Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ΔΥΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!!

  1. #1
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    ΔΥΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!!!

    ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΣΑΒΒΑΤΑ ΕΓΩ ΚΑΙ O SOTPAG ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΦΑΝΑΡΙ,ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΨΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΑΝΑΒΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ (ΦΑΝΑΡΙ ΑΠΟ ΦΑΝΑΡΙ 80ΜΕΤΡΑ)ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 120ΧΛΜ. ΧΑΜΗΛΩΝΟΥΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ 3 ΖΗΤΑΔΕΣ!!!! ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΕΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ:rotflmao: ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!
    ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:ΟΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΜΕ ΤΡΟΜΟ-ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ-ΕΠΙΚΙΝΔΙΝΗ ΟΔΗΓΗΣΗ-ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ-ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΟΔΗΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ-ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΟΔΗΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ!!!!
    ΣΥΝΟΛΟ:.....167ΕΥΡΩ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	κληση-1.jpg 
Προβολές:	1578 
Μέγεθος:	80,3 KB 
ID:	21235
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  2. #2
    Θα επρεπε να τους καλεσετε σε μια κοντρα στον νεο δρομο για Πυργο!!!



    Παντως σβησε και το ονομα του αστυνομικου,μην πεφτεις στο επιπεδο τους!


  3. #3
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    .......

    ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕ 170ΧΛΜ!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΣΕ ΝΤΡΑΞΤΕΡ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΩΝ ΖΗΤΑΔΩΝ ΣΕ 80ΜΕΤΡΑ ΒΓΑΛΑΜΕ 170ΧΛΜ....
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  4. #4
    Θα πας δικαστικός; πως το αποδυκνυουν οτι ετρεχες με 170;
    OMG!

  5. #5
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    ........

    ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΡΑΝΤΑΡ,ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΟΛΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΟΔΙΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΣΟΤΠΑΓΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ.
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  6. #6

    Re: ........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
    ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΡΑΝΤΑΡ,ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΟΛΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΟΔΙΓΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ...ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΣΟΤΠΑΓΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ.
    Ama den upograpseis paei kateytheian dikastika...gi'ayto na diavazeis to katheti prin upograpseis panw se ayto.An kai kata thn gnwmh mou diskolo na dikaionosouna sto dikasthrio.
    To be successfull in this world, promise everything deliver nothing...

  7. #7
    ΓΙΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ..... ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ .... ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ.... ΕΣΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ... ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΡΙΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΗΝΑΤΕ ..... ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ........
    περα δωθε , πανω κατω , πισω μπρος ..... θα το πετυχω .. πού θα παει ..

  8. #8
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    γι' αυτο και οταν μας σταματισαν δεν ειπαμε κουβεντα. ολοι κανουμε καποια παραβαση μεχρι να μας πιασουν, ετσι ειναι αυτα τρεχουμε ολοι λιγο πολυ το θεμα ειναι να σε πιασουν ή να μπορεις να το αποφυγεις.

    στην περιπτωση αυτη μαλον τους ξυπνησαμε (εχω 108 db στις 4000 στροφες βαλε στις 8000, βαλε και το Ζ με ελευθερη......

    μ' αυτα και μ' αυτα αποφασισα να φτιαξω και δυο νεα τελικα πιο αθορυβα (ειχαν κουρασει και εμενα).
    το μονο ασχημο ειναι οως ηταν απο τις λιγες φορες που ειχα τη μηχανη στην πολη μια και την βγαζω μονο για ταξιδια.
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  9. #9
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
    ΓΙΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ..... ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ .... ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΣΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΙ.... ΕΣΥ ΛΕΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ... ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΤΡΙΤΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΗΝΑΤΕ ..... ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ........
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΜΕ ΟΙ ΖΗΤΑΔΕΣ ΕΓΡΑΦΑΝ ΚΛΗΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΚΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ ΓΥΡΙΣΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΑΣ ΕΙΔΑΝ,ΑΝΕΒΗΚΑΝ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΕΣΑΝ 2 ΦΑΝΑΡΙΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΔΕΣ.....
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  10. #10

    zoro

    autos pou se egrapse vlepo legetai Kyriakidis. Mou irthe ena flash, persi me eixe grapsei kai emena enas "Kyriakidis" epeidi eixa parkarei pano sto pezodromio. Les na ton esteilan Patra?? Guro sta 40+, 1.80cm adinatos kai me kakisti simperifora..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  11. #11
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395

    Re: zoro

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
    autos pou se egrapse vlepo legetai Kyriakidis. Mou irthe ena flash, persi me eixe grapsei kai emena enas "Kyriakidis" epeidi eixa parkarei pano sto pezodromio. Les na ton esteilan Patra?? Guro sta 40+, 1.80cm adinatos kai me kakisti simperifora..

    δεν νομιζω ηταν πιο νεοι και απο συμπεριφορα ηταν κυριοι, κυριε και κυριε μας ελεγαν,εχουν μαθει βλεπεις.

    πριν δυο χρονια μου ειχαν παρει τις πινακιδες γιατι του ειχα πει να μου μιλαει στον πληθυντικο ενω δεν ειχα μαζι μου το χαρτι της ασφαλειας.
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

Παρόμοια θέματα

  1. CBF500 με δύο δίσκους??
    από moutoulos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 20:23
  2. Η Καμηλα Με Τα Δυο....
    από BAD BOY στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2005, 23:53
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2005, 12:30
  4. Δυο φίλοι παθιασμένοι με το μυστικισμό...
    από matmat στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2005, 09:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF