Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: κληση!!

  1. #1

    κληση!!

    Καλησπερα γραφω πρωτη φορα κ ελπιζω να το κανω στο σωστο σημειο..
    Σημερα ενω καθομουνα στο μαγαζι που εργαζομαι ερχετε ενασ αστυνομικοσ(εχουμε καποια προηγουμενα θα προτιμουσα να μην ανφερθω οχι σοβαρα παντωσ)και με γραφει για κρανοσ!!
    Ειπε πωσ με ειδε πριν που οδηγουσα..
    Το ακομα ποιο κουλο ειναι πωσ εγραψε το μηχανακι μου το οπιο σημερα δεν οδηγησα καθολου(δουλευα με τησ δουλειασ)
    Γνωριζει καποιοσ τη μπορω να κανω ωστε να μη πληρωσω τα γουστα του κυριου??
    Ευχαριστω

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    πριν που οδηγούσες φορούσες κράνος?

    και το μηχανάκι γιατί το έγραψε?

  3. #3
    Να μην παραλάμβανες την κλήση να πήγαινες στον Διοικητή του να διαμαρτηρηθείς και να ζητούσες δικάσιμο.

  4. #4
    BMW R 1200 GS Adventure. Το avatar του/της felter
    Εγγραφή
    21/03/2007
    Μηνύματα
    309
    :a24:
    Shoei X-Spirit
    r1200gs@hotmail.gr

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/03/2009
    Μηνύματα
    11
    Η παράβαση βεβαιώνετε την στιγμη που γίνεται.... Όχι μετά απο 1 ώρα, 1 μέρα, 1 βδομάδα που σε έιδε το όργανο να οδηγείς!!!!!!! Εκτός και αν δεν σταμάτησες σε μπλόκο (και καλα δεν τον είδες) και σταματησες στη δουλειά σου που ήταν σε οπτική με το μπλόκο!!!!
    Αν με κατάλαβαινεις τι εννοώ... Όποτε αν δεν έχει συμβει κάτι τέτοιο, παίρνεις την κλήση σου και εντός 3 ημερών πηγαίνεις στον διοικητή του οργάνου και υποβάλεις ένσταση.... Και του λές ακριβώς τι έχει γίνει!
    Ε ρε γλέντια!!!!!!

  6. #6
    οχι δε το φορουσα και ηταν περιπολικο απενταντι απ το μαγαζι καμια σχεση με μπλοκο ουτε καν στο δρομο που περναγα!
    δε κσερο αν με ειδαν η το μαντεψαν απ τη μια λεω με ειδαν απ την αλλη πωσ γραψαν στοιχεια στη κληση απ ασχετο μηχανακι που δεν ηταν εκει..ευχαριστο λεω να παω στο διοικιτη κ οτι γινει

  7. #7
    kαι γιατι την υπεγραψες την κληση?
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #8
    οκ απλα πιστεψτε με οτι οτιδηποτε κ να κανα κ να μην υπεφραφα κληση κ οτι κοντρα κ αν πηγενα δε θα τ φηνε τεσι κ θα χε χειροτερη καταληξη

  9. #9
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Μια χαρα αποδοση εβγαλε το παλικαρι για ολη την ημερα που επινε καφε .....


    Ετσι πελατες θελουν που δεν γνωριζουν :rotflmao:

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/03/2009
    Μηνύματα
    11
    Καλά έκανες φίλε μου και δεν πήγες κόντρα.... Μου φαίνεται παράξενο όμως να σε γράψει για μηχανάκι που δέν οδηγούσες εκείνη τη στιγμή.... Καλά σου είπε ο McTalas, γιατί υπέγραψες???
    Όταν υπογράφεις μία κλήση δεν σημαίνει οτι την αποδέχεσαι, αλλά οτι τα στοιχεία που αναγράφονται σε αυτή είναι τα σωστά... Για να θυμούντα οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι! Αν τα πραγματα είναι όπως τα λές θα στη σβήσουν!
    Και για ενημέρωση, ναί ειμαι όργανο... Του νερού όμως!!! Και είμαι και καλό παιδί....
    Ε ρε γλέντια!!!!!!

  11. #11
    παιδιΑ ευτυχωσ ενημερωθηκα για το διοικητη του τμηματοσ πριν παω μου παν οτι μονο χειροοτερα θα κανω τΑ ΠΡΑγματα αν του μιλισω θεωρει πωσ αυτοι μετα μηχανακια ειναι οι εγκληματιεσ τησ ελλαδασ χαρακτηριστικα μου παν πωσ εχει βγαλει επανιλιμενοσ πινακιδεσ απο ολα τα ντελιβεραδικα τησ περιοχησ και οπιο μηχανακι υπαρχει σε πεζοδρομιο καθωσ και για κατι εκατομυρια σε κληση των δημοτων που μαζεψε μεσ στο χρονο...οποτε δικαστικοσ λετε να παω?να πληρωσω?τυποτα αλλο πλαγιο??

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Ρε φιλε στην καισαριανη σε γραψανε???

Παρόμοια θέματα

  1. Κουλή κλήση από μπάτσο ζαβό !!!
    από motoris στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2004, 12:37
  2. Κληση Γαμωτοοοοοοοοοοοοοο
    από Spazz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 27/07/2004, 10:41
  3. Κληση Στην Εθνικη
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2004, 08:16
  4. Κλήση από τροχαία
    από Nefeli στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 21:40
  5. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF