PDA

View Full Version : Ηρθε η ωρα για φρεσκα λαστιχακια...



camen
03/03/2010, 15:38
Ηρθε η ωρα να παραγγειλω ελαστικα για το ΚΤΜακι μου...Εχω καταληξει στα εξης 3 ελαστικα:

1)http://www.busters-accessories.co.uk/productinfo.aspx?catref=566324&tier1url=Tyres&tier2url=Road-tyres&tier3url=Bridgestone

Τα γνωστα ΒΤ-090 τα οποια φοραω ακομη κ τωρα...

2)http://www.busters-accessories.co.uk/productInfo.aspx?catRef=566486http://www.busters-accessories.co.uk/productInfo.aspx?catRef=566486

Τα pirelli diablo που εχω ακουσει πολλα καλα αλλα καποιοι μου ειπαν οτι εχουν πολυ αργη κορωνα.

3)http://www.busters-accessories.co.uk/productInfo.aspx?catRef=CON17SM1

Τα continental contiforce που δεν τα ξερω καθολου.

Δεκτες λοιπον γνωμες και αποψεις για οσους τα εχουν δοκιμασει.Το μηχανακι χρησιμοποιειται για ολα ΕΚΤΟΣ απο πιστα...

Επισης,θελω να ρωτησω το εξης.Εγω πισω τωρα φοραω 160αρι ελαστικο,το οποιο ομως ακουμπα στην αλυσιδα ελαχιστα.Αν τοποθετησω 150αρι τι χανω και τι κερδιζω???

:beer: :beer: :beer: :wave2:

reinmeister
03/03/2010, 15:49
αν δεν σε πειραζει να βγαλουν κανα 5000 χλμ η μακραν καλυτερη επιλογη ειναι τα dunlop GPR-α...

με το 150 στην παπια σου,δεν χανεις απολυτως τιποτα...:lol:

camen
03/03/2010, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν δεν σε πειραζει να βγαλουν κανα 5000 χλμ η μακραν καλυτερη επιλογη ειναι τα dunlop GPR-α...

με το 150 στην παπια σου,δεν χανεις απολυτως τιποτα...:lol:

Bγαζουν μονο τοσο λιγα χιλιομετρα???Κ αυτο γτ ειναι αρκετα μαλακα???
Mε νορμαλ χρηση μιλαμε παντα,δλδ οχι burnout και drift...
Καθημερινη χρηση και ταξιδακια...

Οσον αφορα το 150-160 λες οτι ειναι το ιδιο???Γενικα,τι χανεις τι κερδιζεις???


:beer: :wave2:

2stroker
03/03/2010, 16:03
ασχετο
απο αυτο το site εχεις ξαναψωνησει?τι μεταφορικα εχει για ελλαδα?
:)

MikeG
03/03/2010, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
ασχετο
απο αυτο το site εχεις ξαναψωνησει?τι μεταφορικα εχει για ελλαδα?
:)


20 λίρες τα 2 ζευγάρια.
Ψωνίζω από εκεί enduro λάστιχα.


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=74277&perpage=15&highlight=busters&pagenumber=2

camen
03/03/2010, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
20 λίρες τα 2 ζευγάρια.
Ψωνίζω από εκεί enduro λάστιχα.


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=74277&perpage=15&highlight=busters&pagenumber=2


+640...
Και ναι εχω ψωνισει...:winka:

2stroker
03/03/2010, 16:14
thanx MikeG:beer:

reinmeister
03/03/2010, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Bγαζουν μονο τοσο λιγα χιλιομετρα???Κ αυτο γτ ειναι αρκετα μαλακα???
Mε νορμαλ χρηση μιλαμε παντα,δλδ οχι burnout και drift...
Καθημερινη χρηση και ταξιδακια...

Οσον αφορα το 150-160 λες οτι ειναι το ιδιο???Γενικα,τι χανεις τι κερδιζεις???


:beer: :wave2:

ναι ειναι μαλακα...επισης πολυ καλα στο βρεγμενο... αν προσεχεις το πισω,θα σε βγαλουν σιγουρα παραπανω...οχι πολυ ομως...

τιποτα δεν χανεις σε μοταρντ με 40-45 αλογα...το ,ελαχιστο, κερδος σου ειναι σε βαρος...

camen
03/03/2010, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ναι ειναι μαλακα...επισης πολυ καλα στο βρεγμενο... αν προσεχεις το πισω,θα σε βγαλουν σιγουρα παραπανω...οχι πολυ ομως...

τιποτα δεν χανεις σε μοταρντ με 40-45 αλογα...το ,ελαχιστο, κερδος σου ειναι σε βαρος...

Ε ενταξει αν με προσοχη βγαζουν 6000-7000χλμ τοτε κομπλε ειμαστε...:D
Δλδ βαστανε αυτα ωρε ή θα ξεστρατισω πουθενα και θα βρεθω αγκαλια με τα πουρναρια???:look:

:lol: :lol: :lol:

reinmeister
03/03/2010, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ε ενταξει αν με προσοχη βγαζουν 6000-7000χλμ τοτε κομπλε ειμαστε...:D
Δλδ βαστανε αυτα ωρε ή θα ξεστρατισω πουθενα και θα βρεθω αγκαλια με τα πουρναρια???:look:

:lol: :lol: :lol:

εδω κρατανε το φουμουξου που εχει σουμιεδες κρεββατοκαμαρας για αναρτησεις,το δικο σου δεν θα κρατανε?:rotflmao:

camen
03/03/2010, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εδω κρατανε το φουμουξου που εχει σουμιεδες κρεββατοκαμαρας για αναρτησεις,το δικο σου δεν θα κρατανε?:rotflmao:

Koιτα που με εψησες να ουμε...:smokin:

camen
03/03/2010, 17:55
Rein να ρωτησω...
Απο το site που θα παραγγειλω δινει δεικτη ταχυτητας για το μπροστα ΗR και για το πισω R...
Ειναι προβλημα αυτο ή ειναι τα ιδια???:rolleyes:

vasilisFZ
03/03/2010, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αν δεν σε πειραζει να βγαλουν κανα 5000 χλμ η μακραν καλυτερη επιλογη ειναι τα dunlop GPR-α...

με το 150 στην παπια σου,δεν χανεις απολυτως τιποτα...:lol:

Αυτα ψηφιζω κ γω....
Τα ειχα σε 400αρι φειζερ κ εξυνα μαρσπιε.... Τρελο κρατημα παντου!
Και ειχα δοκιμασει ολα τα αλλα που αναφερεις......

camen
03/03/2010, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasilisFZ
Αυτα ψηφιζω κ γω....
Τα ειχα σε 400αρι φειζερ κ εξυνα μαρσπιε.... Τρελο κρατημα παντου!
Και ειχα δοκιμασει ολα τα αλλα που αναφερεις......

Ε λογικα θα παρω αυτα τοτε...:beer: :beer: :beer:
Να ξυνω και εγω...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
03/03/2010, 21:06
H ειναι ο δεικτης...μην σε απασχολουν τετοια θεματα...εαν ετιθεντο δεν θα στα προτεινα...:wave2:

camen
03/03/2010, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
H ειναι ο δεικτης...μην σε απασχολουν τετοια θεματα...εαν ετιθεντο δεν θα στα προτεινα...:wave2:

Ρε συ αυτο που λεω ειναι οτι το μπροστα με το πισω εχουν διαφορετικο δεικτη...
Το μπροστα εχει ΗR και το πισω R...:rolleyes:

Μονο αυτες τις επιλογες εχει στο site...

http://www.busters-accessories.co.uk/productInfo.aspx?catRef=565809

reinmeister
03/03/2010, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ρε συ αυτο που λεω ειναι οτι το μπροστα με το πισω εχουν διαφορετικο δεικτη...
Το μπροστα εχει ΗR και το πισω R...:rolleyes:

Μονο αυτες τις επιλογες εχει στο site...

http://www.busters-accessories.co.uk/productInfo.aspx?catRef=565809

ρε θα σε χτυπησω...ασε τι γραφει...Η ειναι...εμποροι ειναι,οχι λαστιχαδες...

λυσσα κακια ρπμ...:a29:

camen
03/03/2010, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ρε θα σε χτυπησω...ασε τι γραφει...Η ειναι...εμποροι ειναι,οχι λαστιχαδες...

λυσσα κακια ρπμ...:a29:

Ε που να το ξερω ρε μαναριμ'..........:beer: :beer: :beer:
Εγω φταιω που αλλο ειναι,αλλο γραφουν και αλλα διαβαζω:confused: :sad: :sad: :sad:

Gi_4ce
03/03/2010, 21:56
Βαλτα βαλτα να εγκαινιασεις και τη φορμα!

:beer:

camen
03/03/2010, 23:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
Βαλτα βαλτα να εγκαινιασεις και τη φορμα!

:beer:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Λες να καταφερω να ακουμπησω ξυστρες???:bigcry: :bigcry: :bigcry:

MAG/FMX
03/03/2010, 23:59
Τη ζαντα εχεις πισω ? Τι διασταση λεει η μαμα 150 η 160?
Παντως κ για τα diaplo λενε οτι κρατανε λιγο ..........
Βαλε gpra να πεις κ καμια γνωμη , αυτα θα ειναι τα επομενα μου ........... παντως ειμαστε 4 φιλαρακια με mutant k ειμαστε ευχαριστημενοι , απλα επειδη δεν τα προτιμησε ο rein εγω εχω προβληματιστει .......... :a47:
Επισης εμαθα οτι καποια λαστιχα δεν εχουν γερο σκελετο κ ισως μαμηθουνε στα πεζοδρομια , βεβαια εχουν καποια + σε αλλους τομεις , ε ρε τι μαθαινω στις συναντησεις......:a33:

camen
04/03/2010, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Τη ζαντα εχεις πισω ? Τι διασταση λεει η μαμα 150 η 160?
Παντως κ για τα diaplo λενε οτι κρατανε λιγο ..........
Βαλε gpra να πεις κ καμια γνωμη , αυτα θα ειναι τα επομενα μου ........... παντως ειμαστε 4 φιλαρακια με mutant k ειμαστε ευχαριστημενοι , απλα επειδη δεν τα προτιμησε ο rein εγω εχω προβληματιστει .......... :a47:

mutant δε βαζω με την καμια.Δε με αρεσει το πελμα καθολου...
Η μαμα δινει για πισω 160αρι αλλα το ΒΤ-090 ξινει στην αλυσιδα.Τωρα απο ελαστικο σε ελαστικο
αυτο διαφερει λιγο.
Αλλα μαλλον 150αρι θα βαλω αφου ο ρειν λεει οτι δεν τρεχει τιποτα...:winka:

camen
04/03/2010, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX

Επισης εμαθα οτι καποια λαστιχα δεν εχουν γερο σκελετο κ ισως μαμηθουνε στα πεζοδρομια , βεβαια εχουν καποια + σε αλλους τομεις , ε ρε τι μαθαινω στις συναντησεις......:a33:

Τα maxxis εχω ακουσει οτι εχουν χαλια σκελετο και στα πολλα εξαιτιας αυτου κουνανε σαν τρελα...
Τωρα δεν τα εχω δοκιμασει για να ξερω και δεν προκειται.Προτιμω δοκιμασμενα πραγματα...:winka:

MAG/FMX
04/03/2010, 00:19
Ναι οντως μερικα ελαστικα ειναι 150 αλλα τινουν σε 160 , μαλλον εχεις ζαντα 4.25 , Τα mutant ειναι καλα λαστιχα κ σε βρεγμενο κ το μονο ελατωμα ειναι οτι γατζωνουν τοσο καλα στο δρομο που ειναι δυσκολο το drifting ......... k ειμαι υπερ strret ελαστικων αλλα πολλοι με κατηγορουνε γι αυτο κ αρχισα να το κοιταω πιο καλα το θεμα για τα επομενα μου ......... ακουσα πολυ καλα λογια για τα λαστιχα τοου 690 smc ......... allla καποιος μου στειλε kati απο τον τυρναβο κ εχω ξεχασει κ το ονομα μου......... α ρε κρητη .... να σε φαει ο τυρναβος στο τσιπουρο δεν το περιμενα......:p

camen
04/03/2010, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Ναι οντως μερικα ελαστικα ειναι 150 αλλα τινουν σε 160 , μαλλον εχεις ζαντα 4.25 , Τα mutant ειναι καλα λαστιχα κ σε βρεγμενο κ το μονο ελατωμα ειναι οτι γατζωνουν τοσο καλα στο δρομο που ειναι δυσκολο το drifting ......... k ειμαι υπερ strret ελαστικων αλλα πολλοι με κατηγορουνε γι αυτο κ αρχισα να το κοιταω πιο καλα το θεμα για τα επομενα μου ......... ακουσα πολυ καλα λογια για τα λαστιχα τοου 690 smc ......... allla καποιος μου στειλε kati απο τον τυρναβο κ εχω ξεχασει κ το ονομα μου......... α ρε κρητη .... να σε φαει ο τυρναβος στο τσιπουρο δεν το περιμενα......:p

Aν σου πω οτι λιγο πριν και εγω το ιδιο αγιασμα επινα???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MAG/FMX
04/03/2010, 00:31
Παω να βαλω αλλο ενα γιαυτο που ειπες κ επειδη μου το θυμισες , θα κοψω κ λιγο τυρακι , αμα φερω κανα γυναικακι βαζω κ λιγο μελι στο τυρι κ γινεται χαμος............
Λοιπον 3 δημοσιογραφοι ασχετοι μεταξυ τους ειπαν οτι το 690smc εφαγε τα αλλα 2 690 στα στροφυλικια εξαιτιας των ελαστικων αυτων , αλλα δε τα βρηκα παλυ , εγω παντως πειστικα ........ ρε πως τα λενε .............:beer: :smokin: :ZZZ: :look:

MAG/FMX
04/03/2010, 00:43
Τα βρηκα....... Pirelli Supercorsa Pro rubber ............ :wave2:

camen
04/03/2010, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Τα βρηκα....... Pirelli Supercorsa Pro rubber ............ :wave2:

Αυτα ουτε τα βρηκα αλλα ουτε και τα θελω γτ νομιζω θα ειναι αρκετα ακριβα...:sad:

:beer: :wave2:

MAG/FMX
04/03/2010, 11:12
Παντως σιγα τις τιμες , εχω γνωστο στο κερατσινι με 220 - 250 στα βαζει.......Εκτος οτι σου ελενχει τα παντα με αγωνιστικες προδιαγραφες......:wave2:

camen
04/03/2010, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Παντως σιγα τις τιμες , εχω γνωστο στο κερατσινι με 220 - 250 στα βαζει.......Εκτος οτι σου ελενχει τα παντα με αγωνιστικες προδιαγραφες......:wave2:

220-250 βαζει ποια???:rolleyes:
Αν και δεν ειμαι Αθηνα αλλα Πατρα...:lol:

MAG/FMX
04/03/2010, 11:21
220ε Τα diablo που ρωτησα κ τα μτ60 , ......... για 250 δε ρωτησα .......

camen
04/03/2010, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
220ε Τα diablo που ρωτησα κ τα μτ60 , ......... για 250 δε ρωτησα .......

Ε τωρα λαλακια ειναι να τρεχω απο Πατρα Αθηνα για ενα ζευγαρι λαστιχα ...:dizzy:
Ευχαριστω για την προσφορα παντως...:beer: :beer:
Θα τα παραγγειλω απο τον Αγγλο και θα μου ερθουν στην πορτα...

Τελικα θα βαλω τα dunlop gpr που μου προτεινατε αλλα ο αγγλος δεν τα εχει ετοιμοπαραδοτα και θα τα παραγγειλει απο τα κεντρικα την dunlop.Οποτε χρονος αναμονης απο την ωρα που θα δωσω παραγγελια μεχρι την πορτα μου 3 εβδομαδες...:(
Θα παρω πρωτα καμια τιμη απο Πατρα να δω την διαφορα και βλεπωντας...:beer: :wave2:

reinmeister
04/03/2010, 11:28
θα με θυμηθεις...:D

thoukis
04/03/2010, 11:38
εγω προτεινω τα βτ090.Τα εχω στο χτχ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...τα diablo ακουσα δεν εχουν καλο κρατημα..Για τα αλλα δεν εχω ακουσει τιποτα.....:wave2:

camen
04/03/2010, 14:26
Δυστυχως παιδια ο rein με επεισε....:D :D :D
Τα ΒΤ-090 τα εχω τωρα και ειναι τελεια ελαστικα.Απλα,να δοκιμασουμε και τιποτα αλλο ρε παιδι μου...:winka:

thoukis
04/03/2010, 14:41
Περιμενουμε εντυπωσεις τοτε...:wave2:

camen
04/03/2010, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από thoukis
Περιμενουμε εντυπωσεις τοτε...:wave2:

Οταν με το καλο τα βαλω σιγουρα θα σας πω εντυπωσεις...:beer:

Vstrommer71
04/03/2010, 15:19
Eως τοτε,στο ενδιαμεσο διαστημα, προλαβαινεις να βρεις ενα ζευγαρι ζαντολαστιχα 21/18 για το τριμπ@υρδελο σου για να γινεις ανθρωπος:lol:
Οποτε ας κανουμε ενα thread με ενα εκατομμυριο posts ''εχει βαλει κανεις ροδες 21/18 στο motard του,ποσο χανει το κοντερ,ποτε αναβει το λαμπακι της ρεζερβας με χωματινα λαστιχα" και κατι τετοια:rotflmao:

Tpap
04/03/2010, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
θα με θυμηθεις...:D


ΩΠ, Αντώνη εσύ είσαι, ρε...?!!! :a10:

chr1s_86
04/03/2010, 16:08
Για να μην ανοίγω νέο thread επειδή σκέφτομαι κι εγώ τα Dunlop GRPa ρωτάω εδώ:

Υπάρχει πρόβλημα αν πάμε από την original διάσταση 110/80/17 και 150/70/17 στην 110/70/17 και 150/60/17 ;

thanks ;)

camen
04/03/2010, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Για να μην ανοίγω νέο thread επειδή σκέφτομαι κι εγώ τα Dunlop GRPa ρωτάω εδώ:

Υπάρχει πρόβλημα αν πάμε από την original διάσταση 110/80/17 και 150/70/17 στην 110/70/17 και 150/60/17 ;

thanks ;)

Λογικα οχι αφου αλλαζεις ισοποσα τα νουμερα...:winka:
Απλα το μηχανακι θα χαμηλωσει και μπορει να γινει λιιιγο πιο νευρικο...
Την γεωμετρια δεν την χαλας παντως...:smilea:

devil's animal
04/03/2010, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Για να μην ανοίγω νέο thread επειδή σκέφτομαι κι εγώ τα Dunlop GRPa ρωτάω εδώ:

Υπάρχει πρόβλημα αν πάμε από την original διάσταση 110/80/17 και 150/70/17 στην 110/70/17 και 150/60/17 ;

thanks ;)



Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Λογικα οχι αφου αλλαζεις ισοποσα τα νουμερα...:winka:
Απλα το μηχανακι θα χαμηλωσει και μπορει να γινει λιιιγο πιο νευρικο...
Την γεωμετρια δεν την χαλας παντως...:smilea:


δεν εχει να κανει με αλλαγη των νουμερων ισοποσα.

οταν αλλαζεις τον δεικτη που λες,αλλαζει το προφιλ του ελαστικου.
οταν βαζεις 60αρι ειναι λιγο πιο αποτομο απο το 70αρι. Τα περισσοτερα motard εχουν 70αρι μπροστινο και 60αρι πισω.

Δεν συνισταται το 60αρι μπροστα γιατι κανει πολυ αποτομη την "βουτια" στην στροφη.
Αντιθετα το πισω δεν εχει προβλημα καθ'οτι πιο φαρδυ. και εν παση περιπτωση ειναι αλλος ο ρολος του.

Εδω θα βαλω εγω (μαλλον) τα GPR που δεν βγαινει διασταση 160 για το πισω...:cry:

camen
05/03/2010, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν εχει να κανει με αλλαγη των νουμερων ισοποσα.

οταν αλλαζεις τον δεικτη που λες,αλλαζει το προφιλ του ελαστικου.
οταν βαζεις 60αρι ειναι λιγο πιο αποτομο απο το 70αρι. Τα περισσοτερα motard εχουν 70αρι μπροστινο και 60αρι πισω.

Δεν συνισταται το 60αρι μπροστα γιατι κανει πολυ αποτομη την "βουτια" στην στροφη.
Αντιθετα το πισω δεν εχει προβλημα καθ'οτι πιο φαρδυ. και εν παση περιπτωση ειναι αλλος ο ρολος του.

Εδω θα βαλω εγω (μαλλον) τα GPR που δεν βγαινει διασταση 160 για το πισω...:cry:

Οταν μιλαω για ισοποσα νουμερα εννοω οτι δεν θα αφησει το μπροστα 80αρι και θα βαλει πισω 60αρι.Τοτε θα μεταβαλε την γεωμετρια και το ζυγισμα της μηχανης πραγμα σημαντικο!!!
Τωρα απλα θα χαμηλωσει η μηχανη κατα 10mm.Το ιδιο ομως και μπροστα και πισω...
Θα γινει πιο νευρικη μιας και το κεντρο βαρους θα χαμηλωσει και λογικα πιο "ευστροφη"...


Στην ουσια το ιδιο λεμε...:beer: :beer: :beer:

uberalles
05/03/2010, 13:16
michelin supermoto slick.. για την πολη μια χαρα μου εκατσαν παντως.. τρωγονται ομως σχετικα γρηγορα..

devil's animal
05/03/2010, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από uberalles
michelin supermoto slick.. για την πολη μια χαρα μου εκατσαν παντως.. τρωγονται ομως σχετικα γρηγορα..

τα ειχα δει τα συγκεκιμενα σε ενα ΚΤΜ και μου αρεσαν πολυ...αλλα δεν ηθελα ν'αρχισω με slicks...
τα βρηκα με 290?+μεταφορικα εδω (http://www.slicks.de/product_info.php?cPath=22&products_id=64)


εσυ ποσο τα πηρες και σε τι μηχανακι τα εχεις βαλει??
:wave2:

camen
05/03/2010, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
τα ειχα δει τα συγκεκιμενα σε ενα ΚΤΜ και μου αρεσαν πολυ...αλλα δεν ηθελα ν'αρχισω με slicks...
τα βρηκα με 290?+μεταφορικα εδω (http://www.slicks.de/product_info.php?cPath=22&products_id=64)


εσυ ποσο τα πηρες και σε τι μηχανακι τα εχεις βαλει??
:wave2:

Mπορει να ειναι γαματα για καγκουριες και κανενα πιστακι αλλα αν σε πιασει βροχα τοτε σιγουρα δεν εμπνεουν καμια εμπιστοσυνη...:dizzy: :dizzy: :dizzy:
Οποτε δε μου κανουν...:beer: :wave2:

devil's animal
05/03/2010, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Mπορει να ειναι γαματα για καγκουριες και κανενα πιστακι αλλα αν σε πιασει βροχα τοτε σιγουρα δεν εμπνεουν καμια εμπιστοσυνη...:dizzy: :dizzy: :dizzy:
Οποτε δε μου κανουν...:beer: :wave2:

οκ,αλλα δεν απευθυνομουν σε σενα.
παρε εσυ αυτα που σου προτεινε ο Αντωνης και γραψε μας εντυπωσεις...

τον uberalles ρωτησα...
:wave2:

camen
05/03/2010, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οκ,αλλα δεν απευθυνομουν σε σενα.
παρε εσυ αυτα που σου προτεινε ο Αντωνης και γραψε μας εντυπωσεις...

τον uberalles ρωτησα...
:wave2:

Καλα και εγω βασικα δεν απευθυνομουν σε εσενα...:lol: :lol: :lol:
Απλα σε εκανα quote...:winka:

Σε lc4 τα εχει βαλει το παλικαρι αν θυμαμαι καλα...
:beer: :wave2: