Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 28

Θέμα: ΕΠΙΛΟΓΕΣ

  1. #1
    to the infinity & beyond Το avatar του/της panosko
    Εγγραφή
    30/05/2004
    Μηνύματα
    94

    ΕΠΙΛΟΓΕΣ

    Σημερα κατέβηκα Αθήνα να πάω να επιτέλους να δώ και να αποφασίσω τι να πάρω.
    Ειδα πρώτα το Fazer1000 , που , κατα πασα πιθανότητα τελικά αυτό θα πάρω, αφού πιστεύω οτι είναι για μένα ό,τι πρέπει, καθώς και γρήγορο είναι (150hp), και δεύτερο άτομο ανεβαίνει, και για την πόλη κάνει όποτε χρειάζεται να μπώ (που σίγουρα θα χρειαστεί μια δυο φορές τη βδομάδα), και για ταξίδια είναι τέλειο, τι άλλο δηλαδή να ζητάω απο μια μηχανή, όλα τα έχει!
    Πήγα όμως να δώ και το K7 (GSXR1000 του 2007 για όσους δεν γνωρίζουν), το οποίο είναι απλά υπερβολικό, πολύ πολεμικό, αναμφισβήτητα η πιο γρήγορη αυτη τη στιγμή supersport μοτοσυκλέτα, και δεν χωράει καμία αμφιβολία. Αν πρέπει να έχεις ΜΙΑ μοτοσυκλέτα , δεν είναι δυνατόν να έχεις αυτην, ή οποιαδήποτ άλλη supersport. Αν είχα και δεύτερη, φυσικά αυτή θα ήταν η πρώτη επιλογή μου. Φεύγοντας, είδα και μια Hayabusa, τόσα χρόνια δεν την πήρα, τώρα, μου γυάλισε! Με 12.000 παίρνεις εργαλειάρα. Αν και είναι η τελευταία χρονιά που θα παραχθεί αυτό το μοντέλο, σίγουρα θα μείνει στην ιστορία. Αν και κατι ακουσα για....1400...
    Τη 1098s ακόμα δεν την ακύρωσα, μου έρχεται πολύ δύσκολο να το ακυρώσω, αλλά άλλο 11.000 (fz-1) κι άλλο 26.000....
    Θέλει θάρρος τελικά να ακυρώνεις μια αγορά που φάνταζε απίστευτη στην αρχή, και λόγω "απότομης προσγείωσης στην παραγματικότητα" να πρέπει να την ακυρώσεις. Κατάρα σ'αυτόν που εφήυρε το χρήμα!

  2. #2
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Ασ'τα να πάνε φίλε...Ολα τα μηχανάκια,για τα οποία μιλάς,είναι από πολύ καλά έως υπέροχα!

    Το θέμα είναι να βρεις τι ακριβώς θέλεις από ΜΙΑ(δυστυχώς) μηχανή και τα πράγματα θα είναι πιο εύκολα.
    Προσωπικά,διχάζομαι ανάμεσα στο14 και στο Haya.


    Υγ,
    Γιατί στις διαμάχες;Εχεις κανένα προαίσθημα;
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  3. #3
    to the infinity & beyond Το avatar του/της panosko
    Εγγραφή
    30/05/2004
    Μηνύματα
    94
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    [B]Ασ'τα να πάνε φίλε...Ολα τα μηχανάκια,για τα οποία μιλάς,είναι από πολύ καλά έως υπέροχα!

    Το θέμα είναι να βρεις τι ακριβώς θέλεις από ΜΙΑ(δυστυχώς) μηχανή και τα πράγματα θα είναι πιο εύκολα.
    Προσωπικά,διχάζομαι ανάμεσα στο14 και στο Haya.


    Κάποιος "υποθετικά έμπειρος" μου είπε οτι το Haya είναι πολύ πιο ευκολοοδήγητο από το ZZR14. Θα έλεγα οτι συμφωνώ. Με το haya μπαίνεις και στην πόλη, πιο εύκολα απο οτι το 14.
    Το θέμα είναι εγώ τι κάνω.
    FAZER1000, GSXR1000 K7 , HAYABUSA, ή 1098s ?
    Ελεος. Δεν μπορώ άλλο. Θα ξαναπάω αύριο να τα δω πάλι , κι ελπίζω να καταλήξω.

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    1098............ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙς ΓΚΑΦΡΑ ΓΙΑ 1098 ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς?

    ΠΑΡΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ

    ΠΑΡΕ ΤΡΑΝΣΑΛΠ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΙΑ ΠΑΡΕ ΠΑΠΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙς ΠΩς ΜΠΑΙΝΕΙς ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ


    ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ? Ο ΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 1098 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΡΕΙ Η ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΩΡΕ,....\

    Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΡΑΚ ΝΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

    αχχχχχχχχχχχχχ δεν παει αλλο με εσας





    ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΤΟ

    η καλύτερη συμβουλη που μπορω να σου δώσω


    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    to the infinity & beyond Το avatar του/της panosko
    Εγγραφή
    30/05/2004
    Μηνύματα
    94
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    [B]1098............ΚΑΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΧΕΙς ΓΚΑΦΡΑ ΓΙΑ 1098 ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς?

    ΠΑΡΕ ΤΑ ΒΟΥΝΑ

    ΠΑΡΕ ΤΡΑΝΣΑΛΠ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΙΑ ΠΑΡΕ ΠΑΠΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙς ΠΩς ΜΠΑΙΝΕΙς ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ


    ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ? Ο ΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 1098 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΓΙΑΜΠΟΥΣΑ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΡΕΙ Η ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΩΡΕ,....\

    Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΡΑΚ ΝΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

    αχχχχχχχχχχχχχ δεν παει αλλο με εσας

    Μα η Κ7 η χιλιάρα είναι πιο γρήγορη απο το 1098. Γιατι λοιπον να δωσω 25 χιλιαρικα , και να με περναει απο πανο το Κ7? Και σχετικα νε τη BUSA, και τι εγινε που θα την αποσύρει? Εχει την καλύτερη σχέση αξίας/τιμής. Και δεν έχω 25 χιλιαρικα. Εχω 10 χιλιαρικα. Αν παρω τη 1098 , τα υπολοιπα θα ειναι...δανειακα. Γι αυτο το σκέφτομαι , αν αξιζει η θα το μετανιώσω.

  6. #6
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από panosko
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


    Μα η Κ7 η χιλιάρα είναι πιο γρήγορη απο το 1098. Γιατι λοιπον να δωσω 25 χιλιαρικα , και να με περναει απο πανο το Κ7? Και σχετικα νε τη BUSA, και τι εγινε που θα την αποσύρει? Εχει την καλύτερη σχέση αξίας/τιμής. Και δεν έχω 25 χιλιαρικα. Εχω 10 χιλιαρικα. Αν παρω τη 1098 , τα υπολοιπα θα ειναι...δανειακα. Γι αυτο το σκέφτομαι , αν αξιζει η θα το μετανιώσω.
    Σε καταλαβαινω αλλα μην σκευτεσε ααα αν παρω αυτο θα με περασει το αλλο

    κοιτα να σου αρεσει οταν την βλεπεις να κα...νεις ρε παιδακι μου

    να σε βολευει να την γουσταρεις την μηχανη

    γιατι αν κοιταμε οικονομικες λυσεις και πολλα γκαζια φευγουμε απο τα ευρωπαικα και παμε στα

    zx10r κλπ κλπ στις ΄΄ναυαρχιδες΄΄ των ss

    ομως


    τα εχεις αναγκη?

    θεωρεις οτι πιο μαγκας εινια αυτος που τρεχει και τους εχει ολους?


    η νομιζεις οτι οσοι εχουν γρηγορα μηχανακια ......ειναι και γρηγοροι?

    μην διαβαζεις εδω μεσα τι λενε

    ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει

    η πραγματικοτιτα ομως μπορει να ειναι και τελειος διαφορετικη

    να ξερεις παντα οτι οι πραγματικα γρηγοροι και σχετικοι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΟΝΤΕ ΓΙΑ ΤΙς ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥΣ

    γενικα οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι

    ολα τα αλλα εινια για να αναβουν λιγο τα αιματα και να περνα η ωρα


    ξεκινα να δεις ποια γουσταρεις περισσοτερο και ξεχνα ολα τα αλλα


    (σημαντικο επισεις εινια εκτος απο τους ιππους ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΦΡΕΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΕΡΒΙΣ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΤΥΧΟΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΕ ΒΛΑΒΕΣ ΣΩΣΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ )
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    θεωρεις οτι πιο μαγκας εινια αυτος που τρεχει και τους εχει ολους?
    Ε,ναι!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    η νομιζεις οτι οσοι εχουν γρηγορα μηχανακια ......ειναι και γρηγοροι?

    Τί? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    μην διαβαζεις εδω μεσα τι λενε

    ΜΠΑ? ΜΩΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει
    ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    η πραγματικοτιτα ομως μπορει να ειναι και τελειος διαφορετικη
    Πως δηλαδή? Να ΜΗΝ σας έχω όλους?

    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    να ξερεις παντα οτι οι πραγματικα γρηγοροι και σχετικοι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΟΝΤΕ ΓΙΑ ΤΙς ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥΣ
    Ε, άμα είναι έτσι δε θα ξαναπώ ποτέ ότι σας έχω όλους!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    γενικα οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι
    από την πόλη έρχομαι και στην κορφή σας έχω επίσεις όλους!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ολα τα αλλα εινια για να αναβουν λιγο τα αιματα και να περνα η ωρα
    TON ΕΧΩ ΔΙΠΛΑΣΙΟ!!! (τον κύλινδρο)


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ξεκινα να δεις ποια γουσταρεις περισσοτερο και ξεχνα ολα τα αλλα
    Γμτ, πούλησα και το Αφρικα να του το έδινα 7.500 ευρώ...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    (σημαντικο επισεις εινια εκτος απο τους ιππους ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΦΡΕΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΣΕΡΒΙΣ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΤΥΧΟΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΕ ΒΛΑΒΕΣ ΣΩΣΤΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ )
    Γι αυτό πάρε μιά Vespa, αναπαλαίωσέ την βάζοντας επίσης Ohlins μπρός-πίσω, τετραπίστονες brembo + μία Σοφία Βέμπω (για το ιστορικό που λέγαμε) και να δείς μετά μεταπωλητική αξία που θα έχει!


  8. #8
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    TI MLKS :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    που σαι ρε? γιατι δεν ηρθες σημερα?
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    TI MLKS :rotflmao: :rotflmao:

    που σαι ρε? γιατι δεν ηρθες σημερα?

    ΓΕΛΑΕΙ ΡΕ!

    Κι εγώ που έλεγα να τη μπριζώσω για διαμάχη!

    ΓΜΤ!


    Πού να ήμου ρε ΕVI! Άσε, με πήρε και ο kalesin τηλ αλλά κοιμόμουν και μετά έφυγα να πάω στην κουμπάρα μου να δώ λίγο τα παιδιά...


    Καλά περάσατε έμαθα, ε? :wacko:



    Στο θέμα μας τώρα...



    ΜΕΓΑΛΕ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΣΚΑΣ ΤΖΑΜΠΑ!

    ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ 200 ΦΟΡΕΣ ΣΕ Post it...

    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΥΛΑΔΙΑ ΚΑΙ Ο DimMugello ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΟΛΟΥΣ...
































    ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ!


    :rotflmao: :rotflmao:




    Φιλούρες!

    Πάω για ύπνο!

  10. #10
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    (ρε συ διαμαχη μαζι σου δε μπορω διαμπυρες μονο !) κανονισε να σε δουμε απο τοτε που εδωσες το αφρικα και εγινες ανθρωπος χαθηκες!


    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    (ρε συ διαμαχη μαζι σου δε μπορω διαμπυρες μονο !) κανονισε να σε δουμε απο τοτε που εδωσες το αφρικα και εγινες ανθρωπος χαθηκες!




    Είδες που το λές και μόνη σου...

    Από τότε που πήρα BMW σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ με κουλούς και λοιπούς Ευρωπαιο-Ιάπωνες!

    ΡΕ ΟΥΣΤ!

  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Είδες που το λές και μόνη σου...

    Από τότε που πήρα BMW σιγά μη κάτσω να ασχοληθώ με κουλούς και λοιπούς Ευρωπαιο-Ιάπωνες!

    ΡΕ ΟΥΣΤ!

    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panosko

    Μα η Κ7 η χιλιάρα είναι πιο γρήγορη απο το 1098. Γιατι λοιπον να δωσω 25 χιλιαρικα , και να με περναει απο πανο το Κ7? Και σχετικα νε τη BUSA, και τι εγινε που θα την αποσύρει? Εχει την καλύτερη σχέση αξίας/τιμής. Και δεν έχω 25 χιλιαρικα. Εχω 10 χιλιαρικα. Αν παρω τη 1098 , τα υπολοιπα θα ειναι...δανειακα. Γι αυτο το σκέφτομαι , αν αξιζει η θα το μετανιώσω.
    Εγω αγορι νομιζα οτι ειχες καταληξει τελικα στο Κ7....

    Μαλλον θα νομιζες και εσυ το ιδιο...

    Οτι και να παρεις γαματο ειναι σ'αυτη την κατηγορια....Απλα το ειναι γαματο των 15.000 ? και το αλλο των 25.000 ?....

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
    Εγω αγορι νομιζα οτι ειχες καταληξει τελικα στο Κ7....

    Μαλλον θα νομιζες και εσυ το ιδιο...

    Οτι και να παρεις γαματο ειναι σ'αυτη την κατηγορια....Απλα το ειναι γαματο των 15.000 ? και το αλλο των 25.000 ?....


    ...Και το αγγούρι των +15.000 ακόμα πιό γαμάτο!


  15. #15
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Πάντως,φίλε panosko,στη θέση σου εγώ θα έπαιρνα αυτό,που εικονίζεται παρακάτω,με 23 χιλιάρικα....






    ......έστω δανειακά τα 13.......














    ........έστω κι αν περνάγανε από πάνω........













    ..........ακόμα και σκούτερ!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dx_web.jpg 
Προβολές:	211 
Μέγεθος:	75,6 KB 
ID:	82824
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF