Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Βίντεό μας από ταξίδια που κάναμε…

  1. #1
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    9.321

    Βίντεό μας από ταξίδια που κάναμε…

    Παρακαλώ να βάζουμε ημερομηνία και μια μικρή περιγραφή.


















    Σημείωση:

    Ισχύει κι εδώ ο Κανόνας #12: Δεν ανεβάζουμε videos ή/και άλλο περιεχόμενο με σκοπό τη συλλογή clicks (Click Bait και Video Promoting), τα Videos/Vlogs/κ.λπ. είναι ευπρόσδεκτα μόνο ως μέρος μιας εκτεταμένης δημοσίευσης Ταξιδιωτικού και μόνο από μέλη που συμμετέχουν στο moto.gr για παραπάνω από 6 μήνες και έχουν τουλάχιστον 50 μηνύματα στο ενεργητικό τους.

  2. #2
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    425
    Λοιπον, να κάνουμε ποδαρικό στο θέμα με ένα βιντεάκι από την πρώτη μεγάλη μου βόλτα στις 20/8, με προορισμό την Άρτα από επαρχιακό μαζί με τον μπράδερ.
    Συνολικά καλύψαμε περίπου 1000 χλμ σε 2 μέρες, γυρνώντας από μετέωρα και αναγκαστικά από εθνική στο τελευταίο κομμάτι από Θήβα μέχρι πίσω, λόγω των γνωστών θεμάτων που όπως κάποιοι ξέρετε έχω με το ξερό μου το κεφάλι τη μηχανή.
    Μια κάπως δύσκολη πρώτη επαφή για εμένα, κυρίως λόγω μεγάλης κούρασης τις προηγούμενες μέρες από δουλειά, ωστόσο οφείλω να πω πως υπήρχαν σημεία και τοπία που με έκαναν να τα ξεχάσω όλα, μεταξύ άλλων και οι διελεύσεις από τις σήραγγες πέριξ των Τζουμέρκων που με το διάτρητο καλοκαιρινό ένιωθα μια ευχάριστη αίσθηση κατάψυξης σε αντίθεση με τις αρκετά ανυπόφορες θερμοκρασίες που επικρατούσαν μέχρι το απόγευμα.
    Τραγική συνθήκη το σακ βουαγιαζ πλάτης 15 κιλών που είχα, μη έχοντας μεριμνήσει για δίχτυ να το δέσω στη θέση του συνοδηγού, πονάω ακόμα
    Συνοψίζοντας, παρά τις δυσκολίες και τα απρόοπτα, κοιτώντας πίσω είναι μια εμπειρία που με έχει αφήσει να αποζητάω την επόμενη, και ελπίζω κάποια στιγμή και πέρα από τα σύνορα.
    Τελευταία τροποποίηση από asxetost; 06/09/2024 στις 17:15.

Παρόμοια θέματα

  1. Βίντεο μας από συναντήσεις και βόλτες!
    από tsopanoskylo στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 109
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2024, 22:01
  2. Βιντεό μας από Track days κλπ
    από nathair στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 212
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2024, 20:27
  3. Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2006, 15:52
  4. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2006, 09:23
  5. φωτο απο live....που θα θυμαμαι..
    από Spazz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 01:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF