Σελίδα 36 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 26313233343536
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 527 από 527

Θέμα: Έρχεται... - Ετήσια 2024, τα μεθεόρτια

  1. #526
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.369
    Εν το μεταξυ δημο, η γυναικα σου που αρχικα ηταν αρνητικη οπως λες, εμενα μου φανηκε πως απο ολακερο το γκρουπ, ηταν αυτη που το ζουσε και το φχαριστονταν περισοτερο..
    Οι ρυθμοι σου παντως ΔΕΝ ηταν αργοι, αλλα ιδανικοι για ετησια βολτα, δεν καθυστερησαμε πουθενα και αμα διαβασεις το θρεντ πριν τη βολτα, θα δεις οτι ειμασταν παντου και παντα εντος χρονοδιαγραμματος παρα τις αναποδιες με το gps

  2. #527
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.941
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimos35 Προβολή μηνύματος
    Κάποια στιγμή, μου λέει η κυρά Δήμαινα, δεν ξεκινάμε για το δωμάτιο για να προλάβουμε την βροχή;

    Η αλήθεια ήταν ότι είχαμε κατά σύμπτωση και οι δύο μια πολύ δύσκολη εργασιακή εβδομάδα με λίγο ύπνο και πολύ κούραση. Συμφώνησα χωρίς πολλά πολλά, άλλωστε ήθελα να έχω 2 μάτια και την άλλη μέρα, κάτι που δεν θα συνέβαινε αν διαφωνούσα.

    Ξεκινήσαμε για Νεοχώρι, επιλέξαμε να πάμε από την κάτω μεριά, να δούμε και το φράγμα. Υπέροχος δρόμος, φανταστικά τοπία, μην τα ξαναλέμε.
    Το φανάρι στο φράγμα μας έπιασε, δεν το κάψαμε όμως, σαν μερικούς μερικούς, αν και είμαστε τελείως μόνοι (ούτε λεπτό δεν περιμέναμε).

    Όταν φτάσαμε μόλις είχε ξεκινήσει να ρίχνει μερικές ψιχάλες. Για καλή μας τύχη το κατάλυμά μας είχε κανονικό σκεπαστό parking που ήταν και για τους πελάτες. Το βάλαμε μέσα κυριολεκτικά ένα λεπτό πριν ξεκινήσει η βροχή. (φωτό από το internet όχι δική μου, το βελάκι έβαλα εγώ)
    Συνημμένο 453673

    Μπήκαμε λοιπόν στο ομολογουμένως ωραίο δωμάτιο.
    Συνημμένο 453674
    Συνημμένο 453675

    Για να με δω, πώς είμαι; Εντάξει; ΝΑΙ, εντάξει.
    Συνημμένο 453676

    Η Μαρία όμως δεν ήταν εντάξει. Από την κούραση αλλά και του κρύου λόγω υψομέτρου, είχε πάθει μάλλον υποθερμία. Χώθηκε κάτω από το πάπλωμα και αδυνατούσε να συνέλθει.
    Πέρασαν 2 ώρες για να αρχίσει να νοιώθει λίγο καλύτερα, μου είπε όμως ότι δεν θα μπορούσε να ακολουθήσει για να βρούμε τους υπόλοιπους το βράδυ.

    Αυτό ήταν που με πείραξε, ήξερα ότι η παρέα ήταν ένας κι ένας, είχε τάξει και τεντούρα ο Βαγγέλης …. την άλλη φορά παιδιά. Επίσης δεν έτυχε να αλλάξω κουβέντα με τον Corps όλη μέρα, αλλά σκεφτόμουν ότι το βράδυ θα τα λέγαμε και έτσι δεν το επεδίωξα να πω την αλήθεια, κρίμα δεν τα κατάφερα.

    Κατεβήκαμε λοιπόν το βράδυ να φάμε λίγο, μη φανταστείτε τίποτα ιδιαίτερο, μια σαλάτα ίσα να στρώσει το στομάχι. Ε και μια τραχανόσουπα με λουκάνικο. Και λίγα ψητά λαχανικά με ένα τοπικό τυρί αλοιφή στην μέση, δεν συγκράτησα το όνομά του. Με λίγο κρασάκι, ήταν ότι έπρεπε.
    Συνημμένο 453677
    Επιφυλασσόμεθα για την επόμενη να τα πούμε Δήμο!

    Διαδικτυακές μπύρες εως τότε!!
    where was Gondor when the Westfold fell?

Σελίδα 36 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 26313233343536

Παρόμοια θέματα

  1. Ετήσια 2024 - Τα γκρουπ
    από harris_x στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2024, 14:11
  2. Ετήσια 2017 - Τα μεθεόρτια
    από amyroukai στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 137
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2017, 14:53
  3. Ετήσια Βόλτα moto.gr. 2011 - Τα μεθεόρτια
    από gixxerpap στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 647
    Τελευταίο μήνυμα: 08/07/2011, 07:24
  4. Ετήσια moto.gr, 2009: Τα μεθεόρτια...
    από npat στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 587
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2009, 00:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF