PDA

View Full Version : Ερωτηση προς γυναικες και οχι μονο



Σελίδες : [1] 2

katsai
11/06/2005, 15:33
Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?




Πολυ κσλο το θεαμα:D :D :D :D :eyepop: :eyepop: αλλα...
σε περπτωση πτωσεις:bawl: :bawl:

crs-k
11/06/2005, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?




Πολυ κσλο το θεαμα:D :D :D :D :eyepop: :eyepop: αλλα...
σε περπτωση πτωσεις:bawl: :bawl:


ΜΗΝ βαζεις ιδεες !!! :nono:

Κι αρχισουν και ντυνονται σαν κι εμας, με παντελονια και μποτες ... :( :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

evvou
11/06/2005, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
Τις τελευταιες 3 μερες κυκλοφορησα πολυ στο κεντρο.
Γιατι βρε σεις, οδηγοι και συνεπιβατες ειστε χωρις κρανος?
ασε απο ρουχα, φουστα στο μεγεθος ζωνης και μπλουζακι στο ιδιο μεγεθος.
και φυσικα παντοφλιτες "διχαλα"

Επισης πως μπορειτε και οδηγητε με τακουνια ή με κατι παπουτσια με πάτο τουλαχιστον 10 εκ.?


χχχμμμ για τα πρωτα δε μπορω να σου πω γιατι φοραω παντα κρανος και παντελονι πανω σε μηχανη...και τις παντοφλες δε τις φοραω ουτε στη παραλια!! ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...τωρα για τα 10ποντα και τα 12ποντα...δεν ειναι και τοσο αβολα στο να οδηγεις car :D :D
αλλα εννοειται πως το αθλητηκο το παπουτσακι ειναι suuuuuper :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες???? :confused: :confused:

:wave2: :wave2:

sonic22
11/06/2005, 16:06
vre tin a-mixani... oso paei kai pio poli tin sibathw autin tin kopela!!

:D :beer: :D

pados ta kalitera pu exw dei einai magio kai dikavalo se RR apo xenous... fisika xwris kranos...

:eek: :eek:

:lol: :rotflmao: :lol:

nimbus
11/06/2005, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani
χχχμμμ για τα πρωτα δε μπορω να σου πω γιατι φοραω παντα κρανος και παντελονι πανω σε μηχανη...και τις παντοφλες δε τις φοραω ουτε στη παραλια!! ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...τωρα για τα 10ποντα και τα 12ποντα...δεν ειναι και τοσο αβολα στο να οδηγεις car :D :D
αλλα εννοειται πως το αθλητηκο το παπουτσακι ειναι suuuuuper :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες???? :confused: :confused:



:wave2: :wave2:


την ίδια απορία έχω:confused: :confused:

Zan_Prizol
11/06/2005, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani

αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες???? :confused: :confused:



Ποδολαγνεία κυρίες μου!Αυτό είναι...
Μέσα σε όλα(κωλαράκι,μπουτάκια κτλ κτλ μην σας ανταριάζω κιόλας),και βέβαια ευθυγραμμισμένο με τις επιταγές των ημερών μας(ντιγκινταγκιλίκι),αναδύεται ένα νέο είδος φετίχ,η ποδολαγνεία!
Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια!Αν δε ,το εν λόγω θυληκό,φοραέι παντοφλίτσα τότε εστιάζουν όλην την προσοχή τους στα γυμνά ποδαράκια!Και εκεί αρχίζει η ανάλυση:
''πςςςςςςςς!τρομερό κουντουπιέ η γκόμενα!!!''
''πςςςςςς!μαλάαακα μουυυυ!Τι ποδοδάχτυλα είναι αυτά!!!''

Το πιάσανε το νόημα οι κοπελίτσες που λέτε και επενδύουν και σε αυτό το είδος ''θεάματος'' πλέον!

ΤΙ ΓΡΑΦΩ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ

sonic22
11/06/2005, 17:50
dld opws mas ta les se ligo tha arxisoun na kikloforun oi gomenes me mastigia, zartieres stin fora, xeiropedes, latex stoles kai oti allo krifo fetix exei kathe pikramenos! :uplate:

ade na dume!

:sun: :beer: :sun:

Zan_Prizol
11/06/2005, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
dld opws mas ta les se ligo tha arxisoun na kikloforun oi gomenes me mastigia, zartieres stin fora, xeiropedes, latex stoles



Γιατί δεν το κάνουν ήδη;;;:lol: :rotflmao: :lol:

gcrook
11/06/2005, 18:21
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol

Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια! [QUOTE]

Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη;
:eek: :D :blush:

gcrook
11/06/2005, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol

Πολλοί,έχω 2-3 φιλαράκια,μόλις δούνε γυναίκα πρώτα κοιτάνε τα πόδια!

Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη οι "νορμαλ";
:eek: :D :blush:

LittleJohn
11/06/2005, 18:34
Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..:smokin:

Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε :eyepop: )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER. Δεξία-αριστερά στο τιμόνι του σκούτερ είχε περασμένες τις τσάντες με τα ψώνια της (ρούχα, παπούτσια και καλλυντικά φυσικά). Φυσικά όλο αυτό το συνολάκι δεν μπορούσε να συνοδεύετε από κράνος (κράνος??? πσσσ TRES BANAL :yuck: :yuck: ) ...

Εγώ από πίσω τα έχω δεί όλα και σε μιά πρόσπαθεια για να γλιτώσω τον ολικό υπνωτισμό :hypnotize ,κατεβάζω την φιμέ ζελατίνε του κράνους μπάς και μειωθεί λιγάκι το οπτίκο μου πεδίο (έ ρε πώς διαγράφουν τα κορδόνια )...Η κίνηση αυτή αποδίδει κάπως και εγώ ξαναβρίσκω την συγκέντρωση μου (αυτό αποδεικνύεται σωτήριο όπως θα δείτε παρακάτω)...

Το λοιπόν που λέτε, το μωρό συνεχίζει την πορεία του ακάθεκτο πάνω στην παραλιακή, μεχρί που φτάνουμε στο ύψος που είναι όλες οι ``γκλαμουράτες`` καφετέριες της παραλίας. Τότε ,όπως είταν λογικό για μία δεσποινίδα του κάλους της και του prestige της, γυρίζει το κεφάλι και αντί για τον δρόμο μπροστά, αρχίζει να ελέγχει προσεκτικά τους θαμώνες (ε να μή δούμε ποιοί κάθόνται με ποιούς και πόσοι με κοιτάνε?)...Όμως ο διάολος έχει ουρά και στην παρούσα φάση την χρησιμοποίησε :evil: . Μεσήλιξ κυρία ,χαρούμενη κάτοχος νεόαποκτηθέντα διπλώματος , έχει σταματήσει το επικαθήμενο (που να χωρέσει ολόκληρο saxo σε δρόμο με δύο λωρίδες) κάθετα στην μέση του δρόμου , χωρίς φλάς για να στρίψει της διαχωριστικής νησίδος και να βγεί στο ρεύμα καθόδου της παραλίας (παράνομα φυσικά, γιατί σε εκείνο το σημείο απαγορευεταί η αναστροφή).

Το μωρό συνεχίζει να κοιτάει στο γάμο του καραγκιόζη και δεν παίρνει χαμπάρι οτί το σκουτεράκι έχει βγάλει collision course με τον προφυλακτήρα του saxo. Από κάπου (εγώ δεν κατάλαβα από που) ακούγεται ένα δυνατό --Εεεεεεεεεεε, πρόσεξεεεεεε!!! Το μωρό ξυπνάει και γυρίζει να κοιτάξει εμπρός. Εγώ πιο πίσω έχοντας ήδη κόψει ταχύτητα σκέφτομαι στιγμιαία --δεν είναι αργά προλαβαίνει να στρίψει--. Και σιγά να μην έστριβε κιόλας, ακολούθησε την λύση πανικού και πλάκωσε το μπροστινό. Μπλοκάρει ο τροχός ,διπλώνει το τιμόνι και από εκεί και πέρα όλα έγιναν σε slow motion αλά matrix μπροστά στα μάτια μου. Το μωρό απογειώνεται ,με χέρια-πόδια ανοιγμένα (κυριολεκτικά ,,εμένα μου θύμισε βάτραχο που πηδάει) , διανύει μια απόσταση 2-3 μέτρων σαν τον superman (στο αέρα πάντα) πέρναει ξυστά από τον προφυλακτήρα του saxo και σκάει με τα μούτρα στην ζεστή ανοιξιάτικη άσφαλτο. :look: :look:

Σιγή για λίγο (μεχρί να ξυπνήσουμε όλοι όσοι είδαμε την φάση) και μετά πανικός. Μεχρί να σταματήσω εντελώς, να βάλω το στάντ και να τρέξω (πόσο χρόνο πια ήθελα για να τα κάνω αυτα, εξάλλου εγώ είμουν πιο κοντά απ`όλους) είχαν πεταχτεί από τις καφετέριες και τις πιτσαρίες ,100-200 αρσενικά και μάλιστα την είχαν ήδη σηκώσει από κάτω και της έκαναν αέρα :sick: :sick: . Έμεινα με το στόμα ανοιχτό, τέτοια ταχύτητα πρώτη φόρα στην ζωή μου έχω δεί...Κάτι σαν τα DVD ένα πράγμα που έχουν δυνατότητα να παίξουν fast forward x 24...

Το μωρό, αν και σοκαρισμένο (από την πτώση) σάστισε με την ``άμεση`` εξυπηρέτηση (και μετά φωνάζουμε οτί μας λένε φαλλοκράτες άδικα )...Έυτυχώς δεν χτύπησε καθόλου (βοήθησε πιστεύω το ότι είταν αρκετά γυμνασμένη ;) ). Περισσότερο την πείραξε το γεγόνος οτι ντροπιάστηκε μπροστά σε τόσα μάτια, παρά οτί θα μπορούσε να είχε πάθει ζημιά...:wacko:

Όσο γι`μένα ,πραγματικά πιστεύω ότι με έσωσε η φιμέ ζελατίνα. Γιατί αλλιώς έτσι υπνωτισμένος που είμουν ,θα είχα ακολουθήσει και εγώ και ποιός ξέρει τι θα γινόνταν μετά...Να πέσεις από δικιά σου μαλακία ή έστω από αλλουνού το καταλαβαίνω, αλλά να πέσεις απο στρινγκάκι...!!!
:eyepop: :eyepop: :wave2:

Zan_Prizol
11/06/2005, 18:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γιατι τι κοιτανε πρωτα δηλαδη οι "νορμαλ";
:eek: :D :blush:


Εννοώ ότι κοιτάνε πρώτα τα πόδια...από τον αστράγαλο και κάτω!

όχι από τον αστράγαλο και πάνω :eyepop: :eyepop: μάνα μου ματζουράνα μου

Lupo
11/06/2005, 18:58
Γαμώτο!
Πέντε φορές έχω προσπαθήσει να διαβάσω την ιστορία σου, αλλά πάντα σταματάω στο ίδιο σημείο και χάνομαι!

Για να ξαναδοκιμάσω ....

Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..:smokin:

Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε :eyepop: )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER. .........................
.......................................................
.............................................
............................
:hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize

Tropeas
11/06/2005, 19:04
Όχι έχει δίκιο ο katsai έτσι πέρα απο επικύνδυνες για την σωματική τους υγεία είναι επικύνδυνες και για την δικιά μας αν τις χαζεύουμε εν κινήση... για φορέστε δερμάτινα και μποτες και αφήστε τα ξεκω... και τα ξωβυ... :eek: :rolleyes: :D

Zan_Prizol
11/06/2005, 19:19
Όντως υπνοτίστικες...κοίτα να δεις που είδε όλες τις φίρμες της γκόμενας!:lol: :lol: :lol:

katsai
11/06/2005, 19:50
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
[B]Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..:smokin:

Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER.

ρε`συ εχεις κανει διατριβη στο θεμα λεμε:lol: :lol:

LittleJohn
11/06/2005, 23:16
Έχε χάρη που η αραβωνιαστικιά μου είναι και εκείνη ολίγον fashion victim (hobby το ονομάζει εκείνη) και αναγκαστικά τα μαθαίνω και εγώ...Μιλάμε οτί μπορώ να διακρίνω τις μάρκες από μίλια μακριά (λέμε τώρα)...:D :D :D

ireneepi
11/06/2005, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol
Γιατί δεν το κάνουν ήδη;;;:lol: :rotflmao: :lol:


Και που το ξερεις....???



Οτι δεν το κανουν.....:lol:

Zan_Prizol
12/06/2005, 00:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Και που το ξερεις....???



Οτι δεν το κανουν.....:lol:

Μα αυτό διερωτάμαι...
Ρητορική είναι η ερώτηση:wacko:
Το κάνουν και το παρακάνουν...
Αλλά πλέον πρέπει να βρουν καινούριους κλάδους να επενδύσουν(οικονομολόγος είμαι,φαίνεται; )
:lol: :rotflmao: :lol:
Μα πως τα λέω έτσι...πςςς

ireneepi
12/06/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol

Μα πως τα λέω έτσι...πςςς



Δεν παιζεσαι.....λεμε...:wave2:

idi
12/06/2005, 12:06
Zan_Prizol... ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ!!! ΣΕ ΠΑΩ :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

pissaman
12/06/2005, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από a-mixani


αληθεια βρε κοριτσια...αυτες τις παντοφλες γιατι τις φορανε ολες???? :confused: :confused:

:wave2: :wave2:

έλα ντε?
Και νομίζουν ότι είναι ωραίο θέαμα! :yuck:

WWW
12/06/2005, 13:01
Εγώ έχω πέσει με το αυτοκίνητο πάνω σε κάδο (από εκείνους του μεταλικούς) το καλοκαίρι του 2002 επειδή χάζευα κυριολεκτικά μια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ με καυτό κολλητό σοτσάκι, και μπλουζάκι χωρίς σουτιέν.

Την αριστερή πλευρά την έκανα κομμάτια (φτερό, προφυλακτήρα, καπό, φανάρι και αριστερό ημιαξόνιο). Έπεσα αφρενάριστος κυριολεκτικά. Πάλι καλά που φορούσα ζώνη.

Το μισό κωλαράκι ήταν έξω!!!!
ΠΡΟΣΟΧΗ ... Αυτές είναι επικίνδυνες.

Θα μου μείνει αξέχαστη κυριολεκτικά ...

wild_cat/anima
12/06/2005, 13:17
κατ αρχην δεν κυκλορουν ολες οι γυναικες που εχουν μηχανη με φουστιτσες ,τακουνακια κλπ.....
καποιες φοραν εξοπλισμο κανονικα και ως οφειλουν ...
αυτες δε που φοραν τα trendy φορεματακια ,παντοφλιτσες κλπ μαλλον οδηγουν βεσπακια και ετσι δεν οφειλουν να αλλαζουν ταχυτητες !οποτε δεν εχουν προβλημα ...(μια φρορα φορεσα ανοιχτο παπουτσι με τη μοτο και ειχα πληγη για 1 μηνα απο τις ταχυτητες !



ερωτηση :σε τι χρησιμευει το γυμνασμενο κου ντε πιε ??(ετσι για να ξερουμε τα αβανταζ μας

:D :D :D )

Zan_Prizol
12/06/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Zan_Prizol... ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΣΑΙ!!! ΣΕ ΠΑΩ :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Που να πάμε και για καφέ!!!:lol: :lol: :lol:
Αλλα πέφτει λίγο μακρυά...



Δεν χρειάζεται το κουντουπιέ να είναι γυμνασμένο...δεν ξέρω τι βρίσκουνε θα ρωτήσω και θα μάθω...:lol:
Stay tuned Βαν:sun:

sonic22
12/06/2005, 15:18
to gimnasmeno koudupie kanei kala koudoupie...

kai baraei kai kales koudoupies sta arx@%$ ama kai tis prosbaleis...

:eyepop: :uplate: :eyepop: :uplate: :eyepop:

latris mixanis
12/06/2005, 17:56
:lol: :lol:
Με παντόφλες δεν μπορώ να οδηγήσω ούτε το αμάξι. Στην παραλία με σπορτεξ:winka:
φούστα στη μηχανή;;;:eek: :eek: :yuck: :yuck:
παντελόνι!!

wild_cat/anima
12/06/2005, 19:15
κου ντε πιε ειναι οχι κουντουπιε!!!



για μαθε να μου πεις !
ειμαι περιεργη να μαθω τι αλλο παρταξενο φετιχ μπορει να χουν οι ανδρες!

gmakris
12/06/2005, 21:03
Αδικος κοπος....δεν νομιζω οτι υπαρχουν τετοια κοριτσακια εδω μεσα για να απαντησουν, και εαν υπηρχαν με αυτα που διαβαζουν καθημερινα θα εχουν ηδη συνετιστει.....

Το θεαμα αυτο παντως ειναι μαλλον εποχικο φαινομενο και συνανταται κυριως σε καλοκαιρινους προορισμους.......

wild_cat/anima
12/06/2005, 21:43
ναι πραγματι !ειμαστε καλα κοριτσια !(συνηθως.........:D :D :D )

idi
12/06/2005, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
ναι πραγματι !ειμαστε καλα κοριτσια !(συνηθως.........:D :D :D )

κακο γατακι! :wave2: :wave2:

wild_cat/anima
12/06/2005, 21:52
νιαου !!!!!!!!!!νιαουυυυυυυυ!!!!!:winka:


:wave2: :wave2:



(οκ φοραω και καμια φουστιτσα καμια φορα :eek: :eek: :eek: )

idi
12/06/2005, 21:54
καλα κανεις!!! :D :wave2:

wild_cat/anima
12/06/2005, 21:57
αφου εγκρινεις ,θα καθιερωθει !!!
























































οταν δεν οδηγω !;)

sonic22
12/06/2005, 22:01
na kathiervthei, na kathierwthei...

kai na pexei kai fwto parakalw pros xari twn epixeirimatwn..

me stoli odigisis, me fusta, me magio, xoris ola ta parapanw...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:sun: :beer: :sun:

idi
12/06/2005, 22:06
χαχαχαχαχαχα

ρε πριζουνικ σε παω χαχαχαχαχαχ
:lol: :wave2:

wild_cat/anima
12/06/2005, 22:09
xoris ola ta parapanw...



εισαι σιγουρος????

ναι ε?






ναι ?










σε ξαναρωταω ....εισαι σιγουρος???????























οκκ ......θα ποσταρω ....αλλα να ξερεις πως ειμαι 1,60 ,75 κ.....!!!:yuck: :yuck: :hypnotize :uplate: :hypnotize :uplate: :yuck: :yuck:








:lol: :lol: :lol:

powerphot
12/06/2005, 22:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..:smokin:


:lol: :lol: :lol: :lol:
A Ψ Ο Γ Ο!!!! το....ιστορικό σου!!!
:beer: :beer: :beer: :wave2:

sonic22
12/06/2005, 22:30
"οκκ ......θα ποσταρω ....αλλα να ξερεις πως ειμαι 1,60 ,75 κ.....!!!"

1,60 75kgr...

εεεε... καλα αμα ντρεπεσε βαλε τη φωτο καμια φιλησ σου μοντελου...

ακομα καλητερα βρεσ μαι απο κανα περιοδικο με πολλα μοντελα και βαλε αυτην...

ετσι και αλιοσ το ιδιο κανει... λεσ και θα σου ζηταγα να βγουμε...




(καλα ας ησουνα καμια joly και θα σου ελεγα εγω...)

:D :look: :D

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

:sun: :beer: :sun:

wild_cat/anima
12/06/2005, 22:35
joly ????
ποια ειναι αυτη ?




κοιτα ας μη ψωνιστω τωρα ........

:nono:


γιατι θα :eek: :eek: \και γω ειμαι καλο και φρονιμο κοριτσακι :evil: :evil: :evil:

idi
12/06/2005, 22:48
ρε πριζουνικ παλι την πεφτεις σε κοριτσια? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
12/06/2005, 22:55
file idi anoixe ta aftiasou kai etimasou na dexteis ta sofa mou logia..

gia 3 pragmata axizei i zwi:

1.na odigas mixanh
2.na pigeneis me ginaikes
3.kai na kaneis ta dio parapanw tautoxrona..

:wacko: :beer: :wacko:


:evil:

idi
12/06/2005, 23:15
και το φαι που ειναι ρε?

καλα αμα παιζει πεινα ....κανε εσυ βολτες και κυνηγα γομεναΤΣια ωσαν τον Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η. εγω θα ειμαι σε κανα ταβερνειο :lol: :lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
12/06/2005, 23:22
Ρε αυτός έχιε ξεχάσει βασικές ενέργειες....

πχ.


φαί, ποτό, playstation, αγώνες...


βαριέμαι..... :o

sonic22
12/06/2005, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε αυτός έχιε ξεχάσει βασικές ενέργειες....

πχ.


φαί, ποτό, playstation, αγώνες...


βαριέμαι..... :o

δητε το θεμα "Μήπως γερνάτε; Κάντε το τέστ" στην κατηγορια humor!!

:lol: :rotflmao: :lol:

katy
13/06/2005, 09:20
Συγγνώμη κι όλας (που μπλέκομαι σε αντρική συζήτηση) αλλά μιλώντας ως συνοδηγός:

είναι να πάμε σε γάμο...με φαντάζεστε να σκάω μύτη με παντελονάκι δερμάτινο και μποτούλα, δερμάτινο μπουφάν και γάντια?????:confused:
Θα νομίζει ο γαμπρός ότι είμαι μπράβος της γυναίκας του μην τυχόν τολμίσει και λακίσει!!!!:eyepop:

Ή όταν βγαίνω βράδυ καλοκαίρι...
Είιπαμε, ταξίδι και εξοπλισμός είναι αλληλένδετα ... αλλά είμαι και κοριτσάκι!!!! να μη βάλω μια φουστίτσα???????????????????????????????????????
:cry: :cry:

:lol:

sonic22
13/06/2005, 10:28
δεν θα μπορεσουμε να απαντησουμε, κοριτσακι :wacko: , στα ερωτηματα σου αν δεν μασ στειλεισ φωτο ντημενη με δερματινη φορμα, και με οτι πιο ξεκ... εεε καλοκαιρινο εχεισ στην ντουλαπα σου...

:D :sun: :D

επιτελουσ δηλαδη!!
πρεπει να εχουμε στοιχεια για να αναπτυξουμε επιχειρηματα!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

:beer:

wild_cat/anima
13/06/2005, 12:05
καθυ επετρεψε να σου θυμισω πως τα ατυχηματα δεν γινονται μονο στην εθνικη η σε ταξιδι !
στο γαμο παρε ενα ταξακι η μετρο αν δεν παιζει τουτου !
κι ολα αυτα και σαν οδηγος και συνοδηγος και σαν γυναικα !
οταν εισαι σε μηχανη ΠΑΝΤΑ εξοπλισμος!
otherwise τουτου !

$py
13/06/2005, 12:50
Mipos prepei na vgaloune foustistes me prostateutika gia na voleuonte oloi?

:D

wild_cat/anima
13/06/2005, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Mipos prepei na vgaloune foustistes me prostateutika gia na voleuonte oloi?

:D
μηπως δικτυωτο καλσον απο ανθρακονημα?

dukeandthecity
13/06/2005, 13:33
κυρίες του forum .....

search no more

το καταστημα μας σας προσφερει συνολακι μοτο και σεξυ για καθε ειδους εξόρμηση.


Και μην ξεχνατε το κρανος σας.

(Για τις 50 πρώτες ΔΩΡΟ οι ξύστρες)


Τηλεφωνήστε ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:evil: :evil:


16783

sonic22
13/06/2005, 13:38
μα γιατι να πεδευεσται... :nono:

φορεστε την δερματινη φορμα σασ κανονικα και απο πανω το φουστανακι και το μπλουζακι σασ...

τι πιο ωραιο...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

$py
13/06/2005, 13:39
μηπως δικτυωτο καλσον απο ανθρακονημα?


pas mal, pas mal :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
13/06/2005, 13:50
Μήπως να ξεκινούσαμε έναν έρανο,για να πάρουμε καμμιά δερμάτινη φόρμα για τα κορίτσια του φόρουμ?

Ή μήπως να ξεκινούσαμε ένα έρανο για να πάρουμε το κορίτσι της φωτό του dukeandthecity, και να τους δίναμε τις ξύστρες που θα πάρουμε δώρο,καλύτερα?

















Μην βαράτε, κορίτσια!
Σιγά και είμαι ευαίσθητος στις τακουνιές χωρίς το κράνος!
:lol: :lol: :lol:

viki
13/06/2005, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
καθυ επετρεψε να σου θυμισω πως τα ατυχηματα δεν γινονται μονο στην εθνικη η σε ταξιδι !
στο γαμο παρε ενα ταξακι η μετρο αν δεν παιζει τουτου !
κι ολα αυτα και σαν οδηγος και συνοδηγος και σαν γυναικα !
οταν εισαι σε μηχανη ΠΑΝΤΑ εξοπλισμος!
otherwise τουτου !

οι κυριές του forum θα μου επιτρέψουν να συμφωνήσω με τον συμφορίτη...:D

δυστυχώς εμείς οι γυναίκες είμαστε αναγκασμένες και καταδικασμένες να μην μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε όλη την γκαρνταρόμπα προς επίδειξη πάνω στην μηχανή. βέβαια αυτό εμένα προσωπικά με αναγκάζει να χρησιμοποιώ και ταξί σε ειδικές περιπτώσεις ή να πηγαίνω με την μηχανόβια εμφάνισή μου σε διάφορες εκδηλώσεις και να είμαι σαν την μύγα μεσ το γάλα. :(

αλλά δεν με νοιάζει καθόλου... γιατί όταν εγώ είμαι ήδη χαλαρή και πίνω το απεριτίφ μου... οι άλλοι ακόμα έρχονται με τα κουτιά τους... :lol:

viki
13/06/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
οι κυριές του forum θα μου επιτρέψουν να συμφωνήσω με τον συμφορίτη...:D



:lol:

:lol:

:lol:


έλα ρε κοπελιά... σε είπα και συμφορίτη!!! δεν είδα το προφίλ σου!

:lol:

anyway.......


σε όλα αυτά που λένε οι άντρες και για την άλλη μεριά του νομίσματος όσον αφορά την ιστορία με την ψωνάρα πάνω στο μηχανάκι..........



ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΙ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ?????????

GREEK ΚΑΜΑΚΙ FOR EVER!!!!!!!!



:rotflmao: :rotflmao:

free rider
13/06/2005, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
:lol:

:lol:

:lol:


έλα ρε κοπελιά... σε είπα και συμφορίτη!!! δεν είδα το προφίλ σου!

:lol:

anyway.......


σε όλα αυτά που λένε οι άντρες και για την άλλη μεριά του νομίσματος όσον αφορά την ιστορία με την ψωνάρα πάνω στο μηχανάκι..........



ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΙ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ?????????

GREEK ΚΑΜΑΚΙ FOR EVER!!!!!!!!



:rotflmao: :rotflmao:


κατι τέτοιες μπαρούφες λένε τα κοριτσάκια και μετά τα τριάντα μένουν αγά@@@α....και γεροντοκόρες...


ξυπνάτε ρεεεεεε.....

κοριδάρες..

:sun: :sun: :sun:

katsai
13/06/2005, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Mipos prepei na vgaloune foustistes me prostateutika gia na voleuonte oloi?

:D


ναι ναι ναι...
καλτσον δικτυοτο με επιγονατηδες και ξυστρες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

viki
13/06/2005, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
κατι τέτοιες μπαρούφες λένε τα κοριτσάκια και μετά τα τριάντα μένουν αγά@@@α....και γεροντοκόρες...


ξυπνάτε ρεεεεεε.....

κοριδάρες..

:sun: :sun: :sun:

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ.... έβαψα και το μαλλί πρόσφατα... μπορεί να παίζει ρόλο...

ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ???

ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!!!!!!!:mad:

adam_tsouk
13/06/2005, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki


ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!!!!!!!:mad:

Μην ανοίξεις καινούριο ποστ εκεί!

Χρησιμοποίησε το παλιό!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
13/06/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
..........................
ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!!!!!!!:mad:


:cool: :evil: :smokin:


16794

free rider
13/06/2005, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ.... έβαψα και το μαλλί πρόσφατα... μπορεί να παίζει ρόλο...

ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ???

ΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ!!!!!!!!:mad:

πάει καιρός που εχω ...βαρεθεί τις διαμάχες...

ασε που βαριέμαι να σου δώσω μασημένη τροφή...


αμα μπορείς και είναι η ωρα σου βρές τα μόνο σου..


:wave2: :wave2:

viki
13/06/2005, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
πάει καιρός που εχω ...βαρεθεί τις διαμάχες...

ασε που βαριέμαι να σου δώσω μασημένη τροφή...


αμα μπορείς και είναι η ωρα σου βρές τα μόνο σου..


:wave2: :wave2:

τι να βρω? δε βρίσκω τίποτα... δεν υπάρχει λόγος...

εγώ μίλησα για κάτι αστείους τύπους... (για να μην πω γελοίους) και συ καρφώθηκες ν' απαντήσεις........

τώρα το τι απάντησες, γιατί και πώς.... μόνο εσύ ξέρεις.......

εκτός αν νομίζεις ότι το παίρνουμε και πάνω μας επειδή μας κοιτάζουν.......... ναι! το βρήκες! :beer:


γι' αυτό πήρα μηχανή εγώ... για να με κοιτάνε τα λιγούρια!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



.......χρήστο... τζάμπα τα ποπ κορν...... δεν έχει θέαμα η υπόθεση... πάω να τα βρω μόνο μου.......:rotflmao:

Μικρή Λουλού
13/06/2005, 16:16
ρε Βικυ..
μη μας βαζεις ολες στο ιδιο καζανι..!!
γαμηθηκα να το παρω το ρημαδι!!! (θα πρεπε να δεις ομως πως με κοιτανε τα βραδυα πηγαινοντας για δουλεια..!!! :lol: :lol: )

αχ....:rotflmao: :rotflmao:

crs-k
13/06/2005, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
.......................
.......χρήστο... τζάμπα τα ποπ κορν...... δεν έχει θέαμα η υπόθεση... πάω να τα βρω μόνο μου.......:rotflmao:

Οχι ρε γαμωτο ... :(

Πανω που βολευτηκα ... :sick:


:lol: :rotflmao: :lol:

free rider
13/06/2005, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από viki
τι να βρω? δε βρίσκω τίποτα... δεν υπάρχει λόγος...

εγώ μίλησα για κάτι αστείους τύπους... (για να μην πω γελοίους) και συ καρφώθηκες ν' απαντήσεις........

τώρα το τι απάντησες, γιατί και πώς.... μόνο εσύ ξέρεις.......

εκτός αν νομίζεις ότι το παίρνουμε και πάνω μας επειδή μας κοιτάζουν.......... ναι! το βρήκες! :beer:


γι' αυτό πήρα μηχανή εγώ... για να με κοιτάνε τα λιγούρια!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



.......χρήστο... τζάμπα τα ποπ κορν...... δεν έχει θέαμα η υπόθεση... πάω να τα βρω μόνο μου.......:rotflmao:
ωχχχχ...

καρφώθηκα...

ποιός να ξηγάει τώρα...

free rider
13/06/2005, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ρε Βικυ..
μη μας βαζεις ολες στο ιδιο καζανι..!!
γαμηθηκα να το παρω το ρημαδι!!! (θα πρεπε να δεις ομως πως με κοιτανε τα βραδυα πηγαινοντας για δουλεια..!!! :lol: :lol: )

αχ....:rotflmao: :rotflmao:

ψιτ ψιτ καλέ...

παααααααμε για καφέ??

:rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
13/06/2005, 17:33
αγορακια για χαλαρωστε λιγο
γιατι αν βλεπατε οσα βλεπω στο δρομο απο διαφορους μηχανοβιους οταν καταλαβαινουν οτι ειμαι γυναικα ......
απο εντο και σουζες ,μπαντιλικια .......



οτι μ@λ@κι@ τους κατεβαινει στον εγκεφαλο για να κανουν επιδειξη!
και να μη θελουμε να την ψωνισουμε ,μας αναγκαζετε !!
και οχι δεν κανω πλακα ...ετσι ειναι τα πραγματα !
μαλλον εχει γινει φετιχ η γυναικα με μηχανη !
δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσε να συμβαινει !
για να μη μιλησω για καποια στιγμη που επρεπε να παω σε ιντεβιου και οδηγουσα με φουστα...............σαν να μην ειχανε ξαναδει γυναικα καναν!




ναι ειμαι ψωνιο και μ αρεσει

:p :p :p :p :p :p

Lupo
13/06/2005, 19:07
Βρε r6van!
Και δεν το λές τόσο καιρό??
Πρέπει να βρεθούμε οι 2 μας, οπωσδήποτε!
Τρελλαίνομαι για ψώνια! Είναι η αρρώστια μου!

























Τις κάνω συλλογή!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rolleyes:

Lupo
13/06/2005, 19:11
free rider, θα πώ καμμιά κουβέντα, απογευματιάτικα!
Αλλάζεις άβαταρ και δεν λες τίποτα.
Και βλέπω κι εγώ να την λένε σ'έναν τύπο, και σκέφτομαι...
"πάει κι αυτός. θα του ανοίξουν ποστ στις διαμάχες ,δίπλα από τον Φρί, μας!"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

katy
14/06/2005, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
αγορακια για χαλαρωστε λιγο
γιατι αν βλεπατε οσα βλεπω στο δρομο απο διαφορους μηχανοβιους οταν καταλαβαινουν οτι ειμαι γυναικα ......
απο εντο και σουζες ,μπαντιλικια .......



οτι μ@λ@κι@ τους κατεβαινει στον εγκεφαλο για να κανουν επιδειξη!
και να μη θελουμε να την ψωνισουμε ,μας αναγκαζετε !!
και οχι δεν κανω πλακα ...ετσι ειναι τα πραγματα !
μαλλον εχει γινει φετιχ η γυναικα με μηχανη !
δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσε να συμβαινει !
για να μη μιλησω για καποια στιγμη που επρεπε να παω σε ιντεβιου και οδηγουσα με φουστα...............σαν να μην ειχανε ξαναδει γυναικα καναν!
ναι ειμαι ψωνιο και μ αρεσει

:p :p :p :p :p :p

Συγγνώμη κυρία συμφορουμίτισσα αλλά εσύ δεν είσαι που λίγο πιο πάνω μου είπες ότι όταν πρέπει να πάω με φουστίτσα κάπου να παίρνω κουτάκι ή ταξί?????

Και τώρα σου "ξέφυγε" ότι πήγες για interview με φουστίτσα και μηχανή???? Κάτι δε μας λες σωστά!!!! Γι'αυτό παίρνουν θάρρος τα ψώνια - άντρες και μας λένε ότι δεν ξέρουμε τι λέμε!!!

Χρηστάρα! Ξαναπιάσε τα ποπ κορν!!! Πάμε για εμ-φύλιο!!!!


:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
14/06/2005, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
.....................
Χρηστάρα! Ξαναπιάσε τα ποπ κορν!!! Πάμε για εμ-φύλιο!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:


:) :wacko:


16876

viki
14/06/2005, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
Συγγνώμη κυρία συμφορουμίτισσα αλλά εσύ δεν είσαι που λίγο πιο πάνω μου είπες ότι όταν πρέπει να πάω με φουστίτσα κάπου να παίρνω κουτάκι ή ταξί?????

Και τώρα σου "ξέφυγε" ότι πήγες για interview με φουστίτσα και μηχανή???? Κάτι δε μας λες σωστά!!!! Γι'αυτό παίρνουν θάρρος τα ψώνια - άντρες και μας λένε ότι δεν ξέρουμε τι λέμε!!!

Χρηστάρα! Ξαναπιάσε τα ποπ κορν!!! Πάμε για εμ-φύλιο!!!!




ΩΧ!!!!!! :uplate: :uplate: :uplate:

Μαλιοτραβήγματα πρωί πρωί!!!!!!!!!!!:eyepop: :eyepop:

Χρήστοοοο............. ποπ κορν!!!!!!!!!!!



:lol: :lol: :lol:



ρε katy, κάνε τα στραβά μάτια και συ.... πρέπει να δείχνουμε ενωμένες!!!!!!



.......Θανάσηηηη!!!!!........ εγώ μίλησα για κάτι άλλους αγόρι μου! όχι για σένα! ποτέ! :nono:

εσύ είσαι καλό παιδί!!!!!:rotflmao: :rotflmao:

latris mixanis
14/06/2005, 08:59
Μια ερώτηση για τα αγόρια
Εσείς γιατί κάθε καλοκαίρι είστε πάνω στη μηχανή με σορτσάκι αμάνικο μπλουζάκι και παντόφλα;;;:evil:

viki
14/06/2005, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Μια ερώτηση για τα αγόρια
Εσείς γιατί κάθε καλοκαίρι είστε πάνω στη μηχανή με σορτσάκι αμάνικο μπλουζάκι και παντόφλα;;;:evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΕΡΟΣΤΑΤΑ!!!!!!!! :lol: :lol:

katy
14/06/2005, 09:17
Γιατί νομίζουν ότι η τρίχα κάγκελο στο πόδι είναι σέξυ!!!! Ειδικά κάτι που μοιάζουν με αρκουδάκια!!!!!Θέλουν στοργή, αγάπη και proderm!!!
:rotflmao: :rotflmao:


Χρήστο, κράτα το ποπ κορν....περιμένω απάντηση!!!! :wave2:

latris mixanis
14/06/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από katy
Γιατί νομίζουν ότι η τρίχα κάγκελο στο πόδι είναι σέξυ!!!! Ειδικά κάτι που μοιάζουν με αρκουδάκια!!!!!Θέλουν στοργή, αγάπη και proderm!!!
:rotflmao: :rotflmao:


Χρήστο, κράτα το ποπ κορν....περιμένω απάντηση!!!! :wave2:

Και το νύχι 10 πόντους μέσα στη μπίχλα :yuck: :yuck:

:lol: :lol:

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
14/06/2005, 09:33
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
[B]Θα σας πώ ένα σκηνικό που παίχτηκε μπροστά μου πρίν 2 εβδομάδες περίπου και ταιριάζει στο τόπικ..:smokin:

Είμαι Σάμο (Βαθύ) και έχω κατέβει για δουλειές στην παραλία με την μηχανή. Ρολάρω με καμμιά 40km επί της παραλιακής μπροστά από τις καφετέριες. Μπροστά μου κινείται θεϊκο μωρό (αλλά θεϊκο όμως λέμε :eyepop: )με ροζ σκουτεράκι. Το μωρό είναι στην τρίχα κυριολεκτικά. Φοράει άσπρο κολλάν BSB(με διαγραφώμενο στρινγκ) μαύρο τοπάκι EMPORIO-ARMANI, γυαλί μύγα DOLCE CABBANA, πέδιλο D&K NY με 12 πόντους τακούνι, μαλλί φρέσκο από κομμωτήριο, βαμμένη με όλη την σειρά καλυντικών της L`OREAL και από πίσω της άφηνε την μεθυστική αύρα του BEAUTIFUL της ESTEE LAUDER. Δεξία-αριστερά στο τιμόνι του σκούτερ είχε περασμένες τις τσάντες με τα ψώνια της (ρούχα, παπούτσια και καλλυντικά φυσικά). Φυσικά όλο αυτό το συνολάκι δεν μπορούσε να συνοδεύετε από κράνος (κράνος??? πσσσ TRES BANAL :yuck: :yuck: ) ...

Εγώ από πίσω τα έχω δεί όλα και σε μιά πρόσπαθεια για να γλιτώσω τον ολικό υπνωτισμό :hypnotize ,κατεβάζω την φιμέ ζελατίνε του κράνους μπάς και μειωθεί λιγάκι το οπτίκο μου πεδίο (έ ρε πώς διαγράφουν τα κορδόνια )...Η κίνηση αυτή αποδίδει κάπως και εγώ ξαναβρίσκω την συγκέντρωση μου (αυτό αποδεικνύεται σωτήριο όπως θα δείτε παρακάτω)...

Το λοιπόν που λέτε, το μωρό συνεχίζει την πορεία του ακάθεκτο πάνω στην παραλιακή, μεχρί που φτάνουμε στο ύψος που είναι όλες οι ``γκλαμουράτες`` καφετέριες της παραλίας. Τότε ,όπως είταν λογικό για μία δεσποινίδα του κάλους της και του prestige της, γυρίζει το κεφάλι και αντί για τον δρόμο μπροστά, αρχίζει να ελέγχει προσεκτικά τους θαμώνες (ε να μή δούμε ποιοί κάθόνται με ποιούς και πόσοι με κοιτάνε?)...Όμως ο διάολος έχει ουρά και στην παρούσα φάση την χρησιμοποίησε :evil: . Μεσήλιξ κυρία ,χαρούμενη κάτοχος νεόαποκτηθέντα διπλώματος , έχει σταματήσει το επικαθήμενο (που να χωρέσει ολόκληρο saxo σε δρόμο με δύο λωρίδες) κάθετα στην μέση του δρόμου , χωρίς φλάς για να στρίψει της διαχωριστικής νησίδος και να βγεί στο ρεύμα καθόδου της παραλίας (παράνομα φυσικά, γιατί σε εκείνο το σημείο απαγορευεταί η αναστροφή).

Το μωρό συνεχίζει να κοιτάει στο γάμο του καραγκιόζη και δεν παίρνει χαμπάρι οτί το σκουτεράκι έχει βγάλει collision course με τον προφυλακτήρα του saxo. Από κάπου (εγώ δεν κατάλαβα από που) ακούγεται ένα δυνατό --Εεεεεεεεεεε, πρόσεξεεεεεε!!! Το μωρό ξυπνάει και γυρίζει να κοιτάξει εμπρός. Εγώ πιο πίσω έχοντας ήδη κόψει ταχύτητα σκέφτομαι στιγμιαία --δεν είναι αργά προλαβαίνει να στρίψει--. Και σιγά να μην έστριβε κιόλας, ακολούθησε την λύση πανικού και πλάκωσε το μπροστινό. Μπλοκάρει ο τροχός ,διπλώνει το τιμόνι και από εκεί και πέρα όλα έγιναν σε slow motion αλά matrix μπροστά στα μάτια μου. Το μωρό απογειώνεται ,με χέρια-πόδια ανοιγμένα (κυριολεκτικά ,,εμένα μου θύμισε βάτραχο που πηδάει) , διανύει μια απόσταση 2-3 μέτρων σαν τον superman (στο αέρα πάντα) πέρναει ξυστά από τον προφυλακτήρα του saxo και σκάει με τα μούτρα στην ζεστή ανοιξιάτικη άσφαλτο. :look: :look:

Σιγή για λίγο (μεχρί να ξυπνήσουμε όλοι όσοι είδαμε την φάση) και μετά πανικός. Μεχρί να σταματήσω εντελώς, να βάλω το στάντ και να τρέξω (πόσο χρόνο πια ήθελα για να τα κάνω αυτα, εξάλλου εγώ είμουν πιο κοντά απ`όλους) είχαν πεταχτεί από τις καφετέριες και τις πιτσαρίες ,100-200 αρσενικά και μάλιστα την είχαν ήδη σηκώσει από κάτω και της έκαναν αέρα :sick: :sick: . Έμεινα με το στόμα ανοιχτό, τέτοια ταχύτητα πρώτη φόρα στην ζωή μου έχω δεί...Κάτι σαν τα DVD ένα πράγμα που έχουν δυνατότητα να παίξουν fast forward x 24...

KAI ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΕΠΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ..... ΕΣΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΕ ΣΗΚΩΝΕ .... ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΙΧΝΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕΣ ....ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΑΚΡΗ .... ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΙΜΕ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ....

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
14/06/2005, 09:47
ΚΑΙ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΦΕΤΙΧ....... ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΗΣ SUZUKI ....ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ............

sonic22
14/06/2005, 10:22
ως αντρεσ... καλα... ακυρο...

ωσ αγορια (γιατι παντα boys with toys θα ειμαστε με τισ μηχανεσ)
εχουμε πολυ ανεπτηγμενη την αισθηση της ορασησ και ειμαστε εξηδικευμενοι στα αντικειμενα που κινουντε... (3D αντιληψη) για αυτο και πολλοι αντρεσ μπορουν και παρακαρουν καλυτερα απο οτι οι γυναικεσ (γενικα παντα μιλοντας)

αρα εχουμε τον εξησ συνδιασμο..
-μια γυναικα πανω σε μηχανη (κατι που δεν βλεπεις παντου και παντα ασε που ειναι και μια γυναικα (αντικειμενο του ποθου!!!)
-και μια γυναικα που κινητε πανω σε μηχανη...

:sun:

free rider
14/06/2005, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
free rider, θα πώ καμμιά κουβέντα, απογευματιάτικα!
Αλλάζεις άβαταρ και δεν λες τίποτα.
Και βλέπω κι εγώ να την λένε σ'έναν τύπο, και σκέφτομαι...
"πάει κι αυτός. θα του ανοίξουν ποστ στις διαμάχες ,δίπλα από τον Φρί, μας!"


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

Lupo
14/06/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
:beer: :beer: :beer:
Φυσικά......:D


16910

wild_cat/anima
14/06/2005, 17:16
1 φορα στα τοσα χρονια που οδηγω ??ειναι πολυ οκ ...
αλλωστε ετσι ειναι γι αυτες που δεν εχουν γκομενο -ταριφα!!!!
αλλα δικη τους μηχανη !:)

Μικρή Λουλού
14/06/2005, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
...
αλλωστε ετσι ειναι γι αυτες που δεν εχουν γκομενο -ταριφα!!!!
αλλα δικη τους μηχανη !:) [/B]


to ιδιο ισχυει βεβαια και γι αυτους που δεν εχουν τα αντικειμενικα κριτηρια,αλλα το καταλληλο ντυσιμο για να το πετυχουν..
:D :D


δε βαριεστε....σε λα βι... :smokin:

wild_cat/anima
14/06/2005, 17:35
πραγματι!
ευτυχως απο εξοπλισμο ειμαι full!




:p

Μικρή Λουλού
14/06/2005, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
πραγματι!
ευτυχως απο εξοπλισμο ειμαι full!




:p


ρε Βανεσσα..
σου ειναι ευκολο να μπεις σε λεπτομερειες..??:D :D

:smokin:

wild_cat/anima
14/06/2005, 17:42
:dizzy:

rsp
14/06/2005, 17:45
Ταναση πριν συνεχισεις θελω να προσεξεις καλα που μενει η Βανεσα....Δεν θυμαμαι να την εχω δει αλλα γουσταρω την αυτοπεποιθηση!! Κοιτα λοιπον τη Πολη και καταλαβε...

Μικρή Λουλού
14/06/2005, 17:48
που θα παει ρε γαμωτο...
καποια στιγμη θα μαθω καλα ελληνικα και θα μπορω να συνεννοουμαι με ολους..!!

ως τοτε,κουραγιο...:smokin:

rsp
14/06/2005, 17:50
:confused: :confused: :confused: :blush: :blush: :blush: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :evil: :evil: :lol:

wild_cat/anima
14/06/2005, 17:55
o θανασης παντως μενει καπου κοντα στο τρικυκλο!

crs-k
14/06/2005, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
to ιδιο ισχυει βεβαια και γι αυτους που δεν εχουν τα αντικειμενικα κριτηρια,αλλα το καταλληλο ντυσιμο για να το πετυχουν..
:D :D

δε βαριεστε....σε λα βι... :smokin:


Συμφωνα με αντικειμενικα κριτηρια και με Full εξοπλισμο πας παντα ΠΟΛΥ μπροστα !!! :dizzy:


Μα τι λεω ο π@π@ρ@ς ... :confused:



:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

katsai
14/06/2005, 23:37
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
[B]αγορακια για χαλαρωστε λιγο
γιατι αν βλεπατε οσα βλεπω στο δρομο απο διαφορους μηχανοβιους οταν καταλαβαινουν οτι ειμαι γυναικα ......
απο εντο και σουζες ,μπαντιλικια .......



οτι μ@λ@κι@ τους κατεβαινει στον εγκεφαλο για να κανουν επιδειξη!

μην ξεχνας οτι ημαστε αρσενικα...:evil:
ειναι στη φυση μας λοιπον να προσπαθησουμε
να εντυπωσιασουμε :eyepop: :eyepop: το θηλυκο.


ετσι γινεται σε ολο το ζωικο βασιλειο

Εγω προσωπικα θα πω μια καλημερα στο φαναρι:wave2:
αλλα για πειτε μας βρε κοριτσακια ποτε απαντησατε σε μια καλημερα ενος αγνωστου ενος "GREEK KAMAKI"
ΠΟΤΕ :yuck: :yuck:

Γυρνατε το κεφαλι απ`την αλλη μερια λες και σας βρισαμε


Βρε Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α σας λεμε

idi
14/06/2005, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από katsai
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
[B]αγορακια για χαλαρωστε λιγο
γιατι αν βλεπατε οσα βλεπω στο δρομο απο διαφορους μηχανοβιους οταν καταλαβαινουν οτι ειμαι γυναικα ......
απο εντο και σουζες ,μπαντιλικια .......



οτι μ@λ@κι@ τους κατεβαινει στον εγκεφαλο για να κανουν επιδειξη!

μην ξεχνας οτι ημαστε αρσενικα...:evil:
ειναι στη φυση μας λοιπον να προσπαθησουμε
να εντυπωσιασουμε :eyepop: :eyepop: το θηλυκο.


ετσι γινεται σε ολο το ζωικο βασιλειο

Εγω προσωπικα θα πω μια καλημερα στο φαναρι:wave2:
αλλα για πειτε μας βρε κοριτσακια ποτε απαντησατε σε μια καλημερα ενος αγνωστου ενος "GREEK KAMAKI"
ΠΟΤΕ :yuck: :yuck:

Γυρνατε το κεφαλι απ`την αλλη μερια λες και σας βρισαμε


Βρε Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α σας λεμε

Rule No 2345

Από τα «Απαντα του idi»

-Η γυνακα θελει περιφρόνηση
:rotflmao: :rotflmao:

sonic22
14/06/2005, 23:54
2345 ε???

απο πιο νουμερο αρχισεσ απο το 2343???

:lol: :rotflmao: :lol:

Tropeas
15/06/2005, 02:15
Katsai χιλια δίκια έχεις ,
νομιζουν ότι αμα απαντήσουν σε μια χαριτωμένη καλημέρα θα τους δεσμεύσει την υπόλοιπη ζωή τους...
Που ειναι το νάζι ρε κορίτσια...???
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sonic22
15/06/2005, 09:22
nai alla kai emeis den pame piso...

exw petixei se fanari polus pu epidei imoun me papi i skuter den girizan kan na koitaxoun. kai kala auto... alla eixan katsei kai mes tin mesi kai den xwraga...

pezei poli tsaba magia kai apo ta dio fila...

:sun:

katy
15/06/2005, 10:14
A, ρε Σεπτέμβρης που σας χρειάζετε!!!!:mad:

Τότε θα μιλάμε στα ίσα: στους δύο τροχούς!!!Γιατί τώρα πατάτε στο "συνοδηγός".... 3 μήνες ακόμα!
:lol: :lol: :lol:

Meni0s
15/06/2005, 11:08
idi

Rule No 2345

Από τα «Απαντα του idi»

-Η γυνακα θελει περιφρόνηση


Σταματας στο φαναρι ριχνεις μια ματια (σκαναρεις ) ,κουμπωνεις την πρωτη και φευγεις (την αγνοεις) Ο αντρας πρεπει να εκπεμπει ενα μυστηριο! ! !

idi :beer: :beer: :beer:

Lupo
15/06/2005, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
nai alla kai emeis den pame piso...

exw petixei se fanari polus pu epidei imoun me papi i skuter den girizan kan na koitaxoun. kai kala auto... alla eixan katsei kai mes tin mesi kai den xwraga...

pezei poli tsaba magia kai apo ta dio fila...

:sun:

Καλά για το ότι δεν χωρούσες. Έχεις δίκιο.


Αλλά το άλλο?
Γιατί να σε κοιτάξουν ρε συ , sonic22?
Σε πείραξε που δεν σου έκαναν καμάκι εσένα???

σνιφ...
σνιφ σνιφ....
Βρε!!
Μυρίζει γκεϋλα ή μου φαίνεται?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: