PDA

View Full Version : Τι να κάνεις άμα δεν θέλεις να βαρέσεις γυναίκα οδηγό που πήγε να σε καθαρίσει



okipouros
08/03/2010, 22:39
Πηγαίνοντας για γρήγορη βόλτα προς Ψάθα, αναγκαστικά περνάω απέξω από supermarket βορείων προαστίων Σάββατο μεσημέρι (συνδυάστε κατίνες που ψωνίζουν, με τζιπάκια, που κάνουν αναστροφή ενώ μιλάνε στο κουνιστό για το τι θα φορέσουν το βράδυ στο Μέγαρο)

Πήγαινα με 40, αλλά μάλλον ήταν πολλά, και μέρα μεσημέρι κόκκινο μηχανάκι / άσπρο κράνος. φασαριόζικες εξατμίσεις ήταν μάλλον αδύνατο να με αντιληφθεί η κυράτσα που έκανε αναστροφή.

Κάνω αποφυγή ταράνδου τύπου (φρένα, στρίψε κλπ) και την γλιτώνω

Κατεβαίνω κάτω, λέω τώρα θα την χορτάσω μπουνιά

Τελικά στα 4-5 δευτερόλεπτα μέχρι να φτάσω εκεί ηρέμησα και αποφάσισα να μην της κάνω πλαστική

Μου λέει "δεν σε είδα δεν σε είδα" τι σκατά, κρυφτό παίζαμε

Ανοίγω πόρτα, σβήνω το αυτοκίνητο, παίρνω το κλειδί και το πετάω όσο πιο μακριά μπορούσα, καβαλάω και φεύγω

Καλά έ, ευχαριστήθηκα απείρως, όσο πήγαινα στον δρόμο και την σκεφτόμουνα να ψάχνει στα χόρτα το κλειδί και να την βρίζουν που έχει κλείσει τον δρόμο.... αααααα άλλο πράγμα

DrBig
08/03/2010, 22:54
:eyepop: :D

Tpap
08/03/2010, 22:54
:beer: :beer: :beer: :lol:

gregorgeous89
08/03/2010, 22:54
χα χα χα.Σωστός :beer:

XJR_Billy
08/03/2010, 22:58
Καλά ξηγήθηκες !!!:a013: :winka: :lol: :lol: :beer: :beer:

QSpec
08/03/2010, 23:01
Μ' άρεσε! Πολύ! :a18:

nic mor
08/03/2010, 23:03
λιγο χοντρο αλλα....
αν και δεν εχω φτασει ακομα σε χειροδικια
η κατι τετοιο,σου δινω ενα point:wave2:


γιατι ειναι κατι στιγμες που δεν κρατιεμαι!
γιατι ρπστμ να πεσω (λεω το πιο λιγο)
επειδη εισαι μαλακας;
η επειδη μιλας στο κινητο σου;
η επειδη δεν ξερεις να οδηγας κτλ-κτλ-κτλ

τελος παντων μακρια απο μας:beer:

devil's animal
08/03/2010, 23:04
:a18: :a18: :a18:
:a012:

EVI
08/03/2010, 23:07
:lol:

σωστος

LARISEOS
08/03/2010, 23:08
to sabbato skoto8ike enas 27 xronos sthn larisa 7.30 to prwi giati h typisa ekane anastrofh!!!

prin merikous mhnes kopela pathse kai skotwse mhxanabio sthn giannouli epeidh perase me stop!


basika exw mia erwthsh......ti ginetai?

τι επιπτώσεις έχει???


εχω σκεφτεί να δενω μια εξαδα αυγα επανω στο ντεπόζιτο....τωσα χρειάζομαι καθε μερα !

TOLISTOLAROS
08/03/2010, 23:22
Απ'τη στιγμή που κανένας δεν έχει φυλακιστεί επειδή σκότωσε/τραυμάτισε κάποιον άλλον εξαιτίας παράβασης μη την ψάχνετε...Ούτε παίζει να γίνει ο άλλος καλός/προσεχτικός οδηγός αν δεν αγαπάει την οδήγηση.Αλλίμονο στους υπόλοιπους γιατί ο βλάκας ζει στην άγνοια...

Κηπουρέ άλλη φορά βάλτηνε να κάτσει πάνω σε φραγκόσυκα μπας και καταλάβει...
:hypnotize :p :cool:


191161

VGER
08/03/2010, 23:27
:lol: :lol: :lol:

Και γιατί δεν παίρνετε μία καρτέλα φραγκόσυκα (συνδυασμός των 2 παραπάνω);;:cool:

zephyr1
08/03/2010, 23:39
:hypnotize :sick: :eyepop:

Παντως αμα ημουν η γκομενα θα προτιμουσα να μου ριξεις μια μπουνια στα μουτρα παρα αυτο.:mad:

Και τωρα την επομενη φορα που θα παει να κανει αναστροφη θα θυμαται τα κλειδια και θα προσεξει να μην αστοχησει.:sick:

ego_o_idios
08/03/2010, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από okipouros
Πηγαίνοντας για γρήγορη βόλτα προς Ψάθα, αναγκαστικά περνάω απέξω από supermarket βορείων προαστίων Σάββατο μεσημέρι (συνδυάστε κατίνες που ψωνίζουν, με τζιπάκια, που κάνουν αναστροφή ενώ μιλάνε στο κουνιστό για το τι θα φορέσουν το βράδυ στο Μέγαρο)

Πήγαινα με 40, αλλά μάλλον ήταν πολλά, και μέρα μεσημέρι κόκκινο μηχανάκι / άσπρο κράνος. φασαριόζικες εξατμίσεις ήταν μάλλον αδύνατο να με αντιληφθεί η κυράτσα που έκανε αναστροφή.

Κάνω αποφυγή ταράνδου τύπου (φρένα, στρίψε κλπ) και την γλιτώνω

Κατεβαίνω κάτω, λέω τώρα θα την χορτάσω μπουνιά

Τελικά στα 4-5 δευτερόλεπτα μέχρι να φτάσω εκεί ηρέμησα και αποφάσισα να μην της κάνω πλαστική

Μου λέει "δεν σε είδα δεν σε είδα" τι σκατά, κρυφτό παίζαμε

Ανοίγω πόρτα, σβήνω το αυτοκίνητο, παίρνω το κλειδί και το πετάω όσο πιο μακριά μπορούσα, καβαλάω και φεύγω

Καλά έ, ευχαριστήθηκα απείρως, όσο πήγαινα στον δρόμο και την σκεφτόμουνα να ψάχνει στα χόρτα το κλειδί και να την βρίζουν που έχει κλείσει τον δρόμο.... αααααα άλλο πράγμα

aftin tin periptosi afou tis zitisis ta resta ke tis dimiourgisis enoxes
tin rotas exete diploma kiria mou?
mporo na to do?
ke epimenis
afou lipon to vgali tis to voutas ke to skizis ke tin kopanas
ke astin na trexi gia kenourio

georgis4
08/03/2010, 23:59
Πιθανον το ιδιο να εκανα αλλα δικιο δεν το λες......
Σκεφτηκες την πιθανοτητα να σου πηρε την πινακιδα και με μερικους (ψευδο)μαρτυρες να σου κανει μηνυση?Ανοιξες την πορτα της (χωρις την αδεια της) πηρες το κλειδακι (κλοπη περιουσιας) και το πεταξες (φθορα ξενης περιουσιας)!
Επαναλαμβανω πιθανον να εκανα το ιδιο...αλλα καμμια φορα η ψυχραιμια ειναι φοβερο προσον!
Πληροφοριακα θελεις να κανεις *χωμα* μια γυναικα?Πες την χοντρη!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Hiro
09/03/2010, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από okipouros


Πήγαινα με 40, αλλά μάλλον ήταν πολλά, και μέρα μεσημέρι κόκκινο μηχανάκι
Κάνω αποφυγή ταράνδου τύπου (φρένα, στρίψε κλπ) και την γλιτώνω
Λοιπόν κηπουρέ... όλα κι όλα. Την επόμενη φορά που θα μας πείς ότι πήγαινες με 40 :confused: με το Ducati σου δεν θα σε πιστέψω, όλο με 40 πηγαίνεις βάλε κάτι. Και θα φας και κράξιμο, στο λέω. :lol:
Πάντως καλά της έκανες της γκιόσας. Μπράβο σου. Γ@μώ τις αναστροφές της, πρέπει να ήταν η τελευταία της.
Για κάτσε μισό λεπτό. Τάρανδος οδηγούσε είπες????:confused: :bigcry:

Hiro
09/03/2010, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Πιθανον το ιδιο να εκανα αλλα δικιο δεν το λες......
Σκεφτηκες την πιθανοτητα να σου πηρε την πινακιδα και με μερικους (ψευδο)μαρτυρες να σου κανει μηνυση?
Την σκέφτηκε, αλλά ήταν στο νοσοκομείο από την άλλη φορά που πήγαινε με 40. Κηπουρέ σκέψου ότι αν πήγαινες με 50 θα πέρναγες αρκετά δλ. νωρίτερα από 'κει και θα τη γλύτωνες.


Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Ανοιξες την πορτα της (χωρις την αδεια της) πηρες το κλειδακι (κλοπη περιουσιας) και το πεταξες (φθορα ξενης περιουσιας)!
Όσο για το κλειδί, απλά το δανείστηκε....Ούτε φθορά ούτε τίποτα.

Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Επαναλαμβανω πιθανον να εκανα το ιδιο...αλλα καμμια φορα η ψυχραιμια ειναι φοβερο προσον!
Και από ψυχραιμία αντέδρασε έτσι, διαφορετικά θα της την έσκαγε.


Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
Πληροφοριακα θελεις να κανεις *χωμα* μια γυναικα?Πες την χοντρη!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Τι χονδρή ? Τάρανδο την είπε:lol:

jimtarasxt660x
09/03/2010, 06:33
Πάλι καλά που της έκανες αυτό από το να την πλακώσεις στο ξύλο και μετά να εχεις τρεχάματα!

Αυτό θα της γίνει μάθημα:lol:


:beer: :beer: :beer: :beer:

okipouros
09/03/2010, 06:53
Λες και αμα ελεγα την χοντρη, χοντρη θα γινοταν κατι.

Οοοοοοχι. Εκεί να μεινει στην μέση του δρόμου να την βριζουν,

Δηλαδή αμα με κάρφωναι;

Τωρα άμα με δει θα προσέχει

Και μάλον πρέπει να καταργήσω την πινακίδα

Κάαααποτε είχα ένα νεροπίστολο και έριχνα σε όποιον μου έκανε μαλακια στον δρόμο. Εποχές

stef@N.O.S
09/03/2010, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από okipouros


Κάαααποτε είχα ένα νεροπίστολο και έριχνα σε όποιον μου έκανε μαλακια στον δρόμο. Εποχές


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

:a23: :a19:

TROOPER
09/03/2010, 07:49
ωραιος !!!

Gandalf dr685sm
09/03/2010, 07:52
νεροπίστολο;;;....χαχαχαχαχα... καλή ιδέα αν και κινδυνεύεις να αρπάξεις καμιά σφαίρα απο κανά τζιμάνι που θα το περάσει για αληθινό.

Gandalf

zephyr1
09/03/2010, 08:08
Για να δουλεψουν λιγο τα κεφαλια.:rolleyes:

Περιπτωση 1. Εκεινη την μερα φιλος μοτοσυκλετιστης ειχε πεσει και ειχε χτυπησει πολυ σοβαρα , το ασθενοφορο που τον πηρε συναντησε μια ουρα 1 χλμ. γιατι λεει καποιος ειχε πεταξει τα κλειδια ενος αυτοκινητου με αποτελεσμα να κλεισει ο δρομος και το παιδι να μην καταφερει ποτε να παει στο νοσοκομειο, ξεψυχησε μεσα στο ασθενοφορο.

Περιπτωση 2 .Γυναικα εγκυμονουσα σφαδαζει απ τους πονους μεσα στο ασθενοφορο και της λενε να κανει υπομονη γιατι ο δρομος εχει μπλοκαρει λογω του παραπανω σκηνικου, αποτελεσμα χανει το παιδι της.

Περιπτωση 3,4, κτλ.

Πιο πολυ λυπαμαι για αυτους που επικροτουν αυτη την πραξη ,ειδικα οταν βλεπω αλλα θρεαντ διαβαζω για το ποσο πιο σημαντικο ειναι η φθορα ξενης περιουσιας(βλ.αυτοκολητα γαιδαρου) και ο καθρευτης του μπατσου.

Μετα μιλαμε για συνειδητοτητα και καλυτερο μελλον μεσα απο μας σαν μοναδες,παπαρολογιες.

Συνεχιστε να δινετε τα ευσημα, μην σας την σπασω κιολας.:a013:

okipouros :a28:

ΥΓ.Για οσους βιαστουνε, 2 φορες απο αναστροφη ,εχω παει νοσοκομειο,εχω καταστρεψει μηχανακι κ εχω χασει 1 φιλο, αυτο δεν μουδινει το δικαιωμα να κανω το τιμωρο της ασφαλτου.

TROOPER
09/03/2010, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
........

ΥΓ.Για οσους βιαστουνε, 2 φορες απο αναστροφη ,εχω παει νοσοκομειο,εχω καταστρεψει μηχανακι κ εχω χασει 1 φιλο, αυτο δεν μουδινει το δικαιωμα να κανω το τιμωρο της ασφαλτου.

πανο πανω στα νευρα σου κανεις πολλα.αυτο ειναι το πιο λαιτ αλλα και εξυπνο :winka:

τα σεναρια τα θεωρω επιστημονικης φαντασιας προσωπικα.

:wave2:

harris_x
09/03/2010, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Για να δουλεψουν λιγο τα κεφαλια.:rolleyes:

Περιπτωση 1. Εκεινη την μερα φιλος μοτοσυκλετιστης ειχε πεσει και ειχε χτυπησει πολυ σοβαρα , το ασθενοφορο που τον πηρε συναντησε μια ουρα 1 χλμ. γιατι λεει καποιος ειχε πεταξει τα κλειδια ενος αυτοκινητου με αποτελεσμα να κλεισει ο δρομος και το παιδι να μην καταφερει ποτε να παει στο νοσοκομειο, ξεψυχησε μεσα στο ασθενοφορο.

Περιπτωση 2 .Γυναικα εγκυμονουσα σφαδαζει απ τους πονους μεσα στο ασθενοφορο και της λενε να κανει υπομονη γιατι ο δρομος εχει μπλοκαρει λογω του παραπανω σκηνικου, αποτελεσμα χανει το παιδι της.

Περιπτωση 3,4, κτλ.

Πιο πολυ λυπαμαι για αυτους που επικροτουν αυτη την πραξη ,ειδικα οταν βλεπω αλλα θρεαντ διαβαζω για το ποσο πιο σημαντικο ειναι η φθορα ξενης περιουσιας(βλ.αυτοκολητα γαιδαρου) και ο καθρευτης του μπατσου.

Μετα μιλαμε για συνειδητοτητα και καλυτερο μελλον μεσα απο μας σαν μοναδες,παπαρολογιες.

Συνεχιστε να δινετε τα ευσημα, μην σας την σπασω κιολας.:a013:

okipouros :a28:

ΥΓ.Για οσους βιαστουνε, 2 φορες απο αναστροφη ,εχω παει νοσοκομειο,εχω καταστρεψει μηχανακι κ εχω χασει 1 φιλο, αυτο δεν μουδινει το δικαιωμα να κανω το τιμωρο της ασφαλτου.
+675

Φίλε κηπουρέ, μπορείς να την βρίσεις και να φύγεις.
Μην αγχώνεσαι, το ότι έκανε μαλακία της έγινε 100% κατανοητό -στην χειρότερη των περιπτώσεων- όταν σε είδε να κατεβαίνεις από τη μηχανή και χέσ***ε πάνω της. :winka:

peskandritsos
09/03/2010, 08:24
Οταν βλεπεις τον χαρο με τα ματια σου απο την κυρια με το κινητο που κανει αναστροφη ετοιμη να σε στειλει, θα σκεφτεις μηπως ερχεται το ασθενοφορο 5 χλμ πιο πισω???:confused: :confused: :confused:

Και παλι καλα που αντεδρασε ετσι ψυχραιμα ο συνφορουμιτης.:beer: :beer: :beer:

harris_x
09/03/2010, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Οταν βλεπεις τον χαρο με τα ματια σου απο την κυρια με το κινητο που κανει αναστροφη ετοιμη να σε στειλει, θα σκεφτεις μηπως ερχεται το ασθενοφορο 5 χλμ πιο πισω???:confused: :confused: :confused:

Και παλι καλα που αντεδρασε ετσι ψυχραιμα ο συνφορουμιτης.:beer: :beer: :beer:
Όλοι έχουμε δει τον χάρο με τα μάτια μας. Το μόνο που μπορώ να δεχθώ είναι ότι ο καθένας αντιδρά διαφορετικά.

Τώρα το ποια αντίδραση μπορεί να χαρακτηριστεί ως ψύχραιμη και ποια όχι είναι μεγάλο θέμα!

:beer: :beer: :beer:

Gandalf dr685sm
09/03/2010, 08:35
εγώ επιμένω...:lol:... το νεροπίστολο είναι πολύ καλή ιδέα...χαχαχαχα...

Gandalf

yannis24
09/03/2010, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1

Πιο πολυ λυπαμαι για αυτους που επικροτουν αυτη την πραξη ,ειδικα οταν βλεπω αλλα θρεαντ διαβαζω για το ποσο πιο σημαντικο ειναι η φθορα ξενης περιουσιας(βλ.αυτοκολητα γαιδαρου) και ο καθρευτης του μπατσου.

Μετα μιλαμε για συνειδητοτητα και καλυτερο μελλον μεσα απο μας σαν μοναδες,παπαρολογιες.

Συνεχιστε να δινετε τα ευσημα, μην σας την σπασω κιολας.:a013:

okipouros :a28:

ΥΓ.Για οσους βιαστουνε, 2 φορες απο αναστροφη ,εχω παει νοσοκομειο,εχω καταστρεψει μηχανακι κ εχω χασει 1 φιλο,[B] αυτο δεν μουδινει το δικαιωμα να κανω το τιμωρο της ασφαλτου.

ευτυχως που καποιος απαντησε οπως τουλαχιστον το σκεφτομαι και εγω γιατι ειχα αρχισει να ανυσηχω με τον τροπο που σκεφτομαι !

Ναι, εχεις δικιο, κοντεψε να σε φυτεψει και τα νευρα σου με την αδρεναλινη σου χτυπησαν κοκκινο ΑΛΛΑ .....

αμα εχει παρει την πινακιδα σου ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΕΙ να κινηθει δικαστικα εναντιον σου, να εισαι προετοιμασμενος για τα χειροτερα...( πχ, μπορει να πει ακομα και οτι την χτυπησες ....και ειδικα αμα πεσεις σε κανενα περιεργο θεμα πχ. εγκυμοσυνη ) την εβαψες κανονικα.....

Σαν Γιαννης λοιπον, που οδηγαω μηχανακια και εγω 20 χρονια οπως εσυ υποθετω(με τα ατυχηματα μου, τα νοσοκομεια μου κτλ ), συμπασχω μαζι σου....

Σαν τον συζηγο της γυναικας αυτης ομως, η οποια μπορει να γυρισει σπιτι και να ισχυρισθει ΟΤΙ θελει δνε ξερω πως θα το δω... πχ στο δικαστηριο :
- Ναι κυριε Δικαστα, εκανα λαθος, πηγα να χτυπησω το παιδι, ΕΥΤΥΧΩΣ και δοξα τον ΘΕΟ δεν εγινε τιποτα (γιατι και εγω μανα ειμαι και τον καταλαβαινω) γιατι οπως επιβεβαιωνει στην καταθεση του πηγαιναμε με 40κμ, αλλα ο κυριος Ταδε Ταδοπουλος, και ενω πηγα να του ζητησω συγνωμη και να δω αν ειναι καλα (παρολο που δεν επεσε),
ανοιξε την πορτα του αυτοκινητου μου ( παραβαση 1),
με εβρισε (παραβαση 2),
πηρε τα κλειδια μου (παραβαση 3),
τα πεταξε (παραβαση 4),
και μου εριξε μια μπουνια στην μουρη( παραβαση 5-δεν εγινε αλλα αντε βρες το εσυ)....

ως εκ τουτου του γεγονοτος εγω νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο 2 μερες τα εξοδα του οποιου ειναι €χ, τα κλειδια του αστραφτερης μου Mercedes δεν βρεθηκαν ποτε και το ολο συστημα αλλαχτηκε με €χ εξοδα, και απαιτω για εξυβριση και φθορα και παραβιαση ιδιωτικης περιουσιας το ποσο τον €χ !
( δεν μιλαμε για περιπτωσεις πια εγκυμοσυνης και τα σχετικα τα οποια σε γ@μουν κυριολεκτικα....πχ...στο ατυχημα που ειχα εγω με το TDM 8 μερες πριν γεννηθει ο γιος μου το 2007, τα περισσοτερα λεφτα απο την αποζημιωση τα πηρα γιατι ισχυρησθηκαμε οτι η γυναικα μου ειναι εγγυος, ηταν οντως, και απο το σοκ που υπεστει με τον τραυματισμο μου, κινδυνεψε η εγκυμοπσυνη της !!!!)

οποτε :

Προσοχη σε ολους για το πως αντιδραμε στους δρομους.....

TROOPER
09/03/2010, 08:44
εγω λεω να γραψουμε εργο...



:wacko:

harris_x
09/03/2010, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω λεω να γραψουμε εργο...



:wacko:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
τι να σου πω ρε πστ μου!
:lol: :lol: :lol:

LiakosVstrom
09/03/2010, 08:55
έλεος ρε παίδες με τα σενάρια.... κι η γιαγιά μου αν είχε ρόδες θα ήταν πατίνι.

πάντως δεν έπρεπε να της πετάξεις τα κλειδιά γιατί όντως δεν φταίνε σε τίποτα οι άλλοι οδηγοί να περιμένουν την κλώσσα (αν είχε κλείσει το δρόμο)...









ροχάλα έπρεπε να της ρίξεις. :a30:

super_toto
09/03/2010, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από okipouros
Πηγαίνοντας για γρήγορη βόλτα προς Ψάθα, αναγκαστικά περνάω απέξω από supermarket βορείων προαστίων Σάββατο μεσημέρι (συνδυάστε κατίνες που ψωνίζουν, με τζιπάκια, που κάνουν αναστροφή ενώ μιλάνε στο κουνιστό για το τι θα φορέσουν το βράδυ στο Μέγαρο)

Πήγαινα με 40, αλλά μάλλον ήταν πολλά, και μέρα μεσημέρι κόκκινο μηχανάκι / άσπρο κράνος. φασαριόζικες εξατμίσεις ήταν μάλλον αδύνατο να με αντιληφθεί η κυράτσα που έκανε αναστροφή.

Κάνω αποφυγή ταράνδου τύπου (φρένα, στρίψε κλπ) και την γλιτώνω

Κατεβαίνω κάτω, λέω τώρα θα την χορτάσω μπουνιά

Τελικά στα 4-5 δευτερόλεπτα μέχρι να φτάσω εκεί ηρέμησα και αποφάσισα να μην της κάνω πλαστική

Μου λέει "δεν σε είδα δεν σε είδα" τι σκατά, κρυφτό παίζαμε

Ανοίγω πόρτα, σβήνω το αυτοκίνητο, παίρνω το κλειδί και το πετάω όσο πιο μακριά μπορούσα, καβαλάω και φεύγω

Καλά έ, ευχαριστήθηκα απείρως, όσο πήγαινα στον δρόμο και την σκεφτόμουνα να ψάχνει στα χόρτα το κλειδί και να την βρίζουν που έχει κλείσει τον δρόμο.... αααααα άλλο πράγμα

Ωραίος,
την επόμενη φορά που θα φρενάρεις γιατί κάποιος γέρος θα διασχίζει αμέρημνος τον δρόμο, κατέβα κάτω και πάρ του το σκάλπ.
Δεσε τον και με μια αλυσίδα στη μέση του δρόμου για να κλείσεις την κυκλοφορία μέχρι να βρει σιδεροπρίονο, για να τιμωρηθεί και η κακούργα η κοινωνία για το κακό που σε βρήκε.

TROOPER
09/03/2010, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ωραίος,
την επόμενη φορά που θα φρενάρεις γιατί κάποιος γέρος θα διασχίζει αμέρημνος τον δρόμο, κατέβα κάτω και πάρ του το σκάλπ.
Δεσε τον και με μια αλυσίδα στη μέση του δρόμου για να κλείσεις την κυκλοφορία μέχρι να βρει σιδεροπρίονο, για να τιμωρηθεί και η κακούργα η κοινωνία για το κακό που σε βρήκε.

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

οτι να ναι!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
09/03/2010, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
τι να σου πω ρε πστ μου!
:lol: :lol: :lol:

ε μα...

και θα κανει και θα πει και αν και εφοσων...μα τι λεμε...

reinmeister
09/03/2010, 09:12
να το δουμε αντικειμενικα...

της πεταξε τα κλειδια...δεδομενο...

της εκανε την ζωη δυσκολη...(βγες,βρες κλειδια,γυρνα)...+ τον φοβο μην τις αρπαξει οταν τον ειδε να ερχεται...δεδομενο...

δεν θα ξαναμαλακιστει (η θεια) σε αντιστοιχη περιπτωση,οποτε γλιτωνουμε αλλοι 5 νοματαιοι...δεδομενο...

γαμοι,γεννες,κηδειες... θεωριες...

υ.γ. ο ανθρωπος συμμορφωνεται μονο οταν φοβαται για την σωματικη του ακεραιοτητα...μηνυσεις και λοιπες νομικες κυρωσεις σπανια το καταφερνουν...

:wave2:

makis206
09/03/2010, 09:16
Κρατιέμαι κι εγώ αλλά αφού έκανε την αρχή ο Ζεφύρης.. τα σενάρια παίδες είναι σενάρια που δεν θέλουν και πολύ για να μας βάλουν πρωταγωνιστές σε ταινία τρόμου, θλίψης ή ακόμα και επιστημονικής φαντασίας.. και κωμωδίας θα μπορούσε αλλά ο πρωταγωνιστής σε μια τέτοια ταινία δεν περνάει πάντα όμορφα..:D

Σκεφτείτε το..

Η κυρία έκανε υπερμαλακία και δεν το συζητώ, τα λάθη για τους ανθρώπους είναι εξάλλου. Για λάθος όμως παίρνω και τη συμπεριφορά του συνάδελφου μοτοσυκλετιστή στην προκειμένη περίπτωση. Μια παρατήρηση για μένα προσωπικά αρκούσε, τα άλλα είναι υπερβολές.

:beer:

υγ: ξέρω τι θα έγραφα αν είχε συμβεί το κακό, μακρυά απ'όλους μας. Δεν συνέβει όμως και μπορούμε να αισθανθούμε τυχεροί γι'αυτό, το να προκαλούμε την τύχη μας για νέο κακό όμως...:winka:

peskandritsos
09/03/2010, 09:16
Εγω παντως προσωπικα επειδη δεν εμπιστευομαι ουτε και τους νομους πλεον στην Ελλαδα ας μου κανει μυνηση η οποια θα δικαστει σε 40 χρονια και θα παρει την αποζημιωση απο τα εγγονια μου.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
09/03/2010, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Για να δουλεψουν λιγο τα κεφαλια.:rolleyes:



Πανο δεν ειναι τοσο τραγικο αυτο που εκανε.

το αυτοκινητο μπορει να παει στην ακρη του δρομου και με αλλους τροπους.
νεκρα, σπρωξιμο, στριβουμε το τιμονακι και βουαλα!!

ενταξει,θα παρει 5 λεπτα....σιγα τα ωα δλδ....καθε μερα που μποτιλιαριζονται ολοι για διπλοτριπλοπαρκαρισμενα ή γιατι βρεχει και περνουν ολοι τα αμαξια δεν τους πειραζει??

συμφωνω και εγω οτι ειναι σεναρια επιστημονικης φαντασιας...

μακαρι να το καναμε ολοι αυτο και να τους βαζαμε μυαλο και ας ειχαμε και απο 5 ή 10 λεπτα καθυστερηση στο ν'ανοιξει ο δρομος.

(αν δεν το καταλαβες και εμεις για ανθρωπινη ζωη μιλαμε [του φιλου okipouros] που σωθηκε στο παρατριχα)

:wave2:

Gandalf dr685sm
09/03/2010, 09:46
στριβουμε το τιμονακι και βουαλα!!


:nono: :nono: :nono:

χωρίς κλειδάκι το τιμόνι κλειδώνει στην πρώτη μισή στροφή και πάπαλα...


σ.σ. Θα έσκαγα αν δεν συμμετείχα στο σενάριο.... :lol:

Gandalf

devil's animal
09/03/2010, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
:nono: :nono: :nono:

χωρίς κλειδάκι το τιμόνι κλειδώνει στην πρώτη μισή στροφή και πάπαλα...


σ.σ. Θα έσκαγα αν δεν συμμετείχα στο σενάριο.... :lol:

Gandalf


ε,και?? θα κλειδωσει στριμμενο, οχι στην ευθεια. αρα μπορει να μπει στην ακρη το αμαξι...
:a22: :a22:


και δλδ τι, αυτη θα φωναξε γερανο για να της μετακινησει το αμαξι αν δεν βρηκε το κλειδι?
και ο γερανος πως θα ερχοταν αφου ειναι μποτιλιαρισμενος ο δρομος?:confused:
μην ακουω χαζα...
:wave2:

GreddyRx7
09/03/2010, 09:52
Το έχω σκεφτεί άπειρες φορές να το κάνω! Δυστηχώς μένω μόνο στην σκέψη. Θα το εφαρμόσω όμως με την 1η ευκαιρεία!:rotflmao: Πραγματικά έχει καταντήσει αηδία και αίσχος η κατάσταση στους δρόμους δέν ξέρεις από που θα σου έρθει! Μου έχει τύχει να πηγαίνω σε μονόδρομο και να μπαίνει και να έρχεται καταπάνω μου θίτσα η οποία στο ένα χέρι να μιλάει στο κινητό και στο άλλο να κρατάει το τσιγάρο. Την κορνάρω και δέν δίνει σημασία αλλά πρέπει να έχεις ένα CR 500 εκεί να περάσεις από πάνω της να τελειώνει η υπόθεση!:lol:

reinmeister
09/03/2010, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κρατιέμαι κι εγώ αλλά αφού έκανε την αρχή ο Ζεφύρης.. τα σενάρια παίδες είναι σενάρια που δεν θέλουν και πολύ για να μας βάλουν πρωταγωνιστές σε ταινία τρόμου, θλίψης ή ακόμα και επιστημονικής φαντασίας.. και κωμωδίας θα μπορούσε αλλά ο πρωταγωνιστής σε μια τέτοια ταινία δεν περνάει πάντα όμορφα..:D

Σκεφτείτε το..

Η κυρία έκανε υπερμαλακία και δεν το συζητώ, τα λάθη για τους ανθρώπους είναι εξάλλου. Για λάθος όμως παίρνω και τη συμπεριφορά του συνάδελφου μοτοσυκλετιστή στην προκειμένη περίπτωση. Μια παρατήρηση για μένα προσωπικά αρκούσε, τα άλλα είναι υπερβολές.

:beer:

υγ: ξέρω τι θα έγραφα αν είχε συμβεί το κακό, μακρυά απ'όλους μας. Δεν συνέβει όμως και μπορούμε να αισθανθούμε τυχεροί γι'αυτό, το να προκαλούμε την τύχη μας για νέο κακό όμως...:winka:

κανε μας την χαρη ρε φιλε...επειδη θα παρεις vstrom που διακτινιζεται σε χρονο dt, το παιζεις χαλαρος?εμεις οι υπολοιποι νορμαλ μηχανακια εχουμε και φοβομαστε...

:rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
09/03/2010, 10:02
κανενα αυτοκολλητο να το κολησεις στην μουρη της δεν παιζει?


"Ειμαι γαιδάρα, περναω με κοκκινα¨

yannis24
09/03/2010, 10:08
για να συνεχισω βεβαια να κανω τον συνηγορο του διαολου ( το εχω αυτο !) :

θα γινοτανε το ιδιο ΑΜΑ ο "οδηγος" του οχηματος ηταν αντρας ?
και αμα την ωρα που του ανοιγες την πορτα, σε πλακωνε στις φαπες.....
θα ειχες γλιτωσει απο το τροχαιο....αλλα μπορει να τις ειχες μαζεψει περισσοτερες......

μου αρεσει που ολη μας την "μαγκια", και τα "κολπακια" μας τα κανουμε μονο στις "θιτσες", "παππουδες", κα@ιολες 20 χρονων", ή ακομα και οικογενειαρχες οι οποιοι εχουν φορτωμενα στο αυτοκινητο τα παιδια τους....

λες και η υπολοιπη συνομοταξα οδηγων (αντρες οδηγοι, φορτηγατζηδες, ταριφες, νταβαδες, κτλ, κτλ ) δεν κανει ποτε "μαλακιες" και δεν σπερνει τον τρομο και τον φοβο στους δρομους......

makis206
09/03/2010, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
κανε μας την χαρη ρε φιλε...επειδη θα παρεις vstrom που διακτινιζεται σε χρονο dt, το παιζεις χαλαρος?εμεις οι υπολοιποι νορμαλ μηχανακια εχουμε και φοβομαστε...
:rotflmao: :rotflmao:

Ναι, τώρα μίλησε ο stockατζής...:lol: :rotflmao:

VANDA
09/03/2010, 10:17
Διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλον πάλι.. Αφού δεν έγινε καμια άλλη στραβή, τελείωσε. Και αν το ένα και αν το άλλο, τι νόημα έχει; Και αν την έλεγε χοντρή κι έφευγε, μπορεί να την έπιανε οξεία καταθλιψο-υστερία στο τιμόνι και να τον πέρναγε με το τζιποειδές από πάνω. Και μετά θα πήγαινε λέει σπίτι και θα ρώτούσε τον άντρα της αν όντως ήταν χοντρή και αυτός θα της έλεγε "ε πρέπει να πήρες κανα κιλάκι" και να τα δράματα-διαζύγια-δικαστήρια για την περιουσία, το παιδί με ψυχολογικά.. χάσαμε και την όπερα στο μέγαρο, τσάμπα το πήραμε το βερσάτσε, τσάμπα και το μπότοξ, ασταδιάλα..

makis206
09/03/2010, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Και αν την έλεγε χοντρή κι έφευγε, μπορεί να την έπιανε οξεία καταθλιψο-υστερία στο τιμόνι και να τον πέρναγε με το τζιποειδές από πάνω. Και μετά θα πήγαινε λέει σπίτι και θα ρώτούσε τον άντρα της αν όντως ήταν χοντρή και αυτός θα της έλεγε "ε πρέπει να πήρες κανα κιλάκι" και να τα δράματα-διαζύγια-δικαστήρια για την περιουσία, το παιδί με ψυχολογικά.. χάσαμε και την όπερα στο μέγαρο, τσάμπα το πήραμε το βερσάτσε, τσάμπα και το μπότοξ, ασταδιάλα..

Καλά αυτό σε 3D θα σπάσει τα ταμεία του Avatar λέμε..:lol:

mparmpanik
09/03/2010, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreddyRx7
Το έχω σκεφτεί άπειρες φορές να το κάνω! Δυστηχώς μένω μόνο στην σκέψη. Θα το εφαρμόσω όμως με την 1η ευκαιρεία!:rotflmao: Πραγματικά έχει καταντήσει αηδία και αίσχος η κατάσταση στους δρόμους δέν ξέρεις από που θα σου έρθει! Μου έχει τύχει να πηγαίνω σε μονόδρομο και να μπαίνει και να έρχεται καταπάνω μου θίτσα η οποία στο ένα χέρι να μιλάει στο κινητό και στο άλλο να κρατάει το τσιγάρο. Την κορνάρω και δέν δίνει σημασία αλλά πρέπει να έχεις ένα CR 500 εκεί να περάσεις από πάνω της να τελειώνει η υπόθεση!:lol:


ωραια..
οι εκδικητες τιμωροι της ασφαλτου.
μονο που μεχρι στιγμης δεν ακουσα πουθενα για το πως θα επρεπε να "τιμωρηθουμε"
εμεις οι ιδιοι απο καποιον θερμοκεφαλο
οταν οδηγουμε σε πεζοδρομιο
οταν σταματαμε πανω στην διαβαση
οταν παρκαρουμε σε πεζοδρομο
οταν..οταν..οταν..

ενταξει, το παραδεχομαι, ειμαι υπερβολικος.
εμεις δεν κανουμε ποτε μαλακιες στο δρομο.
εμεις ειμαστε τα προγραμματισμενα με ακριβεια ρομποτ που δεν γνωριζουμε να κανουμε λαθος.


και μια ερωτηση..

πως θα αισθανθουν οσοι συμφωνουν και επικροτουν την "τιμωρια" που εφαρμοσε
ο συμφορουμιστας οταν την επομενη φορα που θα παρκαρουν σε πεζοδρομιο
βρουν την μηχανη τους κλειδωμενη με ξενο λουκετο επειδη καποιος θα ειχε την φαεινη
ιδεα να τους τιμωρησει ακινητοποιωντας τους??

reinmeister
09/03/2010, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλον πάλι.. Αφού δεν έγινε καμια άλλη στραβή, τελείωσε. Και αν το ένα και αν το άλλο, τι νόημα έχει; Και αν την έλεγε χοντρή κι έφευγε, μπορεί να την έπιανε οξεία καταθλιψο-υστερία στο τιμόνι και να τον πέρναγε με το τζιποειδές από πάνω. Και μετά θα πήγαινε λέει σπίτι και θα ρώτούσε τον άντρα της αν όντως ήταν χοντρή και αυτός θα της έλεγε "ε πρέπει να πήρες κανα κιλάκι" και να τα δράματα-διαζύγια-δικαστήρια για την περιουσία, το παιδί με ψυχολογικά.. χάσαμε και την όπερα στο μέγαρο, τσάμπα το πήραμε το βερσάτσε, τσάμπα και το μπότοξ, ασταδιάλα..

:eyepop:
με τρομαζεις...

mparmpanik
09/03/2010, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλον πάλι.. Αφού δεν έγινε καμια άλλη στραβή, τελείωσε. Και αν το ένα και αν το άλλο, τι νόημα έχει; Και αν την έλεγε χοντρή κι έφευγε, μπορεί να την έπιανε οξεία καταθλιψο-υστερία στο τιμόνι και να τον πέρναγε με το τζιποειδές από πάνω. Και μετά θα πήγαινε λέει σπίτι και θα ρώτούσε τον άντρα της αν όντως ήταν χοντρή και αυτός θα της έλεγε "ε πρέπει να πήρες κανα κιλάκι" και να τα δράματα-διαζύγια-δικαστήρια για την περιουσία, το παιδί με ψυχολογικά.. χάσαμε και την όπερα στο μέγαρο, τσάμπα το πήραμε το βερσάτσε, τσάμπα και το μπότοξ, ασταδιάλα..


απο αυτο που πινεις, θελω κι εγω!!!:lol:

reinmeister
09/03/2010, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
για να συνεχισω βεβαια να κανω τον συνηγορο του διαολου ( το εχω αυτο !) :

θα γινοτανε το ιδιο ΑΜΑ ο "οδηγος" του οχηματος ηταν αντρας ?
και αμα την ωρα που του ανοιγες την πορτα, σε πλακωνε στις φαπες.....
θα ειχες γλιτωσει απο το τροχαιο....αλλα μπορει να τις ειχες μαζεψει περισσοτερες......

μου αρεσει που ολη μας την "μαγκια", και τα "κολπακια" μας τα κανουμε μονο στις "θιτσες", "παππουδες", κα@ιολες 20 χρονων", ή ακομα και οικογενειαρχες οι οποιοι εχουν φορτωμενα στο αυτοκινητο τα παιδια τους....

λες και η υπολοιπη συνομοταξα οδηγων (αντρες οδηγοι, φορτηγατζηδες, ταριφες, νταβαδες, κτλ, κτλ ) δεν κανει ποτε "μαλακιες" και δεν σπερνει τον τρομο και τον φοβο στους δρομους......

τωρα χτυπησες χορδη...

ξερεις ποσες φορες εχω ανεβαση πιεση ατμολεβητα ακριβως επειδη δεν μπορω ,ουτε να βρισω,ουτε να χτυπησω γυναικα??

απειρες φιλε μου...οσες και οι μαλακιες που κανουν στο δρομο καθημερινα... χαιρομαι λοιπον αφανταστα οταν βλεπω καποιον που μπορει να το κανει...

οταν μου κανει μαλακια αντρας ειμαι χαλαροτατος,μια και μπορω να τον κανω ασηκωτο...

makis206
09/03/2010, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τωρα χτυπησες χορδη...
ξερεις ποσες φορες εχω ανεβαση πιεση ατμολεβητα ακριβως επειδη δεν μπορω ,ουτε να βρισω,ουτε να χτυπησω γυναικα??
απειρες φιλε μου...

To ξέρουμε, το ξέρουμε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81274)...!:lol: :beer:

VGER
09/03/2010, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
:nono: :nono: :nono:

χωρίς κλειδάκι το τιμόνι κλειδώνει στην πρώτη μισή στροφή και πάπαλα...


σ.σ. Θα έσκαγα αν δεν συμμετείχα στο σενάριο.... :lol:

Gandalf

Χώρια που η χοντρή μπορεί και να οδηγούσε αυτόματο, που ούτως ή άλλως ακινειτοποιείται...:wacko:

BELZEBOYLIS
09/03/2010, 11:12
Βασικά έπρεπε
να βάλεις φωτιά στο αυτοκίνητο για να μην έχει να οδηγήσει ξανά ,
να της βγάλεις το μάτι ,σε περίπτωση που αγοράσει άλλο,
να της κόψεις το χέρι ,γιατί η κουφάλα και με ένα μάτι θα οδηγούσε .Τέλος θα έπρεπε να την ανεβάσεις στην μηχανή και να την βάλεις να οδηγήσει την ώρα που θα κάνεις αναστροφή με το αμάξι της !

Αν δεν είχες όρεξη για αυτά ,θα μπορούσες να την φέρεις δεμένη σε μία βόλτα-συνάντηση του moto.gr να την λιθοβολήσουμε στην συνέχεια να την τεμαχίσουμε και να σκορπίσουμε τα κομμάτια της σε όλη την πόλη !! Να μάθουν επιτέλους ,ότι μαζί μας δεν παίζει κανείς.....

γκρρρρρρ


:lol: :wave2:

reinmeister
09/03/2010, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
To ξέρουμε, το ξέρουμε (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81274)...!:lol: :beer:

:rotflmao: :rotflmao: που το ξεθαψες ρε θηριο...

makis206
09/03/2010, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :rotflmao: που το ξεθαψες ρε θηριο...

Ήτανε σταθμός!:lol:

GreddyRx7
09/03/2010, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
κανενα αυτοκολλητο να το κολησεις στην μουρη της δεν παιζει?


"Ειμαι γαιδάρα, περναω με κοκκινα¨

Κατά 99% θα είναι γυναίκα που κάνει την μ@λακία. Το ξέρεις πολύ καλά άμα οδηγάς συχνά στον δρόμο. :wave2:

super_toto
09/03/2010, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τωρα χτυπησες χορδη...

ξερεις ποσες φορες εχω ανεβαση πιεση ατμολεβητα ακριβως επειδη δεν μπορω ,ουτε να βρισω,ουτε να χτυπησω γυναικα??

απειρες φιλε μου...οσες και οι μαλακιες που κανουν στο δρομο καθημερινα... χαιρομαι λοιπον αφανταστα οταν βλεπω καποιον που μπορει να το κανει...

οταν μου κανει μαλακια αντρας ειμαι χαλαροτατος,μια και μπορω να τον κανω ασηκωτο...

Μην καταπιέζεσαι, άσε τον εαυτό σου να εκφραστεί ελεύθερα. Τι γυναίκα τι άντρας , αν είναι για την υγεία σου μην κάνεις συμβιβασμούς. :lol:

Akatanomastos
09/03/2010, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreddyRx7
Κατά 99% θα είναι γυναίκα που κάνει την μ@λακία. Το ξέρεις πολύ καλά άμα οδηγάς συχνά στον δρόμο. :wave2:

δεν επικεντρωνομαι στο φυλο του οδηγου που κανει λαλακια αλλα στην αυτοδικια του παρολιγο θυματος..


γενικα οκ, οι γυναικες ειναι ποιο επιρρεπείς στη λαλακια καθως ειναι συνηθως οδηγοι κατ αναγκη

αλλα μου εχει τυχει και αντρας που μιλουσε στο κινητο και παραβιασε στοπ σε κεντρικη διασταυρωση και στο εκατοστο δεν με σκοτωσε.. :wave2:

GreddyRx7
09/03/2010, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ήτανε σταθμός!:lol:

Λάθος quote!:rotflmao:

GreddyRx7
09/03/2010, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από GreddyRx7
Κατά 99% θα είναι γυναίκα που κάνει την μ@λακία. Το ξέρεις πολύ καλά άμα οδηγάς συχνά στον δρόμο. :wave2:

Λάθος quote λέμε!:rotflmao:

BELZEBOYLIS
09/03/2010, 11:39
Κρεμάλα σε όσους μιλάνε στο κινητό και οδηγούνε !!!
Κρεμάλα σε όσους περνάνε Στοπ ,χωρίς έλεγχο !!!
Κρεμάλα σε όσους δεν οδηγούνε σωστά!!!
Βασικά κρεμάστε όλους όσους δεν προσέχουν όπως εμείς , ή απλά κρεμάστε όσους δεν είναι εμείς... και εγώ !!!

Για καθαρούς και ασφαλείς δρόμους
Από το κίνημα πολιτών η '' Ωραία Αγχόνη ''

harris_x
09/03/2010, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Βασικά έπρεπε
να βάλεις φωτιά στο αυτοκίνητο για να μην έχει να οδηγήσει ξανά ,
να της βγάλεις το μάτι ,σε περίπτωση που αγοράσει άλλο,
να της κόψεις το χέρι ,γιατί η κουφάλα και με ένα μάτι θα οδηγούσε .Τέλος θα έπρεπε να την ανεβάσεις στην μηχανή και να την βάλεις να οδηγήσει την ώρα που θα κάνεις αναστροφή με το αμάξι της !

Αν δεν είχες όρεξη για αυτά ,θα μπορούσες να την φέρεις δεμένη σε μία βόλτα-συνάντηση του moto.gr να την λιθοβολήσουμε στην συνέχεια να την τεμαχίσουμε και να σκορπίσουμε τα κομμάτια της σε όλη την πόλη !! Να μάθουν επιτέλους ,ότι μαζί μας δεν παίζει κανείς.....

γκρρρρρρ
:lol: :wave2:

Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Κρεμάλα σε όσους μιλάνε στο κινητό και οδηγούνε !!!
Κρεμάλα σε όσους περνάνε Στοπ ,χωρίς έλεγχο !!!
Κρεμάλα σε όσους δεν οδηγούνε σωστά!!!
Βασικά κρεμάστε όλους όσους δεν προσέχουν όπως εμείς , ή απλά κρεμάστε όσους δεν είναι εμείς... και εγώ !!!

Για καθαρούς και ασφαλείς δρόμους
Από το κίνημα πολιτών η '' Ωραία Αγχόνη ''
:a23:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
09/03/2010, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
Κρεμάλα σε όσους μιλάνε στο κινητό και οδηγούνε !!!
Κρεμάλα σε όσους περνάνε Στοπ ,χωρίς έλεγχο !!!
Κρεμάλα σε όσους δεν οδηγούνε σωστά!!!
Βασικά κρεμάστε όλους όσους δεν προσέχουν όπως εμείς , ή απλά κρεμάστε όσους δεν είναι εμείς... και εγώ !!!

Για καθαρούς και ασφαλείς δρόμους
Από το κίνημα πολιτών η '' Ωραία Αγχόνη ''

προτιμω το ''ακονισμενη λαμα'' :mad:

και οποιος ρωτησει τι λαμα...ΔΑΛΑΙ ΛΑΜΑ! :lol: :lol: :lol: :lol:

BELZEBOYLIS
09/03/2010, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
προτιμω το ''ακονισμενη λαμα'' :mad:

και οποιος ρωτησει τι λαμα...ΔΑΛΑΙ ΛΑΜΑ! :lol: :lol: :lol: :lol:


μάλλον,
θα έλεγα ότι είστε από διαφορετική Κίνηση Πολιτών ...
:lol: :beer: :wave2:

road spirit
09/03/2010, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :rotflmao: που το ξεθαψες ρε θηριο... κανονικά έπρεπε να γίνει στίκυ, αλλά τεσπά ...

επικό τουλάχιστον!

harris_x
09/03/2010, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
προτιμω το ''ακονισμενO λαμα'' :mad:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:look:


:bigcry:


191169

TROOPER
09/03/2010, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
μάλλον,
θα έλεγα ότι είστε από διαφορετική Κίνηση Πολιτών ...
:lol: :beer: :wave2:

οσο κινουμαι ζω!σαν το ντουμ σπυρο,κωστα,βαγγελη,δημητρη κλπ ενα πραμα :lol: :lol: :lol: :lol:

BELZEBOYLIS
09/03/2010, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
οσο κινουμαι ζω!σαν το ντουμ σπυρο,κωστα,βαγγελη,δημητρη κλπ ενα πραμα :lol: :lol: :lol: :lol:


μακρυά απο την Πανεπιστημίου τότε ,δεν κινείται φύλλο...:lol: μπεεεεε :lol:

webassasin
09/03/2010, 11:58
Μη λετε οτι να'ναι. Εισαστε ολοι τοσο σωστοι για να κρινετε το φιλο που αντεδρασε ετσι? Και τοσα μποτιλιαρισματα που εχετε εκει πανω, ενα παραπανω θα κανει τη διαφορα? Καλα της εκανε,αυτο το σκηνικο την εκανε πολυ πιο προσεκτικη εστω για ενα μηνα, αν δεν την εκανε για παντα. Οκ,μπορουσε να μην το πεταξει τοοοοσο μακρια,για να μη χαθει το κλειδι. Απο την αλλη ομως στα αρχιδια μας,γιατι δε φταιει κανεις να πληρωσει την απροσεξια της. Αν τον ειχε σκοτωσει ομως και καποιος το εγραφε εδω,τα πραματα θα ηταν πολυ διαφορετικα.
Οπως κ να εχει, το εχω κανει κ εγω αυτο σε γκομενα με βεσπακι. Μονο που εγω εκανα ενα κυκλο στο τετραγωνο,γυρισα, της το εδωσα,εκλεισα το ματι κ εφυγα.

TROOPER
09/03/2010, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από BELZEBOYLIS
μακρυά απο την Πανεπιστημίου τότε ,δεν κινείται φύλλο...:lol: μπεεεεε :lol:

αρσενικο η θυληκο?:look:

:lol: :lol: :lol:

TROOPER
09/03/2010, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Μη λετε οτι να'ναι. Εισαστε ολοι τοσο σωστοι για να κρινετε το φιλο που αντεδρασε ετσι? Και τοσα μποτιλιαρισματα που εχετε εκει πανω, ενα παραπανω θα κανει τη διαφορα? Καλα της εκανε,αυτο το σκηνικο την εκανε πολυ πιο προσεκτικη εστω για ενα μηνα, αν δεν την εκανε για παντα. Οκ,μπορουσε να μην το πεταξει τοοοοσο μακρια,για να μη χαθει το κλειδι. Απο την αλλη ομως στα αρχιδια μας,γιατι δε φταιει κανεις να πληρωσει την απροσεξια της. Αν τον ειχε σκοτωσει ομως και καποιος το εγραφε εδω,τα πραματα θα ηταν πολυ διαφορετικα.
Οπως κ να εχει, το εχω κανει κ εγω αυτο σε γκομενα με βεσπακι. Μονο που εγω εκανα ενα κυκλο στο τετραγωνο,γυρισα, της το εδωσα,εκλεισα το ματι κ εφυγα.

τηλεφωνο πηρες η τσαμπα η μπετζινα που καψες??

VGER
09/03/2010, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τηλεφωνο πηρες η τσαμπα η μπετζινα που καψες??

:wacko:

aris_n
09/03/2010, 12:05
Φίλε μου εγώ θα την χαρακτήριζα ακραία την κίνηση σου σαν κάποιος που είναι έξω απο τον χορό. Δεν ξέρω πόσο "δολοφονική" ήταν η κίνηση της κυρίας αλλά η απορία μου είναι η εξής.
Χωρίς να θέλω να υπονοήσω τίποτα με αυτό που θα πώ, απλά μου δημιουργείται το ερώτημα.

Άν ήταν άντρας ο οδηγός, θα έκανες το ίδιο;;;

Akatanomastos
09/03/2010, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin

Οπως κ να εχει, το εχω κανει κ εγω αυτο σε γκομενα με βεσπακι. Μονο που εγω εκανα ενα κυκλο στο τετραγωνο,γυρισα, της το εδωσα,εκλεισα το ματι κ εφυγα.

πρακτικος ο ελληνας


κοιταει παντα πως θα μαμησει..:bigcry: :bawl: :lol:

TROOPER
09/03/2010, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από aris_n
Φίλε μου εγώ θα την χαρακτήριζα ακραία την κίνηση σου σαν κάποιος που είναι έξω απο τον χορό. Δεν ξέρω πόσο "δολοφονική" ήταν η κίνηση της κυρίας αλλά η απορία μου είναι η εξής.
Χωρίς να θέλω να υπονοήσω τίποτα με αυτό που θα πώ, απλά μου δημιουργείται το ερώτημα.

Άν ήταν άντρας ο οδηγός, θα έκανες το ίδιο;;;

να ρωτησω κατι και εγω?

αν ο φιλος δεν ηταν με μηχανακι αλλα με νταλικα θα εκανε το ιδιο η ''κυρια''?

okipouros
09/03/2010, 12:13
Ποιος είπε ότι δεν βαράω άντρες. Γιατί θα κωλώσω μήπως

Και οι τελευταίοι 2 που βούτηξα ήταν μοτοσυκλετιστές

Φάση 1: πάω εθνική με 150 στην μεσαία, βγαίνοντας αριστερή για να περνάω τα αυτοκίνητα και ξανά μεσαία. Ελεύθερη η αριστερή έτσι; Και κάνει σφήνα tiger από δεξιά μου, και το αυτοκίνητο που είχα μπροστά, μιλάμε πόντο (και το ktm έχει καρατημόνα, σιγά μην την είδε το βράδυ) χαλαρά με +50. Ε τον ακολούθησα μέχρι που βγήκε απο εθνική, όταν τον κλείνω στο φανάρι και του λέω "τι κάνεις;;" μου λέει "δεν σε ακούμπησα" του λέω "βρε ηλίθιε άμα μου χτύπαγες το τιμόνι ακόμα θα σερνόμουν" ε έκανε την κότα, έφαγε μια και του έσπασε η ζελατίνα, και μετά μια στα μούτρα, αλλά ακόμα την κότα. Τελικά βλέπω ότι είναι χέστης δεν θα κάνει τίποτα και πάω να φύγω. Με το που κάνω αναστροφή μου κάνει "α φεύγεις τώρα ε;", είχα ραντεβού όμως αλλιώς θα τον φύτευα

Τώρα πείτε μου, αυτός θα ξανακάνει κάτι τέτοιο επικίνδυνο; Σίγουρα θα το σκεφτεί πολύ σοβαρά.

Βασικά όταν με κλείνουν στο δρόμο κλπ δεν με πειράζει καθόλου, ούτε κορνάρω ούτε βρίζω ούτε καν αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι όντως δεν με πρόσεξαν κλπ.

Άλλα όταν κάνει προμελετημένη μαλακία και είναι πραγματικά επικίνδυνος για τους άλλους στον δρόμο, εκεί νιώθω πολύ καλά με τον εαυτό μου να τον πλακώσω ώστε να μην το ξανακάνει και φάει κάποιον.

Καλύτερα να με πάνε μέσα παρά να φάει κανένα άνθρωπο

harris_x
09/03/2010, 12:13
Ψιτ... εσείς που επικροτείτε...





Αν ήταν η γυναίκα σας που έκανε τη μαλακία θα είχατε την ίδια άποψη;;;

:confused: :confused: :confused:







Σοβαρευτείτε λιγάκι, ένα μπινελίκι είναι αρκετό.

:wave2:

TROOPER
09/03/2010, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Ψιτ... εσείς που επικροτείτε...


καλα μας επεισες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

aris_n
09/03/2010, 12:19
Παρακινδυνευμένη η άποψη σου κατ' εμέ του "Απονέμω δίκαιο με το ξύλο για να βάλει μυαλό" και του αυτόκλητου σωτήρα "Το κάνω για να σώσω τα μελλοντικά θύματα". Το λέω αυτό γιατί κάποτε είχα και εγώ αυτό το σκεπτικό, στο δρόμο τα έβαζα με όλους με το ίδιο σκεπτικό με σένα. Ώσπου ένα βράδυ στη Μεσογείων ένας ταρίφας που κατέβηκε με τον λοστό στο χέρι μου άλλαξε τα μυαλά...
Ευτυχώς που μόνο μου άλλαξε τα μυαλά και δεν μου τα έχυσε στο πάτωμα....

super_toto
09/03/2010, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Ψιτ... εσείς που επικροτείτε...





Αν ήταν η γυναίκα σας που έκανε τη μαλακία θα είχατε την ίδια άποψη;;;

:confused: :confused: :confused:







Σοβαρευτείτε λιγάκι, ένα μπινελίκι είναι αρκετό.

:wave2:

Όχι φίλε μου δεν είναι αρκετό.
Εγώ επιμένω.

Αν είναι γέρος, του παίρνεις το σκάλπ.
Αν είναι γυναίκα τη βιάζεις και την θυσιάζεις στον Άμμωνα.
Αν είναι άντρας τον αποκεφαλίζεις και πετάς το κουφάρι του στα βατράχια.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα τρελαθούμε τελείως.

harris_x
09/03/2010, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα μας επεισες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:a36:

road spirit
09/03/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Σοβαρευτείτε λιγάκι, ένα μπινελίκι είναι αρκετό.

:wave2: το μπινελίκι δεν έχει αποτέλεσμα γιατί κατά βάθος τους αρέσει

harris_x
09/03/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Όχι φίλε μου δεν είναι αρκετό.
Εγώ επιμένω.

Αν είναι γέρος, του παίρνεις το σκάλπ.
Αν είναι γυναίκα τη βιάζεις και την θυσιάζεις στον Άμμωνα.
Αν είναι άντρας τον αποκεφαλίζεις και πετάς το κουφάρι του στα βατράχια.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα τρελαθούμε τελείως.
Έχεις τα δίκια σου...

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bigcry:

TROOPER
09/03/2010, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Όχι φίλε μου δεν είναι αρκετό.
Εγώ επιμένω.

Αν είναι γέρος, του παίρνεις το σκάλπ.
Αν είναι γυναίκα τη βιάζεις και την θυσιάζεις στον Άμμωνα.
Αν είναι άντρας τον αποκεφαλίζεις και πετάς το κουφάρι του στα βατράχια.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα τρελαθούμε τελείως.

αυτο που λειτουργουμε προδιαγεγραμενα πολυ (δε) μου αρεσει !!!:sad:

TROOPER
09/03/2010, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
:a36:

:a16:

harris_x
09/03/2010, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το μπινελίκι δεν έχει αποτέλεσμα γιατί κατά βάθος τους αρέσει
Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...
:D

Akatanomastos
09/03/2010, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το μπινελίκι δεν έχει αποτέλεσμα γιατί κατά βάθος τους αρέσει


αν αποτελεσμα εχει μονο το επαναλαμβανομενο κοπανημα κεφαλιου στο δρομο

και μετα δαγκωμα πεζοδρομιου και κλωτσια, αλά Μαθηματα Αμερικανικης Ιστοριας

πρεπει να τα κανουμε?

MG
09/03/2010, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από okipouros
Ποιος είπε ότι δεν βαράω άντρες. Γιατί θα κωλώσω μήπως

Και οι τελευταίοι 2 που βούτηξα ήταν μοτοσυκλετιστές

Φάση 1: πάω εθνική με 150 στην μεσαία, βγαίνοντας αριστερή για να περνάω τα αυτοκίνητα και ξανά μεσαία. Ελεύθερη η αριστερή έτσι; Και κάνει σφήνα tiger από δεξιά μου, και το αυτοκίνητο που είχα μπροστά, μιλάμε πόντο (και το ktm έχει καρατημόνα, σιγά μην την είδε το βράδυ) χαλαρά με +50. Ε τον ακολούθησα μέχρι που βγήκε απο εθνική, όταν τον κλείνω στο φανάρι και του λέω "τι κάνεις;;" μου λέει "δεν σε ακούμπησα" του λέω "βρε ηλίθιε άμα μου χτύπαγες το τιμόνι ακόμα θα σερνόμουν" ε έκανε την κότα, έφαγε μια και του έσπασε η ζελατίνα, και μετά μια στα μούτρα, αλλά ακόμα την κότα. Τελικά βλέπω ότι είναι χέστης δεν θα κάνει τίποτα και πάω να φύγω. Με το που κάνω αναστροφή μου κάνει "α φεύγεις τώρα ε;", είχα ραντεβού όμως αλλιώς θα τον φύτευα

Τώρα πείτε μου, αυτός θα ξανακάνει κάτι τέτοιο επικίνδυνο; Σίγουρα θα το σκεφτεί πολύ σοβαρά.

Βασικά όταν με κλείνουν στο δρόμο κλπ δεν με πειράζει καθόλου, ούτε κορνάρω ούτε βρίζω ούτε καν αγχώνομαι γιατί ξέρω ότι όντως δεν με πρόσεξαν κλπ.

Άλλα όταν κάνει προμελετημένη μαλακία και είναι πραγματικά επικίνδυνος για τους άλλους στον δρόμο, εκεί νιώθω πολύ καλά με τον εαυτό μου να τον πλακώσω ώστε να μην το ξανακάνει και φάει κάποιον.

Καλύτερα να με πάνε μέσα παρά να φάει κανένα άνθρωπο

αυτο φιλε ειναι μαγκια?

οχι.

γιατι προκαλεις την τυχη σου.... ποτε δεν ξερεις τι ειναι ο αλλος...

ενα ρητο λεει... "αν στο δρομο τσακωθεις να εισαι ετοιμος να σκοτωθεις...."

μπορει εσυ να εχεις γροθια 200 κιλων , αλλα καποιος αλλος να εχει σιδερικο 1 κιλου...

αν περασεις ποτε απο Πειραιως στην ανοδο, τσεκαρε στο φαναρι στο υψος του Ταυρου δεξια ενα εκκλησακι.....

δεν ειναι λυσεις αυτες.... εχω φτασει κι εγω σε σημειο να θελω να σκοτωσω ανθρωπο αλλα αυτη ειναι η πιο λαθος αντιδραση.....

το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε ειναι να οδηγαμε παντα αμυντικα για να αποφευγουμε καταστασεις... βεβαια παντα κατι θα τυχει αλλα ψυχραιμια.... :beer:

TROOPER
09/03/2010, 12:25
αλλο 1 ξεχειλωμενο θρεντ....εγω:a56:

:beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2:

road spirit
09/03/2010, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...
:D και μένα :smokin:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αν αποτελεσμα εχει μονο το επαναλαμβανομενο κοπανημα κεφαλιου στο δρομο

και μετα δαγκωμα πεζοδρομιου και κλωτσια, αλά Μαθηματα Αμερικανικης Ιστοριας

πρεπει να τα κανουμε? εσύ αυτό κατάλαβες ότι εννόησα ? :rolleyes:


έχουμε πρόβλημα τελικά...


+1 τροοπερ...

reinmeister
09/03/2010, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
το μπινελίκι δεν έχει αποτέλεσμα γιατί κατά βάθος τους αρέσει

για τι βαθος μιλαμε?? εχει σημασια γιατι παντα συνδυαζεται με το μπινελικι...ειδικα αν η προταση ξεκιναει με το "μωρη θα σου...",πρεπει απαραιτητως να συνοδευεται απο αναλογως ικανο εργαλειο μετρησης...:rotflmao:

BELZEBOYLIS
09/03/2010, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto

Αν είναι γέρος, του παίρνεις το σκάλπ.
Αν είναι γυναίκα τη βιάζεις και την θυσιάζεις στον Άμμωνα.
Αν είναι άντρας τον αποκεφαλίζεις και πετάς το κουφάρι του στα βατράχια.

:


εμ για αυτό δεν πάει μπροστά η χώρα ,δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε !!! ο ένας να δείρει απλά , ο άλλος να βρίσει απλά , ο τρίτος βιασμό , αποκεφαλισμό κτλ!! Αφου είπαμε Κρεμάλα !!! Γιατί το αλλάζουμε ????:lol: :wave2:

harris_x
09/03/2010, 12:29
Ντάξ το κάναμε σώβρακο και ησυχάσαμε!

Τέλος και για 'μένα!
:wave2:

Akatanomastos
09/03/2010, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
και μένα :smokin:


εσύ αυτό κατάλαβες ότι εννόησα ? :rolleyes:


έχουμε πρόβλημα τελικά... .


αυτο καταλαβα,
αλλα και αυτο να μην εννοουσες,


οι αποψεις που ακουγοντε εχουν να κανουν με αυτο,


Κανει ο καθενας οτι νομιζει πως εχει αποτελεσμα..

οποτε λογικο ειναι καποια στιγμη να σκοτωνομαστε στο ξυλο στους δρομους για να συνετισουμε τους αλλους..

Cpt. Haddock
09/03/2010, 12:31
Αμα μπει η pocahondas και σας περιλαβει.... :evil:

MikeG
09/03/2010, 12:35
Φιλάκια :blush: