PDA

View Full Version : Μάσκα Duke



Arcteryx
10/06/2005, 09:39
Γειά σας παιδιά. Όταν πήρα το duke, λίγο καιρό μετά παρατήρησα κάτι περίεργες γραμμές στη μάσκα εκεί που είναι τα φώτα (γύρω γύρω). Δεν έδωσα σημασία αλλά ώς τώρα φαίνεται καθαρά οτί.. το φως που βγάζει το duke λιώνει τη μάσκα! Μικρή η ζημιά.. δεν φαίνεται πολύ μόνο πολλές γραμμές γύρω απο τα φώτα. Εσείς που έχετε duke σας κάνει το ίδιο;; Η μηχανή είναι στην εγγύηση ακόμα.. Με τιμεί να παω στο φίλο να του πω να μου φέρει άλλη μάσκα;;:smilea:

DUKASII
10/06/2005, 09:50
τι σου κανει ειπες??λιωνει τη μασκα??


ΡΕ ΦΙΛΕ..σιγουρα???

δε παιζει τετοιο πραμα..εκει κατω απο τα φωτα εχει κατι αυτοκολητα..κανονικα..για δες τα ..ειναι εκει??

Arcteryx
10/06/2005, 10:34
Φίλε να μια φώτο που έβγαλα μόλις τώρα για να δείς τί εννοώ.. Ακριβώς έτσι είναι και το κάτω φως (με λιγότερες γραμμές).
Δεν είχε αυτοκόλητα πάνω..


16553

DUKASII
10/06/2005, 10:44
εκει ακριβως πρεπει να ειχε αυτοκολητα για τη θερμότητα...
αν οχι..καποιος στα εβγαλε..η στο πλυσιμο το πιθανοτερο!

dukeandthecity
10/06/2005, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Arcteryx
Με τιμεί να παω στο φίλο να του πω να μου φέρει άλλη μάσκα;;:smilea:

ΕΦΥΓΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΛΕΜΕ.....


(πολυ artistic η foto ):smilea:

Arcteryx
10/06/2005, 10:58
Το παρατήρησα αυτό μέσα στην πρώτη εβδομάδα απο όταν πήρα το Duke..
Χμ... μυρίζομαι μαλακία απο την αντιπροσωπεία και αυτό γιατί το είχαν μόνο σε πορτοκαλί και τους έβαλα να μου αλλάξουν τα πλαστικά σε μαύρο..
Δεν πειράζει.. δε με χαλάει να πάρω καινούρια μάσκα ΜΕ τα αυτοκόλητα πάνω αυτή τη φορά:ninja:
Ευχαριστώ συν-dukeιστές!!!

Alki_Viades
10/06/2005, 11:37
Μπα; Και τι παει να πει το ειχαν ΜΟΝΟ σε πορτοκαλι; Χαρη πηγανε να σου κανουνε αλλα εσυ επεμενες και ιδου τα αποτελεσματα.... :nono:

Υ.Γ. Τωωωωρα καταλαβα τι ρολο βαρανε εκεινα τα αυτοκολητα, με ετρωγε το χερι μου τοσο καιρο να τα βγαλω αλλα ελεγα δε μπορει να τα βαλανε για πλακα... :winka:

Arcteryx
10/06/2005, 12:16
Φίλε Alki_Viades εγώ δεν γούσταρα duke πορτοκαλί.. και εφόσον είχαν στην αποθήκη κουστούμι μαύρο τους είπα να μου το αλάξουν. Και επειδή εγώ πληρώνω cash αν ήθελαν ας μου έλεγαν όχι..
Για τα αποτελέσματα δεν φταίω εγώ.. σιγά μην τους ζητήσω και συγνώμη..
:beer: