PDA

View Full Version : Γιωργος Παρασκευας



el patron
23/03/2010, 00:21
Αξιος αξιος ,για τον ιερωμενο μιλαω,αυτον που πιασανε με 154 δενδρυλια κανναβεως στην λοκριδα,ευλογημενο να ειναι το χερι σου πατερ ,ειμαι προθυμος να με κοινωνησεις και οταν ειμαι στο νεκροκρεβατο ετοιμος να συναντησω τον μεγα καλλιεργητη θελω να εισαι διπλα μου με το θυμιατο στο ενα χερι και ενα βαρβατο τσιγαριλικη στο αλλο ,τωρα αν δεν πανε καλα τα πραγματα στο δικαστηριο πες τους πως το καναβουρι ειναι δημιουργημα του θεου οπως το ρεπανι ο κατιφες το σκορδο και το ελατο, οχι μονο επλασε το καναβουρι ο δημιουργος αλλα πρεπει να ηταν και το πρωτο φυτο που φυτεψε στον παραδεισο,η εκσταση του αδαμ δεν ηταν παρα μια θεικη μαστουρα καλυτερη και απο το ισοπεδωτικο μαροκινο thai stick για τους μυημενους, να τους πεις πως η φυτεια ηταν για προσωπικη χρηση και αν δεν το δεχθουν πες πως εισαι μερακλης και φουμαρεις μονο τα κεντρικα βλασταρια,αν δεν μασησουν καλεσε τους ενα πρωι οταν τά φυλλα θα εχουν ικμαδα και δειξε τους τις μελισσουλες ,τις ακριδες,τις πασχαλιτσες και τις μυγες να αγνοουν τα αλλα φυτα και να ευφραινει η καρδουλα τους στην φουντα,αν ακομα ειναι δυσπιστοι πες τους πως αν ολοι ητανε στο ρουφα ρουφα τραβα τραβα ολοι θα ητανε αγαπημενοι μονιασμενοι αλληλουια,αν τελος δεν γινει τιποτα ζητηστε προσωπικη ακροαση με τον καθενα δικαστη προσωπικα ,στριψε ενα θεορατο μπαφο κανε 2 τεραστιες τζουρες και καντο πασα ,αν το παρει εχεις μεγαλες πιθανοτητες αθωωσης,αν οχι με τις τζουρες που εχεις παρει παπα μου στα παπαρια σου. προς τα που πεφτει η λοκριδα ρεεεε. Ταδε εφη ο συγχωρεμενος ΓΙωργος Παρασκευας ,αρθογραφος στον φιλαθλο.:lol: :lol:

vangelis 64
23/03/2010, 00:26
Τον διάβαζα,ήταν απολαυστικός.Αυτός και ο ντόπερμαν ήταν οι λόγοι που κάποτε αγόραζα εφημερίδα.:beer: :beer:

el patron
23/03/2010, 00:29
Eχω ολα του τα αρθρα μαζεμενα οπως και πολλα του ντοπερμαν.:beer:

ermiss
23/03/2010, 01:00
Είχαμε περίπτερο για κάμια δεκαετία (μέχρι 2004) και δεν έχανα ποτέ άρθρα του!!!!

Ο τύπος ήταν απίστευτος!!!!

Υπάρχει πουθενά καμία συλλογή ή best off απο άρθρα του??

(θυμάμαι έγραφε για στοίχημα όταν εδώ έπαιζαν ακόμα 1-2-Χ και γνώριζαν απο ευρώπη μόνο τα παιχνίδια που υπήρχαν στις τελευταίες θέσεις του δελτίου...

el patron
23/03/2010, 01:09
Ο ανθρωπος που θα ηθελες για κολλητο φιλο ητανε,εχω παρα πολλα αρθρα του γιατι τα ειχε βαλει μαζεμενα ο φιλαθλος οταν εφυγε.θα ποσταρω και αλλα.

super_toto
23/03/2010, 08:11
Όταν πέθανε ο Παρασκευάς, σταμάτησα να αγοράζω συστηματικά Φίλαθλο. Ο τύπος είχε φοβερή πένα. Έπαίρνα την εφημερίδα, διάβαζα Παρασκευά, Μπαζίνα, Ντόπερμαν και Αποδητηριάκια (με αυτή τη σειρά)και μετά την πέταγα.

Τεράστεια μορφή ο Κύπριος, κρίμα που έφυγε νωρίς.