PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΕΣ ΜΟΤΟ-ΠΩΣ ΔΡΟΥΝ ΤΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ



simba
11/03/2010, 23:13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 3-4 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΛΟΠΕΣ ΜΟΤΟ(και λογω της δουλειας μου) ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ,ΠΑΠΑΓΟ,ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ,ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ.
ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΝΤΑ Η ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ. ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΤΑ ΜΟΤΟ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ. Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΛΕΙΝΕΙ.. ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ,ΜΕΧΡΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ Η ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ...









(ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΚΑΙ ΟΙ mods ΑΣ ΣΤΟ ΣΒΗΣΟΥΝ)

DeusEx
12/03/2010, 00:28
μου τοχανε κανει κ εμενα αυτο

2 - 3 φορες κατεβηκα , τσεκαρα κ ξανανεβηκα πανω να κοιμηθω (03,00 - 04,00 τα ξημερωματα)

την τεταρτη φορα την ψιλιαστηκα κ αφου κατεβηκα αραξα στα σκοταδια στην εισοδο της πολυκατοικιας κ περιμενα να το ξανακανουν αλλα πρεπει να με καταλαβαν κ εφυγαν ... και δεν ξαναχτυπησε.

ποτε μα ποτε μην απενεργοποιητε τον συναγερμο αν δεν βεβαιωτητε οτι οντως χτυπαει απο μονος του μπροστα στα ματια σας ...

koulis19
14/03/2010, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeusEx
μου τοχανε κανει κ εμενα αυτο

2 - 3 φορες κατεβηκα , τσεκαρα κ ξανανεβηκα πανω να κοιμηθω (03,00 - 04,00 τα ξημερωματα)

την τεταρτη φορα την ψιλιαστηκα κ αφου κατεβηκα αραξα στα σκοταδια στην εισοδο της πολυκατοικιας κ περιμενα να το ξανακανουν αλλα πρεπει να με καταλαβαν κ εφυγαν ... και δεν ξαναχτυπησε.

ποτε μα ποτε μην απενεργοποιητε τον συναγερμο αν δεν βεβαιωτητε οτι οντως χτυπαει απο μονος του μπροστα στα ματια σας ... Δεν λες φιλε μου παλι καλα που δεν σου επιτεθηκαν?Εχουν αποθρασυνθει εντελως,σε σκοτωνουν για 100 ευρω.Φαντασου για μια μηχανη που αξιζει αρκετες χιλιαδες ευρω.

MAG/FMX
14/03/2010, 12:05
Ωραιο κολπο για να ειδοποιησης την αστυνομια να ερθει κρυφα.......... :cool:

John Steed
14/03/2010, 14:39
Έχει δίκιο σε αυτό που λέει, το ίδιο κόλπο το είχαν κάνει στο αυτοκίνητο του θείου μου, μόνο που τους κλέφτες τους έδιωξε ο γείτονας με τις φωνές του μέσα στη μαύρη νύχτα....

Να προσέχετε...