PDA

View Full Version : επισκευη Cbf 125



spirtoulis
15/03/2010, 10:13
Ειχα ενα ατυχημα την Παρασκευη 12/3 και τωρα πρεπει να παω το μηχανακι για επισκευη... Απλα επειδη ειναι η πρωτη μου φορα και ως αναβατης και ως εμπλεκομενος σε ατυχημα δεν γνωριζω την διαδικασια. Το CBF ειναι καινουριο εχει κανει 500km δεν του εχω κανει ακομα το πρωτο service οποτε πρεπει να το πάω σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο της Honda. Μενω Περιστερι και ενω εχω βρει καποια συνεργεια κοντα μου δεν ξερω κατα ποσο ειναι εμπιστα ( Φουτσούκης Αγγελος, Θαλλασινος Χρηστος). Καποιες πληροφοριες: Την ευθυνη την ανελαβε ο αλλος εμπλεκομενος και καναμε φιλικη δηλωση στην δικη μου ασφαλεια ( Interamerican) οποτε φανταζομαι δεν επιβαρυνομαι εγω οικονομικα!!! Θα εκτιμισω πολυ την οποιαδηποτε πληροφορια σχετια με την διαδικασια που πρεπει να ακολουθησω αλλα και οτιδιποτε αλλο σχετικο καθως ειμαι ακομα πολυ "ψαρι" στο θεμα οδηγηση μηχανης... Ευχαριστω:)

crf_power
15/03/2010, 10:18
φιλαρακι πονεσα και μονο που το διαβασα...εσυ ολα κομπλε???επαθεσ τιποτα???....... αν μπορεις πηγαινε καλητερα σε αυτους που το αγορασες να σου πουν τι θα παιξει και με εγγυησεις κλπ...