Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15202122232425
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 374 από 374

Θέμα: Παιδική Χαρά.

  1. #361
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    867
    Για τα 40 δις (μετριοπαθής εκτίμηση), δημοσίου χρήματος, που δόθηκαν για ανακεφαλαιοποίηση των τραπεζών "γαργάρα", για τις αναβαλλόμενες φορολογικές υποχρεώσεις των τραπεζών, την στιγμή που εμφανίζουν τεράστια κέρδη και δίνουν μέρισμα κερδών 30% "γαργάρα" και πάλι.

    Αυτό δεν είναι "ελεύθερη αγορά", αυτό είναι "μαριονετοποιημένη", πληρώς χειραγωγούμενη οικονομία.

    Παρατηρώ τον τελευταίο καιρό μια εντεινόμενη φτωχοποίηση και επιδερμικότητα των επιχειρημάτων των νεο-φιλελέδων.
    (Ο άλλος μπερδεύει το φρέντο, τον "Μπαρουφάκη", μιλάει για ΚΚΕ μ-λ και δεν έχει διαβάσει ούτε Ιστορία, ούτε μισή θέση τους. Οι υπουργάρες αλλάζουν τις μονάδες μέτρησης και εξασκούνται στα "δημιουργικά μαθηματικά".)

    Και άντε δεν νομίζω ότι κανείς μπήκε εδώ για να κάνει σοβαρή πολιτική συζήτηση (άσε που απαγορεύεται ), αλλά με την ένδεια επιχειρηματολογίας και δομημένης σκέψης αμφιβάλλω αν θα πάρει και αξιόλογη άποψη για μοτό.
    Oldfarts never die

  2. #362
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Το ότι εσύ έχεις αποδεχτεί ότι είναι οκ η εκμετάλλευση των αδύναμων από λίγους ισχυρούς, δεν σημαίνει κι ότι έτσι είναι τα πράγματα.
    Δεν συμφωνω σ αυτο που λες,αλλα δεν θα σε πεισω κι ολας.Νομιζω ομως οτι υπεραπλουστεύεις σε μια προταση τα πραγματα,και βγαζεις λανθασμενα συμπερασματα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #363
    Συντονιστής Το avatar του/της Volpad
    Moderator
    Εγγραφή
    28/03/2019
    Μηνύματα
    1.046
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Το ρισκο στον δανεισμο, οπως και το κερδος υφισταται και για τους δυο συμβαλομμενους,και ειναι θεμιτο.Και εσυ δανειζεσαι να κανεις την δουλειά σου,που αλλιως ΔΕΝ μπορεις,και εγω που σε δανειζω θελω να κερδισω απ αυτην την ενέργεια.ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ λεγεται ή ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ,και διέπεται οπως και ολα τα αλλα,απο ορους,υποχρεωσεις και κανονες,του δικαιοπρακτικού δικαιου.Αν δεν αρεσει σε κάποιους,μπορουν να πανε να ζησουν στο ΣΚΛΗΡΟ ΙΣΛΑΜ,οπου ΔΕΝ επιτρεπεται ο δανεισμος.Τράπεζα = Δάνειο.Ετσι λειτουργει και κινειται η οικονομια,παγκοσμιως.Επισης οπως λεγαν και οι αρχαιοι ημων προγονοι χρέος, αρχή δουλείας Αν χρωσταγες στην αρχαια Αθηνα σε καποιον ή στο κρατος,γινοσουνα απο ελευθερος πολιτης ,δουλος μεχρι να το ξοφλησεις,και μετα ξαναγινοσουν ελευθερος πολιτης .C est la vie.Και γω θελω να παω στον ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ να παρω τσαμπα φετα ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ που την λατρευω,αλλα ΔΕΝ μου την δινουν ΤΣΑΜΠΑ.
    Αυτό που λέει ο Blitzer (που έχει και δίκιο), είναι οτι στη πραγματικότητα, το ρίσκο που έπρεπε να είναι μοιρασμένο και στην τράπεζα αλλα και στον δανειολήπτη, τελικά είναι μόνο του δανειολήπτη γιατι η τράπεζα τα παίρνει στο τέλος απο το κράτος...

    Πολύ απλοποιημένα, στο τέλος παίρνει ο Blitzer ένα δάνειο, δεν το πληρώνει και μου ανεβαίνει εμένα η φορολογία... Αυτό δεν λέγεται καπιταλισμός...



    EDIT: ο blitzer το δάνειο το πήρε για μεταχειρισμένο μηχανάκι, οπότε είμαι εντός θέματος... :P

  4. #364
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.253
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Volpad Προβολή μηνύματος


    EDIT: ο blitzer το δάνειο το πήρε για μεταχειρισμένο μηχανάκι, οπότε είμαι εντός θέματος... :P

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #365
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Εαν δεν σ αρεσουν τα ληστρικά δανεια,των τραπεζων,μπορεις να πας στην ελευθερη παρααγορά
    δανεισμου,που εκει επικρατουν αλλοι κανονες,που μποοστα τους οι τραπεζες ειναι η ''ΑΓΙΑ ΤΕΡΕΖΑ'' .
    Ειλικρινά θέλω να πιστεύω ότι τα επιχειρήματα 12χρονου που βλέπω εδώ τα γράφει ο εγγονός σου ή κάτι, γιατί αν δεν κάνω λάθος είσαι μεγάλος άνθρωπος. Εναλλακτικά, ίσως είσαι τραπεζίτης ή κολλητός του Κούλη, οπότε κατανοητό. Γενικά, πάντως, ισχύει ότι η ύπαρξη χειρότερου δε μετατρέπει αυτόματα κάτι κακό σε καλό.

    Να στο εξηγήσω κιόλας με απλό παράδειγμα, μήπως καταλάβεις. Είμαι τράπεζα. Θέλεις 100 χιλιάρικα για να αγοράσεις το πρώτο και μοναδικό σου σπίτι αξίας 100 χιλιάρικων. Στα δανείζω, με σκοπό να σου πάρω 150 χιλιάρικα στο τέλος. Μου δίνεις τα 50 χιλιάρικα σε βάθος χρόνου, αλλά περιμένω άλλα 100. Δεν έχεις να μου τα δώσεις επειδή το κράτος σου μείωσε τη σύνταξη στο μισό. Τη σύνταξη που είχες προπληρώσει όσο εργαζόσουν. Κάτι που δε θα μπορούσες ποτέ να προβλέψεις. Σου παίρνω το σπίτι και ό,τι άλλο σου ανήκει. Πλέον το σπίτι αξίζει 50 χιλιάρικα.

    Οπότε έχουμε τα εξής: έχεις επιστρέψει το 50% των χρημάτων που δανείστηκες, δεν έχεις σπίτι ή οτιδήποτε άλλο, και ακόμα χρωστάς το 100% του αρχικού δανείου. Εγώ έχω εισπράξει το 50% του δανείου, σου πήρα όλα τα υπάρχοντα και θα μου χρωστάς ακόμα το 100% του δανείου μέχρι να πεθάνεις. Επειδή, όμως, εγώ δε χάνω ποτέ γιατί είμαι γαμάτος και οι κανόνες είναι φτιαγμένοι για πάρτη μου, θα πάρω ΚΑΙ όλα τα χρήματα που μου χρωστάς από το κράτος, δηλαδή πάλι από σένα. Οπότε έχω στην τσέπη μου το 150% του αρχικού ποσού που δάνεισα, το σπίτι σου και όλα σου τα υπάρχοντα, και μου χρωστάς για πάντα μέχρι να σε βάλω στον τάφο. Πώς σου φαίνεται; Ρητορική η ερώτηση.

    Συμφωνώ μαζί σου ΜΟΝΟ στην περίπτωση που κάποιος δανείστηκε εξ αρχής με κανένα σκοπό να αποπληρώσει. Αλλά ξέρεις ποιοι το κάνουν αυτό; Μάντεψε. Σίγουρα όχι ο τυχαίος πολίτης που εργαζόταν 50 χρόνια για να αγοράσει την ΠΡΩΤΗ κατοικία του.

    ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ κατοικία, οπότε είμαι κι εγώ εντός θέματος.
    Life begins at 45°.

  6. #366
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.941
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ειλικρινά θέλω να πιστεύω ότι τα επιχειρήματα 12χρονου που βλέπω εδώ τα γράφει ο εγγονός σου ή κάτι, γιατί αν δεν κάνω λάθος είσαι μεγάλος άνθρωπος. Εναλλακτικά, ίσως είσαι τραπεζίτης ή κολλητός του Κούλη, οπότε κατανοητό. Γενικά, πάντως, ισχύει ότι η ύπαρξη χειρότερου δε μετατρέπει αυτόματα κάτι κακό σε καλό.

    Να στο εξηγήσω κιόλας με απλό παράδειγμα, μήπως καταλάβεις. Είμαι τράπεζα. Θέλεις 100 χιλιάρικα για να αγοράσεις το πρώτο και μοναδικό σου σπίτι αξίας 100 χιλιάρικων. Στα δανείζω, με σκοπό να σου πάρω 150 χιλιάρικα στο τέλος. Μου δίνεις τα 50 χιλιάρικα σε βάθος χρόνου, αλλά περιμένω άλλα 100. Δεν έχεις να μου τα δώσεις επειδή το κράτος σου μείωσε τη σύνταξη στο μισό. Τη σύνταξη που είχες προπληρώσει όσο εργαζόσουν. Κάτι που δε θα μπορούσες ποτέ να προβλέψεις. Σου παίρνω το σπίτι και ό,τι άλλο σου ανήκει. Πλέον το σπίτι αξίζει 50 χιλιάρικα.

    Οπότε έχουμε τα εξής: έχεις επιστρέψει το 50% των χρημάτων που δανείστηκες, δεν έχεις σπίτι ή οτιδήποτε άλλο, και ακόμα χρωστάς το 100% του αρχικού δανείου. Εγώ έχω εισπράξει το 50% του δανείου, σου πήρα όλα τα υπάρχοντα και θα μου χρωστάς ακόμα το 100% του δανείου μέχρι να πεθάνεις. Επειδή, όμως, εγώ δε χάνω ποτέ γιατί είμαι γαμάτος και οι κανόνες είναι φτιαγμένοι για πάρτη μου, θα πάρω ΚΑΙ όλα τα χρήματα που μου χρωστάς από το κράτος, δηλαδή πάλι από σένα. Οπότε έχω στην τσέπη μου το 150% του αρχικού ποσού που δάνεισα, το σπίτι σου και όλα σου τα υπάρχοντα, και μου χρωστάς για πάντα μέχρι να σε βάλω στον τάφο. Πώς σου φαίνεται; Ρητορική η ερώτηση.

    Συμφωνώ μαζί σου ΜΟΝΟ στην περίπτωση που κάποιος δανείστηκε εξ αρχής με κανένα σκοπό να αποπληρώσει. Αλλά ξέρεις ποιοι το κάνουν αυτό; Μάντεψε. Σίγουρα όχι ο τυχαίος πολίτης που εργαζόταν 50 χρόνια για να αγοράσει την ΠΡΩΤΗ κατοικία του.

    ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ κατοικία, οπότε είμαι κι εγώ εντός θέματος.
    Βασικά είναι λίγο χειρότερο από αυτό . Η πραγματική ιστορία ξεκινά όπως γράφεις.

    Η συνέχεια όμως είναι η εξής :
    Δεν πλήρωσες το δάνειο, κοκκίνησε το δάνειο, πληρώθηκε η τράπεζα από το κράτος μέσω ανακεφαλοποίησης και μετά πούλησε το κόκκινο δάνειο σου σε FUNDS στο 1/10 ή και λιγότερο της αρχικής αξίας (δάνειο π.χ. 100.000 ευρώ κεφάλαιο τα Funds τα αγοράζουν 10.000 Ε από την τράπεζα) και μετά τα Funds σε κυνηγούν για το 100% του δανείου με τόκο

    Άρα η τράπεζα έχει πάρει το κέρδος (τόκους) , έχει πάρε την ανακεφαλαίωση ( κεφάλαιο ) έχει πάρει τα ψιλά από τα Funds για τα υπολειπόμενα .

    Το Fund κερδίζει δεκαπλασιάζει την αρχική του επένδυση για πλάκα .

    Ο πολίτης πλήρωσε τους πάντες και μένει στον άσσο.


    Α και BTW τα Funds εξυπηρετούνται από ''δικηγορικές εταιρείες'' (εισπρακτικές είναι ) που έχουν άμεση σχέση με αυτούς που νομοθέτησαν τα από πάνω.


    Παναγιώτη , δεν μπαίνω καν στον κόπο. Τα επιχειρήματα σου είναι εκτός τόπου και χρόνου σε μία ακόμη απέλπιδα προσπάθεια του τύπου ''εγώ τα έκανα τέλεια στην ζωή μου οι υπόλοιποι δεν με ενδιαφέρουν , εγώ πήρα το τέλειο φθηνό μηχανάκι οι υπόλοιποι είστε χαζοί κλπ κλπ κλπ΄)

    Οι περισσότεροι με κόκκινα δάνεια δεν είναι οι λεγόμενοι στρατηγικοί κακοπληρωτές , από αυτούς θα πάρουν όλοι τα μεζέα μου γιατί δεν έχουν τίποτα στο όνομα τους .
    Αυτοί που την τρώνε είναι Δημόσιοι υπάλληλοι-συνταξιούχοι και ένστολοι που έφαγαν -40% με -50% στις αποδοχές τους σε μία μέρα και άνθρωποι που έμειναν άνεργοι στα 45-50 τους που δεν βρίσκουν εύκολα δουλειά.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  7. #367
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.253
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Βασικά είναι λίγο χειρότερο από αυτό . Η πραγματική ιστορία ξεκινά όπως γράφεις.

    Η συνέχεια όμως είναι η εξής :
    Δεν πλήρωσες το δάνειο, κοκκίνησε το δάνειο, πληρώθηκε η τράπεζα από το κράτος μέσω ανακεφαλοποίησης και μετά πούλησε το κόκκινο δάνειο σου σε FUNDS στο 1/10 ή και λιγότερο της αρχικής αξίας (δάνειο π.χ. 100.000 ευρώ κεφάλαιο τα Funds τα αγοράζουν 10.000 Ε από την τράπεζα) και μετά τα Funds σε κυνηγούν για το 100% του δανείου με τόκο

    Άρα η τράπεζα έχει πάρει το κέρδος (τόκους) , έχει πάρε την ανακεφαλαίωση ( κεφάλαιο ) έχει πάρει τα ψιλά από τα Funds για τα υπολειπόμενα .

    Το Fund κερδίζει δεκαπλασιάζει την αρχική του επένδυση για πλάκα .

    Ο πολίτης πλήρωσε τους πάντες και μένει στον άσσο.


    Α και BTW τα Funds εξυπηρετούνται από ''δικηγορικές εταιρείες'' (εισπρακτικές είναι ) που έχουν άμεση σχέση με αυτούς που νομοθέτησαν τα από πάνω.


    Παναγιώτη , δεν μπαίνω καν στον κόπο. Τα επιχειρήματα σου είναι εκτός τόπου και χρόνου σε μία ακόμη απέλπιδα προσπάθεια του τύπου ''εγώ τα έκανα τέλεια στην ζωή μου οι υπόλοιποι δεν με ενδιαφέρουν , εγώ πήρα το τέλειο φθηνό μηχανάκι οι υπόλοιποι είστε χαζοί κλπ κλπ κλπ΄)

    Οι περισσότεροι με κόκκινα δάνεια δεν είναι οι λεγόμενοι στρατηγικοί κακοπληρωτές , από αυτούς θα πάρουν όλοι τα μεζέα μου γιατί δεν έχουν τίποτα στο όνομα τους .
    Αυτοί που την τρώνε είναι Δημόσιοι υπάλληλοι-συνταξιούχοι και ένστολοι που έφαγαν -40% με -50% στις αποδοχές τους σε μία μέρα και άνθρωποι που έμειναν άνεργοι στα 45-50 τους που δεν βρίσκουν εύκολα δουλειά.
    Ανήκω στην τελευταία κατηγορία... Δεν θέλω να επεκταθώ, υπέστην ΠΟΛΛΗ πίκρα.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  8. #368
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.690
    Κάντε μας τη χάρη ρε σταλινομαδουραιοι με τις ιστορίες για αγριους, έτσι πάει λέμε η βιόλα, Τσο και Λο και σοπχιον αρέσει
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #369
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.113
    Πολύ ωραία και καλά αυτά που λέτε,και σε πολλά συμφωνώ και εγώ.Εδω όμως δεν μιλάμε για την ηθική η όχι των τραπεζών.Εδω μιλάμε για επιχειρηματικές πρακτικές,που στηρίζονται σε νομοθετημένα πλαίσια,σε ορισμένους κανονες που είναι γνωστοί και στους μεν και στους δε.Η νομοθεσία του δανειακού δικαίου ΔΕΝ ψηφίζεται από τις τράπεζες, άλλα από το κράτος.Οι τράπεζες την εφαρμόζουν.Αρα αλλού πρέπει να στραφούν τα βέλη.Αν ήθελε και ΜΠΟΡΟΥΣΕ,ας άλλαζε τους νόμους η εκάστοτε κυβέρνηση,προς το ευνοϊκότερο,για τους δανειολήπτες.Ομως δεν ξέρω αν αυτό γίνεται τοπικά από μία χώρα,σ ένα παγκόσμιο ΑΛΛΗΛΟΕΞΑΡΤΩΜΕΝΟ οικονομικό σύστημα που εφαρμόζει τους ίδιους κανόνες παντού.Γι αυτό όπως τόνισα εξ αρχής "προσέχουμε για να έχουμε"

  10. #370
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.941
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Πολύ ωραία και καλά αυτά που λέτε,και σε πολλά συμφωνώ και εγώ.Εδω όμως δεν μιλάμε για την ηθική η όχι των τραπεζών.Εδω μιλάμε για επιχειρηματικές πρακτικές,που στηρίζονται σε νομοθετημένα πλαίσια,σε ορισμένους κανονες που είναι γνωστοί και στους μεν και στους δε.Η νομοθεσία του δανειακού δικαίου ΔΕΝ ψηφίζεται από τις τράπεζες, άλλα από το κράτος.Οι τράπεζες την εφαρμόζουν.Αρα αλλού πρέπει να στραφούν τα βέλη.Αν ήθελε και ΜΠΟΡΟΥΣΕ,ας άλλαζε τους νόμους η εκάστοτε κυβέρνηση,προς το ευνοϊκότερο,για τους δανειολήπτες.Ομως δεν ξέρω αν αυτό γίνεται τοπικά από μία χώρα,σ ένα παγκόσμιο ΑΛΛΗΛΟΕΞΑΡΤΩΜΕΝΟ οικονομικό σύστημα που εφαρμόζει τους ίδιους κανόνες παντού.Γι αυτό όπως τόνισα εξ αρχής "προσέχουμε για να έχουμε"
    Πάντως αν ποτέ συνάδελφος μου σου συστηθεί ως ειδικός στο δανειακό δίκαιο ΤΡΕΞΕ.
    Δεν υπάρχει.
    where was Gondor when the Westfold fell?

  11. #371
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.210
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Πάντως αν ποτέ συνάδελφος μου σου συστηθεί ως ειδικός στο δανειακό δίκαιο ΤΡΕΞΕ.
    Δεν υπάρχει.
    Mε τι να τρέξει;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    ΜΕ ΤΟ VOGE ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #372
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.134
    Το δίκαιο δεν είναι πάντα νόμιμο και το νόμιμο πολλές φορές δεν είναι δίκαιο. Αν το νόμιμο ήταν πάντα δίκαιο και το αντίστροφο δεν θα υπήρχαν λαμόγια.
    Έχω μάθει πια να αναγνωρίζω τη μυρωδιά του πτώματος που σαπίζει που αναβλύζει κάτω από τα λουλούδια.

  13. #373
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Mε τι να τρέξει;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    ΜΕ ΤΟ VOGE ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    Γιατί ρε στην κατηφόρα,τελικιαζει 185.Για παραπάνω πρέπει να πάρω άλλο ,και για να πάρω άλλο πρέπει να πάρω δάνειο.

  14. #374
    Μέλος Το avatar του/της D3300
    Εγγραφή
    23/05/2017
    Μηνύματα
    276
    Αμελήσαμε να προσθέσουμε πως τραπεζίτες και κυβερνώντες είναι κολλητάρια που μοιράζονται τις ίδιες συνοδούς και τα ίδια πιώματα (υγρά και στερεά) αλλά για όλους εμάς είναι σε αντίπαλα στρατόπεδα.
    I'm diagonally parked in a parallel universe.

Σελίδα 25 από 25 ΠρώτοΠρώτο ... 15202122232425

Παρόμοια θέματα

  1. η παιδικη χαρα
    από geopitt στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2006, 14:05
  2. Γεια και χαρα σας!!!
    από petridist στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2004, 20:53
  3. Γεια Χαρα Στουσ Μισουσ Τεστ Νο2
    από celtic13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 05:43
  4. Γεια Χαρα Σε Ολουσ......
    από celtic13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 18:09
  5. Γεια και χαρα
    από sonus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 11:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF