PDA

View Full Version : ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ



SPRIDER
03/03/2010, 18:46
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΑΝΑΚΛΕΙΝΩΜΕΝΗ?ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΗΝ Η ΟΠΟΙΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ UNDERTAIL ???ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΤΟ R6 ΤΟΥ 2008 :confused: :confused: :confused:

pipis
07/03/2010, 16:38
Valer moto είναι καλές απο ότι εχω δεί.
Καμε ενα search έχουν αρκετοι στην Ελλάδα

http://www.motoexpert.gr/index.php?manufacturers_id=35&sort=2a&page=9

gixxerpap
07/03/2010, 16:46
στην ελλάδα τη valter moto την αντιπροσωπευει ο βασσάλος. μπορεις να πάρεις τηλέφωνο και να σου πουν ποιο είναι το πλησιέστερο κατάστημα που θα σε εξυπηρετήσει.

ΕΔΩ (http://www.vassalos.gr/html/valter.htm) το site;)

devil's animal
07/03/2010, 17:02
χωρις να θελω να "σε παρω στον λαιμο μου" εχουν ακουστει πολλα παραπονα για τις valter moto..
ειχα και εγω και μου κοπηκε σαν αγγουρι (ευτυχως δεν εχασα και την πινακιδα)...

αν τελικα την βαλεις προσπαθησε να την εχεις στην μεγαλυτερη δυνατη γωνια ετσι ωστε να μην υπαρχει μεγαλη αντισταση απο τον αερα...
:wave2:

nikos1400
07/03/2010, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
χωρις να θελω να "σε παρω στον λαιμο μου" εχουν ακουστει πολλα παραπονα για τις valter moto..
ειχα και εγω και μου κοπηκε σαν αγγουρι (ευτυχως δεν εχασα και την πινακιδα)...

αν τελικα την βαλεις προσπαθησε να την εχεις στην μεγαλυτερη δυνατη γωνια ετσι ωστε να μην υπαρχει μεγαλη αντισταση απο τον αερα...
:wave2:
πρεπει να'ναι και λιγο ακριβουτσικες (οι βαλτερ-μοτο), ε ?
:confused:

devil's animal
07/03/2010, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1400
πρεπει να'ναι και λιγο ακριβουτσικες (οι βαλτερ-μοτο), ε ?
:confused:

αν θυμαμαι καλα (εχουν περασει και κανα δυο χρονια) πρεπει να παιζει στο 60αρι...
:rolleyes:

SPRIDER
07/03/2010, 18:02
παιδια ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες σας ,αλλα μελος του φορουμ μου εδωσε λυση οικονομικη και καλη ακουει στο ονομα barracudamoto και ειναι πανεμορφη την περιμενω τελος αυτης της εβδομαδας νομιζω, και να ευχαριστησω το super duper απιστευτα γρηγορο μελος της μικρης μας κοινοτητας SVX και να τον ξαναευχαριστησω thanks friend SVX...