα ανυποστήρικτα υπάρχουν και λινκς ψάξε το λιγάκι και θα δεις!
Δες λίγο τις τιμές σε άλλες χώρες και θα δεις από μικρές εως μεγάλες διαφορές στην τιμή αυτό για μένα
είναι κοροϊδία απλά κι ωραία! Εσύ αφού το γουστάρεις πάρτο !
Αλλά μην προσπαθείς να με πείσεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις...είναι πολύ υπερτιμημένα σου αρέσει
ή όχι!

Αλλά η αλήθεια πονάει έτσι είναι!:smokin:

Υ.Γ. Ότι είναι φαινόμενο ο DUKASII είναι γεγονός! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

camen
13/03/2010, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κάτι δεν κατάλαβες καλά κι εσύ ούτε είπε να πουλήσετε τις μηχανές σας ούτε τίποτα σχετικό συ είπας!

Τώρα κατά πόσο υποστηρίζω τα ανυποστήρικτα υπάρχουν και λινκς ψάξε το λιγάκι και θα δεις!
Δες λίγο τις τιμές σε άλλες χώρες και θα δεις από μικρές εως μεγάλες διαφορές στην τιμή αυτό για μένα
είναι κοροϊδία απλά κι ωραία! Εσύ αφού το γουστάρεις πάρτο !
Αλλά μην προσπαθείς να με πείσεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις...είναι πολύ υπερτιμημένα σου αρέσει
ή όχι!

Αλλά η αλήθεια πονάει έτσι είναι!:smokin:

Υ.Γ. Ότι είναι φαινόμενο ο DUKASII είναι γεγονός! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εγω δεν καταλαβαινω γτ τα ΚΤΜ και τα BMW σε ολη την Ευρωπη τα λατρευουν και μονο στο Ελλαντα τα συχαινοσαστε???

Μηπως επειδη ο Ελληνας εχει το κακο κουσουρι του:"Μου ειπαν...,ακουσα...,ενας τριτος ξαδερφος του αδερφου της θειας μου επαθε εκεινο και το αλλο... " κλπ κλπ???

Μηπως γτ οι συγκεκριμενες αντιπροσωπειες στην Ελλαδα δεν φροντισαν να προστατευσουν τα προιοντα τους απο τις κακες γλωσσες???

Κ Σακη,αν τα ΚΤΜ/DUCATI/BMW με το στησιμο,τα περιφερειακα και το design τους δεν αξιζουν τα λεφτα τους τοτε ποια τα αξιζουν ρε πουστη μου:confused: :rolleyes:

Απο περιεργεια ενα FMX κουτας-αντιπροσωπειας ποσο εχει ρε αγορινα???

DUKASII
13/03/2010, 23:43
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και τις γνώσεις σου..κατέληξαν ότι έχεις δίκιο .. Και θα πάω να πάρω καινούριο το xr 650 με 9500
ευρωπουλα γιατί ταξιζει τα λεφτά του , ότι πλερωνεις περνεις , η χοντα δεν είναι κοροϊδία.. Τα ανταλλακτικά της υπάρχουν και στα
περίπτερα ,φθηνά, παντα δίπλα μας κτλ..

Ρε συ σε ξαναρωτησα κ πιο πριν και άλλες
φορές ..


ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;:rotflmao: :lol: :bawl:

sakisvolos
13/03/2010, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Εγω δεν καταλαβαινω γτ τα ΚΤΜ και τα BMW σε ολη την Ευρωπη τα λατρευουν και μονο στο Ελλαντα τα συχαινοσαστε???


Το πόιντ της κουβέντας (αν και είναι πολύ οφ τόπικ) δεν είναι ρε Θωμά ότι τα σιχαινόμαστε απλά ότι είναι υπερτιμημένα και
πολύ ακριβοσυντήρητα και το θέλετε ή όχι είναι και αρκετά πιο ζημιάρικα!

camen
13/03/2010, 23:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Το πόιντ της κουβέντας (αν και είναι πολύ οφ τόπικ) δεν είναι ρε Θωμά ότι τα σιχαινόμαστε απλά ότι είναι υπερτιμημένα και
πολύ ακριβοσυντήρητα και το θέλετε ή όχι είναι και αρκετά πιο ζημιάρικα!

Στην Ελλαδα ολα υπερτιμημενα ειναι...Κρανοι,μπουφαν τα παντα οποτε δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

Ακριβοσυντηρητα ομως θα διαφωνησω...:nono: :nono: :nono:
Τα σερβις δεν ειναι ακριβα!!!Απλα ειναι πιο συχνα και αυτο κανει την διαφορα. Αλλα δεν νομιζω οτι θα νοιαξει κανεναν οταν καβαλα ενα ΚΤΜ αν θα δωσεις και 200-300Ε παραπανω σε εναν χρονο...

Το ποσο στοιχιζει πραγματικα ενα σερβις και ποσο ζητανε καποια μαστορια ας μην το πιασουμε καλυτερα...:yuck:

Θα μου πεις ποσο εχει το FMX???:look:

sakisvolos
13/03/2010, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen

Θα μου πεις ποσο εχει το FMX???:look:

Πόσο έχει ποιό? Το Σερβις του?:confused:

camen
13/03/2010, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Πόσο έχει ποιό? Το Σερβις του?:confused:

Ποσο εχει ενα FMX να το παρεις καινουργιο βρε...:D

DUKASII
13/03/2010, 23:58
Τώρα γιατί γίνεσαι
κακός ΕΣΥ ... Θες να τον βάλω μετά να
μας δικαιολογεί ευρώ την αξία από το μπρικι του;;; :D

sakisvolos
14/03/2010, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ποσο εχει ενα FMX να το παρεις καινουργιο βρε...:D

Η τελαιυταία τιμή που είχε όταν ήταν καινούργιο ήταν 5550? και?:confused:

EVI
14/03/2010, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
καινούριο το xr 650 με 9500
ευρωπουλα γιατί ταξιζει τα λεφτά του , ότι πλερωνεις περνεις , η χοντα δεν είναι κοροϊδία.. Τα ανταλλακτικά της υπάρχουν και στα
περίπτερα ,φθηνά, παντα δίπλα μας κτλ..


Σ Υ Μ Φ Ω Ν Ω












:rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol:

camen
14/03/2010, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
Τώρα γιατί γίνεσαι
κακός ΕΣΥ ... Θες να τον βάλω μετά να
μας δικαιολογεί ευρώ την αξία από το μπρικι του;;; :D

Eπειδη πραγματικα δεν ξερω,πες και εσυ ποσο εχει καινουργιο ενα duke2 ή το 640sm:p

DUKASII
14/03/2010, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Η τελαιυταία τιμή που είχε όταν ήταν καινούργιο ήταν 5550? και?:confused: Πολλα δεν τα λες για το φμξ έχεις δίκιο......











:bigcry: :rotflmao: :bawl: Κοροιδο τους έπιασες ....

camen
14/03/2010, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Η τελαιυταία τιμή που είχε όταν ήταν καινούργιο ήταν 5550? και?:confused:

Απλα ρωταω ρε συ...Θα δωσω το ΚΤΜ και ελεγα μηπως τσιμπουσα κανενα τετοιο:p :p :p

Ρωταω,γτ δε ξερω ποσο εχει ενα LC4 640 αλλα αν υποθεσω οτι εχει περιπου 8000Ε καινουργιο και το FMX εχει 5600Ε ε τοτε δεν νομιζω οτι η διαφορα δεν δικαιολογειται ...:winka:

Μιλαω καθαρα τιμολογικα,οχι αξιοπιστιες κλπ κλπ που δεν με ενδιαφερουν καθολου...:yuck:

sakisvolos
14/03/2010, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Eπειδη πραγματικα δεν ξερω,πες και εσυ ποσο εχει καινουργιο ενα duke2 ή το 640sm:p

Κανένα από αυτά τα δύο πλέον δε τα έχει η αντιπροσωπεία στον κατάλογό της τουλάχστον!

Το dukeII είχε κάπου στα 9450? αν θυμάμαι καλά τα τελευταία στοκ κομάτια!

Το 690 SMR που διατίθεται τώρα στην ελληνική αντιπροσωπεία κάνει 8990? και στο αμέρικα κάνει το 8990$ !

EVI
14/03/2010, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos


Τώρα κατά πόσο υποστηρίζω τα ανυποστήρικτα υπάρχουν και λινκς ψάξε το λιγάκι και θα δεις!
Δες λίγο τις τιμές σε άλλες χώρες και θα δεις από μικρές εως μεγάλες διαφορές στην τιμή αυτό για μένα
είναι κοροϊδία απλά κι ωραία! Εσύ αφού το γουστάρεις πάρτο !
Αλλά μην προσπαθείς να με πείσεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις...είναι πολύ υπερτιμημένα σου αρέσει
ή όχι!


και τα ιαπωνικα εχουν διαφορα στις τιμες μεγαλη.....και ο εξοπλισμος εχει διαφορα μεγαλη....ολα εχουν διαφορα μεγαλη εδω

:sad:

sakisvolos
14/03/2010, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
και τα ιαπωνικα εχουν διαφορα στις τιμες μεγαλη.....και ο εξοπλισμος εχει διαφορα μεγαλη....ολα εχουν διαφορα μεγαλη εδω

:sad:

Όπως το λες EVI έχουν διαφορά αλλά έχουν και στον εξοπλισμό διαφορά δεν είναι το ίδιο!

camen
14/03/2010, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κανένα από αυτά τα δύο πλέον δε τα έχει η αντιπροσωπεία στον κατάλογό της τουλάχστον!

Το dukeII είχε κάπου στα 9450? αν θυμάμαι καλά τα τελευταία στοκ κομάτια!

Το 690 SMR που διατίθεται τώρα στην ελληνική αντιπροσωπεία κάνει 8990? και στο αμέρικα κάνει το 8990$ !

Μην μου λες για τις εξω τιμες...Ειπαμε,ΕΞΩ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ...:winka:

Τα τελευται στοκ κομματια του DUKE νομιζω ειχαν πολυ πιο κατω.Μπορει να κανω και λαθος.
Αλλα FMX-->5600
690 SMR--> 9000

Mια διαφορα δλδ 3400Ε.Ε μια χαρα μου φαινεται ρε ΣΑκη.Κ μονο τις WP του ΚΤΜ να υπολογισεις νατα σχεδον τα λεφτα...:winka:

Θελω να πω,μηπως τελικα το εχουμε στο αιμα μας να τραγικοποιουμαι καποια πραγματα...?:rolleyes:
Και δεν το λεω για εσενα προσωπικα γτ αυτη η διαμαχη europe-japan εχει παιξει απειρες φορες...

EVI
14/03/2010, 00:18
.

camen
14/03/2010, 00:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
.

Οοοοοοοοοολα αυτα βρε?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

el patron
14/03/2010, 00:21
δεν παιζεσαι ρε πουστη μου τι ειναι αυτα που λες,καθεσαι και μας συγκρινεις τιμες για να μας πεις την μπαρουφα σου
αλλο αμερικη αλλο ελλαδα ,δεν ειναι μονο τα σκατοκτμ πιο ακριβα ολα εδω ειναι πιο ακριβα.
Ναι ρε ειναι πιο ακριβα τα ευρωπαικα και πιο ζημιαρικα ,οποιος γουσταρει τα παιρνει και οποιος οχι...

Allst@rf
14/03/2010, 00:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Κάτι δεν κατάλαβες καλά κι εσύ ούτε είπε να πουλήσετε τις μηχανές σας ούτε τίποτα σχετικό συ είπας!

Τώρα κατά πόσο υποστηρίζω τα ανυποστήρικτα υπάρχουν και λινκς ψάξε το λιγάκι και θα δεις!
Δες λίγο τις τιμές σε άλλες χώρες και θα δεις από μικρές εως μεγάλες διαφορές στην τιμή αυτό για μένα
είναι κοροϊδία απλά κι ωραία! Εσύ αφού το γουστάρεις πάρτο !
Αλλά μην προσπαθείς να με πείσεις πως ότι πληρώνεις παίρνεις...είναι πολύ υπερτιμημένα σου αρέσει
ή όχι!

Αλλά η αλήθεια πονάει έτσι είναι!:smokin:

Υ.Γ. Ότι είναι φαινόμενο ο DUKASII είναι γεγονός! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

και να σε πω; ένα R1(ή καποιο από αυτά)έχει την ίδια τιμή και στην αμερική και στην ευρώπη και στην ελλάδα; και επίσης γιατί τα παράεισαγωγής είναι φθηνότερα από ότι τα αντιπροσωπείας;

camen
14/03/2010, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από el patron
δεν παιζεσαι ρε πουστη μου τι ειναι αυτα που λες,καθεσαι και μας συγκρινεις τιμες για να μας πεις την μπαρουφα σου
αλλο αμερικη αλλο ελλαδα ,δεν ειναι μονο τα σκατοκτμ πιο ακριβα ολα εδω ειναι πιο ακριβα.
Ναι ρε ειναι πιο ακριβα τα ευρωπαικα και πιο ζημιαρικα ,οποιος γουσταρει τα παιρνει και οποιος οχι...

Ρε συ χαλαρωσε...Καθε φορα που γραφεις με φοβιζεις...:look: :look: :look: :bawl: :bawl: :bawl: