PDA

View Full Version : Αστυνομοι Εισπρακτορες



MAG/FMX
05/03/2010, 10:59
Προσεχετε , τωρα σταματανε σε μπλοκα ολους τους μηχανοβιους για αλκοτεστ κ τρωνε τρελες κλησεις ακομα κ για μια μπυριτσα.......... λεγοντας οτι τα ορια για την μηχανη ειναι πολυ πιο κατω απο του αυτοκινητου ......... Ημαρτον για 250ml μπυρας .........
Βαλτε οτι παραπανω γνωσεις εχετε για το θεμα ............

MAG/FMX
05/03/2010, 11:02
Εδω περισοτερα info http://www.tournikiotis.gr/site/useful/index.php?menuID=6&recordID=6&lang=el ΑΝτε γεια μας ......... :lol: :beer:

Λεωνίδας
05/03/2010, 11:03
λέγοντας :confused: :confused: :confused: :confused:

στη μηχανή είναι 0,09 στο αυτοκίνητο 0,23 (εκτός από νέους οδηγούς, οπότε είναι πάλι 0,09 ή επαγγελματίες που δε θυμάμαι γιατί δεν ήμουν ποτέ σ' αυτή την κατηγορία)

και μια μπυρίτσα αν δεν έχεις φάει αν είσαι μισή μερίδα αν δεν περάσει αρκετή ώρα είναι αρκετή :wave2:

προσέχετε = μην πίνετε τίποτα ή μην οδηγείτε

Zid
05/03/2010, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας


προσέχετε = μην πίνετε τίποτα Ουτε νερο?:bigcry:

DeusEx
05/03/2010, 11:08
σοβαρα ??? δεν ηξερα οτι τα ορια στις μηχανες ειναι πιο χαμηλα αποτι στα αμαξια ... ισχυει 100% ???

:hypnotize

MAG/FMX
05/03/2010, 11:10
1000% ......... to νου σας μερικοι φαγανε κατι 600αρες χθες , ειχαν πιει 3 ολοκληρες μπυρες οι μαλιτες........:p

MAG/FMX
05/03/2010, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
λέγοντας :confused: :confused: :confused: :confused:

στη μηχανή είναι 0,09 στο αυτοκίνητο 0,23 (εκτός από νέους οδηγούς, οπότε είναι πάλι 0,09 ή επαγγελματίες που δε θυμάμαι γιατί δεν ήμουν ποτέ σ' αυτή την κατηγορία)

και μια μπυρίτσα αν δεν έχεις φάει αν είσαι μισή μερίδα αν δεν περάσει αρκετή ώρα είναι αρκετή :wave2:

προσέχετε = μην πίνετε τίποτα ή μην οδηγείτε


Εχεις δικιο αλλα μια μπυρα μισολιτρι ειπια χτες κ ειμουν 4 ωρες στο μαγαζι ......... τοσο παρανομος ειμουν πια ...... Αnyway εγω το γλιτωσα το μπλοκο αλλα δε το βρισκω δικαιο ........:smokin:

McGyver
05/03/2010, 11:17
MHN πίνετε όταν οδηγείτε . + _

Κάνετε καλό και στον εαυτό σας και στην τσέπη σας.

:wave2:

EVI
05/03/2010, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
MHN πίνετε όταν οδηγείτε . + _

Κάνετε καλό και στον εαυτό σας και στην τσέπη σας.

:wave2:

+

η βρειτε καποιον απο την παρεα που να μην πινει και να κανει τον οδηγο και καλυτερα με αμαξι... (ξερω τι λεω δυστηχως δεν εχω αμαξι και παω 3-4 φορες μπρος πισω για να τους μεταφερω με το μηχανακι ) :rotflmao: :lol:

Λεωνίδας
05/03/2010, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Εχεις δικιο αλλα μια μπυρα μισολιτρι ειπια χτες κ ειμουν 4 ωρες στο μαγαζι ......... τοσο παρανομος ειμουν πια ...... Αnyway εγω το γλιτωσα το μπλοκο αλλα δε το βρισκω δικαιο ........:smokin: δε θα σ' έγραφαν αν είχαν περάσει 4 ώρες
σιγά μη σ' έγραφαν και το επόμενο πρωί :lol:

δίκαιο ή άδικο, νόμος του Κράτους είναι
τα παράπονα στο βουλευτή σας :lol:

(εγώ δε θα ήμουν αντίθετος να εφαρμοστούν απολύτως μηδενικά όρια)

MAG/FMX
05/03/2010, 11:27
Καλα δεν την ειπια σφηνακι στην αρχη κ μετα περιμενα 4 ωρες ..........
Anyway παντως η μισολιτρι μπυρα kaizer βγαινει 0.10 απο οτι καταλαβα.......... Δηλαδη πανω απο το οριο......:)

Εχετλαίος
05/03/2010, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
(εγώ δε θα ήμουν αντίθετος να εφαρμοστούν απολύτως μηδενικά όρια)

+όλα!

Elesun
05/03/2010, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
MHN πίνετε όταν οδηγείτε . + _

Κάνετε καλό και στον εαυτό σας και στην τσέπη σας.

:wave2:

...και στους υπόλοιπους, να συμπληρώσω.

MAG/FMX
05/03/2010, 11:34
Ελα μωρε ενας ναρκομανης θα εγραφε 0 στο αλκοτεστ ενω με 500μλ μπυριτσα δροσερη , εισαι παρανομος ........ στα ναρκωτικα σπρωχνουν το κοσμο ........ ξερουν αυτοι ...........:smokin:

950dim
05/03/2010, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
Καλα δεν την ειπια σφηνακι στην αρχη κ μετα περιμενα 4 ωρες ..........
Anyway παντως η μισολιτρι μπυρα kaizer βγαινει 0.10 απο οτι καταλαβα.......... Δηλαδη πανω απο το οριο......:)

Με πατατακια η σκετη?:beer:

SnakeMJK
05/03/2010, 11:38
το 0,9 το πιάνεις κ με μπεκρή-μεζέ :rotflmao: :rotflmao:

Zid
05/03/2010, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας


(εγώ δε θα ήμουν αντίθετος να εφαρμοστούν απολύτως μηδενικά όρια) :alien: arkidiiiiii :lol: :p

MAG/FMX
05/03/2010, 11:46
Δεν ειχε πατατακια κ μολις ειχα σχολασει απο τη δουλεια κ ηθελα μπαρμπεκιου με μπυριτσα να χαλαρωσω στο θυσειο , λεω στο servitoro φερε τιποτα καλα πατατακια ........... κ τι μου λεει ........ τι σερβιρουμε σκετη ............ :a018:
Εντωμεταξυ στο διπλα τραπεζι , παιζει αλλο καφε που εχει το καλητερο μπαρμπεκιου ........ κ σηκωνομαι ......... πανα { οχι βρακακι} φυγουμε απο εδω ......... κ τελικα με ηρεμησε ενα παληκαρι .......... κ μου εφερε καλητερα απο το περιπτερο ............ :D

Εχω αγριεψει , βαρεθηκα να με εχουν σαν προβατο ..........προηγουμενη Κυριακη στο θυσειο , πατατακια χαλια μεσα στο λαδι κ μπυρα βαρελιου ξεθιμασμενη κ πηγα στον υπευθυνο κ του πα πιες τα εσυ ......... Δεν ειμουνα ετσι παλια αλλα ενωψη κρισης θα μας ριξουν πολλες αηδιες , μιλατε γιατι θα ριξουν πολυ την ποιοτητα.........:smokin:

Λεωνίδας
05/03/2010, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
:alien: arkidiiiiii :lol: :p :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: