PDA

View Full Version : Θέμα Ανεμοθώρακα



BobMastoras
10/03/2010, 15:53
Καλησπέρα παιδιά έχω ένα Sym Joyride 200 , και θέλω να του βάλω ανεμοθώρακα (παρμπρίζ) μπροστά για να κόβει λίγο αέρα αλλα και για ομορφιά . Ξέρει κανείς πόσο πάει ο γνήσιος ; (έχω ακούσει κάτι για κατοστάρικο) ή αν μπορώ να πάω να φτιάξω έναν όπως τον θέλω και πόσο θα πάει ;;

route 66
10/03/2010, 16:29
τις βασεις πως θα τις φτιαξεις μονος σου?τη ζελατινα οκ.αλλα τις βασεις?εκτος και αν το βιδωσεις στη μασκα με καμια πατεντα.αμα θες μονο για ζελατινα πατεντα υπαρχει το μαγαζι mpf στην καλλιθεα.

BobMastoras
10/03/2010, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από route 66
τις βασεις πως θα τις φτιαξεις μονος σου?τη ζελατινα οκ.αλλα τις βασεις?εκτος και αν το βιδωσεις στη μασκα με καμια πατεντα.αμα θες μονο για ζελατινα πατεντα υπαρχει το μαγαζι mpf στην καλλιθεα.

Το μηχανάκι είχε παλαιότερα ανεμοθώρακα αλλα απο ένα πέσιμο έσπασε και τώρα είναι σαν @@ .... Άρα οι βάσεις υπάρχουν για να μπει μια νέα . Το μαγαζί αυτό που είναι περίπου ;

route 66
10/03/2010, 17:04
Υδρας 3 καλλιθεα τηλ.9537472
παρε.συνηθως του πας τη δικια σου και σου φτιαχνει με βαση αυτη, μια αλλη.αλλα εχει και ετοιμες μπορει να σου ταιριαξει καμια στις βασεις σου.

BobMastoras
10/03/2010, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από route 66
Υδρας 3 καλλιθεα τηλ.9537472
παρε.συνηθως του πας τη δικια σου και σου φτιαχνει με βαση αυτη, μια αλλη.αλλα εχει και ετοιμες μπορει να σου ταιριαξει καμια στις βασεις σου.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλος :D ! Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω :D