PDA

View Full Version : Ξέρει κανείς.....



Nik0s
10/06/2005, 09:04
μία κοπέλα με R1 από το Bikenet.gr ?
Μιλάμε για πολύ πολεμική εμφάνιση πρωί πρωί στο Σύνταγμα
με φουλ αυτοκόλλητα Bikenet πάνω στη μηχανή και κράνος...

Ρε θα μας φάνε ρεεεεε..γυναίκες του moto βγείτε έξω!



:beer: :wave2:

latris mixanis
10/06/2005, 09:07
Θα βγούμε αν πάρουμε μηχανή. Βάλε και συ χρήματα να πάρω τη μηχανή και γω θα βγώ όπου θέτε :lol: :lol: :lol:

ruyjin
10/06/2005, 09:08
εχω δει με ασπρο-κοκκινο R1 με ακραπα,
περισσοτερα δε γνωριζω, ουτε καν αν ηταν απο bikenet,
αλλα ηταν....
......σωστο!!!!!

:D :wave2:

bonepeeler
10/06/2005, 09:42
Και που να βλέπατε μιά τύπισσα που είδα πριν λίγες μέρες με
GSXR 1000 K5

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Φρίκαρα μιλάμε.

Δεν ήξερα που να κρυφτώ.:bawl:



:beer:

GST
10/06/2005, 09:50
αντε ....μου φαινετε ...περνετε ιδεες για το σπιτι:lol: :lol:

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ....ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ!!!!!!

dukeandthecity
10/06/2005, 09:50
Θεσσαλονικη με Ζ 750 Μαυρο.....


Αχχχχχχχ έρωταααααααα:cool: :cool:

idi
10/06/2005, 09:52
ρε και εγω ειδα ενα τραβέλι με ....... cbr1000rr....


τιγκα στριγκακι χαχχαχαχαχαχαχαχ
αχ
αχ
αχ
αχ
αχ

χα
χα
χα
χα

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

bonepeeler
10/06/2005, 10:00
ρε και εγω ειδα ενα τραβέλι με ....... cbr1000rr....


:lol: :lol: :lol: :lol:

Μη δίνεις ιδέες...


































































στους κατόχους αυτών.:lol: :rotflmao: :lol:



:beer:

latris mixanis
10/06/2005, 10:02
Είδα κοπέλα με r1 την κυριακή και πλήρη εξάρτηση αγωνιστική:eyepop: :eyepop:
έπαθα πλάκα

jimbar
10/06/2005, 10:12
παίδες .. εγώ είχα την τύχη και την ατυχία [καταλαβαίνετε το γιατί]

να γνωρίσω την Καλλιόπη με πλήρη εξάρτηση και Ducati 900άρι ..

το τι έκανε η τύπισα στους γλήγορους μετά την έξοδό της από το φεριμπότ .. δεν περιγράφεται ..

εκεί έπαθα την πλάκα της ζωής μου!!

Α και που είστε .. την γνώρισε και ο Στάθης [Hornet] .. έχει να σας πει μια ιστοριούλα σχετικά με την οδήγησή της ..

θα πάθετε ..

GST
10/06/2005, 10:27
εχουμε παθει φοβερο ταρακουλο :dizzy: ....αφου η μονη μας ελπιδα τωρα ειναι να τις γνωρισουμε κιολας μπας και ολοκληρωθουμε σαν αντρες:lol: :lol: .......καλα αμα δειτε το ξαδερφο στο χωριο πως το δουλευει το βελονακι ...μιλαμε θα παθετε :eek: :eek: :eek:

εντυπωσιαστηκαμε παλι:bawl:

jimbar
10/06/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
....αφου η μονη μας ελπιδα τωρα ειναι να τις γνωρισουμε κιολας μπας και ολοκληρωθουμε σαν αντρες..


ναι ρε μικρέ,

να έχεις μια τέτοια σχέση και να σου λεει το τι "μαλάκα" είσαι [όχι εσύ έτσι .. γενικά μιλώ] που πήρες ναι μεν την στροφή σαν κι' αυτή, αλλά που η ίδια έβαλε όχι μόνο γόνατο αλλά και αγκώνα ..

να το δω ρε συ και ας πεθάνω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:..

εγώ τέτοια γυναίκα ΔΕΝ ΤΗ ΘΕΛΩ :nono: :nono: !!

χίλιες φορές το .. Βελονάκι
:sun: :sun: ..

GST
10/06/2005, 11:36
οχι ρε μεγαλε ....


εχεις δικιο ...ουτε εγω θα το αντεχα αυτο....σε μια σχεση θελω παντα να ξερω οτι ειμαι ο καλυτερος σε ολα ...να εχω παντα το πανω χερι και να αυτοεπιβεβαιωνομε καθε φορα......

τωρα για το ποσο εντυπωσιαζομε με κατι τετοια αστα να πανε ....δεν με περνει υπνος μεγαλε
:lol: :rotflmao:
:rotflmao:

ixnilatis
10/06/2005, 11:50
Αν και την είχα βάλει πριν λίγες μέρες σε άλλο thread νομίζω ότι πρέπει να την ξαναδούμε.
Ο καλύτερη θέση για να κάτσει μια γυναίκα στη μηχανή είναι αυτή.
Όχι δεν είμαι φασίστας, φαλοκρατικό γουρούνι και αντιφεμινστής.
Είμαι Ελληνάρας και γουσταρώ!!!! (πλάκα κάνω έτσι; )
:cool:


16582

tai
11/06/2005, 11:09
‘Ο κώλος ο καλός καταγωγή δεν έχει.’

Tai ο αντι ρατσιστής

pissaman
11/06/2005, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
‘Ο κώλος ο καλός καταγωγή δεν έχει.’

Tai ο αντι ρατσιστής
:lol: :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol:

ireneepi
11/06/2005, 23:30
Εγω την ξερω...


αλλα δεν θα σας την γνωρισω...!

free rider
12/06/2005, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
‘Ο κώλος ο καλός καταγωγή δεν έχει.’

Tai ο αντι ρατσιστής

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
12/06/2005, 18:18
κι εγω εχω πετυχει γυναικα με ασημι R1 03 που δεν πηγαινε καθολου μα καθολου ασχημα, καθως και μια πολυ ομορφη γυναικα με κιτρινο-μαυρο gsxr 600 srad που δεν ξερω πως πηγαινε.......αλλα suzuki εχει, δεν μπορει, καλα θα πηγαινει!!!

Zan_Prizol
12/06/2005, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
‘Ο κώλος ο καλός καταγωγή δεν έχει.’

Tai ο αντι ρατσιστής


Oh my fucking god!!!
Fucking wicked...:eyepop: :eyepop: :eyepop:

gmakris
12/06/2005, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
κι εγω εχω πετυχει γυναικα με ασημι R1 03 που δεν πηγαινε καθολου μα καθολου ασχημα, καθως και μια πολυ ομορφη γυναικα με κιτρινο-μαυρο gsxr 600 srad που δεν ξερω πως πηγαινε.......αλλα suzuki εχει, δεν μπορει, καλα θα πηγαινει!!!

Τις εχω ακουστα μου εχει πει ο Paladin για τα κοριτσια αυτα και οτι πανε πολυ καλα (μονο εαν βγαλουν το κρανος θα πιστεψεις οτι οδηγουν γυναικες!!)

:beer:

Μήτσος1
12/06/2005, 23:29
Ε τότε φέρτε τις και από εδώ ρε παιδιά... Να δώ γυναίκα να πηγαίνει πραγματικά γρήγορα με SS μηχανάκι και τι στο κόσμο δηλαδή έτσι...

Lupo
13/06/2005, 07:07
Πειράζει που πάντα ονειρεύομαι, να έχω μία γυναίκα μηχανόβια, ώστε..................


Να πηγαίνουμε παρέα με άλλους μοτοσυκλετιστές για κανένα βουνό.
Στην εθνική να έχω το SS , κι αυτή να έρχεται με το enduro.
Και μόλις φτάνουμε στα βουνά, ν'αλλάζουμε!:lol: :lol: :lol:


Κάποιος το είχε κάνει αυτό, αλλά δεν θυμάμαι ποιός!

pissaman
13/06/2005, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Ε τότε φέρτε τις και από εδώ ρε παιδιά... Να δώ γυναίκα να πηγαίνει πραγματικά γρήγορα με SS μηχανάκι και τι στο κόσμο δηλαδή έτσι...
Πρέπει να δεις την τύπισα με το κίτρινο 954 στο μπράλο?

gmakris
13/06/2005, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Ε τότε φέρτε τις και από εδώ ρε παιδιά... Να δώ γυναίκα να πηγαίνει πραγματικά γρήγορα με SS μηχανάκι και τι στο κόσμο δηλαδή έτσι...

Ενταξει ρε Μητσο μην νομιζεις για τιποτα τρελλες καταστασεις.....απλα οδηγουν σβελτα και με νευρο ενω η αγαπη τους για την ταχυτητα, μας φερνει "ποιο κοντά" (κατι σαν τον χρυσό δηλαδη) :lol: :lol:

marilaki
13/06/2005, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Αν και την είχα βάλει πριν λίγες μέρες σε άλλο thread νομίζω ότι πρέπει να την ξαναδούμε.
Ο καλύτερη θέση για να κάτσει μια γυναίκα στη μηχανή είναι αυτή.
Όχι δεν είμαι φασίστας, φαλοκρατικό γουρούνι και αντιφεμινστής.
Είμαι Ελληνάρας και γουσταρώ!!!! (πλάκα κάνω έτσι; )
:cool:

αυτό έλειπε να μην έκανες κιόλας....!!!

marilaki
13/06/2005, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μητσος1
Ε τότε φέρτε τις και από εδώ ρε παιδιά... Να δώ γυναίκα να πηγαίνει πραγματικά γρήγορα με SS μηχανάκι και τι στο κόσμο δηλαδή έτσι...


δεν είναι και αδύνατον..κάτσε να κλέισω τα 21(απαραίτητη προυπόθεση)και ίσως να με δεις....

ela ela
29/12/2005, 13:52
Ρε παιδια τι λετε εγω ειδα μια γκομενα κατι σα γυμνη ητανε απλα φορουσε κατι απο πανω ετσι για να το φοραει....

η ρογα :eyepop: ητανε ικανη να κρεμασεις και το πουκαμισο σου αμα ηθελες,το θεμα ειναι αν θα σε αφηνε εκεινη να το κανεις..

α..ητανε και ξανθια και καβαλουσε (εκτος των αλλων)ενα πραμα κατι σα τσοπερ,απο το Αμερικα λεει οτι το εφερε...μετα τη δουλεια λει θελει να ξεκαυλωνει με καμια βολτα!
Καλα δεν καταλαβατε για ποια λεω ακομα?μα για τη σουπερ ουαου καυλα οδοντιατρο :eyepop: του Κολωνακιου.Αυτη και εν θελει βολτα με ss να της φυγει η μαγγια και οτι αλλο..:wacko:

fallenheaven
29/12/2005, 15:04
Ego ti napo,pou oti eixa parei to gixxer (750 tou 95') kai eipa na to ksempoukoso ligaki kai piga ena taksidaki mexri korintho.Mexri edo ola kala...!Bazo kai ta sammaria piso gia ta psilopragmata kai feugo! Eixa k@ulosei tin zoi mou lemeee,proti fora ekana taksidaki me mixani kai k@l@goustara!Ela omos pou ston gurismo emele na kseneroso!!!Parea me : cbr1000rr kai R1 2005 me prospernane kommatia!Leo entaksei....1000aria einai,logiko mou fanike!Ela omos pou se ligo me prospernaei kai mia (oreotati prepei na omologiso) kopelia me ena Ducati Monster 620,mpoufanaki derma mauro kranaki k.t.l!Tsitono kai ego...alla pou....me teties sfines pou ekane i tipisa adinaton na tin ftaso!!!
:bigcry: :bigcry: (Kopelia!!!Ean akous,se pao mia kontritsa tora pou to exo proponisei to ergaleio!!!!!:wave2:)

billgeo
30/12/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven
(Kopelia!!!Ean akous,se pao mia kontritsa tora pou to exo proponisei to ergaleio!!!!!:wave2:)

KOPELIA, AN AKOUS, MHN NOMIZEIS OTI EXEI TO MHXANAKI STO AVATAR!!!

MOUAXAXAXAXA!:lol: :lol: :lol:

NAI, GIA SAS O SPASOKLAMPANIAS EIMAI!!!

:beer:

billgeo
30/12/2005, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Και που να βλέπατε μιά τύπισσα που είδα πριν λίγες μέρες με
GSXR 1000 K5

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Φρίκαρα μιλάμε.

Δεν ήξερα που να κρυφτώ.:bawl:



:beer:

AN ENWEIS ENA ASPRO-MPLE K5-1000
PREPEI NA THN EXW DEI KALLI8EA KATW APO TO SPITI MOU 3:00 TO BRADY, ME DERMATA, STAMATIMENH NA MILAEI ME MIA FILH THS, GIA ELLHNIDA DEN THN EKANA PANTWS

Μήτσος1
30/12/2005, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
δεν είναι και αδύνατον..κάτσε να κλέισω τα 21(απαραίτητη προυπόθεση)και ίσως να με δεις....


Για πές μας και πόσον χρονών είσαι και τι οδηγείς, έτσι για να ξέρουμε και με ποιόν μιλάμε δηλαδής...

Μήτσος1
30/12/2005, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fallenheaven


: cbr1000rr kai R1 2005 me prospernane kommatia!Leo entaksei....1000aria einai,logiko mou fanike!Ela omos pou se ligo me prospernaei kai mia (oreotati prepei na omologiso) kopelia me ena Ducati Monster 620,mpoufanaki derma mauro kranaki k.t.l!Tsitono kai ego...alla pou....me teties sfines pou ekane i tipisa adinaton na tin ftaso!!!
:bigcry: :bigcry: (Kopelia!!!Ean akous,se pao mia kontritsa tora pou to exo proponisei to ergaleio!!!!!:wave2:)


Φιλαράκο με συγχωρείς που στο λέω, αλλά αν σε πέρασε στην Εθνική γκόμενα με Monster, τότε καλύτερα παράτα τα μηχανάκια, και ασχολήσου με το πλέξιμο...

Άμα δεν "το έχεις" τότε άστο να πάει, άστο...

XTMPAM
30/12/2005, 15:47
ME ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΦΗΝΕΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ!!!:rotflmao: :rotflmao:
ΕΙΧΑ ΑΡΑΞΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ!!:rotflmao:

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΧΩ ΔΕΙ ΚΑΒΑΛΑΓΕ ΕΝΑ DT ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΗΣ SUPERWOMAN!!!TI NA ΛΕΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!ΟΥΤΕ ΚΡΑΝΗ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ ΗΤΑΝΕ!!!:dizzy: :beer: :dizzy: :dizzy:

NikosRR
30/12/2005, 15:47
nimbus δεν ειπες οτι πηγαινεις αργα;γιατι τον προσπερασες και του δημιουργησες προβλημα τελη του 2005,γιατι;

NikosRR
30/12/2005, 15:54
καλα θα πω και'γω την αμαρτια μου,οι πατρινοι ισως γνωριζουν.ειμαι μια μερα στην κορινθου(εξοδος απο πατρα) και πηγαινα στη δουλεια 11 το πρωι, ουτε καφε δεν ειχα πιει με το παλιο cbraki.οποτε στα φαναρια περναει μια τυπισα(μελανουρι) με ενα africa ασπρο.λεω θα ερχονταν με πολλα και δεν προλαβε να κοψει μεχρι που τη βλεπω μεσα στην κινηση να πηγαινει λιγο λιωνοντας το μηχανακι(δεν την κυνηγησα)αλλα την ακολουθησα και διαπιστωσα οτι κουβαλουσε πολυ τρελλα στο δρομο,σγηνες,γκαζια και κακο.πηγαινε πραγματι γρηγορα αλλα επικινδυνα εως ηλ...α.εφτασα στη δουλεια και οταν το ειπα την ξερανε ολοι,γιατι αραγε;ποτε δεν εμαθα:confused:

Kostas NL
30/12/2005, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
‘Ο κώλος ο καλός καταγωγή δεν έχει.’

Tai ο αντι ρατσιστής


Χαχαχαχαχαχαχαχα

Tai, έγραψες φίλε!!!

Θα γινει ιστορικό το απόφθεγμα αυτό.

:a19:

fallenheaven
30/12/2005, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μήτσος1
Φιλαράκο με συγχωρείς που στο λέω, αλλά αν σε πέρασε στην Εθνική γκόμενα με Monster, τότε καλύτερα παράτα τα μηχανάκια, και ασχολήσου με το πλέξιμο...

Άμα δεν "το έχεις" τότε άστο να πάει, άστο...

Koita file....den ksero ean "to exo" i oxi.Apla eixa bgei proti fora stin ethini,imoun 18para kati xronon kai tin mixani tin eixa parei 1ebdomada,sou ftanoun?Emena pantos mou ftanan kai mou periseuan gia na eimai "kuria" sto dromo!!Den eipa oti me perase kai me xilia,apla eixe trelathei sti sfina!Sta eleuthera simia tin epiana kai meta pali stin kinisi mou efeuge....
:wave2:

kawasaki ZX-12
30/12/2005, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Πρέπει να δεις την τύπισα με το κίτρινο 954 στο μπράλο?

φιλαρακι παει το 954 τωρα εχει CBR 1000 ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ
μαλιστα ειναι γνωστη στο περιστερι οδηγαει πολυ γρηγορα!!!!

και που να την δεις σε κοντρα να ξεκιναει !!!
η τυπισα ειναι απιστευτη

pissaman
31/12/2005, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki 636
φιλαρακι παει το 954 τωρα εχει CBR 1000 ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟ
μαλιστα ειναι γνωστη στο περιστερι οδηγαει πολυ γρηγορα!!!!

και που να την δεις σε κοντρα να ξεκιναει !!!
η τυπισα ειναι απιστευτη
To 1000 το έσπασε και άλλαξε μοτέρ! ;)

mairi
02/01/2006, 09:57
egw shmera pantos an erthw delear tha ferw thn mammy mou me to 600ari to xt ths :P palio montelo alla tou koutiou nomizw tha einai h 6h fora pou tha to vgalw apo thn pilwth kaifisika tha to odigisw egw giati h mammy den niwthei mia apo isoropia :P ahahaha :P :lol: :lol: :lol: MA MAMMA RULES :rotflmao:

Μήτσος1
04/01/2006, 20:21
Και πως έχει ΧΤ η μάμμυ σου ρε Μαιρούλα ενώ δεν ξέρει ισσοροπία? Και για να έχομε και καλό ρώτημα, εσύ έφερες το ΧΤ στο Δέλεαρ τη Δευτέρα???????

lampros_fazer
04/01/2006, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
καλα θα πω και'γω την αμαρτια μου,οι πατρινοι ισως γνωριζουν.ειμαι μια μερα στην κορινθου(εξοδος απο πατρα) και πηγαινα στη δουλεια 11 το πρωι, ουτε καφε δεν ειχα πιει με το παλιο cbraki.οποτε στα φαναρια περναει μια τυπισα(μελανουρι) με ενα africa ασπρο.λεω θα ερχονταν με πολλα και δεν προλαβε να κοψει μεχρι που τη βλεπω μεσα στην κινηση να πηγαινει λιγο λιωνοντας το μηχανακι(δεν την κυνηγησα)αλλα την ακολουθησα και διαπιστωσα οτι κουβαλουσε πολυ τρελλα στο δρομο,σγηνες,γκαζια και κακο.πηγαινε πραγματι γρηγορα αλλα επικινδυνα εως ηλ...α.εφτασα στη δουλεια και οταν το ειπα την ξερανε ολοι,γιατι αραγε;ποτε δεν εμαθα:confused:

Εγώ δεν την έχω δει αυτή που λες.Είχα πετύχει ένα μελανούρι με μαύρο τρανσαλπ ξεκράνωτη και συνεπιβάτη φίλη της.Εγώ είχα σταματήσει στα φανάρια της εθνικής για Αθήνα (στην toyota) ήμουνα με μπουφάν μπότες κλπ και κοίταγα το χάρτη.Η γκόμενα με κοίταξε και ψάρωσε.Ξεκινάω την παίρνω από πίσω (όχι αυτό που σκέφτεσαι πονηρέ :D -πολύ θα το΄θελα..) αλλά με έγραψε στ'αρχ@@@ της :bawl: :( :lol:

el_hymador
04/01/2006, 22:13
Mια φορα θυμαμε , καλοκαιρι ηταν...βραδυ , με περασε μια κοπελια με ενα R6 απο εξωτερικη στην παραλιακη με +50 τουλαχιστον!!! μιλαμε επαθα την πλακα μου .... μετα ομως απο το σοκ την προσοχη μου τραβηξαν αμεσως τα x-κολα που συρρεαν στα μαγαζια της παραλιακης , ξεχνοντας την ινδιανα με το yamaha...

....συμπερασμα :

....Ακομα και f16 να οδηγησουν , ο κ..ος και τα λοιπα σωματικα προσοντα θα ειναι παντα το δυνατο σημειο τους.


------- ΣΥ.ΣΩΒ.Ε. -------

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΩΒΙΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

dukeandthecity
29/02/2008, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Θεσσαλονικη με Ζ 750 Μαυρο.....


Αχχχχχχχ έρωταααααααα:cool: :cool:


:wave2: :wave2:

Nik0s
29/02/2008, 10:25
Ρε τι ξεθάψατε πάλι.. αυτές μετά από 3 χρόνια δεν θα βλέπονται :lol: :lol: :lol:

dukeandthecity
29/02/2008, 10:26
κι όμως :a07: :a07: :a8:

makis206
29/02/2008, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
κι όμως :a07: :a07: :a8:

Δουλεύει ακόμα το Ζ ; :eyepop:

OzZzZzY
29/02/2008, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
κι όμως :a07: :a07: :a8:


Αλεκααααααααα! Αλεκαααααααα! που εισαι κοπελα μου? :rolleyes:

Tigas
29/02/2008, 10:31
ξέρω και εγώ μια κοπέλα που οδηγεί 1 τούμπανο και απο ότι ξέρω είναι και γλήγορη:D


122161

Anty12
29/02/2008, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Αλεκααααααααα! Αλεκαααααααα! που εισαι κοπελα μου? :rolleyes:

Σους ρε...θα τον κάψεις τον άνθρωπα....:mad:

ANE4
01/03/2008, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ξέρω και εγώ μια κοπέλα που οδηγεί 1 τούμπανο και απο ότι ξέρω είναι και γλήγορη:D

ΔΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΜΟΥΡΛΑ
ΟΙ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑΝ ΦΤΕΡΑ...

mikros boudas
01/03/2008, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Και που να βλέπατε μιά τύπισσα που είδα πριν λίγες μέρες με
GSXR 1000 K5

:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Φρίκαρα μιλάμε.

Δεν ήξερα που να κρυφτώ.:bawl:



:beer: μια με μαυρα και βαμπιρ στυλ?