Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: Λόγω.....ύψους????

  1. #1
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438

    Λόγω.....ύψους????

    Γειά σας παιδιά, σκέφτομαι την αγορά μηχανής και μέσα στις επιλογές μου είναι και η Αφρικάνα Θεά Αυτό που με προβληματίζει όμως είναι το ύψος....μου! Είμαι 1,75....θα την φτάνω?? ή σε κάθε φανάρι θα πέφτω κάτω? και θα γελάει και ο κάθε πικραμένος? Υπάρχει κανένας ιδιοκτήτης με το ύψος μου?

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    To kalutero

    einai na pas se ena magazi kai na katseis pano,an kai de nomizo oti exeis provlima,an alakseis kai ti sela kai valeis toni bazio ti xamilonei 2 me 3 ekatosta!!!

    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  3. #3
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    min se provlimatizi to ipsos ke ego toso ime 1,75 ke tin ftano mia xara den patane ke ta dio sou podia kato me olo to pelma sou ala me mia sela tou toni bagio patas kato me ta pelmata mia xara

    pantos ke etsi opos ine tin ftanis
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    AYTOS

    AYTOS O TONY BAZIO!!!!Gia oles tis douleies kanei!!!!!






    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  5. #5
    Υπαρχουν και τα τακουνια

  6. #6
    Mην ανησυχείς. Δε χρειάζεται να πατάς τέλεια και στα δύο πόδια για να οδηγήσεις μια μηχανή. Στο φανάρι είναι αρκετό να πατάς στη μια μύτη για να τη κρατήσεις.

    Το πρόβλημα έγκειται στο ξεπαρκάρισμα μόνο.


    Μιλάω εκ πείρας μιας και στις περισσότερες μηχανές πατάω στις μύτες και δε μου δημιούργησε ποτέ πρόβλημα.

    Μόνη εξαίρεση το ΚΤΜ950 που δεν πατάω καθόλου ούτε σε μια μύτη

  7. #7
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Noela
    Mην ανησυχείς. Δε χρειάζεται να πατάς τέλεια και στα δύο πόδια για να οδηγήσεις μια μηχανή. Στο φανάρι είναι αρκετό να πατάς στη μια μύτη για να τη κρατήσεις.

    Το πρόβλημα έγκειται στο ξεπαρκάρισμα μόνο.


    Μιλάω εκ πείρας μιας και στις περισσότερες μηχανές πατάω στις μύτες και δε μου δημιούργησε ποτέ πρόβλημα.

    Μόνη εξαίρεση το ΚΤΜ950 που δεν πατάω καθόλου ούτε σε μια μύτη

    ελα βρε θηριο! τι μυτη ειναι αυτη που προσπαθησες να κρατησεις με την μυτη σου κοτζαμ ΚΤΜ950!!!!
    :rotflmao:



    περα απο την πλακα, συμφωνω με αυτη την αποψη, αλλα θα σημειωσω μια ακομα (πιθανη) δυσκολια πλην του παρκαρισματος: βρεγμενο οδοστρωμα, οπου εισαι σε περισσοτερη τσιτα και χρειαζεσαι καλυτερη (και πιο σταθερη) προσφυση...
    κατα τ' αλλα, συμφωνω με την προλαλησασα!!!!
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ego 8a po ena alo
    stamatas sto fanari ke den vlepis oti eki poupas na patisis exi lakouva ke......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ego pantos exo ma8i ke kano arsi africas mia xara pia...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ke ego toso ime 1,75
    Και μου θέλεις και πιπίνια, ρε "καμμένε από την πάχνη" ??
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    min se provlimatizi to ipsos ke ego toso ime 1,75 ke tin ftano mia xara den patane ke ta dio sou podia kato me olo to pelma sou ala me mia sela tou toni bagio patas kato me ta pelmata mia xara

    pantos ke etsi opos ine tin ftanis
    Afre εσύ δεν μετράς, πριν την αφρικα είχες κάνει χιλιάδες χλμ με άλλες μηχανές.

    Όπως λοιπόν ξέρεις, με την πείρα ο αναβάτης "ψηλώνει" και η μηχανή "κονταίνει". Άσε που η αφρικα εκτός από ψηλή είναι και βαριά με ψηλό κέντρο βάρους.

    Αν κατάλαβα καλά από το "σκέφτομαι την αγορά μηχανής" ο φίλος μάλλον κοιτάζει για πρώτη μηχανή. Αν όχι, άκυρο.

  11. #11
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Και μου θέλεις και πιπίνια, ρε "καμμένε από την πάχνη" ??
    afta me 8ene re kologere ego ti fteo?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  12. #12
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    Afre εσύ δεν μετράς, πριν την αφρικα είχες κάνει χιλιάδες χλμ με άλλες μηχανές.

    Όπως λοιπόν ξέρεις, με την πείρα ο αναβάτης "ψηλώνει" και η μηχανή "κονταίνει". Άσε που η αφρικα εκτός από ψηλή είναι και βαριά με ψηλό κέντρο βάρους.

    Αν κατάλαβα καλά από το "σκέφτομαι την αγορά μηχανής" ο φίλος μάλλον κοιτάζει για πρώτη μηχανή. Αν όχι, άκυρο.
    kala ama ine proti mixani ke ine ke africa ise kameno xarti sigoura den tis pernis ton aera me tipota edo sto diplo stand ine parkarismeni ke se piani deos ama ise avgaltos

    ama ine i proti mixani asta as pari tipota alo o filos...
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #13
    Αποσυντονισμένο Μέλος Το avatar του/της Desperado
    Εγγραφή
    07/09/2005
    Μηνύματα
    438
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
    Afre εσύ δεν μετράς, πριν την αφρικα είχες κάνει χιλιάδες χλμ με άλλες μηχανές.

    Όπως λοιπόν ξέρεις, με την πείρα ο αναβάτης "ψηλώνει" και η μηχανή "κονταίνει". Άσε που η αφρικα εκτός από ψηλή είναι και βαριά με ψηλό κέντρο βάρους.

    Αν κατάλαβα καλά από το "σκέφτομαι την αγορά μηχανής" ο φίλος μάλλον κοιτάζει για πρώτη μηχανή. Αν όχι, άκυρο.
    Ο φίλος έχει δίκιο....θα είναι η πρώτη μου μηχανή.....(έχω κ παπί αλλά αυτό πάει προς πατίνι μάλλον!!!!:rotflmao: :rotflmao: ) επειδή όμως την έχω οδηγήσει για λίγο δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα.... κάτω φτάνω τελικά μια χαρά, το θέμα του βάρους όμως μάλλον θα με δυσκολέψει....Για άλλες μηχανές βρε παιδιά το έχω ψάξει αλλά.......είναι όλες κακάσχημες μπροστά στην θεα.... Δεν ξέρω....το πολύ πολύ να μου την βιδώσει κ να την παρω μαζί με έναν πακιστανό/αλβανό για να την ξεπαρκάρει :rotflmao: :rotflmao:
    Άσχετο, από τιμές περίπου τι να περιμένω ?για μοντέλλο 99 φερειπείν?

  14. #14
    να προτιμησεις απο ιδιωτη (οχι απο εκθεση) Καλο ειναι να κοιταξεις με καποιον που ξερει απο αφρικα(φαινεται-οχι εξωτερικα-αν εχει φαει κανα καλο τρακο ....
    και αναλογα τι εξτρα εχει πανω(και αληθινα χλμ προσεξε τις δισκοπλακες αν ειναι πολυφαγομενες...αδυνατον με 20-30 χιλιαδες χλμ)

  15. #15
    δύο ημισφαιρίων Το avatar του/της ΙΠΠΕΑΣ
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    min se provlimatizi to ipsos ke ego toso ime 1,75 ke tin ftano mia xara den patane ke ta dio sou podia kato me olo to pelma sou ala me mia sela tou toni bagio patas kato me ta pelmata mia xara
    Βγαίνει τέτοια σέλα που λες για πολλά μοντέλα μηχανών ? Εχω υπ όψιν μου 2-3 μοντέλα μηχανών που δεν πατάω καλά κάτω όπως στα ΧΤ, άν λοιπόν υπάρχουν χαμηλωμένες σέλες λύνονται πολλά προβλήματα.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2005, 19:33
  2. Πωλείται μοτο λόγω εγκυμοσύνης
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2004, 08:54
  3. Λογω Εργασιασ...
    από nimbus στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 00:21
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 09:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF