PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ-ΑΓΟΡΑ



saute
07/03/2010, 18:37
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ(V STROM 650 ABS)KAI DEN EXΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ(ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ!)ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΕΝΤΡΙΖΕ ΟΜΩΣ ΤΟ CBF600sABS.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙ ΟΛΟΙ.

p@nos
07/03/2010, 19:37
εχεις ακουσει ποτε σαν τι ειναι οι γνωμες???


οτι και να σου πουν δεν εχει καμια σημασια...

ψαξε να το κανεις βολτα και μετα αποφασιζεις




καλως ηλθες

:wave2:

saute
07/03/2010, 21:32
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ(ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΝΩ)ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΟΤΙ ΖΗΤΑΩ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ,ΑΣΦΑΛΕΙΑ,ΑΝΕΣΗ,ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ!

MikeG
07/03/2010, 21:50
Μεταφερόμαστε στη κατηγορία "Μοντέλα".

Καλωσήρθες & εύχομαι να το βρεις το μηχανάκι σου.

Hiro
07/03/2010, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εχεις ακουσει ποτε σαν τι ειναι οι γνωμες???

οτι και να σου πουν δεν εχει καμια σημασια...

ψαξε να το κανεις βολτα και μετα αποφασιζεις

καλως ηλθες

:wave2: +0,5τρις
Καλως ήρθες saute.:beer:
Αξιοθαύμαστη η ψυχραιμία σου. Μάλλον το βαρέθηκες το μηχανάκι σου, ε?
Καλό και ήπιο streetάκι το cbf, έβγαλε και ωραία χρωματάκια φέτος. Η κατανάλωση είναι στις τεχνικές προδιαγραφές των μοντέλων. Ασφάλεια, άνεση, συμπεριφορά και τέτοια, είναι (αντικειμενικά μιλώντας) ψιλο υποκειμενικά. Βλέπω να 'χουμε μπερδέματα. Η λύση είναι μία, γνωστή και δοκιμασμένη. ΔΟΚΙΜΗ, τεστ, βόλτα που λέει ο συνάδελφος.:wave2:

npat
07/03/2010, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από saute
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΕΝΤΡΙΖΕ ΟΜΩΣ ΤΟ CBF600sABS.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.

Έχω το παλιότερο μοντέλο (2005 / καρμπυρατεράτο). Ένα από τα πιο τίμια μηχανάκια της αγοράς. Δεν προσπαθεί να το παίξει τίποτα και κάνει τα πάντα αδιαμαρτύρητα. Είναι αυτό που είναι, με έναν εντελώς ειλικρινή και ανεπιτήδευτο τρόπο.

- Πολύ βολικό μέσα στην πόλη
- Άνετη θέση οδήγησης για πολύωρα ταξίδια
- Ικανοποιητική προστασία απ' τον αέρα στην εθνική
- Ταξιδεύει εντελώς απροβλημάτιστα με 170-180 εκεί που ο δρόμος το επιτρέπει (πάει και παραπάνω φυσικά)
- Εντελώς σταθερό μέχρι την τελική του τόσο σε ευθείες όσο και σε ανοιχτές καμπές.
- Αξιοπρεπέστατα φρένα, πολύ καλό ABS
- Άνετο δικάβαλο
- Φορτώνεται μια χαρά
- Αντιμετωπίζει αξιοπρεπέστατα επαρχιακούς δρόμους και κλειστό στροφιλίκι.
- Κινητήρας ορισμός της ελαστικότητας. Σχεδόν ηλεκτρικός. Γραμμικός από το ρελαντί μέχρι τα κόκκινα.
- Δεν σπάει, δε χαλάει. Μετά από 95000 ζόρικα χιλιόμετρα, δεν έχει κάνει "κιχ".

Γενικά πρόκειται για ένα μηχανάκι που δεν θα σε εντυπωσιάσει με την πρώτη ματιά, αλλά που όσο περνάει ο καιρός θα εκτιμάς τις αρετές του και θα το αγαπάς όλο και περισσότερο. Μπορεί να μην σου δίνει πάντα όλα όσα θέλεις, αλλά ποτέ δεν θα σου αρνηθεί τίποτε από αυτά που χρειάζεσαι.