PDA

View Full Version : για το τριημερο στον βολο 18-19-20-/6



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/06/2005, 13:25
σας ενημερωνω οτι τα δοματια εχουν κληση. οσοι δεν προλαβαν τωρα θα ειναι με σκηνη.
αναχορηση την παρασκευη 5 το απογευμα απο τα πρωην φαναρια της τσαφ.
σταματαμε στου λεβεντη κοντα στον αγιο κωσταντινο για καφε και βενζηνη. σηνεχεια στο καμπινκ για να στησουμε σκηνες.
το βραδυ παμε για τσιπουρα στον βολο. οσοι δεν θελουν να ερθουν για τσιπουρα μεσα στο καμπινκ εχει εστιατιριο επανω στο κυμα πολυ καλο και φτυνο. μαλιστα το καλοκαιρι που ημουν ειχε και 2-3 κηθαρες και επεζαν. η παραλιες του καμπινκ ειναι δυο μια με αμουδια και η αλλη με βοτσαλα και βραχακια. καλυπτη ολλα τα γουστα.
αν καποιοι ξεκηνησουν πιο αργα για να μας βρουνε ας καλεσουν 6977 290 361 γιωργος

Multijohn
14/06/2005, 03:22
Καλημέρα!
Παιδιά τελικά παίζει το τριήμερο Βόλο?Αν ναι να το κάνουμε πιο συγκεκριμένο:Ακριβές μέρος,συμμετοχές ώρα κ.τ.λ.Σκέφτηκα να πάω Ορεστιάδα στην Πανελλήνια αλλά λίγο το οτι δεν γουστάρω να πληρώνω την ΜΟΤΟΕ για το τιποτα που μου προσφέρει(και ατομικά και σε μορφή συλλογου που ανήκω) αλλά κυρίως οτι με ενδιαφέρει περισσοτερο να γνωρίσω παιδιά απο το φόρουμ μιας και δεν έχω την ευχέρεια να έρθω στο Δέλεαρ(Θεσσαλονικιός).

stako
14/06/2005, 09:27
Γιώργο όπως σου είπα και χτες δεν μπορώ να έρθω full τριήμερο λόγω του audit που θα έχουμε εδώ απο 21/6 αλλά μια και έχω ένα φίλο που μένει Βόλο ίσως ξεκλέψω έστω Σάββατο βράδυ και Κυριακή και ανέβω να σας βρω. Κράτησα το κινητό, αν είναι θα επικοινωνήσω.

:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
14/06/2005, 09:49
estranged
Παιδιά τελικά παίζει το τριήμερο Βόλο?Αν ναι να το κάνουμε πιο συγκεκριμένο:Ακριβές μέρος,συμμετοχές ώρα κ.τ.λ.
------------------------------------------------------------------------------------
ναι παιζει. θα χαρουμε να σε δουμε. το προγραμα στο περιπου γιατι αν υπαρχει καλη παρεα και διαθεση και με την συμφωνη γνωμη των πολλων μπορει να αλαξει εχω βαλει ποστ πριν λιγες μερες για το πως σκευτομαστε να το κανουμε κρατα το κηνητο μου αν θελεις και παρε με οταν θα πλησηαζης στον βολο να βρεθουμε..

kapeos
14/06/2005, 09:55
Εκτός απροόπτου είμαι μέσα. :beer:

Multijohn
15/06/2005, 00:14
Σαββάτο πρωί πρός μεσημέρι,εκτός απροόπτου με την δουλειά,θα είμαι εκεί.Ψάχνω παρέα απο Θεσσαλονίκη.Παίζει κανείς ρε βόρριοι?!!:beer:

kapeos
16/06/2005, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
Εκτός απροόπτου είμαι μέσα. :beer:


Zorge, θα έρθω τελικά και μαζί θα μαζευτούν και κάτι φιλαράκια:wave2:


Αν δείς καμμια africa μαυρη να αφήνει φλόγες στο δρόμο ....:hypnotize , θα είμαι εγώ :p




ΥΓ Μην γράψει κανένα καλόπαιδο σχόλια:lol:

crs-k
16/06/2005, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
....................
Αν δείς καμμια africa μαυρη να αφήνει φλόγες στο δρόμο ....:hypnotize , θα είμαι εγώ :p

ΥΓ Μην γράψει κανένα καλόπαιδο σχόλια:lol:


Μα πας γυρευοντας τωρα ... :wacko:


:lol: :rotflmao: :lol: