PDA

View Full Version : να τον πληρωνουν? η να μας πληρωνουν?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
11/06/2005, 08:27
καθε φορα που ανοιγω το γιουροσπορ για να δω αγωνες μοτο ειναι σχολιαστης ο αντζουλατος. με το που ακουω την φωνη του ηρεμα ηρεμα παω στο συρταρι μου το ανοιγω και περνω 2-3 κουτια ηρεμιστηκα και τα κατεβαζω. ειμαι ο καλιτερος πελατης στο φαρμακιο της γιτονιας μου στα βαλιουμ. βλεπετε η τηλεωραση ειναι ακριβη αυτην που εχω και δεν θελω και δεν φτεει σε τιποτα να την σπασω για της μαλακιες που λεει ο αντζουλατος.
βλεποντας για αλλο ενα σαβατοκυριακο τους αγωνες και με τεντομενα τα νευρα απο της μαλακιες του ακουσα να λεει το κορηφεω των κορηφεων.
<< ο στιμπερνο ειναι ο μεγαλιτερος ΑΝΑΒΑΤΗΣ του ροσσι...>>:eyepop: :hypnotize :bigcry: :evil: :confused: :bawl: :yuck: :lol: :rotflmao: τα σχολια δικα σας μεχρη το σαββατοκυριακο που θα τον βαλουν να πει παλι διμοσιως της μαλακιες της ζωης του.
ρε μηπως πρεπει να ζητησουμε να μας πληρωνουν για να τον ακουμε?:lol:

gtsiros
11/06/2005, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

<< ο στιμπερνο ειναι ο μεγαλιτερος ΑΝΑΒΑΤΗΣ του ροσσι...>>

ρε?

...


...

ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΗΔΙΟΥΝΤΕ!?

Rezeguet
12/06/2005, 19:19
Εγω πρωτη φορα σημερα ειδα τα GP στο ΕΤ3 (συνηθως το εβλεπα στο γερμανικο Eurosport) και ειχε ενα τυπα που τα ειχε κλασει κανονικα και μπερδευε τα λογια του απο το αγχος. Μιλαμε τωρα οτι εκανε τουλαχιστον 5-10 λαθη το λεπτο! Ημαρτον. Τελικα τον βαρεθηκα και ανοιξα δορυφορικ να δω λιγο γερμανικο σχολιασμο που ειναι τουλαχιστον 10φορες πιο σωστος και πιο ευχαριστος. Οταν παλι το γυρισα το καναλι γιατι κοπηκε η δορυφορικη μου για καποιο λογο ηθελα να σκοτωσω τον παραγωγο της ΕΤ3 που βαζει συνεχεια διαφημισεις, και αντι να δειξει την απονομη καθεται και λεει για διαγωνισμους και βλακειες και δεν ακους τιποτα απο την απονομη, που μολις πραγματοποιηθει ξαναδειχνει διαφημισεις. Στο Eurosport ακριβως το αντιθετο. Ουδεμια διαφημιση ουτε ενα σχολιο εκτος θεματος ουτε σε ενοχλει στο παραμικρο.

Τωρα σιγουρα θα μου πειτε αμα δε σαρεσει μη το βλεπεις, και ακριβως αυτο θα κανω, αλλα πρεπει να τα πω και γω αυτα που με ενοχλουν. Δε λεω, καλα κανει η Ετ3 και φερνει τα GP και ξερω οτι κοστιζουν και οτι με τις διαφημισεις ξεπληρωνονται τα λεφτα, αλλα λιγο πιο αξιοπρεπη σχολιασμο τουλαχιστον να τον επιβαλει.

:rolleyes: :rolleyes: