Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Μανέτες για Shiver

  1. #1

    Μανέτες για Shiver

    Παιδιά έχω ένα φιλαράκι που έχει το shiver και θέλει να αγοράσει τις κοντές μανέτες της Titax σε χρυσό, αλλά δεν τις βρίσκει. Τις είχαμε βρει στο ebay αλλά η προσφορά αποσύρθηκε μία μέρα πριν κάνουμε την παραγγελία.
    Ξέρει κανένας που μπορούμε να τις βρούμε για να τις παραγγείλουμε;
    I would rather make history than read about it.

  2. #2
    To παρακολούθησα και εγώ το θέμα με τις TITAX.
    Σε όσους έκαναν παραγγελία απο ebay ηρθε email οτι δεν υπάρχουν πιά και οτι θα επιστραφούν τα χρήματα.
    Επειδή ΔΕΝ τις βρήκα πουθενά αλλού στο net αρχίζω να πιστέυω οτι ποτέ δεν είχαν κυκλοφορήσει μανέτες για shiver/dorsoduro.

    Υπάρχουν της WRP (μάυρο μόνο) ναι μεν με 6 θέσεις ρύθμισης αλλα δεν ξέρω εάν είναι κοντές.
    Πάντος έχουν γίνει πολλά request στη PAZZO για μανέτες και κυκλοφορούν φήμες στο νετ για Οκτώμβριο....

    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xrlantz


    Υπάρχουν της WRP (μάυρο μόνο) ναι μεν με 6 θέσεις ρύθμισης αλλα δεν ξέρω εάν είναι κοντές.
    Πάντος έχουν γίνει πολλά request στη PAZZO για μανέτες και κυκλοφορούν φήμες στο νετ για Οκτώμβριο....

    Έχεις κάποιο link που μπορώ να τις δω αυτές τις μανέτες που λές;
    I would rather make history than read about it.

  4. #4
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Papastayrou stin kallirois gia TITAX
    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
    Papastayrou stin kallirois gia TITAX
    ΟΚ αλλά υπάρχουν τα εξής προβλήματα:
    1) όλες οι κατηγορίες στην ιστοσελίδα του Παπασταύρου είναι χωρίς προϊόντα. Κατά συνέπεια στην κατηγορία "μανέτες" δεν έχει τίποτα να δω.
    2) τα καταστήματα του Παπασταύρου είναι όλα στην Αθήνα, ενώ εγώ είμαι Θεσσαλονίκη και το φιλαράκι μου στη Λάρισα.

    Μήπως γνωρίζετε κάποια αξιόπιστη σελίδα (εκτός της titax) που μπορώ να δω και κυρίως να παραγγείλω αυτές τις μανέτες;
    I would rather make history than read about it.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalogeros
    Έχεις κάποιο link που μπορώ να τις δω αυτές τις μανέτες που λές;
    Shiver 750 / GT / ABS 08-09 WDL-TC48-F WDL-TB40-F

    Dorsoduro 750 08-09 WDL-TC48-F WDL-TB40-F


    σελίδα 6 και 7
    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

  7. #7
    Εγώ θα έλεγα καλύτερα να περιμένει της titax που η τιμή τους είναι κοντά σ' αυτά που δίνει και η aprilia σαν αξεσουάρ γιατί της wrp κοστίζει ? 133 το κάθε ένα χωρίς τα μεταφορικά. Δείτε εδώ

Παρόμοια θέματα

  1. after market μανετες για tdm?
    από giannis21 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2010, 16:44
  2. Γνωμες για shiver
    από valeros46 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2010, 13:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF