Σελίδα 219 από 219 ΠρώτοΠρώτο ... 119169209214215216217218219
Προβολή αποτελεσμάτων 3.271 έως 3.277 από 3277

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. XΙ

  1. #3271
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    2.964
    Σε είδα χθες στα διόδια, με το τρανσαλπ. Φόρμα γυμναστικής για παντελόνι, αυτή με το λάστιχο στο κάτω μέρος. Μπουφάν αυτό το νάυλον το φουσκωτο που φοραμε το χειμώνα στην πόλη.
    Γάντια όχι (!).
    Κάθε τόσο έσκυβες και τράβαγες τη φόρμα κατά κάτω να σκεπάσει λίγο το γαμπί γιατί, όπως και να το κάνεις, οχτώμισυ το πρωί η Αρκαδία τσούζει.

  2. #3272
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.877
    Σε είδα στα διόδια, με τη σωστή πινακίδα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20240919_123325.jpg 
Προβολές:	250 
Μέγεθος:	59,8 KB 
ID:	455909

    Edit: Εν τω μεταξυ ηταν ενα παρεακι τρεις σκοπιανοι με GS αυτοι. Ο ενας τους που ηταν μπροστα μου ηθελε να πληρωσει με το κινητο και του ζητησε κωδικο. Οποτε ο τυπος για να μη βγαλει το γαντι του κατι λεει στην ταμια και τον βλεπω να πιανει το χερι της και να χρησιμοποιει το δαχτυλο της για να πατησει στο κινητο του τον κωδικο. Την εκανε stylus την κοπελα.
    Τελευταία τροποποίηση από ptc; 19/09/2024 στις 11:47.

  3. #3273
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    2.188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Σε είδα στα διόδια, με τη σωστή πινακίδα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20240919_123325.jpg 
Προβολές:	250 
Μέγεθος:	59,8 KB 
ID:	455909
    Μην ανεβάζεις προσωπικά δεδομένα ρε!
    The Dirty Harry.

  4. #3274
    Riding On The Wind Το avatar του/της grinderx
    Εγγραφή
    15/04/2024
    Μηνύματα
    101
    Βρε μ@λ@κιστ*ρι (για να μην πω τίποτα χειρότερο)! Σε είδα να προσπερνάς το αυτοκίνητο που ήταν πίσω μου από αριστερά ερχόμενος με ταχύτητα (σε στενό δρόμο με διπλή διαχωριστική) και μετά να περνάς ~1μ από μπροστά μου κόβοντας δεξιά στο στενό με το που είχε ανάψει πράσινο. Ένα κλάσμα του δευτερολέπτου να ήμουν πιο γρήγορος στην εκκίνηση και θα είχαμε γίνει χαλκομανία!!! Άντε να χαθείς με την πολυθρόνα με ρόδες που έχεις για δίτροχο!! Άι σιχτίρ μπετόβλακα!!!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Γιαννάκης
    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion - Jordan

  5. #3275
    Riding On The Wind Το avatar του/της grinderx
    Εγγραφή
    15/04/2024
    Μηνύματα
    101
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από grinderx Προβολή μηνύματος
    Βρε μ@λ@κιστ*ρι (για να μην πω τίποτα χειρότερο)! Σε είδα να προσπερνάς το αυτοκίνητο που ήταν πίσω μου από αριστερά ερχόμενος με ταχύτητα (σε στενό δρόμο με διπλή διαχωριστική) και μετά να περνάς ~1μ από μπροστά μου κόβοντας δεξιά στο στενό με το που είχε ανάψει πράσινο. Ένα κλάσμα του δευτερολέπτου να ήμουν πιο γρήγορος στην εκκίνηση και θα είχαμε γίνει χαλκομανία!!! Άντε να χαθείς με την πολυθρόνα με ρόδες που έχεις για δίτροχο!! Άι σιχτίρ μπετόβλακα!!!
    Ακριβώς ίδιο σκηνικό και απόψε περιμένοντας τρίτος ή τεταρτος στο φανάρι με το αυτοκίνητο. Και πάλι (μεγάλο) σκούτερ* και ακράνωτος και πέρασε με κόκκινο. Δηλαδή αν άναβε πράσινο την ώρα που έκανε τη χοντράδα του και ο μπροστινός τον έστελνε για βρούβες αν δεν τον είχε καταλάβει;

    Πραγματικά ρε μάγκες δε μπορώ να σας καταλάβω. Ρισκάρετε την υγεία και τη ζωή σας, για να πάτε 2" πιο γρήγορα;;; Κι αν δε σκέφτεστε τους εαυτούς σας, αυτούς που σας περιμένουν σπίτι δεν τους σκέφτεστε; Ήμαρτον!

    *Υπάρχει κάποιος λόγος που τις περισσότερες βλακείες από δικυκλιστές τις βλέπω από όσους οδηγούν σκούτερ; Όχι μοτοσυκλέτες (μικρές ή μεγάλες) ή παπιά, αλλά σκούτερ. Εκτός κι αν είναι σύμπτωση, τί να πω;
    Τελευταία τροποποίηση από grinderx; Σήμερα στις 00:15. Αιτία: typo
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Γιαννάκης
    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion - Jordan

  6. #3276
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.554
    Δεν έχω καταλάβει γιατί δεν σας έχω δει..... Όλους εσάς τους γειτόνους!!!!

    Νεα Ιωνία - Ηράκλειο κάθε μέρα!!!

    Αλλά σας είδα όλους εσάς κυρίως ακράνοτους, με πάσης φύσεως μηχανάκια, επειδή ήταν κλειστός ο δρόμος, να πηγαίνετε ανάποδα σε στενό μονόδρομο, μόνο και μόνο για να μην πάτε ένα στενό παρακάτω!!!
    Ξέρω, ξέρω..... Το κάνετε γιατί απλά μπορείτε!!!!!
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  7. #3277
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.927
    Σε είδα με το mega scooter, να σταματάς ξαφνικά κυριολεκτικά στη μέση του δρόμου, για να απαντήσεις στο κινητό...ειλικρινά ρε παπάρα!!!

    Δεν είχαμε τελειώσει όμως εδώ, καθώς 20 μέτρα παρακάτω, μπετόβλακας κρετίνος με Smart (τί άλλο βέβαια...) είχε σταματήσει με αλάρμ (τί άλλο βέβαια...) ΜΠΡΟΣΤΑ στο φανάρι και στο ρεύμα που έστριβε δεξιά, για να πάρει η πανηλίθια ανεγκέφαλη γκόμενα καφέ από την καφετέρια απέναντι...σου κόρναραν όλοι ρε άχρηστη δίποδη αμοιβάδα, κι εσύ ατάραχος έκανες νόημα "τι τρέχει"...

    Τα γαμήδια που σου έριξα ήταν πολύ λίγα...

Σελίδα 219 από 219 ΠρώτοΠρώτο ... 119169209214215216217218219

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF