PDA

View Full Version : ??



Alx 84
12/06/2005, 09:50
Kalimera paidia. Loipon, arxizw:

x8es to prwi eixa paei sti xalkida. Gurizontas loipon a8ina to mesimeroapogeuma (gurw stis 17:15), sto upsos tis malakasas peripou, blepw ena tupa sta 100 metra apo emena, na xwnei pantilia mesa sti mesi tis e8nikis. Apo makria ekane tin klasiki of8almaplati kai eblepa nera. Upe8esa ki egw, a! kanenas crazy patilakias o opoios to xwnei. Am,de! Paei mia aristera, mia deksia ksana aristera kai karfonetai sto diazoma. Eutuxws den pire kanenan sbarna mazi tou.(thank God) to autokinito itan mia mersendes kai o tupos gurw sta 45(den prolaba na dw kala, alla itan megalos gia pantilikia). Perase kanenas apo ekei x8es? an kserei kanenas tipota perissotero gia tis aities pou efuge kai gia to pws ekselix8ike as pei. Auta. Thanx!

gtsiros
12/06/2005, 20:56
Όταν εγώ λέω ότι οι περισσότεροι που αγοράζουν ακριβά αμάξια δεν ξέρουν από οδήγηση, με ακούει κανείς; δε με ακούει...

Alx 84
13/06/2005, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Όταν εγώ λέω ότι οι περισσότεροι που αγοράζουν ακριβά αμάξια δεν ξέρουν από οδήγηση, με ακούει κανείς; δε με ακούει...

sumfwnw, alla edw den isxuei. Itan palio(mia 15etia toulaxiston)

gtsiros
13/06/2005, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
sumfwnw, alla edw den isxuei. Itan palio(mia 15etia toulaxiston)
Δηλαδή, αυτό το αμάξι, όταν αυτός το αγόρασε, ήταν φτηνό;

Lupo
13/06/2005, 10:06
gtsiros......:wave2:




Το γνωστόν!



Μην χαλάμε και τις παραδόσεις!



Δεν συμφωνώ , καθόλου μα καθόλου μ'αυτήν την άποψη!
:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:


Αλλά δεν θα το συζητήσω περισσότερο, γιατί είναι κουβέντα γι'αυτοκίνητα, άρα όχι για εδώ μέσα!
:beer: :beer:

Alx 84
13/06/2005, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Δηλαδή, αυτό το αμάξι, όταν αυτός το αγόρασε, ήταν φτηνό;


an paw twra egw na agorasw mia carrera tou 80 8a einai idia timi me ena ibiza. De simainei oti to agorase palia kai ta exwse. Apo tin alli auto me tin odigisi pou les paizei. Exw dei tupous+tupisses me bmw, porsche klp pou den kseroun na baloun prwti kai allous oi opoioi einai xerades. Den isxuei panta i eksiswsi "Akribo autokinito=blakas odigos". Alla opws eipe kai o lupo einai koubenta gia autokinita...

gtsiros
13/06/2005, 11:52
Όταν εγώ λέω ότι οι περισσότεροι που αγοράζουν ακριβά αμάξια δεν ξέρουν από οδήγηση, με ακούει κανείς; δε με ακούει...

μου τη σπάει πάρα πολύ που άλλα γράφω και άλλα διαβάζετε.

είπα εγώ πουθενά "ακριβό αυτοκίνητο = βλάκας οδηγός" ;

και τέλοςπάντων, το πόσα λεφτά έδωσε κάποιος για το αυτοκίνητο δεν έχει σημασία με το αν είναι "ακριβό αυτοκίνητο". Όπως είπες, η carrera του 80 θα είναι τσάμπα πράμα σήμερα, αλλά εσύ θα το θεωρούσες "φτηνό αυτοκίνητο"?

ρε θα σας πλακώσω στις μαρσπιές μου φαίνεται! Ψάχνετε μονίμως να βρείτε τι θα διαστρεβλώσετε ή θα ερμηνεύσετε με τον δικό σας τρόπο από αυτό που γράφω προκειμένου να διαφωνήσετε ή να πάτε γενικά κόντρα.

Lupo
13/06/2005, 12:08
Αφού ρε άνθρωπα!
Είπες οι περισσότεροι.
Ναι ή όχι.
Ωραία. Δεν συμφωνώ.
Τέλος. ΟΚ?
:beer: :beer: :beer:

Rezeguet
13/06/2005, 12:14
Ρε Τσιρο θες να τσακωθουμε? Δηλαδη εγω με την ολοκαινουργια Ferrari Enzo μου ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΟΗΓΑΩ?

:lol: :lol: :lol:

Alx 84
13/06/2005, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
μου τη σπάει πάρα πολύ που άλλα γράφω και άλλα διαβάζετε.

είπα εγώ πουθενά "ακριβό αυτοκίνητο = βλάκας οδηγός" ;

και τέλοςπάντων, το πόσα λεφτά έδωσε κάποιος για το αυτοκίνητο δεν έχει σημασία με το αν είναι "ακριβό αυτοκίνητο". Όπως είπες, η carrera του 80 θα είναι τσάμπα πράμα σήμερα, αλλά εσύ θα το θεωρούσες "φτηνό αυτοκίνητο"?

ρε θα σας πλακώσω στις μαρσπιές μου φαίνεται! Ψάχνετε μονίμως να βρείτε τι θα διαστρεβλώσετε ή θα ερμηνεύσετε με τον δικό σας τρόπο από αυτό που γράφω προκειμένου να διαφωνήσετε ή να πάτε γενικά κόντρα.


egw proswpika oxi, giati kserw ti simainei porsche, alla uparxoun atoma pou mporei na to 8ewroun mpriki.
Oso gia to akribo autokinito pou les paizetai. To golf1 otan bgike itan akribo.Twra de mporei na exei kapoios golf1 kai na leei exw akribo autokinito. Twra 8a mou peis ti sxesi exei to golf me tin porsche, alla leme...
de 8elw na diafwnw mazi sou, aplws akougontai ligo apoluta afta pou les (kai to exw diapistwsei k se alles sizitiseis.)

Rezeguet
13/06/2005, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Όταν εγώ λέω ότι οι περισσότεροι που αγοράζουν ακριβά αμάξια δεν ξέρουν από οδήγηση, με ακούει κανείς; δε με ακούει...

και μην σου πω οτι ο πατερας μου οδηγαει ακριβο αμαξι. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΔΗΓΗΣΗ??? Ρε εβρισες τον πατερα μου! Θαποθάνεις επαέ ωρε! Με τσι μπιστουλα μου θα σε κανονισω εγω!

Alx 84
13/06/2005, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
και μην σου πω οτι ο πατερας μου οδηγαει ακριβο αμαξι. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΔΗΓΗΣΗ??? Ρε εβρισες τον πατερα μου! Θαποθάνεις επαέ ωρε! Με τσι μπιστουλα μου θα σε κανονισω εγω!


exw liwsei milame.... XAXAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: