PDA

View Full Version : Αύξηση σε περίοδο κρίσης...



carjunkie
11/03/2010, 04:13
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

Αγαπητέ κύρι? Δι?υθυντά

Σ? αυτή τη ζωή τα θέλω μας ?ίναι λίγο ως πολύ γνωστά. Πιστ?ύω ότι μπορ?ίτ? να ?κτιμήσ?τ? την προσπάθ?ια που καταβάλω ?ντός της ?ταιρ?ίας και την καλή πίστη που διατηρώ στα ΄?νστικτά σας.

Πιστ?ύω ότι αντιληφθήκατ? τον τόνο της ?πιστολής μου και ?υ?λπιστώ στην έγκαιρη απάντησή σας.

Μ? ?κτίμηση

?λ?υθέριος

=======================================
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ:

Αγαπητέ κ. Ελευθέριε

Η εταιρία βρίσκεται σε μια τρΟΧΙά χαρακτηριστική των καιρών. Εξωγενείς παράγοντες, ως επικίνδυνες ΟΧΙές καραδοκούν, οι επΟΧΙκές διακυμάνσεις δυσκολεύουν την κατάσταση και η προσπάθεια οφείλει να είναι πολυμετΟΧΙκή. Πιστεύω ότι γίνομαι κατανοητός χωρίς τη δημιουργία ενΟΧΙκών σκέψεων.

Με εκτίμηση

Διευθυντής …

ΥΓ: Το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο εξΟΧΙκό μου, αν χρειαστείτε κάτι.

epp1640
11/03/2010, 04:58
:lol:

jimtarasxt660x
11/03/2010, 07:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

glanza2
11/03/2010, 08:32
:lol: :lol:

makis206
11/03/2010, 08:34
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

andgeo
11/03/2010, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

Αγαπητέ κύρι? Δι?υθυντά

Σ? αυτή τη ζωή τα θέλω μας ?ίναι λίγο ως πολύ γνωστά. Πιστ?ύω ότι μπορ?ίτ? να ?κτιμήσ?τ? την προσπάθ?ια που καταβάλω ?ντός της ?ταιρ?ίας και την καλή πίστη που διατηρώ στα ΄?νστικτά σας.

Πιστ?ύω ότι αντιληφθήκατ? τον τόνο της ?πιστολής μου και ?υ?λπιστώ στην έγκαιρη απάντησή σας.

Μ? ?κτίμηση

?λ?υθέριος

=======================================
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ:

Αγαπητέ κ. Ελευθέριε

Η εταιρία βρίσκεται σε μια τρΟΧΙά χαρακτηριστική των καιρών. Εξωγενείς παράγοντες, ως επικίνδυνες ΟΧΙές καραδοκούν, οι επΟΧΙκές διακυμάνσεις δυσκολεύουν την κατάσταση και η προσπάθεια οφείλει να είναι πολυμετΟΧΙκή. Πιστεύω ότι γίνομαι κατανοητός χωρίς τη δημιουργία ενΟΧΙκών σκέψεων.

Με εκτίμηση

Διευθυντής …

ΥΓ: Το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο εξΟΧΙκό μου, αν χρειαστείτε κάτι.
Είναι που ξέχασε μερικά ε αυτούσια όπως το Αγαπητ? το ?γκαιρη καθώς και ?λ?υθ?ριος ... Κρίμα πάντως μπορώ να του αναγνωρίσω ότι προσπάθησε !

devil's animal
11/03/2010, 10:13
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

cityfly
11/03/2010, 10:20
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harris_x
11/03/2010, 10:23
:lol: :lol: :lol: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
Είναι που ξέχασε μερικά ε αυτούσια όπως το Αγαπητ? το ?γκαιρη καθώς και ?λ?υθ?ριος ... Κρίμα πάντως μπορώ να του αναγνωρίσω ότι προσπάθησε !
Φαίνεται στο Find and Replace έβαλε μόνο το "ε" και όχι και το "έ" :winka:
:beer:

Shaolin Monk
11/03/2010, 10:23
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

950dim
11/03/2010, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

Αγαπητέ κύρι? Δι?υθυντά

Σ? αυτή τη ζωή τα θέλω μας ?ίναι λίγο ως πολύ γνωστά. Πιστ?ύω ότι μπορ?ίτ? να ?κτιμήσ?τ? την προσπάθ?ια που καταβάλω ?ντός της ?ταιρ?ίας και την καλή πίστη που διατηρώ στα ΄?νστικτά σας.

Πιστ?ύω ότι αντιληφθήκατ? τον τόνο της ?πιστολής μου και ?υ?λπιστώ στην έγκαιρη απάντησή σας.

Μ? ?κτίμηση

?λ?υθέριος

=======================================
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ:

Αγαπητέ κ. Ελευθέριε

Η εταιρία βρίσκεται σε μια τρΟΧΙά χαρακτηριστική των καιρών. Εξωγενείς παράγοντες, ως επικίνδυνες ΟΧΙές καραδοκούν, οι επΟΧΙκές διακυμάνσεις δυσκολεύουν την κατάσταση και η προσπάθεια οφείλει να είναι πολυμετΟΧΙκή. Πιστεύω ότι γίνομαι κατανοητός χωρίς τη δημιουργία ενΟΧΙκών σκέψεων.

Με εκτίμηση

Διευθυντής …

ΥΓ: Το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο εξΟΧΙκό μου, αν χρειαστείτε κάτι.

...Καλο Το Μηνυμα...:D

sergiosm
11/03/2010, 11:16
:lol:

jimmis5
11/03/2010, 20:40
Λες να καταφερω να παρω αυξηση ετσι?Γαμωτο δεν με λενε ?λ?υθ?ριο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

konsttanttinos
12/03/2010, 13:04
:lol: :lol: :bawl:

arhs
15/03/2010, 12:56
βλέπω υπάρχει κάποιο βαθύ υποννοούμενο ή ν' αρχίσω να ανησυχώ πλέον στ' αλήθεια? :lol: :lol: :lol: