Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Αξίζει ανταλλαγή Sprinter με CRYPTON X?

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110

    Αξίζει ανταλλαγή Sprinter με CRYPTON X?

    Ποστ εκ μέρους συμφοιτητή που δεν έχει λογαριασμό:

    "Καλησπέρα έχω ένα Daytona Sprinter 30.000km απίστευτα προσεγμένο , δουλεύει ρολόι , γενικά είμαι πολύ μερακλής αγρατσουνιστο με όλα τα σέρβις , πλύσιμο με κερί συνέχεια , γκαράζ , καταλαβαίνετε

    Δεν έχει κανένα θέμα και είναι τέλειο αλλά πάντα από μικρός ήθελα ένα CRYPTON X , απλά το θεωρώ πολύ όμορφο...Δεν είχα παλιά λεφτά και για αυτό πήρα κουτα ένα sprinter αλλά τώρα έχω βρει δουλειά από πέρσι και έχω αρκετά λεφτά για να πάρω crypton x μέχρι 2700€ και να δώσω το σπρίντερ...Μην προτείνεται τίποτε άλλο , η θα πάρω το Χ η θα κάτσω στα αυγά μου , απλά έχω κόλλημα με το κρυπτόν

    Αξίζει να μπλέξω με μεταχειρισμένα Χ η θα το μετανιώσω;Θα είναι μια αγορά που θα αξίζει μακροπρόθεσμα και θα δω διάφορα μεγάλη από το σπρίντερ?Απλά μου αρέσει τόσο πολύ εμφανισιακά + είναι πιο δυνατό.

    Να κάνω την κίνηση;Τα λεφτά ΔΕΝ είναι θέμα , το ερώτημα είναι το αν αξίζει "

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.130
    αφου εχεις το χρημα παρτο καινουργιο,μεταχειρισμενο μπορει να μπλεξεις.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Αν εχεις διπλωμα Α2 και βρεις καποιο με λιγα χιλιομετρα (καινουργιο νομιζω δυσκολα θα βρεις) το ελεγχεις με μηχανικο και εισαι μια χαρα. Με τα λεφτα που διαθετεις παιρνεις ανετα ενα κρυπτον σε πολυ καλη κατασταση. Απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο παπι που εχει ερθει στην ελλαδα. Μην το φοβασαι ιδιαιτερα. Ειδικα αν το προσεχεις τοσο οσο λες δεν θα εχεις θεμα. Σιγουρα πολυ ανωτερο απο το σπριντερ στα παντα του. Γκαραζ εχεις δυσκολα θα στο κλεψουν και απο τη στιγμη που το θες απο μικρος απλα καντο δεν χανεις κατι σιγουρα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Biker Προβολή μηνύματος
    Αν εχεις διπλωμα Α2 και βρεις καποιο με λιγα χιλιομετρα (καινουργιο νομιζω δυσκολα θα βρεις) το ελεγχεις με μηχανικο και εισαι μια χαρα. Με τα λεφτα που διαθετεις παιρνεις ανετα ενα κρυπτον σε πολυ καλη κατασταση. Απο τα καλυτερα αν οχι το καλυτερο παπι που εχει ερθει στην ελλαδα. Μην το φοβασαι ιδιαιτερα. Ειδικα αν το προσεχεις τοσο οσο λες δεν θα εχεις θεμα. Σιγουρα πολυ ανωτερο απο το σπριντερ στα παντα του. Γκαραζ εχεις δυσκολα θα στο κλεψουν και απο τη στιγμη που το θες απο μικρος απλα καντο δεν χανεις κατι σιγουρα.
    Ερώτηση από μένα αυτή τη φορά , δεν υπάρχει άνθρωπος που έχει Χ χωρίς γκαράζ?Τόσο σίγουρο είναι ότι θα στο φάνε?

    Η αλήθεια είναι ότι παρόλο που είχε αμέτρητες πωλήσεις και βλέπεις συνέχεια Χ στους δρόμους (με αναβάτη πάνω) , ποτέ δεν βλέπεις Χ παρκαρισμένα έξω..

  5. #5
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.693
    Σου κάνει εντύπωση που δεν "διαφημίζει" κάποιος ότι παρκάρει το πιο μοσχοκλεμμένο παπάκι στο πεζοδρόμιο;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Και πληρώνουν όλοι αυτού γκαράζ?Η πλειοψηφία των ατόμων στις πόλεις δεν έχουν καν πυλωτη να το κρύψουν

  7. #7
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Φιλε εξαρταται που μενεις. Αθηνα πχ γινονται πολλες κλοπες μηχανων παπιων ο,τι θες. Δυο ατομα θελει το πετανε σε ενα βανακι και τελειωσε 1 λεπτο υποθεση. Τωρα σε χωρια και πιο μικρες πολεις ειναι πιο σπανιο αλλα συμβαινει. Αν στο σταμπαρουν λογικα θα στο παρουν. Αυτο δε σημαινει οτι θα παρεις Χ και θα στο κλεψουν. Παιζει ρολο η τυχη οι συγκυριες τα αντικλεπτικα που του βαζεις( συναγερμους,δαγκανεςκλπ) που το αφηνεις. Κανεις δεν αφηνει καλα εργαλεια στους δρομους ετσι ξεμπαρκα ειδικα στην αθηνα. Κατι θα ξερουν. Αλλα αφου εχεις γκαραζ δε σε νοιαζει τοσο.

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    αφου εχεις το χρημα παρτο καινουργιο,μεταχειρισμενο μπορει να μπλεξεις.
    μακαρι να υπηρχε καινουριο....δεν το βγαζει πλεον !

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της andreaspetr
    Εγγραφή
    01/09/2014
    Μηνύματα
    470
    Αν βρεις να δωσεις το παπακι που εχεις τωρα σε καλη τιμη και οχι να το χαρισεις τοτε κανε κινηση για Χ
    αλλα να το ψαξεις καλα γιατι συνηθως ειναι "σκισμενα" απο νεαρους.
    κοιταγα και εγω για λιγο καιρο να παρω ενα Χ αλλα δεν βρηκα καποιο να μου κανει κλικ.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Εγώ πάντως του λεω να δώσει το σπριντερ και να πάρει κούτα vf 185

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    912
    Σε λιγους μηνες εαν παει παλι το θεμα με την καραντινα...μας βλεπω να πουλαμε τα δικυκλα ολοι και να περνουμε....












































    ΤΑ ΒΟΥΝΑ !

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Θα υπάρξει και δεύτερο κύμα κορονας να το θυμάστε , και οι νεκροί μας μέχρι να φύγει μόνιμα (2ετια-4ετια περίπου) θα ειναι πολλοί , σίγουρα 4ψηφιος αριθμός , ελπίζω αν γίνει 5ψηφιος να είναι αρκετά χαμηλός

    Να με θυμάστε , και αν στο μέλλον δει κάποιος αυτό το κομμέντ είμαι σίγουρος ότι θα πει "κοίτα που κάτι ήξερε ο σοφός"

    Ελπίζω εσύ από το μέλλον να είσαι καλά και γενικά η Ελλάδα να μην είναι σε άσχημη κατάσταση

  13. #13
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.693
    ρε φιλε, αλήθεια τώρα;;;

    Στείλε ένα μήνυμα στο 13033 και βγες κανε μια βόλτα ρε αδερφέ.
    Όλοι ζόρια περνάνε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    ρε φιλε, αλήθεια τώρα;;;

    Στείλε ένα μήνυμα στο 13033 και βγες κανε μια βόλτα ρε αδερφέ.
    Όλοι ζόρια περνάνε.
    Ισχύει
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	111thumbnail.jpg 
Προβολές:	53 
Μέγεθος:	100,3 KB 
ID:	417889
    Τελευταία τροποποίηση από buckley; 30/04/2020 στις 22:33.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ισχύει
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	111thumbnail.jpg 
Προβολές:	53 
Μέγεθος:	100,3 KB 
ID:	417889
    Μας έκανες μούσκεμα
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ανταλλαγη μοτο με αυτοκινητο?
    από NICK-Z-DAGREEK στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2009, 22:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF