PDA

View Full Version : Σηναντηση με την ιωαννα για css μονο για μελη του motogr



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/06/2005, 22:42
Σηναντηση με την ιωαννα για css
Τελικα στην σηναντηση ημασταν λιγοι. Μονο δυο και η ιωαννα.
Το αποτελεσμα εχει ως εξεις.
Πιστα μεγαρων για λεβελ 1 + 2 είναι 500 ευρω – 10% αν δεχτουν οι αγγλοι να γηνουν στα μεγαρα τα μαθηματα.
Πιστα σερρων για λεβελ 1 + 2 είναι 500 ευρω – 10% εδώ πρεπει να υπολογηστουν τα εξοδα του ξενοδοχειου για 3 μερες + 1600 χιλιομετρα βενζηνες + φαγητο + διοδια + λαστιχα, χαμενο μεροκαματο της δευτερας, κλπ. Κοστος από 800 ευρω και επανω
Το κοστος της πιστας των μεγαρων δεν μπορει να μιωθη γιατι είναι ακριβοτερη κατά πολύ η πιστα των μεγαρων για ένα δυημερο από ότι των σερρων.
Για να καταλαβετε το μεγεθος η πιστα των μεγαρων για ένα δυημερο κοστηζη στο 0300 κατά 6500 ευρω περισοτερα από ότι οι σερρες με όλα τα εξοδα ( ξενοδοχεια, βενζινες, φαγιτα για τους εκπεδευτες κλπ ) οποτε η επιλογη είναι δικη μας.
Αν υπαρχει ενδιαφερων θα πρεπει να το δηλοσουμε. Θα πρεπει ενας από τους διαχηρηστες του φορουμ να φτιαξει καποιο ποστ που θα φενετε παντα και να βαζουμε οσοι είναι τα ονοματα μας. Στην σηνεχεια αν μαζευτη ο απετουμενος αριθμος ενδιαφερωμενωντο αργοτερο μεχρη το τελος ιουλιου, θα δοσουμε το 50% προκαταβολη και το υπολιπο 50% τον σεπτεμβριο για να κανωνιστη ημερομηνια για σεπτεμβριο η οκτωμβριο για τα μαθηματα. Τα μαθηματα θα είναι για μελη του MOTOGR και μονο αν δεν μαζευτουν τα 63 ατομα και ληψουν 3-4 ατομα θα βαλη η ιωαννα ατομα για να σημπληρωση τα 63 από την λιστα αναμονης που εχει.
Υπαρχει περιορισμος χρονου γιατι αν γινη CSS για εμας θα πρεπει να ακυρωθη από το 0300 η πιστα των σερρων και να κληστη η πιστα των μεγαρων.
η ιωαννα θα επικηνωνηση αυριο τριτη με τους αγγλους για το αν δεχωντε να γηνουν τα μαθηματα στα μεγαρα ( πιστευη ότι δεν θα εχουν αντιριση ) και θα μας ενημερωσει.
Οποτε σκευτητε το καλα γιατι ισως να μην υπαρξη άλλη ευκερια για μαθηματα CSS εδώ στην αθηνα και μελοντικα αν θεληση καποιος θα πρεπει να παει στης σερρες.
Είναι ευκερια πιστευω τωρα που οι διαχηρηστες του φορουμ ηρθαν σε επαφη και εκαναν καποια ωραια κηνηση να την στηρηξουμε για το καλο μας και την ασφαλεια μας.

gcrook
14/06/2005, 02:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
Σηναντηση με την ιωαννα για css
Τελικα στην σηναντηση ημασταν λιγοι. Μονο δυο και η ιωαννα.
Το αποτελεσμα εχει ως εξεις.
Πιστα μεγαρων για λεβελ 1 + 2 είναι 500 ευρω – 10% αν δεχτουν οι αγγλοι να γηνουν στα μεγαρα τα μαθηματα.
Πιστα σερρων για λεβελ 1 + 2 είναι 500 ευρω – 10% εδώ πρεπει να υπολογηστουν τα εξοδα του ξενοδοχειου για 3 μερες + 1600 χιλιομετρα βενζηνες + φαγητο + διοδια + λαστιχα, χαμενο μεροκαματο της δευτερας, κλπ. Κοστος από 800 ευρω και επανω
Το κοστος της πιστας των μεγαρων δεν μπορει να μιωθη γιατι είναι ακριβοτερη κατά πολύ η πιστα των μεγαρων για ένα δυημερο από ότι των σερρων.
Για να καταλαβετε το μεγεθος η πιστα των μεγαρων για ένα δυημερο κοστηζη στο 0300 κατά 6500 ευρω περισοτερα από ότι οι σερρες με όλα τα εξοδα ( ξενοδοχεια, βενζινες, φαγιτα για τους εκπεδευτες κλπ ) οποτε η επιλογη είναι δικη μας.
Αν υπαρχει ενδιαφερων θα πρεπει να το δηλοσουμε. Θα πρεπει ενας από τους διαχηρηστες του φορουμ να φτιαξει καποιο ποστ που θα φενετε παντα και να βαζουμε οσοι είναι τα ονοματα μας. Στην σηνεχεια αν μαζευτη ο απετουμενος αριθμος ενδιαφερωμενωντο αργοτερο μεχρη το τελος ιουλιου, θα δοσουμε το 50% προκαταβολη και το υπολιπο 50% τον σεπτεμβριο για να κανωνιστη ημερομηνια για σεπτεμβριο η οκτωμβριο για τα μαθηματα. Τα μαθηματα θα είναι για μελη του MOTOGR και μονο αν δεν μαζευτουν τα 63 ατομα και ληψουν 3-4 ατομα θα βαλη η ιωαννα ατομα για να σημπληρωση τα 63 από την λιστα αναμονης που εχει.
Υπαρχει περιορισμος χρονου γιατι αν γινη CSS για εμας θα πρεπει να ακυρωθη από το 0300 η πιστα των σερρων και να κληστη η πιστα των μεγαρων.
η ιωαννα θα επικηνωνηση αυριο τριτη με τους αγγλους για το αν δεχωντε να γηνουν τα μαθηματα στα μεγαρα ( πιστευη ότι δεν θα εχουν αντιριση ) και θα μας ενημερωσει.
Οποτε σκευτητε το καλα γιατι ισως να μην υπαρξη άλλη ευκερια για μαθηματα CSS εδώ στην αθηνα και μελοντικα αν θεληση καποιος θα πρεπει να παει στης σερρες.
Είναι ευκερια πιστευω τωρα που οι διαχηρηστες του φορουμ ηρθαν σε επαφη και εκαναν καποια ωραια κηνηση να την στηρηξουμε για το καλο μας και την ασφαλεια μας.

Επειδη μια ζωη λεω να παω αλλα το αναβαλω, δηλωνω οτι ειμαι μεσα με τα τσαρουχια, ειδικα αν ειναι για Οκτωβριο που θα ειναι και ο καιρος καλυτερος, και θα εχω ξεμπλεξει απο υποχρεωσεις οικονομικες, επαγγελματικες, και φοιτητικες.

Πολυ σωστη πρωτοβουλια Γιωργο, και μπραβο για το ενδιαφερον που δειχνεις συνεχως.


:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
14/06/2005, 09:51
να ευχαριστησης τους διαχηρηστες του φορουμ που ειχαν την ιδεα. εγω απλα βοηθαω στην οργανοση μαζι τους για να μην πεση το τυχων τρεξιμο σε 1-2 ατομα.

anco
14/06/2005, 10:41
και εγω ....

:wave2:

tdaf
14/06/2005, 11:47
Και εγώ μέσα 99%. Ας οριστικοποιηθούν τα πράγματα και γίνομαι και εγώ πιο συγκεκριμένος.

jarv
14/06/2005, 12:39
καλημέρα σε όλους, εχθές το βράδυ είχα το οκ από τον αρχιεκπαιδευτή του CSS και μπορούμε να κάνουμε μάθημα στα Μέγαρα. Είναι πολύ σημαντικό να έχουμε εικόνα για την ημερομηνία όσο γίνεται πιο γρήγορα για να κανονίσω τα της πίστας.
Ιωάννα

anco
14/06/2005, 14:32
Να γραφουμε στο post ονοματα ?

duck456
14/06/2005, 15:34
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΟΣ....
ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ...

gcrook
14/06/2005, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Να γραφουμε στο post ονοματα ?

Καλυτερα να βρεθουμε και να κατασταλαξουμε σε καποια ημερομηνια, και μετα να πεσουν οι συμμετοχες.
Εγω προτεινω τελη Σεπτεμβριου με Οκτωβριο.

anco
14/06/2005, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από duck456
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΛΑΒΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΟΣ....
ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ...

το ποστ τι λεει Mugelo ?????

anco
14/06/2005, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλυτερα να βρεθουμε και να κατασταλαξουμε σε καποια ημερομηνια, και μετα να πεσουν οι συμμετοχες.
Εγω προτεινω τελη Σεπτεμβριου με Οκτωβριο.

Oχι Καλητερα πρωτοχρονια.....

Οσο πιο γρηγορα το καλητερο....ξερεις τι ειναι μετα απο 5 σχεδον μηνες.

Ολο και κατι θα μας τυχει...αν γινει τελος Ιουλιου ειναι καλητερα για ολους.

gcrook
14/06/2005, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Oχι Καλητερα πρωτοχρονια.....

Οσο πιο γρηγορα το καλητερο....ξερεις τι ειναι μετα απο 5 σχεδον μηνες.

Ολο και κατι θα μας τυχει...αν γινει τελος Ιουλιου ειναι καλητερα για ολους.

40+ βαθμοι και δερματινα απο τις 7 το πρωι μεχρι αργα το μεσημερι......ζορικο.

Επισης δεν ειναι 5 μηνες αλλα 2,5-3 ασε που θα συμπεσει με τις καλοκαιρινες αδειες η το καλοκαιρινο πηξιμο πριν απο αυτες πολλων ατομων, και με την γενικη αφραγκια της συγκεκριμενης εποχης.

Αποψη μου βεβαια, αν η πλειοψηφια πιστευει οτι ειναι εφικτο την περιοδο που αναφερερεις τοτε πασο και συγνωμη.:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
14/06/2005, 23:15
αν κηνηθουμε γρηγορα θα εχουμε ημερομηνια για μεσα σεπτεμβρη η μεσα οκτωμβρη. για νοριτερα ξεχαστε το. οποτε γραψτε ποιοι θα ερθετε.
1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf

idi
14/06/2005, 23:28
Με προϋπόθεση να είναι τα ιδια με αυτά που γίνονται στις Σερρες… όχι τιποτα οικονομίες...



1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi

Tigas
15/06/2005, 10:40
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ CSS ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ CSS ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΚΑΜΙΑ 500 ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΞΑΦΝΙΚΑ

jarv
15/06/2005, 11:32
καλημέρα,
θα ξεκινήσω με το εξής, καλώς ή κακώς την πίστα δεν μπορούμε να την έχουμε όποτε θέλουμε, οι ημερομηνίες που είναι ελεύθερη είναι οι εξής: 10-11 Σεπτεμβρίου, 15-16 Οκτωβρίου, επίσης το πρόγραμμα των άγγλων είναι και αυτό γεμάτο με μαθήματα, όσον αφορά τον Ιούλιο που λέτε, η ζέστη θα είναι φοβερή και τρομερή, κανένας δεν θ' αντέξει, θα είσαστε 11 ώρες Χ 2 ημέρες με δερμάτινα μέσα στην πίστα. Μιλάτε για πολλές συμμετοχές από άτομα εκτός forum, αυτό είναι εύκολο να το δούμε από την ημερομηνία εγγραφής. Αυτά προς το παρόν, ρωτάτε εσείς και απαντώ εγώ.
Ιωάννα

GST
15/06/2005, 11:47
μπορει καποιος να επιλεξει μονο το ενα level...γιατι δυστηχως το κοστος ειναι μεγαλο :confused:

jarv
15/06/2005, 11:56
όπως είπα και στο Γιώργο, έχω άτομα στη λίστα που έχουν δηλώσει για τα μαθήματα, άρα μπορώ να συμπληρώσω εγώ τα level που δεν θα κάνετε. Και σίγουρα θα υπάρχουν μερικά άτομα από εμάς, π.χ. πάντα έχουμε κάποιον δημοσιογράφο από κανάλι (θα σας δείξει και η τηλεόραση), επίσης υπάρχει στη λίστα ναυτικός που θα είναι Ελλάδα μόνο τότε, άρα δεν μπορώ να τον αφήσω εκτός.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
15/06/2005, 12:20
ο σταθης ακουη?

hornet
15/06/2005, 13:57
ακουω ρε γιωργο αλλα....!!!
δωστε μου λιγο χρονο

Tigas
15/06/2005, 14:21
ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΗΝΩ ΤΟ ΣΤΑΘΗ.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΣ ΤΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ Η ΙΩΑΝΝΑ
ΣΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ.
ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ NICK ΑΥΤΩΝ.
ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ, ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙ (ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ :nono: )

ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ-ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΤΟΥΣ)

jarv
15/06/2005, 14:34
μία διευκρίνηση, όσοι δεν έχουν δερμάτινα μπορούν να νοικιάσουν, αρκεί το νούμερο τους να είναι normal.

duck456
15/06/2005, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR

ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ :nono: )


ΦΙΛΕ SCBR1000RR

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ….
ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ…
ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ.
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 4 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΚΤΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟ FORUM.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ FORUM, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.
ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ VILLAGE ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ.
ΤΑ ΛΕΜΕ…

gcrook
15/06/2005, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από duck456
ΦΙΛΕ SCBR1000RR

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ….
ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ…
ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ.
ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ 4 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΤΕΚΤΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟ FORUM.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΤΟ FORUM, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΕΛΗΓΑ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ.
ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, ΑΝ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ, ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΣΥΝΕΠΩΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ VILLAGE ΚΑΠΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ.
ΤΑ ΛΕΜΕ…

Εχεις δικιο δεν ειναι σωστο κριτηριο αυτο για να αποφασισουν αλλοι για σενα αν θα "πρεπει" να ερθεις.

Αλλωστε μην νομιζεις οτι θα γινουν και τιποτα ουρες για τα σεμιναρια.

Αλλοι θα πανε πιο νωρις (ηδη καποιοι πηγαν πριν απο 2 βδομαδες), καποιοι αλλοι θα πανε μετα ενω αλλοι θα το ακυρωσουν τελευταια στιγμη. Ποσοι νομιζεις θα δωσουν προκαταβολη; Και το κοστος δεν ειναι αμελητεο. Ετσι και αλλιως μιλαμε για 3-4 μηνες μετα. Κατσε να ξεκαθαρισει το τοπιο πρωτα με την διαθεση της πιστας και τις ημερομηνιες.

Εδω στα απλα track day που το κοστος ηταν πολυ μικροτερο, πολλοι δεν μπορεσαν να πανε, με αποτελεσμα πολλοι που ειχαν ερθει στην πιστα να παρακολουθησουν απλα, εκλεισαν συμμετοχη την τελευταια στιγμη.

anco
15/06/2005, 19:39
Λοιπον βγαλτε μια ανακοινωση με την ακριβη ημερομηνια.

Εγω προς το παρον θα παω να κανω το 0-300 στις 2 Ιουλιου.

Το μαθημα του CSS καλητερα να γινει Σεπτ , τον Οκτωμβριο (πεζουν και βροχες και λιγα κρυα και ειναι και μακρια το μαθημα).


:wave2:

DEMINIO
15/06/2005, 23:00
(ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ )



Έχετε πολύ πλάκα λέμε.....
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Λοιπόν εγώ λέω να μην μπορούν να συμμετάσχουν όσοι είναι μέλη από....................14/12/2004 και μετά :look: Γιατί θα βρεθεί πολύς κόσμος που με 5 και 6 μήνες εγγραφής θα θέλει να λάβει μέρος:nono: )

anco
15/06/2005, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Έχετε πολύ πλάκα λέμε.....
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:


Λοιπόν εγώ λέω να μην μπορούν να συμμετάσχουν όσοι είναι μέλη από....................14/12/2004 και μετά :look: Γιατί θα βρεθεί πολύς κόσμος που με 5 και 6 μήνες εγγραφής θα θέλει να λάβει μέρος:nono: )

Δηλαδη με 6 μηνες....δεν εισαι μελος ?

Και αν με τα μελη που εχουν 1+ χρονο δεν μαζευονται οι θεσεις ?

RapidShade
16/06/2005, 08:15
Εφόσον σήμερα ο Μελέτης μιλήσει με την
Ιωάννα και ισχύουν τα αναφερόμενα,
εμείς (RapidShade & melsaltas) θα
ακυρώσουμε τις συμμετοχές για
το 0-300 Riding School του Ιουλίου
και πάμε για Σεπ/Οκτ για τα CSS L1/2.

Και συμμετοχή του dirty_gas αν τελικά
κλείσουμε για Οκτώβρη.

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas


ΥΓ. Περιιιιιιιιιιιι... που σαι ρεεεεεεεε???

melsaltas
16/06/2005, 08:51
YEEEESSSSS!!!!
:D :D :D

SaraMaritis
16/06/2005, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
...(ΠΧ ΠΟΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ.GR- ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΕ 1 ΚΑΙ 2 ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ :nono: )
...
:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:







Υγ.Μα τι διαλο...μοιραζουνε "γαλονια" πουθενα εδω σα'κατω !!! :sick:

SaraMaritis
16/06/2005, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
...όσοι είναι μέλη από....................14/12/2004 και μετά :look:
...
Ε, μιας και μιλαμε για ημερομηνιες...το "σωστο" θα ηταν να αποκλειστουν
οσοι εχουν ημερομηνια εγγραφης 14/2/... ΓΕΝΙΚΩΣ !!! :p

Γιατι προφανως θα εχουν ολοι το "σπινθηροβολο" βλεμμα του:





...









ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥ !!! :rotflmao: :smokin:

div400
16/06/2005, 09:44
εεεε......, ναι

ωραια ολα αυτα αλλα τελικα ξερουμε κατι συγκεκριμενο;
οπως πχ:
που;
ποτε;
ποσα!;

και τι παιζει τελικα με το κριτιριο μελους;

φανταζομαι οτι ειναι αρκετοι εκεινοι που περιμενουν κατι συγκεκριμενο για να αποφασησουν τι θ κανουν τελικα!

Tigas
16/06/2005, 10:01
ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙΝΕ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ CSS ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ MOTO.GR ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ REGISTER.
ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΣΑΝ Π Ρ Ο Τ Α Σ Η ΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΙΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ CSS ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ LEVEL 1 KAI 2 ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ.
TO LEVEL 3 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2

free rider
16/06/2005, 10:04
Φίλοι ,
έχω να πω πρώτα απ όλα ..

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

για την πρωτοβουλία του
mod team,

που ανέλαβε σαν moto.gr μια τόσο σημαντικά οργάνωση η τέλος πάντων την συμμετοχή στο να κανονιστεί ...

απ την άλλη χαίρομαι που βλέπω όλο τον γνωστό και μη εξαιρετέο κόσμο να συμμετέχει νιώθοντας ότι έτσι θα αποκτήσουν εφόδια που θα βοηθήσουν στην ασφάλεια τους στους Ελληνικούς δρόμους.

από κάθε άποψη να πω ότι περιμένω να οργανωθώ λιγάκι και να προχωρήσω στα άλλα δύο λέβελ 3ο και 4ο ...

Είναι αλήθεια ότι θα προτιμήσω τις Σέρρες ...
γιατί έχω πάθει την πλάκα μου με αυτή την πίστα ...είναι το μόνο μέρος που νιώθω Την ασφάλεια...
πουθενά αλλού ...δεν μπορώ να εμπιστευτώ την άσφαλτο...

επίσης και τα Μέγαρα έχουν καλή πίστα ...αλλά οι Σέρρες ..είναι Σέρρες...

Καλή διοργάνωση λοιπόν...

Χαιρετισμούς στη μαμά του λόχου :D την
κ. Αρβανιτάκη.
:beer: :beer:

free rider
16/06/2005, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΕΙΠΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙΝΕ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ CSS ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ MOTO.GR ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ REGISTER.
ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ, ΣΑΝ Π Ρ Ο Τ Α Σ Η ΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΙΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ CSS ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ LEVEL 1 KAI 2 ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΣ.
TO LEVEL 3 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2

ρε Σταύρο...

μα καλά ..
επικεινωνούμε πνευματικά...

τι συγχρονισμός είναι αυτός...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

div400
16/06/2005, 10:53
ρε τιγκα (αν εννοουσες εμενα δηλ) καιω καρβουνο επιδη θελω να μαθω συγκεκριμένα πριν δηλωσω συμμετοχη;
πχ Σεπτεμβρη δεν μπορω λογω εξεταστικης
να πω οκ δηλ. και μετα να ακυρωσω;

και ακομα, αν ειναι κριτιριο ποσα ποστ εχει κανει ο καθενας να μην το ξερω απο πριν δηλ;(δεν εχω κανει πολλα και ας ειμαι 2 χρονια μελος) δεν πειραζει αν γινει ετσι στο κατω κατω καπως πρεπει να γινει η επιλογη και τα ενεργα μελη καταλαβαινω οτι εχουν προτεραιοτητα.
αλλα sorry δεν απλη βολτα για καφε, θελει και προετοιμασια το πραγμα πως να το κανουμε
τεσπα
αυτα.

οπως και να'χει ειναι πολυ καλη πρωτοβουλια του μοτο.gr!

Tigas
16/06/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ρε τιγκα (αν εννοουσες εμενα δηλ) καιω καρβουνο επιδη θελω να μαθω συγκεκριμένα πριν δηλωσω συμμετοχη;
πχ Σεπτεμβρη δεν μπορω λογω εξεταστικης
να πω οκ δηλ. και μετα να ακυρωσω;

και ακομα, αν ειναι κριτιριο ποσα ποστ εχει κανει ο καθενας να μην το ξερω απο πριν δηλ;(δεν εχω κανει πολλα και ας ειμαι 2 χρονια μελος) δεν πειραζει αν γινει ετσι στο κατω κατω καπως πρεπει να γινει η επιλογη και τα ενεργα μελη καταλαβαινω οτι εχουν προτεραιοτητα.
αλλα sorry δεν απλη βολτα για καφε, θελει και προετοιμασια το πραγμα πως να το κανουμε
τεσπα
αυτα.

οπως και να'χει ειναι πολυ καλη πρωτοβουλια του μοτο.gr!

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΟΣΜΟΣ, SO SIMPLE, ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΚΑΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΝΕΤΑΙ ΚΟΜΠΟ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ Ο ΣΤΑΘΗΣ-HORNET ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΝ ΤΟ ΟΛΟ EVENT

jarv
16/06/2005, 12:33
καλημέρα, μάλλον έχει ξεφύγει λίγο το θέμα, αυτή τη στιγμή υπάρχει διαφωνία για το ποιοι μπορούν να κάνουν το μάθημα και με ποια κριτήρια, όπως είπα και στο Γιώργο, για να γίνει διήμερο χρειάζονται 63 άτομα Χ 2, νομίζετε ότι είναι τόσο εύκολο να βρεθούν, γιατί δεν αρχίζετε να δηλώνετε πρώτα να δούμε πόσοι θα μαζευτούν και μετά αποφασίζετε... μπορείτε να θέσετε όρους και αφού ξεπεραστεί ο αριθμός τότε κάντε κοπτοραπτική, η εμπειρία που έχω όλα αυτά τα χρόνια από τα μαθήματα λέει, πάντα μα πάντα υπάρχουν ακυρώσεις τις τελευταίες ημέρες, οι λόγοι πολλοί, γι' αυτό και εγώ πάντα στη λίστα μου βάζω περισσότερους γιατί ξέρω ότι δεν θα έρθουν όλοι. Να απαντήσω σε κάποιον που λέει πως το πρώτο και δεύτερο level δεν προσφέρει πολλά πράγματα, και θα ήθελε να κάνει το τρίτο κατευθείαν, στο σχολείο ξεκίνησε από ποια τάξη, από την τρίτη;;; Σας γράφω τι ακριβώς διδάσκεται σε κάθε επίπεδο για να ξέρετε.
Level I
Στο Επίπεδο Ένα αναλύονται και καλύπτονται τα έξι πιο κοινά και πιο εμφανή λάθη που κάνουν οι οδηγοί στις στροφές:

1. Ταχύτητα εισόδου στη στροφή. Πολύ γρήγορη ή πολύ αργή.
2. Λάθη στον έλεγχο του γκαζιού. Πολύ, λίγο, σταθερό ή ασταθές γκάζι.
3. Λανθασμένο σημείο εισόδου στη στροφή. Πολύ νωρίς ή πολύ αργά.
4. Λάθη κατεύθυνσης κατά την είσοδο στη στροφή. Πλάγιασμα πολύ νωρίς ή πολύ αργά.
5. Λανθασμένη επέμβαση από τον αναβάτη. Μεγαλύτερη ή μικρότερη για την περίσταση.
6. Λανθασμένες γραμμές. Πολύ ανοικτές ή πολύ κλειστές προς την εσωτερική της στροφής.

Ένας έμπειρος εκπαιδευτής μπορεί να εντοπίσει πολύ εύκολα αυτά τα λάθη. Στη σχολή δεν έχουμε μόνο έμπειρους εκπαιδευτές, αλλά και τη σωστή μέθοδο αντιμετώπισης του κάθε λάθους. Αυτός είναι και ο στόχος του Level I (Επίπεδο Ένα). Να εξηγήσει τους λόγους, για τους οποίους είναι πολύ σημαντικός ο έλεγχος αυτών των έξι σημείων, καθώς και τη βελτίωση που θα έχετε αν τα διορθώσετε. Φανταστείτε ότι έχετε ολοκληρώσει την εκπαίδευση του Level I (Επίπεδο Ένα) και κατέχετε απόλυτα τις τεχνικές που αφορούν τα έξι αυτά σημεία. Τι σημαίνει αυτό για τον τρόπο που οδηγείτε;

1. Σωστή ταχύτητα εισόδου στη στροφή. Οδηγική απόλαυση σε κάθε στροφή.
2. Σωστό έλεγχο στο γκάζι. Η μοτοσυκλέτα είναι σταθερή σε κάθε στροφή.
3. Ακρίβεια στην είσοδο. Επιλέγετε πάντα το σωστό σημείο εισόδου.
4. Τέλος οι νευρικές διορθώσεις. Στρίβετε με άνεση και ομοιογένεια.
5. Χαλαρώνετε απόλυτα. Εναρμονίζεστε με τη μοτοσυκλέτα σε όλες τις συνθήκες.
6. Γραμμές ακριβείας. Στρίψτε σαν πρωταθλητής, κρατώντας σωστές και σταθερές γραμμές.

Είναι δυνατόν; Θα ήταν ψέμα να σας πούμε ότι είναι εύκολο ή ότι μπορείτε να τελειοποιήσετε την τεχνική σας μέσα σε μία μόνο ημέρα. Είναι, όμως, αλήθεια ότι ολοκληρώνοντας το Level I (Επίπεδο Ένα) θα είστε σε θέση να αναγνωρίσετε τα λάθη σας και θα ξέρετε τον τρόπο για να τα διορθώσετε. Κάθε ένα από τα έξι αυτά σημεία μελέτης αναλύεται λεπτομερώς κατά τη θεωρητική διδασκαλία και την πρακτική εκπαίδευση στην πίστα.

Level ΙI
Είναι πολύ εύκολο να αποδειχτεί ότι το να εστιάζει ένας αναβάτης το βλέμμα του σε ένα μεμονωμένο σημείο κατά την οδήγηση (target fixation) είναι πολύ επικίνδυνο. Το κλειδί για άνετη, γρήγορη και συνειδητοποιημένη οδήγηση είναι η "εκπαίδευση" των ματιών. Με αυτήν ακριβώς ασχολείται το Level ΙI (Επίπεδο Δύο), εφαρμόζοντας ασκήσεις όπως:

1. Τι σημαίνει "σημείο αναφοράς" και πόσα τέτοια σημεία έχει κάθε στροφή;
2. Ποιο είναι το κλειδί για να βελτιώσει ένας αναβάτης την αντίληψη "χώρου οδήγησης" που διαθέτει; Υπάρχει τρόπος να αυξηθεί αυτός ο χώρος;
3. Τι συμβαίνει όταν περιορίζουμε το οπτικό μας πεδίο και ποιοι είναι οι τρόποι για να μην συμβαίνει αυτό;
4. Ποιος είναι ο σωστός τρόπος για να χρησιμοποιούμε τα μάτια μας στο μέγιστο και πώς μπορούμε να αποκομίσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες οπτικές πληροφορίες εύκολα;
5. Τι σηματοδοτεί το τέλος μιας στροφής; Μπορεί να αλλάξει ή θα παραμένετε ένας "νωθρός" αναβάτης, που βιάζεται να βγει από την στροφή;

Η οπτική ικανότητα και η "εκπαιδευμένη" όραση του αναβάτη αποτελεί το θεμέλιο για το σύνολο των οδηγικών του ικανοτήτων. Με άλλα λόγια, όπως βλέπουμε, οδηγούμε. Εάν δεν ξέρετε πού ακριβώς βρίσκεστε σε μια στροφή, τότε είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσετε που θέλετε να πάτε και ποιος είναι ο σωστός τρόπος για να φτάστε εκεί. Όλη η διδασκαλία στο Level ΙI (Επίπεδο Δύο), βασίζεται στην ανάπτυξη αυτής ακριβώς της ικανότητας, της όρασης και της σωστής οπτικής διερεύνησης του δρόμου. Η διδασκαλία γίνεται σταδιακά.
Την επόμενη φορά που θα οδηγήσετε, παρατηρήστε πώς χρησιμοποιείτε τα μάτια σας. Προσέξτε επίσης πόσες φορές εστιάζετε το βλέμμα σας σε ένα συγκεκριμένο σημείο (target fixing). Ολοκληρώνοντας το Level ΙI (Επίπεδο Δύο), θα είστε σε θέση:

1. Να οδηγείτε με ακρίβεια στις στροφές
2. Να έχετε επιλογή σε περισσότερες γραμμές
3. Να εξασφαλίζετε περισσότερο ωφέλιμο χώρο μέσα στη στροφή. Αυτό σημαίνει ότι ταυτόχρονα εξασφαλίζετε περισσότερο χρόνο και ομαλότερη οδήγηση.
4. Να "θεραπεύσετε" τη λανθασμένη εστίαση του βλέμματος σε ένα σημείο.
5. Να στρίβετε πιο δυναμικά και αποτελεσματικά, μόνο και μόνο γιατί έχετε πλέον την ικανότητα να το κάνετε.

Τα πάντα στην οδήγηση βασίζονται στην όραση/ προοπτική και αφού ολοκληρώσετε το Level ΙI (Επίπεδο Δύο), θα γνωρίζετε ακριβώς πώς λειτουργεί και πώς να αποφύγετε πιθανά λάθη και παγίδες. Επίσης, θα απαλείψετε τις λανθασμένες ανακλαστικές "αντιδράσεις πανικού", που οδηγούν στην λάθος κίνηση, τη λάθος στιγμή, σε λανθασμένο σημείο του δρόμου

Level ΙΙI (Επίπεδο Τρία)
Οι μαθητές του Level ΙΙI (Επίπεδο Τρία) καλούνται κυρίως να δουλέψουν με το σώμα τους. Στοχεύοντας προφανώς σε σοβαρή βελτίωση του τρόπου οδήγησής τους, διδάσκονται τον τρόπο για να ελέγξουν απόλυτα τη μοτοσυκλέτα τους, βελτιώνοντας τη σταθερότητά τους. Αναλύουμε στη θεωρία και στην πράξη τις δυσκολότερες στροφές, αποκαλύπτοντας τα μυστικά τους. Εξετάζουμε το πώς και το πότε τοποθετούμε το σώμα μας σε μια συγκεκριμένη θέση οδήγησης και, ακολούθως, αναλύουμε το αποτέλεσμα και διδάσκουμε τις τεχνικές που θα μας οδηγήσουν στο σωστό αποτέλεσμα: στη σταθερότητα αναβάτη και μοτοσυκλέτας.

1. Πώς να αλλάξετε το τόξο (στάση) του σώματός σας χωρίς να χρειαστεί να ρυθμίσετε εκ νέου την ανάρτηση;
2. Ποιοι παράγοντες μοτοσυκλέτας/ αναβάτη είναι οι πιο κρίσιμοι για έχετε σωστό έλεγχο;
3. Πώς επιτυγχάνετε σταθερότητα κατά τη στροφή;
4. Πώς μετακινείτε το σώμα σας από τη μία πλευρά της σέλας στην άλλη γρήγορα και με σταθερότητα;
5. Πώς μπορείτε να "επιτεθείτε" σε μια σειρά από στροφές, επιτυγχάνοντας το καλύτερο αποτέλεσμα με τη μικρότερη δυνατή προσπάθεια;

Στο Level ΙΙI (Επίπεδο Τρία) μαθαίνετε ν' αξιολογείτε τη στάση και την αίσθηση που έχετε πάνω στη μοτοσυκλέτα. Γι’ αυτό και αυτό το επίπεδο ανοίγει στους αναβάτες νέους ορίζοντες στην οδήγηση. Εάν έχετε ποτέ νιώσει ανασφαλής ή άχαρος με τη μοτοσυκλέτα; Ξέρουμε ακριβώς πώς νιώσατε και έχουμε τον τρόπο να διορθώσουμε την αιτία.

Level ΙV (Επίπεδο Τέσσερα)
Το προσωπικό σας πρόγραμμα είναι το αντικείμενο διδασκαλίας στο Level ΙV (Επίπεδο Τέσσερα). Χρησιμοποιώντας το Ειδικό Φύλλο Αξιολόγησης Αναβάτη, διαπιστώνουμε τι πρέπει να εμπεριέχει το πρόγραμμα της ημέρας για εσάς, δίνοντας απάντηση σε καίρια ερωτήματα:

1. Ποιες βασικές ικανότητες αποτελούν ακόμα πρόβλημα για εσάς;
2. Ποιο είναι σε αυτό το σημείο το μεγαλύτερο εμπόδιο για τη βελτίωσή σας;
3. Ποιες οδηγικές καταστάσεις είναι ακόμα προβληματικές;
4. Που παρατηρείται ακόμα ανακολουθία των γνώσεων και των οδηγικών ικανοτήτων σας;
5. Σε ποια σημεία ελέγχου της μοτοσυκλέτας υστερείτε;

Το προσωπικό σας πρόγραμμα εκπονείται βάσει των απαντήσεων που θα δώσετε στις ερωτήσεις του Φύλλου Αξιολόγησης Αναβάτη. Το πρόγραμμα συνθέτουν μία ή περισσότερες από τις 15 ασκήσεις, τις οποίες διδαχτήκατε στα τρία προηγούμενα επίπεδα ή οποιοδήποτε άλλο θέμα, στο οποίο θεωρηθεί ότι υστερείτε.

Tigas
16/06/2005, 12:51
ΕΓΡΑΨΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΤΟ LEVEL 1 & 2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΕ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.
ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ CSS

Bladerunner
16/06/2005, 13:54
Πάντως, όποιος είπε ότι τα δύο πρώτα level είναι πιο κατάλληλα γι αρχάριους, ή δεν πέρασε ποτέ από το συγκεκριμένο σχολείο, ή όταν πέρασε δεν είχε το μυαλό του στα μαθήματα. Η ανάλυση των μαθημάτων από την Ιωάννα, σας φαίνεται να αφορά μόνο αρχάριους αναβάτες;

Tigas
16/06/2005, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bladerunner
Πάντως, όποιος είπε ότι τα δύο πρώτα level είναι πιο κατάλληλα γι αρχάριους, ή δεν πέρασε ποτέ από το συγκεκριμένο σχολείο, ή όταν πέρασε δεν είχε το μυαλό του στα μαθήματα. Η ανάλυση των μαθημάτων από την Ιωάννα, σας φαίνεται να αφορά μόνο αρχάριους αναβάτες;

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ LEVEL 3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΤΑ LEVEL ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ

hornet
16/06/2005, 15:04
Οταν θα ερθει η ωρα θα κανονιστουν οι οποιες δικλειδες!!

anco
16/06/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Οταν θα ερθει η ωρα θα κανονιστουν οι οποιες δικλειδες!!

Στρατηγε μου εσυ..!!

:beer:

:wave2:

hornet
16/06/2005, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Στρατηγε μου εσυ..!!

:beer:

:wave2:

γιωργακ προεδρος δικτατορικης δημοκρατιας της μοτογραναδας!!!:rotflmao: :winka: :sun:

Tigas
16/06/2005, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
γιωργακ προεδρος δικτατορικης δημοκρατιας της μοτογραναδας!!!:rotflmao: :winka: :sun:

ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ RULES :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

div400
16/06/2005, 15:48
τιγκα σε παρεξηγησα και ζητω συγνωμη!
την δευτερα δελεαρ κερναω μπιρες :beer: :) :wave2:

οσο γι ατα μαθηματα εγω ειμαι μεσα!

free rider
16/06/2005, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Στρατηγε μου εσυ..!!

:beer:

:wave2:

επιτέλους οι μάσκες έπεσαν......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ελα να μπαίνουν ολα σε τάξη....

κάθε κατεργάρης στον πάγκο του..

:rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

dimitris74
16/06/2005, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ LEVEL 3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.
ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΑ ΤΑ LEVEL ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΓΝΩΜΗ

ο Blade εκτος απο αγωνιζομενος ειναι ποια αν δεν κανω λαθος και εκπαιδευτης στο σχολειο του 0-300 και του css??

gmakris
16/06/2005, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
ο Blade εκτος απο αγωνιζομενος ειναι ποια αν δεν κανω λαθος και εκπαιδευτης στο σχολειο του 0-300 και του css??

Ας μας πει ο ιδιος......

Δεν εχω ακουσει να ειναι σε καποιο......

anco
16/06/2005, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
ο Blade εκτος απο αγωνιζομενος ειναι ποια αν δεν κανω λαθος και εκπαιδευτης στο σχολειο του 0-300 και του css??

Μαλον για το ΑΝΕΜΟΣ track day που εγινε λες.

Ο blade σε δραση


17120

pissaman
16/06/2005, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
ο Blade εκτος απο αγωνιζομενος ειναι ποια αν δεν κανω λαθος και εκπαιδευτης στο σχολειο του 0-300 και του css??
Στο 0-300 ραιντινγκ σκουλ είναι σίγουρα, από όσο ξέρω είναι και στο καλιφόρνια! (συνήθως είναι οι ίδιοι εκπαιδευτές!)
:beer: :smokin:

anco
16/06/2005, 22:50
Ασχετο αλλα δοκιμαζα την Dainese (ολοσωμη 54) τωρα και δεν μου κανει ρε γαμωτο, ειναι πολυ στενη η γραμμη της.

Εχει κανεις να μου δωσει παντελονι Dainese 52 για να παω στο 0300 στις 2 Ιουλιου.

Θα τον πληρωσω για την ενοικιαση του.

Η αν ξερει κανεις που μπορω να νοικιασω ενα.



:beer:

pissaman
16/06/2005, 22:58
Ρώτα την ιωάννα, αυτή ξέρει που νοικιάζουν! ;)
:beer: :wave2:

dimitris74
16/06/2005, 23:52
ancogsxr στο 0-300 στα μεγαρα ηταν σιγουρα, για το css δεν ειμαι σιγουρος αν και ο δημητρης σιγουρα θα μας πει.

Bladerunner
17/06/2005, 08:53
Ό,τι έγραψα, το έκανα με την ιδιότητα ενός ανθρώπου που πέρασε από το σχολείο του CSS και είδε διαφορά από το 1ο level.

m1ke
18/06/2005, 22:41
Προτιμώ τα Μέγαρα από τις Σέρρες ακόμα και εάν έπρεπε να πληρώσω διπλή τιμή. Count me in.

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke

anco
19/06/2005, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Προτιμώ τα Μέγαρα από τις Σέρρες ακόμα και εάν έπρεπε να πληρώσω διπλή τιμή. Count me in.

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke

Να βλεπω ονοματα να μπαινουν στην λιστα.

:beer:

gcrook
20/06/2005, 01:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr
Να βλεπω ονοματα να μπαινουν στην λιστα.

:beer:

Καταλαβαινεις τωρα τι εννοουσα με αυτα που εγραψα πριν. (Καμποσες μερες ειναι αληθεια:lol: )

Ολοι της τελευταιας στιγμης ειμαστε.
Να δεις που 2-3 βδομαδες πριν θα γινεται της κακομοιρας, ολοι θα θελουν αν μπουν στη λιστα:lol: ...και καλα.

Οποτε ιδωμεν.

anco
20/06/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καταλαβαινεις τωρα τι εννοουσα με αυτα που εγραψα πριν. (Καμποσες μερες ειναι αληθεια:lol: )

Ολοι της τελευταιας στιγμης ειμαστε.
Να δεις που 2-3 βδομαδες πριν θα γινεται της κακομοιρας, ολοι θα θελουν αν μπουν στη λιστα:lol: ...και καλα.

Οποτε ιδωμεν.

Αυτο θα το αποφασισουν οι amdin και το 0-300 πως θα γινει, γιατι μελη τις μιας μερας πριν :nono:

Απο την αλλη τα ονοματα που ειναι μεχρι στιγμης ειναι μελη και οχι μ@λ@κιες.....!!!

m1ke
20/06/2005, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καταλαβαινεις τωρα τι εννοουσα με αυτα που εγραψα πριν. (Καμποσες μερες ειναι αληθεια:lol: )

Ολοι της τελευταιας στιγμης ειμαστε.
Να δεις που 2-3 βδομαδες πριν θα γινεται της κακομοιρας, ολοι θα θελουν αν μπουν στη λιστα:lol: ...και καλα.

Οποτε ιδωμεν.

????????? :confused: χάνω κάποιο επεισόδιο ?????? :wave2:

gcrook
20/06/2005, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
????????? :confused: χάνω κάποιο επεισόδιο ?????? :wave2:

Οχι ρε συ απλα ενοοω οτι ολοι λενε με κριτηρια να επιλεξουμε αυτους που θα θελουν να συμμετασχουν, και καλα-καλα δεν ειμαστε 10 ατομα.

Λες και δεν εχουν διαβασει 300 ατομα το ποστ.
Οποτε μαλλον ολοι θα συμμετασχουν, ακομα και μελη της 1 μερας, και μας βλεπω να παρακαλαμε και τους κολλητους μας γιατι δεν θα υπαρχουν συμμετοχες.

Λες και το CSS ανοιξε χθες και δεν το ξερουν ολοι.
Ελλειψη ενδιαφεροντος γενικα...

Voodoo
21/06/2005, 08:23
Φίλοι μέλη

η γνώμη ειναι οτι το κριτήριο παλαιότητας για τα μέλη ειναι λανθασμένο, εγώ για παράδειγμα αν και καθμερινά επισκέπτομαι το forum ειναι η δευτερη φορά που λαμβάνω μερος σε συζήτηση.

Προτείνω οι συμμετοχές να ειναι με σειρά προτεραιότητας για τα μέλη που εχουν εγγραφεί απο καθορισμένη ημερομηνία. Πχ αν ορίσουμε ημερομηνία που θα ανοίξει η λιστα συμμετοχών να ειναι 1/7 αυτή η ημερομηνία η 3 μηνες πριν.

hornet
21/06/2005, 10:20
χαλαρωστε ρε παιδια μη ξεκινησουμε διαμαχη για το ποιοι θα ερθουν ....απο τωρα!
Θα σας ενημερωσουμε για το τι θα γινει

melsaltas
21/06/2005, 11:36
MOΛΙΣ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ (210 2851300) ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ.
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ (ΜΟΤΟ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10-11 ΣΕΠΤ ΚΑΙ 15-16 ΟΚΤ.
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΤΕ.

hornet
21/06/2005, 12:47
αυτο που κανονιστηκε με γιαγια αρκουδα και ιωαννα δεν εχει καμια σχεση με το moto.gr.
Μην μπερδευετε τα πραγματα αφου πρακτικα δεν εχει γινει καποια συναντηση του moto.gr επισημα οποτε λογικο να ειναι μικτο.

GST
23/06/2005, 13:48
και εγω εκτος απροοπτου μεσα:smilea:

arxiereas
29/06/2005, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Με προϋπόθεση να είναι τα ιδια με αυτά που γίνονται στις Σερρες… όχι τιποτα οικονομίες...



1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)arxiereas

gcrook
29/06/2005, 01:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxiereas
7)arxiereas

Ρε χαλια Δημητρη που το ξεθαψες αυτο ρε με τα 6 ατομα;:lol:

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;

Αλλα κατσε να δουμε γιατι τιποτα δεν ειναι σιγουρο ρε συ.

Voodoo
29/06/2005, 11:25
Και εγώ μέσα εκτός ανωτέρας βίας, να οριστικοποήσουμε ημερομηνίες:beer:

L.A.x6x9x
18/07/2005, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
και εγω εκτος απροοπτου μεσα:smilea:

Κι εγω ειμαι μαζι του ...



Μαλλον!!!:cool:

anco
05/08/2005, 19:54
Πηρα τηλ και τελικα θα ειμαι για level 1 στις 11 του Σεμπτ. και Level 2 στις 10 του Οκτωμβριου.

:wave2:

katsai
05/08/2005, 21:02
1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;
13)katsai



να οριστικοποιησουμε ομως ακριβως τις
ημερομηνιες,
και πως θα δωσουμε τα χρηματα.
επισης δεν ξερω αν δηλωσα πολυ αργα
και εχουν συμπληρωθει οι λιστες με τους συμετεχοντες.

anco
06/08/2005, 20:36
Να πω κατι.

Πηρα τηλ στο 0-300 και δεν ηταν η Ιωαννα εκει.

Στο τηλεφωνο με εξυπηρετησε καποιο αλλο μελος, του ειπα οτι ειχα πει στην Ιωαννα στις 2 Ιουλιου οτι θελω να κανω και τα 2 level στις 10 και 11 Σεπτ.

Μου ειπε πως εχω αργησει και οτι οι θεσεις ειναι πλεον γεματες.

anco
07/08/2005, 14:08
θα παμε τελικα η τσαμπα τα τοσα post :a56:

γιατι η λιστα συμετοχης μαλον ειναι γεματη.

:wave2:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
08/08/2005, 11:13
αφου την πεσαμε για υπνο τι θα κανουν δεν θα βαλουν αλλους? εμας θα περιμενουνε?

anco
08/08/2005, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
αφου την πεσαμε για υπνο τι θα κανουν δεν θα βαλουν αλλους? εμας θα περιμενουνε?

Εγω δηλωσα στις 11 Σεπ και 16 Οκτ.

periklisk
11/08/2005, 01:31
Μέσα και γω!


1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;
13)katsai
14)periklisk

gcrook
11/08/2005, 01:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Μέσα και γω!


1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)idi
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;
13)katsai
14)periklisk

Καλα ρε θα με κουφανεις.
Μεσα για ποτε;
Η λιστα αυτη δεν ισχυει. Αυτο που περιμενουμε να γινει αμα ποτε γινει, ειναι να κλεισουμε μερες για ατομα απο το μοτο.gr.
Ισως και με καποια προνομια, οπως πχ πιστα μεγαρων, αλλα δεν ειναι στο χερι μας να γινει αυτο, και ουτε ειναι ευκολο.
Ο καθενας μονος του πηγαινει οποτε θελει βασικα.
Απλα μου εκανε εντυπωση που εβαλες τη λιστα.
Για ημερομηνιες προς τελη Οκτωμβρη-αρχες Νοεμβρη (αν υπαρχουν τετοιες), εκτος απροοπτου ειμαι μεσα και γω.
:beer:

idi
11/08/2005, 01:47
εξω εγω!!!

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)-----x-------
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;
13)katsai
14)periklisk

gcrook
11/08/2005, 01:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εξω εγω!!!

1)γιαγια αρκουδα
2)ancogsxr
3)gcrook
4)duck456
5) tdaf
6)-----x-------
7)RapidShade
8)melsaltas
9)dirty_gas
10)m1ke
11)arxiereas
12)GST;;;;
13)katsai
14)periklisk

Γιατι ρε μαν;
Φοβασαι μην βελτιωθεις περισοτερο και ξυσεις τους λαιμους της Ακραπα:a029: :a47: :a39:

idi
11/08/2005, 01:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γιατι ρε μαν;
Φοβασαι μην βελτιωθεις περισοτερο και ξυσεις τους λαιμους της Ακραπα:a029: :a47: :a39:

one word---> ohlins :smokin:

gcrook
11/08/2005, 02:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
one word---> ohlins :smokin:

:a53: :a08: :a08: :a19: :a19: :a23: :a23: :a25: :a016:

idi
11/08/2005, 02:06
αλλαξα γνωμη... 2 words--- citibank visa----> jail :lol: :evil:

gcrook
11/08/2005, 02:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αλλαξα γνωμη... 2 words--- citibank visa----> jail :lol: :evil:

Τι δεν τη δεχονται:a029: :a012:

periklisk
11/08/2005, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τι δεν τη δεχονται:a029: :a012:

Θα πληρώσει σε είδος......:lol: U know......